عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 146
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100515
چت باکس

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري هوم-Roberto Vizzari Vizzari Homme عطري است تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري هوم-Roberto Vizzari Vizzari Homme عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري هوم-Roberto Vizzari Vizzari Homme

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري هوم-Roberto Vizzari Vizzari Homme

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري هوم-Roberto Vizzari Vizzari Homme ، رايحه اي مركباتي و گياهي داشته و بيشترين تركيبات تشكيل دهنده اش برگ ساگ ، پرتقال ماندارين ، وانيل ، ترنج ، اسطوخودوس ، هل ، جوز هندي ، سدر ، علف خشك و وتيور مي باشند.

 • رايحه اوليه : ترنج , هل , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : اسطوخودوس , جوز , سالويا اسكلاريا , يونجه خشك
  رايحه پايه : وانيل , خس خس , گل ختي , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو ويزاري ويزاري هوم

ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري هوم

روبرتو ويزاري ويزاري هوم

ادكلن روبرتو ويزاري هوم

Roberto Vizzari Vizzari Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۸:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ديپ نايت-Roberto Vizzari Deep Night عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلن روبرتو ويزاري ديپ نايت-Roberto Vizzari Deep Night عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ديپ نايت-Roberto Vizzari Deep Night

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ديپ نايت-Roberto Vizzari Deep Night

عطر ادكلن روبرتو ويزاري ديپ نايت-Roberto Vizzari Deep Night ،عطري است خوشبو و دوست داشتني كه شروعي شاداب و كمي سبز از رايحه ليمو و برگ هاي چاي دارد كه حس لطيف، شفاف و تميزي از شكوفه هاي پرتقال و گل ياس نيز با آن ها تركيب شده اند تا رايحه را طبيعي تر جلوه دهند. با گذر زمان وانيل و چوب درخت سدر به تركيب عطر اضافه شده و رايحه گل ها مشخص تر و پررنگ تر مي گردند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي نيمه شيرين و كمي گرم از وانيل است كه حضور رايحه گل ها حسي زنانه تر و جذابتر و چوب سدروس نيز تلخي ملايم و قابل قبولي به تركيب عطر اضافه مي كند كه در مجموع رايحه اي خوشبو، متعادل و شكيل را ايجاد مي كنند.

بطري Deep Night بسيار زيبا ساخته شده است. با اولين نگاه به اين بطري به‌سرعت به ياد بطري يكي از عطرهاي عطر لانكوم مي‌افتيد. اين حس آشنا در بوي اين عطر هم وجود دارد. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي بنفش‌رنگ آن به‌وضوح ديده مي‌شود. روي شيشه در يك كادر مستطيلي نشان ويزاري و نام Deep Night را مشاهده ميكنيد. دور گردن بطري يك گل از جنس پارچه بسته شده و اين عطر را زيباتر كرده است. درپوش شيشه‌اي Deep Night اين عطر به زيباي روي سر بطري سوار شده است.

 • رايحه اوليه:يوزو، آهك و نت هاي ميوه اي
  رايحه مياني:شكوفه‌ي پرتقال، گل ياسمين، چاي و چوب سدر
  رايحه پاياني:چوب سدر، گياه پاتچولي اندونزي، چوب صندل و وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو ويزاري ديپ نايت

ادكلن روبرتو ويزاري ديپ نايت

روبرتو ويزاري ديپ نايت

Roberto Vizzari Deep Night


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۷:۱۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو ويزاري نوير-Roberto Vizzari Vizzari Noir عطري است تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلنروبرتو ويزاري نوير-Roberto Vizzari Vizzari Noir عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو ويزاري نوير-Roberto Vizzari Vizzari Noir

عطر ادكلن روبرتو ويزاري نوير-Roberto Vizzari Vizzari Noir

عطر ادكلن روبرتو ويزاري نوير-Roberto Vizzari Vizzari Noir ، عطري است خنك، تلخ و مردانه كه با رايحه ترش و شيرين ماندارين و ليمو آغاز مي شود و حضور اسطوخدوس در كنارشان سبب به وجود آمدن حسي گياهي، تلخ، و كمي صابوني مي گردد. با گذر زمان اسطوخدوس قوي تر شده و حس گياهي و تلخي بيشتري ايجاد مي كند در حالي كه فلفل صورتي نيز به كمكش آمده تا حس تلخ مشخص تر شود. در اين ميان شيرين ملايمي از عنبر نيز قابل استشمام است كه حسي گرم و جذاب به رايحه تلخ و مركباي عطر اضافه مي كند و رايحه شكل گرفته تا انتها همراه شما خواهد بود.

 • رايحه اوليه: ليمو، سنبل، فلفل صورتي و پرتقال ماندارين
 • رايحه مياني: شكوفه پرتقال و شكوفه هاي درخت ليمو
 • رايحه پاياني:نعناع هندي، سدر و عنبر سائل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو ويزاري نوير

ادكلن روبرتو ويزاري نوير

روبرتو ويزاري نوير

ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري نوير

Roberto Vizzari Vizzari Noir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۶:۰۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو ويزاري بل-Roberto Vizzari Vizzari Belle عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلنروبرتو ويزاري بل-Roberto Vizzari Vizzari Belle عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو ويزاري بل-Roberto Vizzari Vizzari Belle

عطر ادكلن روبرتو ويزاري بل-Roberto Vizzari Vizzari Belle

عطر ادكلن روبرتو ويزاري بل-Roberto Vizzari Vizzari Belle ، عطري است شاداب، خوشبو و دوست داشتني كه با رايحه ترش و شيرين و بسيار شاداب مركبات آغاز مي شود و رايحه لطيف و دوست داشتني گل ياس نيز در كنارش حضور دارد تا آنرا طبيعي تر جلوه دهد. با گذر زمان عطر كمي شيرين تر شده و رايحه گل زنبق به عطر مي پيوندد. زنبق در كنار حس شاداب مركبات و لطافت ياس باعث به وجود آمدن حسي پودري و شيك در عطر مي گردد كه همگي با هم تركيبي زنانه و جذاب را ايجاد مي كنند

 • رايحه اوليه:مركبات، شكوفه پرتقال و فلفل صورتي
 • رايحه مياني: عنبيه، ياس و هلو
 • رايحه پاياني:نعناع هندي، كهربا، بادام سوخته و چوب ترمه

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو ويزاري بل

ادكلن روبرتو ويزاري بل

روبرتو ويزاري بل

ادكلن روبرتو ويزاري ويزاري بل

Roberto Vizzari Vizzari Belle


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۴:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۱ ساندا-Odin 01 Sunda عطري است تند و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اودين-ادين ۰۱ ساندا-Odin ۰۱ Sunda عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

عطر ادكلن اودين 01 ساندا-Odin 01 Sunda

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۱ ساندا-Odin 01 Sunda

عطر ادكلن اودين ۰۱ ساندا-Odin 01 Sunda ،حس گرمي و نشاط را براي مصرف كننده ي خود به ارمغان مي آورد و مي توانيد از آن لذت ببريد.

پس از اسپري كردن اودين ۰۱ ساندا روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج، ميوه‌ي درخت سرو و چوب سدر هاييتي خواهيد شد. اين نت‌هاي شيرين و چوبي، آرامش و طراوت را در شما بيشتر خواهند كرد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از گل آفتاب‌گردان، علف ليمو و فلفل سياه تشكيل شده اند. اين تركيب سه‌گانه‌ي تند و شيرين، انرژي و هيجان فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك، چوب صندل و دانه‌ي تونكا تشكيل شده‌ اند. بوي اين تركيب عجيب‌وغريب، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

بطري ۰۱ Sunda بسيار ساده و شيك طراحي شده است. روي شيشه‌ي اين عطر نشان تجاري اودين و نام ۰۱ را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري به رنگ قهوه‌اي بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و به‌خوبي روي شيشه‌ي ۰۱ سوار شده است.

 • رايحه اوليه:نارنج، ميوه‌ي درخت سرو و چوب سدر هاييتي
  رايحه مياني:گل آفتاب گردان، علف ليمو و فلفل سياه
  رايحه پاياني:مشك، چوب صندل و دانه‌ي تونكا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادين ۰۱ ساندا

ادكلن اودين ۰۱ ساندا

اودين ۰۱ ساندا

ادكلن ادين ۰۱ ساندا

ادكلن اودين ۰۱ سوندا

Odin 01 Sunda


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۹:۴۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۲ اواري-Odin 02 Owari عطري است تند و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اودين-ادين ۰۲ اواري-Odin ۰۲ Owari عطري است زنانه و مردانه و خاص.

عطر ادكلن اودين 02 اواري-Odin 02 Owari

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۲ اواري-Odin 02 Owari

عطر ادكلن اودين ۰۲ اواري-Odin 02 Owari ،به شكلي طراحي شده كه مورد پسند آقايان و بانوان باشد. جالب است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون ۰۲ Owari توسط عطرساز برجسته و كاربلد «Pierre Constantin Gueros» انجام شده است.

پس از اسپري كردن اودين اودين ۰۲ اواري روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج، پرتقال ماندارين و برگ درخت نارنج خواهيد شد. اين نت‌هاي شيرين و مركباتي، انرژي، شادي و طراوت را در شما بيشتر خواهند كرد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از شكوفه‌ي پرتقال، آميريس و فلفل تشكيل شده اند. اين تركيب سه‌گانه‌ي تند و شيرين، انرژي و هيجان فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب سدر ويرجينيا، عنبر و مشك تشكيل شده‌ اند. بوي اين تركيب، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

بطري ۰۲ اواري بسيار ساده و شيك طراحي شده است. روي شيشه‌ي اين عطر نشان تجاري اودين و نام ۰۲ را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري به رنگ قهوه‌اي بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و به‌خوبي روي شيشه‌ي ۰۲ سوار شده است.

 • رايحه اوليه:نارنج، پرتقال ماندارين و برگ درخت نارنج
 • رايحه مياني:شكوفه‌ي پرتقال، آميريس و فلفل
 • رايحه پاياني:چوب سدر ويرجينيا، عنبر و مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادين ۰۲ اواري

ادكلن اودين ۰۲ اواري

اودين ۰۲ اواري

ادكلن ادين ۰۲ اواري

ادكلن اودين ۰۲ اوواري

Odin 02 Owari


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۸:۳۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۳ سنتري-Odin 03 Century عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اودين-ادين ۰۳ سنتري-Odin ۰۳ Century عطري است زنانه و مردانه و شيك.

عطر ادكلن اودين 03 سنتري-Odin 03 Century

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۳ سنتري-Odin 03 Century

عطر ادكلن اودين ۰۳ سنتري-Odin 03 Century ،بهترين انتخاب براي مصرف در روزهاي سرد سال مي باشد و حس گرمي و اعتماد به نفس را براي شما به ارمغان مي آورد.

پس از اسپري كردن اودين ۰۳ سنتري روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي چوب توس، نعناع و چوب سرو خواهيد شد. اين نت‌هاي شيرين و تند، انرژي، شادي و طراوت را در شما بيشتر خواهند كرد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از علف وتيور، گياه پاتچولي و صمغ Myrrh تشكيل شده اند. اين تركيب سه‌گانه‌ي تند و شيرين، انرژي و هيجان فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از خزه‌ي اوك‌موس، مشك و عنبر تشكيل شده‌ اند. بوي اين تركيب، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

بطري ۰۳ Century خيلي زيبا و خوش‌دست طراحي شده است. مايع درون بطري به رنگ قهوه‌اي بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و به‌خوبي روي شيشه‌ي ۰۳ سوار شده است.

 • رايحه اوليه:چوب توس، نعناع و چوب سرو
 • رايحه مياني:علف وتيور، گياه پاتچولي و صمغ Myrrh
 • رايحه پاياني:خزه‌ي اوك‌موس، مشك و عنبر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادين ۰۳ سنتري

ادكلن اودين ۰۳ سنتري

ادين ۰۳ سنتري

ادكلن ادين ۰۳ سنتري

ادكلن اودين ۰۳ سنتوري

Odin 03 Century


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۷:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۴ پترانا-Odin 04 Petrana عطري است تند و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اودين-ادين ۰۴ پترانا-Odin ۰۴ Petrana عطري است زنانه و مردانه و با وقار.

عطر ادكلن اودين 04 پترانا-Odin 04 Petrana

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۴ پترانا-Odin 04 Petrana

عطر ادكلن اودين ۰۴ پترانا-Odin 04 Petrana ،براي استفاده در روزهاي خنك و سرد سال پيشنهاد مي شود.

پس از اسپري كردن اودين ۰۴ پترانا روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي تخم گشنيز، فلفل صورتي و برگ درخت انگور خواهيد شد. اين نت‌هاي شيرين و تند، انرژي، شادي و طراوت را در شما بيشتر خواهند كرد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از گل زنبق، آفتاب‌گردان و برگ بنفشه تشكيل شده اند. اين تركيب سه‌گانه‌ي گلي و شيرين، انرژي و تازگي فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور، ريشه‌ي زنبق زرد و مشك تشكيل شده‌ اند.

بطري اين عطر به شكلي خاصي خوش‌دست و زيبا طرحي شده است. فرم بطري به شكلي است كه به‌راحتي در دست بانوان هم جا مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ قهوه‌اي بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و به‌خوبي روي شيشه‌ي ۰۴ سوار شده است.

 • رايحه اوليه:تخم گشنيز، فلفل صورتي و برگ درخت انگور
 • رايحه مياني:گل زنبق، آفتاب گردان و برگ بنفشه
 • رايحه پاياني:علف وتيور، ريشه‌ي زنبق زرد و مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادين ۰۴ پترانا

ادكلن اودين ۰۴ پترانا

اودين ۰۴ پترانا

ادكلن ادين ۰۴ پترانا

Odin 04 Petrana


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۶:۰۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۶ آمانو-Odin 06 Amanu عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اودين-ادين ۰۶ آمانو-Odin ۰۶ Amanu عطري است زنانه و مردانه و شيك.

عطر ادكلن اودين 06 آمانو-Odin 06 Amanu

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۶ آمانو-Odin 06 Amanu

عطر ادكلن اودين ۰۶ آمانو-Odin 06 Amanu ،بوي خنكي داشته و براي روزهاي بهاري، تابستاني و پاييزي پيشنهاد مي‌شود.

پس از اسپري كردن اودين ۰۶ آمانو روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال خوني و صمغ زرد خواهيد شد. اين نت‌هاي شيرين و تند، انرژي، شادي و طراوت را در شما بيشتر خواهند كرد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از چوب سدر، گل ياسمين و ماگنوليا تشكيل شده اند. اين تركيب سه‌گانه‌ي گلي و شيرين، انرژي و تازگي فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از عنبر، چوب، مشك و خزه‌ي اوك‌موس تشكيل شده‌ اند. بوي اين تركيب، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

بطري اين عطر بسيار زيبا و جذاب طراحي شده است. مايع درون بطري به رنگ قهوه‌اي تيره بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و به‌خوبي روي شيشه‌ي ۰۶ سوار شده است.

 • رايحه اوليه:پرتقال خوني و صمغ زرد
 • رايحه مياني:چوب سدر، گل ياسمين و ماگنوليا
 • رايحه پاياني:عنبر، چوب، مشك و خزه‌ي اوك‌موس

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادين ۰۶ آمانو

ادكلن اودين ۰۶ آمانو

اودين ۰۶ آمانو

ادكلن ادين ۰۶ آمانو

Odin 06 Amanu


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۳:۳۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۷ تانوك-Odin 07 Tanoke عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اودين-ادين ۰۷ تانوك-Odin ۰۷ Tanoke عطري است زنانه و مردانه و شكيل.

عطر ادكلن اودين 07 تانوك-Odin 07 Tanoke

عطر ادكلن اودين-ادين ۰۷ تانوك-Odin 07 Tanoke

عطر ادكلن اودين ۰۷ تانوك-Odin 07 Tanoke ،با رايحه ي ادويه هاي پرحرارت توسط Corinne Cachen توليد و به بازار عرضه گرديد.

پس از اسپري كردن اودين ۰۷ تانوك روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي زنجبيل، پرتقال تلخ و فلفل سياه خواهيد شد. اين نت‌هاي شيرين و تند، انرژي، شادي و هيجان را در شما بيشتر خواهند كرد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از چوب گاياك، بخور خوشبو و جوز هندي تشكيل شده اند. اين تركيب سه‌گانه‌ي شرقي و گلي و شيرين، انرژي و تازگي فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب رزوود برزيلي، گياه پاتچولي و مشك تشكيل شده‌ اند. بوي اين تركيب، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

شيشه بسيار زيبا و خوش‌دست ساخته شده و به راحتي در دست جا مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ قهوه‌اي بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و به‌خوبي روي شيشه‌ي ۰۷ سوار شده است.

 • رايحه اوليه:زنجبيل، پرتقال تلخ و فلفل سياه
 • رايحه مياني:چوب گاياك، بخور خوشبو و جوز هندي
 • رايحه پاياني:چوب رزوود برزيلي، گياه پاتچولي و مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادين ۰۷ تانوك

ادكلن اودين ۰۷ تانوك

اودين ۰۷ تانوك

ادكلن ادين ۰۷ تانوك

Odin 07 Tanoke


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۲:۲۵ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب