عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 130
دیروز : 233
افراد آنلاین : 5
همه : 54690
چت باکس

عطر ادكلن شنل چنس-چنل چنس پرفيوم – Chanel Chance 150 ml عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر شنل چنس عطري است زنانه و محرك.

عطر شنل چنس – Chanel Chance

chance در لغت به معناي « شانس » است . طرز نوشتن Chance و Chanel بسيار شبيه به هم است ، گويي كه اين دو به خاطر يكديگر خلق شده اند ! شيشه آن به شكل دايره است برخلاف شيشه هاي قديمي كه مثل Chanel N5 به شكل مستطيل بودند . طراحي رايحه ، بطري و كاور اين محصول برگرفته از نام آن به معناي خوشبختي ، اقبال و شانس است به طوريكه شيشه ي دوار آن نشان از دايره و چرخ شانس ميباشد.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شد. اگر به بطري Chance دقت كنيد، خيلي زود به بطري دايره‌اي و تخت آن علاقه‌مند مي‌شويد. روي بطري، نام Chance و در پايين آن CHANEL را مشاهده مي‌كنيد. مايع طلايي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با شكل مكعبي و رنگ نقره‌اي‌اش، وزن خوبي را به بطري و تركيب كلي اين شانل اضافه كرده است.

با اولين اسپري از Chance روي پوست و محل نبض يا لباستان متوجه بوي آناناس، گل زنبق، گياه پاتچولي، فلفل و سنبل خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، در شما و كساني كه اين بو را استشمام مي‌كنند انرژي و هيجان فوق‌العاده‌اي را ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌ها از گل‌ ياسمين و ليمو تشكيل‌شده‌اند. اين تركيب دوگانه، علاوه بر طراوت و شادي، انرژي آرامش دروني را هم به شما منتقل مي‌كند. در ادامه و با گذشت زمان متوجه جانشيني نت‌هاي پاياني به‌جاي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌ها از تركيب مشك، گياه پاتچولي، علف وتيور و وانيل تشكيل شده‌اند. اين تركيب تند و شيرين با خنكي ملايمي كه دارد، آرامش و تمركز را به شما هديه مي‌دهد.

 • رايحه ابتدايي : ليمو (Lemon) ، اناناس (Pineapple) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
 • رايحه مياني : گل سنبل (Hyacinth) ، گل زنبق (Iris) ، گل ياس (Jasmine)
  رايحه پاياني : كهربا (Amber) ، مشك (Musk) ، درخت پچولي (Patchouli) ، درخت خس خس (Vetiver)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

 لينكهاي مرتبط:

ادكلن شنل چنس 

عطر شنل چنس 

چنل  چنس پرفيوم

شنل چنس 

Chanel Chance


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۲:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل الور هوم اسپرت-CHANEL ALLURE HOMME SPORT عطري است با رايحه خنك و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۴به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر شنل الور هوم اسپرت عطري است مردانه و شيك.

 

عطر شنل الور هومه اسپرت-chanel ALLURE HOMME SPORT

اين عطر از توليدات chanel در سال ۲۰۰۴ مي باشد كه پنج سال پس از اولين محصول chanel در سبك allure به عنوان يك مدل اسپرت به بازار ارائه شده است. اين عطر آغاز رايحه اي شفاف از سبك ورزشي عطر هاي مطرح دنياست . طراحي و فرمولاسيون اين عطر شيرين و خنك، توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شده است. وقتي به شيشه‌ي Allure Homme Sport نگاه كنيد، متوجه طراحي جوان‌پسند و ورزشي آن خواهيد شد. روي شيشه‌ي محكم Allure Homme Sport نام Allure را كه با رنگ سياه چاپ شده، مشاهده مي‌كنيد. در پايين نام Allure بقيه‌ي نام اين عطر را كه Homme Sport است، به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و نوار فلزي و نقره‌اي‌رنگي كه روي آن نام Chanel حك شده، زيبايي آن را دوچندان مي‌كند. مواد معطر جنگلي ، وتيور ، مشك ، لوبيا ، تونكا و ديگر تركيبات معطر انرژي بخش از اصلي ترين تركيبات به كار رفته در اين محصول مي باشد. هيجان ، وسوسه انگيزي و تحرك بزرگ ترين ارمغان اين عطر براي آقاياني است كه از سطح بالايي از تعاملات اجتماعي برخوردارند

وقتي اين عطر را روي پوست و در محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، خيلي سريع متوجه بوي پرتقال ماندارين و آب دريا مي‌شويد. اين تركيب دوگانه و خنك، شما را سرحال مي‌كند. پس از مدتي، شاهد جابجايي نت‌هاي مياني به‌جاي نت‌هاي آغازي خواهيد بود. نت‌هاي مياني از تركيب فلفل، چوب سدر و شكوفه‌ي پرتقال تشكيل شده است. اين تركيب تند و شيرين، هيجان و شادي را در شما چند برابر مي‌كند. با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جانشين نت‌هاي مياني خواهند شد. اين نت‌ها از تركيب وانيل، گياه خس‌خس، دانه‌ي تونكا، عنبر و مشك ساخته مي‌شود. اعتمادبه‌نفس و نشاطي كه از اين نت‌ها مي‌گيريد، مثال‌زدني است. ادو تويلت مردانه‌ي شانل Allure Homme Sport با بوي تند و خنكش براي روزهاي تابستاني و بهاري بسيار مناسب استعطر شنل الور هوم اسپرت – CHANEL ALLURE HOMME SPORT  پرفروش ترين و پرطرفدارترين محصول مردانه اين برند ميباشد.

 • رايحه ابتدايي: آلدهيد ها (Aldehydes) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، پرتقال (Orange) ، آب دريا (Sea Water)
 • رايحه مياني: گل نرولي (Neroli) ، فلفل (Pepper) ، درخت سدر (Cedar)
 • رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، مشك (Musk) ، باقلا تونكا (Tonka Bean) ، وانيل (Vanilla) ، درخت خس خس (Vetiver)

لينكهاي مرتبط:

عطر شنل الور هوم اسپرت

ادكلن شنل الور هوم اسپرت

شنل الور اسپرت

الور اسپرت

شنل الور هوم اسپرت

CHANEL ALLURE HOMME SPORT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۰:۳۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اسپلندور بلك-مشكي- Splendor Black عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اسپلندور بلك-مشكيSplendor Black عطري است مردانه و شيك.

برند سريس يك كارخانه سوئيسي است كه به جرات ميتوان گفت موفق ترين محصول آن همين عطر اسپلندور مشكي ميباشد .عطري با رايحه خنك و شيرين كه از پخش بو و ماندگاري بسيار خوبي برخوردار است .

تذكر: شركت سريس از سال ۲۰۱۲ كارخانه خود را در كشور امارات تاسيس نموده و كليه محصولات شركت سريس با آرم Made In UAE توليد ميشوند.

 به دليل استقبال زياد مشتريان از اين عطر شركت هاي متفرقه زيادي اقدام به توليد اين عطر نموده اند و از نظر ظاهري تفاوت چنداني با نسخه اصلي آن وجود ندارد لذا توصيه ميكنيم فريب قيمت پايين در برخي فروشگاههاي غير تخصصي و غير معتبر را نخوريد.

يكي از عطرهاي مردانه و خنكي كه اتفاقاً قيمت مناسبي هم دارد، عطر ادكلن سريس اسپلندور بلك-مشكي- Seris Splendor Black از برند سوئيسي «سريس» (Seris) است. اين عطر براي روزهاي بهاري و به‌ويژه تابستاني بسيار مناسب است.

اگر به بطري تخت اين عطر نگاه كنيد، نام Splendor كه در يك كادر مشكي‌رنگ روي شيشه با رنگ سفيد چاپ شده را مشاهده مي‌كنيد. طرح راه‌راه مشكي‌رنگي كه روي شيشه كار شده، زيبايي و جديت آن را دوچندان مي‌كند. در بطري هم طرح راه‌راه را روي خودش دارد. در قسمت پاييني شيشه، نشان تجاري سريس كه با رنگ مشكي روي آن چاپ شده را مشاهده مي‌كنيد.

وقتي سريس اسپلندور بلك را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، خيلي سريع متوجه بوي نارنج، ليمو و نت‌هاي سبز خواهيد شد. اين تركيب سه‌گانه و مركباتي باعث بالا رفتن انرژي و هيجان در شما مي‌شود. پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از تركيب گل‌هاي فريزيا، زنبق دره و ماگنوليا ساخته‌شده‌اند. اين مخلوط گلي، طراوت و تازگي را به روح شما در روزهاي داغ تابستان هديه مي‌كنند. انرژي مثبتي كه از استشمام بوي اين گل‌ها مي‌گيريد، تا مدت زيادي ماندگار خواهد بود. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود عنبر، مشك سفيد و چوب درخت سرو جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اسپلندور بلك-مشكي

ادكلن اسپلندور بلك-مشكي

Splendor Black

عطر Splendor Black

ادكلن Splendor Black


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۹:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اسپلندور اوشن-آبي-Splendor Ocean عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن اسپلندور اوشن-آبي-Splendor Ocean عطري است مردانه و زنانه و جذاب.

عطر ادكلن اسپلندور اوشن-آبي-Splendor Ocean با رايحه اي مركباتي و طبعي خنك كه از پخش و ماندگاري خوبي برخوردار است مناسب فصول گرم سال است.

يكي از عطرهاي مردانه و خنكي كه اتفاقاً قيمت مناسبي هم دارد، عطر ادكلن اسپلندور اوشن-آبي-Splendor Ocean از برند سوئيسي «سريس» (Seris) است. اين عطر براي روزهاي بهاري و به‌ويژه تابستاني بسيار مناسب است.

اگر به بطري تخت اين عطر نگاه كنيد، نام Splendor كه در يك كادر آبي رنگ روي شيشه با رنگ سفيد چاپ شده را مشاهده مي‌كنيد. طرح راه‌راه آبي رنگي كه روي شيشه كار شده، زيبايي و جديت آن را دوچندان مي‌كند. در بطري هم طرح راه‌راه را روي خودش دارد. در قسمت پاييني شيشه، نشان تجاري سريس كه با رنگ آبي روي آن چاپ شده را مشاهده مي‌كنيد.

عطر اسپلندور آبي در نت اوليه خود از ماندارين ،ترنج ، نمونه هاي سبز تشكيل شده و در نت مياني اسطوخدوس ، ياسمن و ياس بنفش حضور دارند و در نهايت با مشك و چوب صندل ،سدر ،كهربا و لوبيا تونكا ماندگار ميگردد .

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۸:۳۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure عطري است خنك و شيرين.عطر ادكلن سريس اسپلندور وردور-سبز-Seris Verdure عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure

عطر ادكلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure،با در نظر گرفتن پخش بو و ماندگاري مناسب براي آقايان خوش پوش گزينه مناسبي مي باشد.

پس از اسپري كردن روي پوست بوي نارنج، پرتقال ماندارين، چوب سرو و زنجبيل را استشمام خواهيد كرد.پس از مدتي نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. نت‌هاي مياني از تركيب گل شمعداني، ياسمين و زنبق ساخته‌شده‌اند. اين نت‌هاي گلي طراوت و انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كنند. در ادامه و پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از هل، چرم، عنبر، علف وتيور و چوب سدر تشكيل‌شده‌اند.

 • رايحه اوليه:نارنج، پرتقال ماندارين، چوب سرو و زنجبيل
  رايحه مياني:گل شمعداني، ياسمين و زنبق
  رايحه پايه:هل، چرم، عنبر، علف وتيور و چوب سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اسپلندور وردور-سبز

ادكلن اسپلندور وردور-سبز

اسپلندور وردور-سبز

Splendor Verdure

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۷:۲۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل چنس او وايو-Chanel Chance Eau Vive عطري است با رايحه خنك. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر شنل چنس او وايو-Chanel  Chance Eau Vive عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن شنل چنس او وايو-Chanel Chance Eau Vive

عطر ادكلن شنل چنس او وايو-Chanel Chance Eau Vive،عطري است با حسي آشنا ولي ساختاري متفاوت به نسبت نسخه اوليه شنل چنس.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي شيرين و شاداب و آبدار و دوست داشتني پرتقال خوني و گريپ فروت آغاز ميشود كه بسيار با نشاط و طبيعي است. در ادامه عطر با حفظ حالت شيرين و شاداب خود كمي تلخ و چوبي ميشود و اين حس چوبي با گذر زمان قويتر ميشود ولي نه در حدي كه حس تلخي و چوبي را از استانداردهاي عطرهاي زنانه فراتر ببرد. رايحه ملايم و بسيار دلپذيري از گل ياس نيز هميشه در كنار باقي رايحه ها وجود داشته و طراوت و زيبايي عطر را افزايش مي دهد.

 • رايحه اوليه : پرتقال خوني , گريپ فروت , مركبات
 • رايحه مياني : ياس , مشك
 • رايحه پايه : زنبق , خس خس , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

 لينكهاي مرتبط:

عطر شنل چنس او وايو

ادكلن شنل چنس او وايو

شنل چنس او وايو

چنل چنس او وايو

Chanel Chance Eau Vive


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۷:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي-Splendor Orchid عطري است تند و شيرين.عطر ادكلن سريس اسپلندور اركيد-نارنجي-Seris Splendor Orchid عطري است زنانه و لاكچري.

 

عطر ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي-Splendor Orchid

عطر ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي-Splendor Orchid،با توجه به پخش بو و ماندگاري بالا مناسب انتخابي بسيار مناسب براي آقايان خوش پوش مي باشد.

به‌ محض اسپري كردن اين عطر روي پوست بوي انبه، ليموي سيسيلي، پرتقال و جوز هندي را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب تند، مركباتي و شيرين شادي و هيجان را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. نت‌هاي مياني از تركيب انيسه، گريپ‌فروت، چوب و آرتميسيا ساخته‌شده‌اند.در ادامه و پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از وانيل ماداگاسكار و مشك سفيد تشكيل‌شده‌اند.

بطري Orchid در همان پلتفرم آشناي اسپلندورهاي قبلي ساخته شده است؛ با اين تفاوت كه رنگ به‌كاررفته در طراحي اين عطر نارنجي است. روي شيشه در يك كادر مستطيلي و نارنجي‌رنگ نام اسپلندور با رنگ سفيد ديده مي‌شود. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. درپوش استوانه‌اي Orchid با خطوط نارنجي و موازي‌اش هماهنگي خوبي با طرح داخل بطري ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه :انبه، ليموي سيسيلي، پرتقال و جوز هندي
  رايحه مياني :انيسه، گريپ‌فروت، چوب و آرتميسيا
  رايحه پايه :وانيل ماداگاسكار و مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اسپلندور اركيد-نارنجي

ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي

اسپلندور اركيد

عطر اسپلندور نارنجي

Splendor Orchid


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۶:۱۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي-Splendor Orchid عطري است تند و شيرين.عطر ادكلن سريس اسپلندور اركيد-نارنجي-Seris Splendor Orchid عطري است زنانه و لاكچري.

 

عطر ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي-Splendor Orchid

عطر ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي-Splendor Orchid،با توجه به پخش بو و ماندگاري بالا مناسب انتخابي بسيار مناسب براي آقايان خوش پوش مي باشد.

به‌ محض اسپري كردن اين عطر روي پوست بوي انبه، ليموي سيسيلي، پرتقال و جوز هندي را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب تند، مركباتي و شيرين شادي و هيجان را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. نت‌هاي مياني از تركيب انيسه، گريپ‌فروت، چوب و آرتميسيا ساخته‌شده‌اند.در ادامه و پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از وانيل ماداگاسكار و مشك سفيد تشكيل‌شده‌اند.

بطري Orchid در همان پلتفرم آشناي اسپلندورهاي قبلي ساخته شده است؛ با اين تفاوت كه رنگ به‌كاررفته در طراحي اين عطر نارنجي است. روي شيشه در يك كادر مستطيلي و نارنجي‌رنگ نام اسپلندور با رنگ سفيد ديده مي‌شود. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. درپوش استوانه‌اي Orchid با خطوط نارنجي و موازي‌اش هماهنگي خوبي با طرح داخل بطري ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه :انبه، ليموي سيسيلي، پرتقال و جوز هندي
  رايحه مياني :انيسه، گريپ‌فروت، چوب و آرتميسيا
  رايحه پايه :وانيل ماداگاسكار و مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اسپلندور اركيد-نارنجي

ادكلن اسپلندور اركيد-نارنجي

اسپلندور اركيد

عطر اسپلندور نارنجي

Splendor Orchid


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۵:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل اگويست-Chanel Egoiste عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۱۹۹۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر شنل اگويست-Chanel Egoiste عطري است مردانه و محبوب.

 

عطر ادكلن شنل اگويست-Chanel Egoiste،عطري است كلاسيك و بي نظير كه تركيبي خاص و با كيفيت از رايحه هاي ادويه اي و شيرين و رايحه گل رز مي باشد.

اين عطر توسط شخصي بنام Jacques Polge خلق شد كه با دارا بودن رايحه اي از چوب و وانيل انتخابي شگفت انگيز براي شب هاي بلند زمستاني مي باشد.

رايحه ابتدايي عطر با بوي نيمه شيرين و كمي تلخ و بسيار دوست داشتني دارچين آغاز ميشود كه رايحه چوب صندل نيز به موازات آن وجود داشته و حسي تلخ و چوبي و شيرين و دارچيني را ايجاد ميكنند. رايحه ضعيفي هم از رز در اين تركيب حس ميشود كه با وجود استشمام شدنش كاملا در ميان رايحه هاي ادويه اي گم شده است و مجالي براي عرض اندام ندارد. در ادامه رايحه عطر بسيار مشابه قسمت ابتدايي است با اين تفاوت كه كمي تنباكو نيز به تركيبات عطر اضافه شده و حس تلخ و مردانه را بيش از پيش افزايش مي دهد.

 • رايحه اوليه : اقاقياي برزيلي , چوب ماهون , نارنگي ماندارين , گشنيز
 • رايحه مياني : رز , ميخك صدپر , دارچين
 • رايحه پايه : وانيل , تنباكو , چوب صندل سفيد , چرم , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

 لينكهاي مرتبط:

عطر شنل اگويست

ادكلن شنل اگويست

شنل اگويست

اگويست شنل

Chanel Egoiste


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۴:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل كوكو ادوپرفيوم-Chanel Coco EDP عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۱۹۸۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر شنل كوكو-Chanel Coco EDP عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن شنل كوكو-Chanel Coco EDP

عطر ادكلن شنل كوكو ادوپرفيوم-Chanel Coco EDP، كه توسط Jacques Polge خلق شد عطري است بسيار شكيل و خوشبو و كلاسيك از برند شنل كه تناسب، عمق و كيفيت رايحه هاي آن مثال زدني است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي قوي، تند و تيز و شيرين و ادويه اي مانند و كمي تلخ كهربا و رايحه تخم گشنيز آغاز مي شود كه از همان ابتدا نشان ميدهد با عطري جدي و رسمي طرف هستيم. در ادامه عطر با حفظ حالت شيرين و گرم كهربايي و در عين حال تلخ و تند و تيزش با اضافه شدن رايحه گلهاي رز، و شكوفه هاي پرتقال حالتي گلي، كمي خنك و صابوني پيدا ميكند و شايد آن ته بوي ضعيف صابوني مانند نشانگر كلاسيك بودن اين عطر باشد. با گذر زمان بيشتر عطر رايحه مشابهي دارد و تنها با اضافه شدن گلهاي خشك شده ميخك حسي خشك و كمي تلخ تر بخود مي گيرد.

 • رايحه اوليه : رز , ياس , نارنگي ماندارين , هلو , گشنيز
 • رايحه مياني : رز , شبدر , گل ابريشم , شكوفه پرتقال , ياس
 • رايحه پايه : وانيل , دانه تونكا , چوب صندل سفيد , لابدانيوم , مشك زباد , صمغ گياهي , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

 لينكهاي مرتبط:

عطر شنل كوكو

ادكلن شنل كوكو

شنل كوكو

ادكلن كوكو شنل ادو پرفيوم

كوكو شنل

كوكو چنل

Chanel Coco EDP


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۳:۳۸ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب