عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 98
دیروز : 112
افراد آنلاین : 3
همه : 100467
چت باکس

عطر ادكلن پنهاليگون جوبيلي بوكت-Penhaligon`s Jubilee Bouquet عطري است تند و شيرين.اين عطر در سال ۱۹۷۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن پنهاليگون جوبيلي بوكت-Penhaligons Jubilee Bouquet عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن پنهاليگون جوبيلي بوكت-Penhaligon`s Jubilee Bouquet

عطر ادكلن پنهاليگون جوبيلي بوكت-Penhaligon`s Jubilee Bouquet،عطري است با ساختاري كلاسيك و شكيل كه شروعي سبز، تميز و صابوني مانند از رايحه خزه بلوط و مركبات دارد كه حس گلي، سبز و تندي تيزي را مي توان در كنارشان استشمام نمود. با گذر زمان حس صابوني آرام گرفته و پس از اضافه شدن مشك عطر كمي رو به شيريني تمايل پيدا مي كند و همزمان با اين تغييرات رايحه گل زنبق نيز نمايان مي گردد. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي نيمه شيرين، گلدار و پودري است كه حس شاداب و سبزي را نيز مي توان همراه با آن استشمام نمود.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پنهاليگون جوبيلي بوكت

ادكلن پنهاليگون جوبيلي بوكت

پنهاليگون جوبيلي بوكي

Penhaligon`s Jubilee Bouquet


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۱:۲۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پنهاليگون زيزونيا-Penhaligon`s Zizonia عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۱۹۳۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن پنهاليگون  زيزونيا-Penhaligons Zizonia عطري است زنانه و كلاسيك.

 

عطر ادكلن پنهاليگون زيزونيا-Penhaligon`s Zizonia

عطر ادكلن پنهاليگون زيزونيا-Penhaligon`s Zizonia،عطري است نيمه شاداب و رسمي از تركيب گل ها، روايح ادويه اي و همراهي گياهان معطر.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب و تندي و تيزي از تركيب مركبات و اسطوخدوس و همراهي رايحه گلي مشخصي از شمعداني آغاز مي شود كه رايحه اي دلپذير را با كمك هم ايجاد مي كنند. با گذر زمان حس شاداب ملايم تر شده و عطر رو به سمت شيريني و گرم تر شدن تمايل پيدا مي كند و همزمان رايحه ادويه اي مشخصي شامل جوز، هل و زنجبيل نيز پديدار مي گردند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي گرم، نيمه شيرين، گلي، كمي شاداب و گياهي مانند است كه حس ادويه اي ضعيفي نيز در پس زمينه آن ها وجود دارد.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پنهاليگون زيزونيا

ادكلن پنهاليگون زيزونيا

پنهاليگون زيزونيا

Penhaligon`s Zizonia


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۰:۴۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پنهاليگون بايوليا-Penhaligon`s Bayolea عطري است خنك و تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن پنهاليگون بايوليا-Penhaligons Bayolea عطري است مردانه و لاكچري.

 

عطر ادكلن پنهاليگون بايوليا-Penhaligon`s Bayolea

عطر ادكلن پنهاليگون بايوليا-Penhaligon`s Bayolea،عطري است با ساختاري كلاسيك، شاداب، تلخ و رسمي كه شروعي مركباتي از رايحه ليمو به همراه حسي تلخ، گياهي از اسطوخدوس و خزه بلوط دارد. با گذر زمان اسطوخدوس قوي تر و رايحه چوب سدورس نيز به جمع روايح اضافه مي گردد كه باعث مي شوند عطر تلخ تر شده و حسي چوبي و فلفلي مانند پيدا كند كه رايحه شادابي از مركبات و حس تميز و صابوني مانندي از خزه بلوط و اسطوخدوس نيز همراهشان است.

 • رايحه اوليه : علف ليمو , نارنگي ماندارين , نارنگي
  رايحه مياني : بهارنارنج , اسطوخودوس , فلفل , هل
  رايحه پايه : خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , مشك , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پنهاليگون بايوليا

ادكلن پنهاليگون بايولي

پنهاليگون بيوليا

Penhaligon`s Bayolea


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۹:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پنهاليگون ايريس پريما-Penhaligon`s Iris Prima عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلنپنهاليگون ايريس پريما-Penhaligons Iris Prima عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن پنهاليگون ايريس پريما-Penhaligon`s Iris Prima

عطر ادكلن پنهاليگون ايريس پريما-Penhaligon`s Iris Prima،عطري است شكيل و بسيار خوشبو كه شروعي سبز، تميز و كمي پودري از تركيب رايحه زنبق و مركبات دارد. با گذر زمان و اضافه شدن كهربا حس شيرين ملايم و مطبوعي در عطر پديدار گشته و رايحه چرم نيز كم كم جاي خود را در بين ديگر روايح باز مي كند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي نيمه شيرين، گلي، پودري، كمي تلخ و چرمي مانند است كه حسي بسيار شكيل و دوست داشتني دارد.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل صورتي
  رايحه مياني : زنبق , ياس
  رايحه پايه : وانيل , چوب صندل سفيد , خس خس , لوبان , كهربا , چرم

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پنهاليگون ايريس پريما

ادكلن پنهاليگون آيريش پريما

پنهاليگون آيريس پريما

Penhaligon`s Iris Prima


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۹:۰۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پنهاليگون لاواندولا-Penhaligon`s Lavandula عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلنپنهاليگون لاواندولا-Penhaligons Lavandula عطري است زنانه و مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن پنهاليگون لاواندولا-Penhaligon`s Lavandula

عطر ادكلن پنهاليگون لاواندولا-Penhaligon`s Lavandula،عطري است بسيار متعادل و خوشبو بر پايه رايحه گياهان و وانيل.

بطري لاواندولا كاملا كلاسيك طراحي شده است. روي بطري نام Lavandula و نشان تجاري Penhaligon’s در برچسبي طلايي ديده مي‌شود. مايع درون بطري از روي شيشه قابل‌مشاهده است.درپوش عطر شكلي كروي دارد و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. روبان بنفشي دور گردن بطري بسته شده و روي آن نشان Penhaligon’s با رنگ طلايي چاپ شده است.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي شاداب و نيمه شيريني از وانيل و مشك و همراهي حسي گياهي، سبز و كمي تلخ از رايحه اسطوخدوس آغاز مي گردد كه رايحه لطيفي از گل ها نيز در پس زمينه آن ها به مشام ميرسد. با گذر زمان عطر كمي شيرين تر و گرم تر شده و حس گياهي و تلخ آن نيز كمي قوي تر مي شود اما تعادل بسيار خوب بين روايح شاداب و شيرين آن تا انتها حفظ گشته كه رايحه را بسيار دلپذير نگه مي دارد.

 • رايحه اوليه:ريحان، دارچين و فلفل
  رايحه مياني:گياه مريم‌گلي، اسطوخودوس و گل زنبق دره
  رايحه پايه:دانه‌ي تونكا، وانيل، مشك و عنبر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پنهاليگون لاواندولا

ادكلن پنهاليگون لاواندولا

پنهاليگون لاواندولا

Penhaligon`s Lavandula


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۸:۰۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پل اسميت اكستريم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلنپل اسميت اكستريم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن پل اسميت اكستريم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport

عطر ادكلن پل اسميت اكستريم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport،براي روزهاي گرم تابستاني انتخابي خوب مي باشد.

وقتي‌كه اين ادكلن را روي پوست اسپري مي‌كنيد، متوجه بوي مركبات، ليمو و نعناع مي‌شويد.پس از مدتي اين تركيب جاي خودش را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت‌هاي مياني از اسطوخودوس، گل شمعداني و فلفل ساخته مي‌شوند.پس از مدتي اين نت‌ها با نت‌هاي پاياني جابجا مي‌شوند. نت‌هاي پاياني از بخار معطر، چوب سدر و دانه تونكا ساخته شده‌اند.

بطري Extreme Sport بسيار زيبا و مدرن طراحي شده است. روي اين شيشه‌ي مكعبي نشان پاول اسميت و نام Extreme Sport ديده مي‌شود. كناره‌هاي بطري با خطوط رنگي موازي تزيين شده است. مايع درون بطري از روي شيشه ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ شفافش شيشه را زيباتر كرده است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , نعناع , مركبات
  رايحه مياني : اسطوخودوس , شمعداني , فلفل
  رايحه پايه : دانه تونكا , روايح دودي , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پل اسميت اكستريم اسپرت

ادكلن پل اسميت اكستريم اسپرت

پل اسميت اكستريم اسپرت

Paul Smith Extreme Sport


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۷:۱۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پاريس هيلتون دازل-Paris Hilton Dazzle عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن پاريس هيلتون دازل-Paris Hilton Dazzle عطري است زنانه و لطيف.

 

عطر ادكلن پاريس هيلتون دازل-Paris Hilton Dazzle

عطر ادكلن پاريس هيلتون دازل-Paris Hilton Dazzle، محصولي ميوه اي و گلي است كه رايحه ي شگفت انگيز آن داراي تن غالبي از گيلاس ، هلو ، سيب ، شامپاين و وانيل است كه سبك دازل را لطيف ، شيرين ، دوست داشتني و دل انگيز جلوه مي دهد و براي مصرف كننده ي خود حس اعتماد به نفس و طراوت را به ارمغان مي آورد.

 • رايحه اوليه: هلو ، سيب سرخ ، آلبالو
 • رايحه مياني: شكوفه پرتقال، زنبق، اركيده
 • رايحه پايه: شامپاين ، مشك ، نعنا هندي،وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پاريس هيلتون دازل

ادكلن پاريس هيلتون دازل

پاريس هيلتون دَزل

Paris Hilton Dazzle


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۶:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن پاريس هيلتون زنانه-Paris Hilton for women عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن پاريس هيلتون پاريس هيلتون-Paris Hilton for women عطري است زنانه و لطيف.

 

عطر ادكلن پاريس هيلتون زنانه-Paris Hilton for women

عطر ادكلن پاريس هيلتون زنانه-Paris Hilton for women،براي روزهاي گرم تابستاني انتخابي خيلي خوب مي باشد.

پس از اسپري كردن اين عطر بوي طالبي، هلو و سيب را استشمام خواهيد كرد.پس از مدتي نت‌هاي مياني با وجود ميموسا، گل مريم، گل ياسمين، فريزيا و زنبق دره جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد.با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل، مشك، خزه‌ي اوك‌موس و يلانگ يلانگ ساخته مي‌شوند.

بطري بسيار جذاب و زيبا بوده و به شكل يك استوانه طراحي شده است. روي اين استوانه خطوط موازي مشكي‌رنگي كار شده است. روي گردن بطري نشان تجاري پاريس هيلتون ديده مي‌شود. درپوش بطري طرحي مانند خود بطري دارد و به‌خوبي با آن هماهنگ شده است.

 • رايحه اوليه: سيب، خربزه ، هلو
 • رايحه رايحه : فريجا، اقاقيا، ياسمن بزرگ گيا، موگه (گل برف)
 • رايحه رايحه : چوب صندل، يلانگ يلانگ،خزه بلوط، مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر پاريس هيلتون زنانه

ادكلن پاريس هيلتون زنانه

پاريس هيلتون زنانه

Paris Hilton for women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۵:۳۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اولفكتيو استاديو كلوز آپ–Olfactive Studio Close Up عطري است گرم و تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلناولفكتيو استاديو كلوز آپOlfactive Studio Close Up عطري است زنانه و مردانه و منحصربه فرد.

 

عطر ادكلن اولفكتيو استاديو كلوز آپ–Olfactive Studio Close Up

عطر ادكلن اولفكتيو استاديو كلوز آپ–Olfactive Studio Close Up،عطري است ميوه اي، گرم و تلخ كه شروعي شيرين از تركيب رايحه گيلاس و همراهي تلخي مشخصي از ادويه ها و رايحه قهوه دارد. با گذر زمان حس ميوه اي ملايم تر شده و با اضافه شدن رايحه دانه تونكا و رايحه ملايمي از گل ها عطر حالتي تلخ و شيرين، كمي ميوه اي و كمي گلدار پيدا ميكند و عطر تقريبا با همين روند تا انتها پيش مي رود.

 • رايحه اوليه : زعفران , قهوه , گيلاس
  رايحه مياني : رز , گل تنباكوي سفيد , سدر , نعناع هندي
  رايحه پايه : دانه تونكا , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اولفكتيو استاديو كلوز آپ

ادكلن اولفكتيو استاديو كلوز آپ

اولفكتيو استاديو كلوز آپ

Olfactive Studio Close Up


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۴:۳۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اولفكتيو استاديو سلفي–Olfactive Studio Selfie عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلناولفكتيو استاديو سلفيOlfactive Studio Selfie عطري است زنانه و مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن اولفكتيو استاديو سلفي–Olfactive Studio Selfie

عطر ادكلن اولفكتيو استاديو سلفي–Olfactive Studio Selfie،عطري است گرم و با ساختاري پيچيده و در عين حال جذاب.

بطري اين عطر بسيار زيبا و شيك طراحي شده است. روي بطري شفاف اين عطر نام Selfie و زير آن نشان تجاري Olfactive Studio را مشاهده مي‌كنيد. مايع آبي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با رنگ تيره و شكل استوانه‌اي‌اش به‌خوبي طرح كلي شيشه را كامل مي‌كند.

رايحه ابتدايي عطر با بوي نيمه شيرين و ميوه اي مانند از تركيب صمغ هاي درختي و رايحه بخور آغاز مي شود كه حسي ادويه اي را نيز مي توان در پس زمينه آن استشمام نمود. با گذر زمان عطر گرم تر و شيرين تر شده و تمايل بيشتري به سمت تلخي نيز پيدا مي كند كه به دليل اضافه شدن رايحه لادن و چوب ها مي باشد.

 • رايحه اوليه : زنجبيل , باديان ختايي , لامي , روايح دودي , سنبل ختايي
  رايحه مياني : گل سوسن , دارچين , چوب كابروا , عصاره درخت افرا
  رايحه پايه : دانه تونكا , خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , جير , لابدانيوم , بوته وحشي جاوي , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اولفكتيو استاديو سلفي

ادكلن اولفكتيو استاديو سلفي

اولفكتيو استاديو سلفي

Olfactive Studio Selfie


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۳:۴۳ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب