عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 85
دیروز : 184
افراد آنلاین : 3
همه : 55602
چت باکس

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب-Mercedes Benz Club عطري است تند. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب-Mercedes Benz Club عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب-Mercedes Benz Club

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب-Mercedes Benz Club، توسط Olivier Cresp در سال ۲۰۱۳ با رايحه اي تند و چوبي براي مصرف در شب هاي سرد زمستاني و يا مناسبت هاي خاص خلق شد . تركيب آن در نت اوليه با رايحه اي ترشي شامل مركبات و ريواس آغاز مي شود كه بعد از گذشت مدتي جاي خود را به گرمي هل ، سرو كوهي ، نت هاي تند و مخلوط آنها با خنكي آب مي دهد . در نت پاياني شما گرمي موادي نظير نعناع هندي ، نت هاي چوبي و لوبيا تونكا را استشمام خواهيد كرد . از مشخصه هاي ممتاز آن ماندگاري فوق العاده و ميزان پراكنندگي عالي است . اين عطر در بطري بسيار شيكي با آرم كمپاني مرسدس بنز قرار دارد .

 • رايحه اوليه : مركبات – ريواس 
 • رايحه مياني : سرو كوهي – نت هاي تند – هل – نت هاي آبي 
 • رايحه پايه : نعناع هندي – نت هاي چوبي – لوبيا تونكا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز كلاب

ادكلن مرسدس بنز كلاب

مرسدس بنز كلاب

Mercedes Benz Club


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۹:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش-Benz VIP Club Addictive Oriental عطري است تند و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش-Mercedes Benz VIP Club Addictive Oriental عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش-Benz VIP Club Addictive Oriental

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش-Benz VIP Club Addictive Oriental ،براي روزهاي بهاري يكي از بهترين گزينه‌هاي خريد عطر براي شما است.

هنگامي‌كه عطر مرسدس بنز اديكتيو اورينتال روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري مي‌كنيد، متوجه بوي ليمو و نعناع خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، شادي و تمركز را به شما منتقل مي‌كند. با گذشت زمان نت‌هاي مياني به آهستگي جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين نت‌ها از اسطوخودوس، مريم‌گلي و برگ درخت انجير ساخته شده‌اند. اين نت‌هاي سه‌گانه و تند، تمركز، انرژي و هيجان را به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي‌ پاياني از چوب كشمير، چوب صندل و دانه‌ي تونكا ساخته شده‌اند. بوي اين تركيب به شما آرامش و تعادل روحي و جسمي عميقي مي‌بخشد. در مدت‌زمان كمي متوجه وابستگي خود به بوي اين عطر خواهيد شد. به طرزي كه هميشه آن را با خودتان به همراه خواهيد داشت.

شيشه به رنگ بنفش بوده و روي آن نشان تجاري قديمي و آشناي مرسدس – بنز با رنگ نقره‌اي ديده مي‌شود. در پايين شيشه نام اين عطر و سازنده‌ي آن با رنگ سفيد چاپ شده است. در بطري با شكل خاص و رنگ‌ نقره‌اي‌اش جلوه‌ي ويژه‌اي به تركيب كلي اين عطر اضافه كرده است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , نعناع

 • رايحه مياني : اسطوخودوس , سالويا اسكلاريا , برگ انجير
 • رايحه پايه : دانه تونكا , چوب صندل سفيد , چوب كشمير

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطرمرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش

ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش

مرسدس بنز وي آي پي كلاب اديكتيو اورينتال-بنفش

ادكلن مرسدس بنز بنفش

ادكلن مرسدس بنز اديكتيو اورينتال

Benz VIP Club Addictive Oriental


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۸:۴۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك-آبي-Benz VIP Club Energetic Aromatic عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك-آبي-Mercedes Benz VIP Club Energetic Aromatic عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك-آبي-Benz VIP Club Energetic Aromatic

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك-آبي-Benz VIP Club Energetic Aromatic، يكي از عطرهاي چوبي و آروماتيكي است كه تحت برند آلماني «مرسدس – بنز» (Mercedes-Benz) توليد مي‌شود.

با اولين اسپري از مرسدس بنز Energetic Aromatic روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج، گريپ‌فروت و انگور سياه خواهيد شد. اين نت‌هاي ميوه‌اي و شيرين، در همين ابتداي كار شادي و نشاط فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان نت‌هاي مياني به آهستگي جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين نت‌ها از پيچك، رازيانه و چوب سدر ساخته شده‌اند. اين نت‌هاي سه‌گانه، انرژي و هيجان ويژه‌اي را به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي‌ پاياني از دانه‌ي تونكا، عنبر، چوب صندل و چرم مخمل نما ساخته شده‌اند. بوي اين تركيب به شما آرامش، اعتمادبه‌نفس و تمركز عميقي مي‌بخشد.

روي بطري آبي‌رنگ اين عطر نشان تجاري مرسدس بنز با رنگ نقره‌اي جا خوش كرده و خودنمايي مي‌كند. نام اين عطر و عطرساز آن كه با خطي زيبا كار شده را در پايين شيشه مشاهده مي‌كنيد. در بطري با جنس فلزي و رنگ نقره‌اي‌اش، از فواصل دور هم مي‌درخشد.

 • رايحه اوليه : گريپ فروت , ترنج , انگور فرنگي سياه
 • رايحه مياني : صمغ گالبانيوم , پيچك , سدر
 • رايحه پايه : دانه تونكا , چوب صندل سفيد , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك

ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك

مرسدس بنز وي آي پي كلاب انرژتيك آرماتيك-آبي

ادكلن مرسدس بنز آبي

ادكلن مرسدس بنز انرژتيك آروماتيك

Benz VIP Club Energetic Aromatic


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۶:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اينفينيت اسپايسي-قرمز-Benz VIP ClUb Infinite Spicy عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر وادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اينفينيت اسپايسي-قرمز-Mercedes Benz VIP ClUb Infinite Spicy عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اينفينيت اسپايسي-قرمز-Benz VIP ClUb Infinite Spicy

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب اينفينيت اسپايسي-قرمز-Benz VIP ClUb Infinite Spicy ، با توجه به بويي كه دارد براي روزهاي بهاري بسيار مناسب به نظر مي‌رسد.

پس از اولين اسپري مرسدس بنز اينفينيت اسپايسي باي اليوير كرسپ روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي فلفل سيچوان، انيسه و تخم گشنيز خواهيد شد. بوي اين تركيب تند و شيرين، شادي و انرژي فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان نت‌هاي مياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از زنجبيل، هل و ميوه‌ي درخت عرعر توت ساخته شده‌اند. اين نت‌هاي سه‌گانه، انرژي و هيجان فراواني را به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها با نت‌هاي پاياني جابجا خواهند شد. نت‌هاي‌ پاياني از عنبر، چوب كشمير و چوب تيك ساخته شده‌اند. بوي اين تركيب به شما اعتمادبه‌نفس و تمركز ويژه‌اي مي‌بخشد.

روي شيشه نشان تجاري مرسدس بنز را كه با رنگ نقره‌اي خودنمايي مي‌كند را مي‌توانيد مشاهده كنيد. شيشه به رنگ قرمز است و خبر از حال و هواي تند اين عطر مي‌دهد. در بطري با رنگ نقره‌اي‌اش درخشش خاصي دارد و وزن خوبي به تركيب كلي اين عطر اضافه كرده است. در پايين شيشه، نام Infinite Spicy و كمي پايين‌تر از آن نام طراح عطر را با خطي زيبا مي‌بينيد.

 • رايحه اوليه : باديان ختايي , فلفل سيچوان , گشنيز
 • رايحه مياني : زنجبيل , هل , دانه سرو كوهي
 • رايحه پايه : چوب درخت ساج , چوب كشمير , آمبروكسان

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز اينفينيت اسپايسي

ادكلن مرسدس بنز اينفينيت اسپايسي

مرسدس بنز اينفينيت اسپايسي

ادكلن مرسدس بنز اينفينيت اسپايسي قرمز

Benz VIP ClUb Infinite Spicy


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۴:۲۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب اكستريم-Mercedes Benz Club Extreme عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب اكستريم-Mercedes Benz Club Extreme عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب اكستريم-Mercedes Benz Club Extreme

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب اكستريم-Mercedes Benz Club Extreme ،عطري متعادل، بالانس، شيك و مردانه است كه تركيب بسيار جذابي از مركبات و نعناي هندي به عنوان بخش شاداب و چرم و چوب ها بعنوان بخش مردانه و سنگين ارائه داده است.

شيشه‌ي Club Extreme خيلي شيك و مدرن ساخته شده است. طراحي اين شيشه به‌صورت ناخودآگاه شما را به ياد خودروهاي زيباي مرسدس بنز خواهد انداخت. روي بطري نشان زيباي بنز با رنگ نقره‌اي ديده مي‌شود. بطري به رنگ خاكستري است و حال و هواي تند و جدي آن را فاش مي‌كند.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب ترنج و پرتقال آغاز مي شود كه حسي نيمه شيرين بدليل حضور مشك دارد و حضور نعناي هندي حس گياهي و تند و تيزي به آن ها مي بخشد. با گذر زمان مشك كمي قوي تر شده و حس شيرين و گرماي عطر را كمي افزايش داده و در اين ميان با اضافه شدن رايحه چرم و چوب ها حسي سنگين، چرمي و كمي دودي و تلخ به عطر افزوده مي شود

 • رايحه اوليه:نارنج، پرتقال ماندارين و گل نيلوفر آبي

 • رايحه مياني:عنبر، چرم و چوب صندل
 • رايحه پاياني:گياه پاتچولي، مشك و نت‌هاي چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز كلاب اكستريم

ادكلن مرسدس بنز كلاب اكستريم

مرسدس بنز كلاب اكستريم

ادكلن مرسدس بنز كلاب اكستريم مشكي

Mercedes Benz Club Extreme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۳:۱۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي-سبز-Benz VIP Club Pure Woody عطري است تند. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي-سبز-Mercedes Benz VIP Club Pure Woody عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي-سبز-Benz VIP Club Pure Woody

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي-سبز-Benz VIP Club Pure Woody ، توسط Harry Fremont معروف به صورت كاملا حرفه اي توليد شده و وارد بازار جهاني شد.

به‌محض اولين اسپري از مرسدس بنز پيور وودي باي هري فرمونت وودي روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي هل، سيب و زنجبيل خواهيد شد. بوي اين تركيب تند و شيرين، شادي و انرژي فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان نت‌هاي مياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از مريم‌گلي، برگ بنفشه و گل شمعداني ساخته شده‌اند. اين نت‌هاي سه‌گانه طراوت و تازگي را به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها با نت‌هاي پاياني جابجا خواهند شد. نت‌ پاياني از عنبر ساخته شده است. بوي عنبر به شما اعتمادبه‌نفس و هيجان ويژه‌اي هديه مي‌كند.

روي بطري نشان تجاري مرسدس – بنز را با رنگ نقره‌اي ببينيد. روي شيشه نام Pure Woody و در پايين آن نام Harry Fremont را با رنگ سفيد مشاهده مي‌كنيد. در فلزي بطري با رنگ نقره‌اي و درخشانش به‌خوبي روي شيشه‌ي سبز پيور وودي سوار شده است.

 • رايحه اوليه : زنجبيل , هل , سيب
 • رايحه مياني : شمعداني , سالويا اسكلاريا , برگ بنفشه
 • رايحه پايه : كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي

ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي

مرسدس بنز وي آي پي كلاب پيور وودي-سبز

ادكلن مرسدس بنز سبز

Benz VIP Club Pure Woody

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۱:۳۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر-مشكي-Benz VIP Club Black Leather عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر-مشكي-Mercedes Benz VIP Club Black Leather عطري است مردانه و كلاسيك.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر-مشكي-Benz VIP Club Black Leather

عطر ادكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر-مشكي-Benz VIP Club Black Leather ، محصولي فوق العاده ويژه مي باشد كه به تازگي توليد و معرفي گرديده است .اين ادكلن مردانه به وسيله ي هونورين بلانك معروف خلق شده است.

وقتي‌ كه مرسدس بنز بلك لدر باي هونورين بلنك روي پوست و محل نبضتان اسپري مي‌كنيد، متوجه بوي نارنج، ريشه‌ي زنبق زرد و چرم مخمل نما خواهيد شد. اين تركيب طبيعي شادي و طراوت را به شما منتقل مي‌كند. با گذشت زمان نت‌هاي مياني به آهستگي جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين نت‌ها از گياه پاتچولي، بخور خوشبو و مريم‌گلي ساخته شده‌اند. اين نت‌هاي سه‌گانه، تمركز، انرژي و هيجان را به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي‌ پاياني از گل لادن، عنبر و چرم ساخته شده‌اند. بوي اين تركيب به شما آرامش، اعتمادبه‌نفس و تمركز عميقي مي‌بخشد. وقتي در خودروهاي لوكس مرسدس بنز مي‌نشينيد، بوي چرم در بيشتر اوقات به مشامتان مي‌رسد. اين عطر دقيقا تداعي‌كننده‌ي همان حالت به‌يادماندني است.

روي بطري تيره‌رنگ اين عطر، نشان تجاري مرسدس – بنز را به‌وضوح مي‌توانيد ببينيد. اين نشان، همان طرحي است كه در قسمت جلو‌پنجره و درب موتور خودروهاي بنز ديده‌ايد. در پايين شيشه، نام اين عطر و طراح آن را با رنگ سفيد مشاهده مي‌كنيد. در بطري با رنگ نقره‌اي كه دارد، جديت اين عطر را بيش‌ازپيش نشان مي‌دهد.

 • رايحه اوليه : ترنج , ريشه زنبق , جير
 • رايحه مياني : سالويا , روايح دودي , نعناع هندي
 • رايحه پايه : چرم , لابدانيوم , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر

دكلن مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر-مشكي

مرسدس بنز وي آي پي كلاب بلك لدر-مشكي

ادكلن مرسدس بنز مشكي

ادكلن مرسدس بنز بلك لدر

Benz VIP Club Black Leather


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۰:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز من-Mercedes Benz Man عطري است تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مرسدس بنز من-Mercedes Benz Man عطري است مردانه و منحصربه فرد.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز من-Mercedes Benz Man

عطر ادكلن مرسدس بنز من-Mercedes Benz Man ،از رايحه اي تلخ برخوردار بوده و بيشترين نركيباتي كه در آن احساس مي شوند رايحه ي اُآكموس و چوب سرو مي باشند.

اين عطر مردانه در نُت ابتدايي با رايحه ي گلابي و مُشك گل خطمي شروع مي شود ؛ سپس در نُت مياني با رايحه ي گل شمعداني و چوب سرو ادامه مي يابد و در نُت پاياني اُآكموس و چوب بلسان بنفش تكميل كننده ي رايحه ي اين عطر مردانه مي باشند.

 • رايحه اوليه: سدر، گل شمعداني
 • رايحه مياني: چوب بلسان بنفش، خزه بلوط
 • رايحه پايه: مشك گل خطمي، گلابي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز من

ادكلن مرسدس بنز من

مرسدس بنز من

ادكلن مرسدس بنز من مردانه

ادكلن مرسدس بنز مردانه

Mercedes Benz Man


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۸:۵۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز له پرفيوم-Mercedes Benz Le Parfum عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنمرسدس بنز له پرفيوم-Mercedes Benz Le Parfum عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز له پرفيوم-Mercedes Benz Le Parfum

مرسدس بنز له پرفيوم-Mercedes Benz Le Parfum، براي شب‌هاي سرد و طولاني زمستاني پيشنهاد مي‌شود.

پس از اسپري‌كردن مرسدس بنز له پرفيوم روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج و فلفل صورتي خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، شادي و هيجان را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از صمغ گياه باريجه، گل بنفشه و زعفران تشكيل ‌شده‌اند. هيجان و طراوتي كه پس از استشمام بوي اين عناصر مي‌گيريد، تا مدت زيادي در شما باقي مي‌ماند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور، گياه پاتچولي، چوب عود و عنبر تشكيل‌ شده‌اند.

بطري اين عطر به شكل يك استوانه طراحي شده است. روي شيشه، نشان تجاري مرسدس بنز با رنگ روشن به چشم مي‌خورد. در پايين اين نشان، نام Le Parfum ديده مي‌شود. درپوش بطري با شكل رينگي و پوشش چرمي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي لوپرفام ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل صورتي
 • رايحه مياني : بنفشه , صمغ گالبانيوم , زعفران
 • رايحه پايه : خس خس , كهربا , عود , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر مرسدس بنز له پرفيوم

ادكلن مرسدس بنز له پرفيوم

مرسدس بنز له پرفيوم

ادكلن مرسدس بنز قهوه اي

Mercedes Benz Le Parfum


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۷:۲۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب فرش-Mercedes Benz Club Fresh عطري است خنك و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنمرسدس بنز كلاب فرش-Mercedes Benz Club Fresh عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب فرش-Mercedes Benz Club Fresh

عطر ادكلن مرسدس بنز كلاب فرش-Mercedes Benz Club Fresh ،عطري است بسيار شاداب و انرژي بخش كه شروعي دلپذير از تركيب رايحه هاي ترنج و اسطوخدوس دارد كه حسي خنك و تلخ را به مصرف كننده ارائه مي دهند. با گذر زمان رايحه مشك به جمع روايج اضافه شده و شيريني مختصري را ايجاد مي كند. همزمان با مشك رايحه ميوه گلابي نيز نمايان مي گردد. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي شاداب، نيمه شيرين و ميوه اي است كه حسي تلخ و گياهي از اسطوخدوس نيز با آن همراه شده تا حسي مردانه و جذاب را با كمك هم ايجاد كنند.

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

 عطر مرسدس بنز كلاب فرش

ادكلن مرسدس بنز كلاب فرش

مرسدس بنز كلاب فرش

ادكلن مرسدس بنز كلاب فرش آبي

Mercedes Benz Club Fresh


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۶:۱۲ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب