عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 23760
چت باکس

عطر ادكلن آرماند باسي لاولي بلوسوم-Armand Basi Lovely Blossom عطري است شيرين و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آرماند باسي لاولي بلوسوم-Armand Basi Lovely Blossom عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آرماند باسي لاولي بلوسوم-Armand Basi Lovely Blossomعطر ادكلن آرماند باسي لاولي بلوسوم-Armand Basi Lovely Blossom

عطر ادكلن آرماند باسي لاولي بلوسوم-Armand Basi Lovely Blossom،با رايحه اي از گل و ميوه محصولي مناسب براي مصرف در  ماه هاي گرم سال  است . عطر لاولي بلوسوم كه داراي تم شيرين و ملايم مي باشد ، توسط Francis Kurkdjian در سال ۲۰۰۷ خلق شد . اين عطر زنانه به خانم هاي رمانتيك در روزهاي گرم سال پيشنهاد مي شود.

 • رايحه اوليه: شكوفه پرتغال- زرد آلو
 • رايحه مياني: گل ياس-آلو برقاني 
 • رايحه پايه: نمونه هاي چوبي-گل گاو زبان

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آرماند باسي لاولي بلوسوم

ادكلن آرماند باسي لاولي بلوسوم

آرماند باسي لاولي بلوسوم

Armand Basi Lovely Blossom


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۱:۲۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آرماند باسي رز لامير-Armand Basi Rose Lumiere عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آرماند باسي رز لامير-Armand Basi Rose Lumiereعطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آرماند باسي رز لامير-Armand Basi Rose Lumiere

عطر ادكلن آرماند باسي رز لامير-Armand Basi Rose Lumiere

عطر ادكلن آرماند باسي رز لامير-Armand Basi Rose Lumiere،كه توسط Alienor Massenet در سال ۲۰۱۳ خلق شد ، با رايحه اي بسيار خاص و بطري شيك خود براي خريد هديه پيشنهاد خوبي مي باشد . اين عطر كه در تركيبات اصليش نت هاي ميوه اي ، نت هاي آبي و ماندارين را داراست رايحه ي خنك و شيريني را با خود به ارمغان مي آورد . عطر خوش گل رز و لطافت شگفت انگيز و باورنكردني آن در تمام نت هاي حرم بويايي اين عطر به مشام رسيده و اتمسفري از يك بهاري دل انگيز را براي شما و اطرافيانتان به ارمغان مي آورد.

 • رايحه اوليه: نت هاي ميوه اي – نت هاي آبي – ماندارين – پيچك 
  رايحه مياني: پنجه مريم – رز آبي – سوسن آبي
  رايحه پايه: چوب صندل – سدر – مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آرماند باسي رز لامير

ادكلن آرماند باسي رز لامير

آرماند باسي رز لامير

Armand Basi Rose Lumiere

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۰:۱۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آرماند باسي باسي هوم-Armand Basi Basi Homme عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآرماند باسي باسي هوم-Armand Basi Basi Homme عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آرماند باسي باسي هوم-Armand Basi Basi Hommeعطر ادكلن آرماند باسي باسي هوم-Armand Basi Basi Homme

عطر ادكلن آرماند باسي باسي هوم-Armand Basi Basi Homme،عطري است كلاسيك و در عين حال مدرن و دوست داشتني كه رايحه اي تلخ و شيرين، مردانه و پيچيده را به مصرف كننده ارائه ميدهد.

رايحه ابتدايي عطر با بويي نيمه شيرين و كمي چوبي آغاز ميشود كه حضور گياه اسطوخدوس حسي سبز، كمي تلخ و شاداب به آن اضافه ميكند. با گذر زمان دارچين نيز به اين تركيب اضافه شده و عطر را گرمتر كرده، حس تلخ و منحصربفرد خود را نمايان ميسازد و با اضافه شدن رايحه چوب صندل در قسمت پايه تلخي عطر كمي بيشتر از پيش به مشام ميرسد در حالي كه اسطوخدوس هميشه شانه به شانه باقي رايحه ها حركت كرده و تلخي ها را بخوبي مهار ميكند و حس نيمه شاداب و گياهي خود را تا انتها حفظ ميكند.

بطري و ظرف اين ادكلن بيانگر رايحه اي گرم، تند ، چوبي و بسيار خوشايند اين محصول مي باشد كه قابل استفاده ي آقايان زيبا پسند در بهار و پاييز است.اين عطر را در گروه خود يگانه كرده است.و توسط Jean-Pierre Bethouart. ايجاد شد.

 • رايحه اوليه: هل ، دارچين ، اسطوخودوس 
  رايحه مياني: بخور خوشبو ، لوبيا تونكا ، ياس بنفش ، جوز 
  رايحه پايه: وانيل ، مشك ، چوب صندل سفيد، سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آرماند باسي باسي هوم

ادكلن آرماند باسي باسي هوم

آرماند باسي باسي هوم

Armand Basi Basi Homme

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۸:۵۲ ] [ عطر بازار ]

 

عطر ادكلن آرماند باسي اين رد-Armand Basi In Red EDP عطري است شيرين و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآرماند باسي اين رد-Armand Basi In Red EDP عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آرماند باسي اين رد-Armand Basi In Red EDP

عطر ادكلن آرماند باسي اين رد-Armand Basi In Red EDP

عطر ادكلن آرماند باسي اين رد-Armand Basi In Red EDP،رايحه اي مشابه با نسخه ادوتويلت دارد با اين تفاوت كه در اين نسخه عطر گرمتر و شيرينتر شده و رايحه گلها نيز نقش پررنگ تري دارند و البته حس فلفلي و تلخ زنجبيل نيز متعادلتر شده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين و نيمه شاداب ترنج با حس مركباتي دوست داشتني اش آغاز ميشود كه رايحه زنجبيل و گلها بصورت ملايم و از همان ابتدا در كنارش به مشام ميرسند. با گذر زمان عطر شيرينتر و گرمتر شده و رايحه گلهاي ياس و بنفشه قويتر از ابتدا و به راحتي حس ميشوند در حالي كه حس تند و تلخ ملايمي از زنجبيل نيز به همراه دارند.

طراحي بطري هاي اين محصول نشانه گر شور ، هيجان و عشق مي باشد . همچنين سمبلي از گل و شكوفه هاي معطر بهاري است كه از اين رو براي فصل بهار بسيار توصيه مي شود. پيشنهاد استفاده از اين عطر براي ماههاي گرم و استفاده روزانه براي شور و نشاط خود و اطرافيان است.

 • رايحه اوليه: ماندارين – ترنج- هل- زنجبيل 
 • رايحه مياني: بنفش برگ- گل ياس – گل رز 
 • رايحه پايه: مشك- گل سنگ- نمونه هاي چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آرماند باسي اين رد

ادكلن آرماند باسي اين رد

آرماند باسي اين رد

Armand Basi In Red EDP


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۷:۱۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آتليه كلون امبر نو – Atelier Cologne Ambre Nue عطري است گرم و كهربايي و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آتليه كلون امبر نو-Atelier Cologne Ambre Nue عطري است مردانه و زنانه و خاص.

عطر ادكلن آتليه كلون امبر نو - Atelier Cologne Ambre Nue

عطر ادكلن آتليه كلون امبر نو – Atelier Cologne Ambre Nue

اين عطر در گروه بويايي شرقي و گلي ( Oriental Floral ) قرار دارد و آكورد هاي اصلي آن به ترتيب صمغي (balsamic) ، مركبات (citrus) ، كهربا (amber) ، ادويه اي و گرم (warm spicy) و شيرين (sweet) مي باشد.

از شش سري مختلف توليدات خانه عطرسازي اتليه كلون، ادكلن امبر نو از سري MATIÈRES، در سال ۲۰۱۲ توسط رالف شويگر  به دنياي عطر عرضه شد.

نارنگي سبز و ترنج، گرماي كهربايي را با دارچين سريلانكايي و گل اركيده (اركيد قرمز تيره) احاطه مي كنند. كلاهي چرمي به عنوان درپوش و پمپ متحرك براي استفاده از اسپري آن را كامل مي كند. اين عطر لحظاتي پيش بيني نشده و جادويي را به ذهن مي آورد.

بطري عطر ادكلن آتليه كلون -Atelier Cologne  بسيار شيك و ساده طراحي شده است.بطري به شكل مستطيل با گوشه هاي گرد بسيار ساده و شيك طراحي شده. درب بطري اندكي كشيده است و روكشي چرمي به رنگ قهوه اي جگري دارد. بطري آتليه كلون بسيار خوشدست طراحي شده و حتي بطري ۲۰۰ ميل به راحتي در دست جاي ميگيرد.بطريهاي ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل آتليه كلون داراي درب چرمي به رنگ قهوه اي متمايل به قرمز هستند ولي بطري ۳۰ ميل دربي متاليك و براق دارد  كه مخصوص مسافرت ساخته شده است.

آتليه كلون در سه سايز ۳۰ و  ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل طراحي شده و سايز ۳۰ ميل يك روكش چرمي به رنگ  اختصاصي آن ادكلن دارد. روكش چرمي ميتواند با نام حك شده مشتري شخصي سازي شود كه در نمايندگيهاي رسمي آتليه كلون صورت ميگيرد.

برند عطرسازي آتليه كلون خانه عطر و ادكلن سازي آمريكايي است كه راه اندازي آن بر اساس طبيعت بوده است. ادغام مركبات و نت هاي گياهي در غلظت هاي قوي تر كه موجب  غني تر شدن و طولاني تر شدن مدت ماندگاري عطرها شده است ويژگي بارز اين برند است.

 • رايحه اوليه : ترنج , نارنگي ماندارين , گل جعفري
  رايحه مياني : اركيده , دارچين , لوبان
  رايحه پايه : دانه تونكا , لابدانيوم , نعناع هندي

لينكهاي مفيد:

عطر آتليه كلون امبر نو

ادكلن آتليه كلون امبر نو

آتليه كلون امبر نو

Atelier Cologne Ambre Nue 200 ml

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۵:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آتليه كلون گلد لدر-Atelier Cologne Gold Leather عطري است گرم و چرمي و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آتليه كلون گلد لدر-Atelier Cologne Gold Leather عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آتليه كلون گلد لدر-Atelier Cologne Gold Leather

عطر ادكلن آتليه كلون گلد لدر-Atelier Cologne Gold Leather

عطر ادكلن آتليه كلون گلد لدر-Atelier Cologne Gold Leather، با نت اوليه آلو , نارنج , زعفران آغاز ميشود و بارايحه اي سبز به سمت بوي چرم حركت ميكند. در تمام اين مدت رايحه اي ملايم از عود به مشام ميرسد. اين عطر از سري متال آتليه كلون است.

بطري عطر ادكلن آتليه كلون گلد لدر-Atelier Cologne Gold Leather بسيار شيك و ساده طراحي شده است.بطري به شكل مستطيل با گوشه هاي گرد بسيار ساده و شيك طراحي شده. درب بطري اندكي كشيده است و روكشي چرمي به رنگ قهوه اي سوخته دارد. بدنه بطري به حالت متاليك و رنگ طلايي است.بطري آتليه كلون بسيار خوشدست طراحي شده و حتي بطري ۲۰۰ ميل به راحتي در دست جاي ميگيرد.

آتليه كلون در دو سايز ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل طراحي شده و سايز ۱۰۰ ميل يك روكش چرمي به رنگ درب بطري دارد. روكش چرمي ميتواند با نام حك شده مشتري شخصي سازي شود كه در نمايندگيهاي رسمي آتليه صورت ميگيرد.

 • نت اوليه : آلو , نارنج , زعفران
  نت مياني : اوكاليپتوس , گياه درمنه
  نت پايه : چوب گاياك , چرم , سدر , عود

لينكهاي مفيد:

عطر آتليه كلون گلد لدر

ادكلن آتليه كلون گلد لدر

آتليه كلون گلد لدر

گلد لدر

Atelier Cologne Gold Leather


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۴:۲۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آتليه كلون وتيور فتال-Atelier Cologne Vetiver Fatal عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آتليه كلون وتيور فتال-Atelier Cologne Vetiver Fatal عطري است مردانه و زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آتليه كلون وتيور فتال-Atelier Cologne Vetiver Fatal

عطر ادكلن آتليه كلون وتيور فتال-Atelier Cologne Vetiver Fatal

عطر ادكلن آتليه كلون وتيور فتال-Atelier Cologne Vetiver Fatal، عطري است خوشبو و دوست داشتني كه شروعي نيمه شاداب و ميوه اي مانند از ميوه آلو و همراهي حس ترش و شاداب ضعيفي از مركبات دارد كه حضور گياه خس خس در كنارشان حالتي تلخ و خاكي مانند به وجود آورده و رايحه را سنگين تر و جدي تر مي كند. با گذر زمان حس مركباتي محو شده و رايحه ملايمي از چوب ها به جمع روايح اضافه مي گردد. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي نيمه شيرين، ميوه اي، تلخ، چوبي و خاكي است كه رايحه اي جذاب و خوشبو را ارائه مي كند.

بطري عطر ادكلن Atelier Cologne بسيار شيك و ساده طراحي شده است.بطري به شكل مستطيل با گوشه هاي گرد بسيار ساده و شيك طراحي شده. بطري آتليه كلون بسيار خوشدست طراحي شده و حتي بطري ۲۰۰ ميل به راحتي در دست جاي مي گيرد.

آتليه كلون در سه سايز ۳۰ و  ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل طراحي شده و سايز ۳۰ ميل يك روكش چرمي به رنگ  اختصاصي آن ادكلن دارد. روكش چرمي ميتواند با نام حك شده مشتري شخصي سازي شود كه در نمايندگيهاي رسمي آتليه كلون صورت مي گيرد.

برند عطرسازي آتليه كلون خانه عطر و ادكلن سازي آمريكايي است كه راه اندازي آن بر اساس طبيعت بوده است. ادغام مركبات و نت هاي گياهي در غلظت هاي قوي تر كه موجب  غني تر شدن و طولاني تر شدن مدت ماندگاري عطرها شده است ويژگي بارز اين برند است.

 • رايحه اوليه: ليمو ترش، ترنج، نارنج،شكوفه پرتقال
 • رايحه مياني: برگ بنفشه شيرين، آلو
 • رايحه پايه: سدر، عود، وتيور

لينكهاي مفيد:

عطر آتليه كلون وتيور فتال

ادكلن آتليه كلون وتيور فتال

آتليه كلون وتيور فتال

Atelier Cologne Vetiver Fatal

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۱:۰۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آتليه كلون سيلور آيريس-Atelier Cologne Silver Iris عطري است پودري و گلي و چوبي. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آتليه كلون سيلور آيريس-Atelier Cologne  Silver Irisعطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آتليه كلون سيلور آيريس-Atelier Cologne Silver Iris 200 ml

عطر ادكلن آتليه كلون سيلور آيريس-Atelier Cologne Silver Iris 200 ml

عطري خوشمزه و خوشبو كه بيشتر از اينكه عطري مشترك زنانه و مردانه باشد، مناسب خانم ها است . رايحه اي تافي مانند و خوشبو و لذت بخش كه سر تاسر عطر سيلور آيريس را فرا گرفته است و عطري روزانه و معتدل را به وجود آورده است. كيفيت ساخت خوب  ، ماندگاري خوب و پخش رايحه مناسبش از مزاياي اين كلون ميباشد

بطري عطر ادكلن آتليه كلون -Atelier Cologne  بسيار شيك و ساده طراحي شده است.بطري به شكل مستطيل با گوشه هاي گرد بسيار ساده و شيك طراحي شده. درب بطري اندكي كشيده است و روكشي چرمي به رنگ قهوه اي جگري دارد. بطري آتليه كلون بسيار خوشدست طراحي شده و حتي بطري ۲۰۰ ميل به راحتي در دست جاي ميگيرد.بطريهاي ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل آتليه كلون داراي درب چرمي به رنگ قهوه اي متمايل به قرمز هستند ولي بطري ۳۰ ميل دربي متاليك و براق دارد  كه مخصوص مسافرت ساخته شده است.

آتليه كلون در سه سايز ۳۰ و  ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل طراحي شده و سايز ۳۰ ميل يك روكش چرمي به رنگ  اختصاصي آن ادكلن دارد. روكش چرمي ميتواند با نام حك شده مشتري شخصي سازي شود كه در نمايندگيهاي رسمي آتليه كلون صورت ميگيرد.

برند عطرسازي آتليه كلون خانه عطر و ادكلن سازي آمريكايي است كه راه اندازي آن بر اساس طبيعت بوده است. ادغام مركبات و نت هاي گياهي در غلظت هاي قوي تر كه موجب  غني تر شدن و طولاني تر شدن مدت ماندگاري عطرها شده است ويژگي بارز اين برند است.

 • رايحه اوليه : انگور فرنگي سياه , فلفل صورتي , نارنگي
  رايحه مياني : ريشه زنبق , گل ابريشم , برگ بنفشه
  رايحه پايه : مشك , كهربا , نعناع هندي

لينكهاي مفيد:

ادكلن آتليه كلون سيلور آيريس

سيلور آيريس

عطر سيلور آيريس

ادكلن سيلور آيريس

Atelier Cologne Silver Iris

Silver Iris

آتليه كلون سيلور آيريس

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۸:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آتليه كلون عود سفير-Atelier Cologne Oud Saphir عطري است گرم و چرمي و عودي. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آتليه كلون عود سفير-Atelier Cologne Oud Saphir  عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آتليه كلون عود سفير-Atelier Cologne Oud Saphir

عطر ادكلن آتليه كلون عود سفير-Atelier Cologne Oud Saphir

عطر عود سفير رايحه اي برجسته از جنس عود را برايتان به همراه خواهد داشت كه لايه اي چرمي وانيلي آن را فرا گرفته است. عطر ادكلن آتليه كلون عود سفير-Atelier Cologne Oud Saphir در گروه بويايي شرقي و چوبي قرار دارد.

بطري عطر ادكلن آتليه كلون -Atelier Cologne  بسيار شيك و ساده طراحي شده است.بطري به شكل مستطيل با گوشه هاي گرد بسيار ساده و شيك طراحي شده. درب بطري اندكي كشيده است و روكشي چرمي به رنگ قهوه اي جگري دارد. بطري آتليه كلون بسيار خوشدست طراحي شده و حتي بطري ۲۰۰ ميل به راحتي در دست جاي ميگيرد.بطريهاي ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل آتليه كلون داراي درب چرمي به رنگ قهوه اي متمايل به قرمز هستند ولي بطري ۳۰ ميل دربي متاليك و براق دارد  كه مخصوص مسافرت ساخته شده است.

آتليه كلون در سه سايز ۳۰ و  ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل طراحي شده و سايز ۳۰ ميل يك روكش چرمي به رنگ  اختصاصي آن ادكلن دارد. روكش چرمي ميتواند با نام حك شده مشتري شخصي سازي شود كه در نمايندگيهاي رسمي آتليه كلون صورت ميگيرد.

برند عطرسازي آتليه كلون خانه عطر و ادكلن سازي آمريكايي است كه راه اندازي آن بر اساس طبيعت بوده است. ادغام مركبات و نت هاي گياهي در غلظت هاي قوي تر كه موجب  غني تر شدن و طولاني تر شدن مدت ماندگاري عطرها شده است ويژگي بارز اين برند است.

 • نت اوليه : ترنج , فلفل صورتي , گل ختي
  نت مياني : ياس , چوب درخت قان , جير
  نت پايه : وانيل , چوب درخت قان , عود

لينكهاي مفيد:

عود سفير

آتليه كلون عود سفير

عطر عود سفير

ادكلن عود سفير

Oud Saphir

Atelier Cologne Oud Saphir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۲:۰۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آتليه كلون پايور الكتريك-Atelier Cologne Poivre Electrique عطري است گرم و تند و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آتليه كلون پايور الكتريك-Atelier Cologne  Poivre Electrique عطري است مردانه و زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آتليه كلون پايور الكتريك-Atelier Cologne Poivre Electrique

عطر ادكلن آتليه كلون پايور الكتريك-Atelier Cologne Poivre Electrique

عطر ادكلن آتليه كلون پايور الكتريك-Atelier Cologne Poivre Electrique، استفاده از آن را در روزهاي پاييزي و زمستاني پيشنهاد مي‌كنيم.

وقتي‌كه Poivre Electrique را روي پوست يا لباستان اسپري كنيد، خيلي سريع بوي پرتقال تلخ، فلفل سياه و فلفل صورتي در فضاي اطرافتان پخش مي‌شود. اين تركيب تند و تلخ هيجان ويژه‌اي را در شما و اطرافيانتان ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌هاي آغازي به‌آرامي جاي خودشان را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت‌هاي مياني از تركيب فلفل فرنگي شيرين، گل رز تركي ساخت شده‌اند.در ادامه نت‌هاي مياني و پاياني جابجا مي‌شوند. صمغ Myrhh، چوب سدر، چوب صندل عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند.

بطري به رنگ سفيد و مات طراحي شده است. روي بطري در يك كادر آبي‌رنگ نام عطر و نشان زيباي آتليه كلون را مشاهده مي‌كنيد.درپوش طلايي و استوانه‌ي عطر درخشش خيره‌كننده‌اي در نور از خودش نشان مي‌دهد.

بطري Atelier Cologne بسيار شيك و ساده طراحي شده است.بطري به شكل مستطيل با گوشه هاي گرد بسيار ساده و شيك طراحي شده. بطري آتليه كلون بسيار خوشدست طراحي شده و حتي بطري ۲۰۰ ميل به راحتي در دست جاي مي گيرد.

آتليه كلون در سه سايز ۳۰ و  ۱۰۰ و ۲۰۰ ميل طراحي شده و سايز ۳۰ ميل يك روكش چرمي به رنگ  اختصاصي آن ادكلن دارد. روكش چرمي ميتواند با نام حك شده مشتري شخصي سازي شود كه در نمايندگيهاي رسمي آتليه كلون صورت مي گيرد.

برند عطرسازي آتليه كلون خانه عطر و ادكلن سازي آمريكايي است كه راه اندازي آن بر اساس طبيعت بوده است. ادغام مركبات و نت هاي گياهي در غلظت هاي قوي تر كه موجب  غني تر شدن و طولاني تر شدن مدت ماندگاري عطرها شده است ويژگي بارز اين برند است.

 • رايحه اوليه : نارنج , فلفل صورتي , فلفل
  رايحه مياني : رز , فلفل قرمز شيرين , صمغ كندر
  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , صمغ درختچه مر , سدر

لينكهاي مفيد:

عطر آتليه كلون پايور الكتريك

ادكلن آتليه كلون پايور الكتريك

آتليه كلون پايور الكتريك

Atelier Cologne Poivre Electrique

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۹:۳۷ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب