عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 147
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100516
چت باکس

عطر ادكلن شنل بلو اصل-بلو شنل پرفيوم-بلو چنل-BLEU DE CHANEL عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر شنل بلو دي شنل عطري است مردانه و محبوب.

 

عطر شنل بلو ادو پرفيوم – BLEU DE CHANEL

پس از توليد موفق و استقبال بي نظير از Bleu de Chanel ، كمپاني شانل نسخه ادوپرفيم اين محصول را در سال ۲۰۱۴  روانه بازار كرد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شد. بلو دو شانل با حال و هواي شرقي و چوبي‌اش براي روزهاي گرم و معتدل سال مورداستفاده قرار مي‌گيرد؛ اما اين به آن معني نيست كه در فصل زمستان نشود از بلو دو شانل استفاده كرد. اگر به بطري اين عطر مردانه و قوي دقت كنيد، نام Blue de Chanel را كه با رنگ روشن روي شيشه‌ي تيره‌ي اين شانل چاپ شده را مشاهده خواهيد كرد. زير اين نوشته‌هاي درشت، Eau de Parfum را مي‌بينيد. اين نوشته، وجه تمايز شيشه‌ي ادو پرفيوم و ادو تويلت بلو دو شانل با هم تلقي مي‌شود.

در بطري با رنگ شيشه هم‌خواني داشته و با شكل استوانه‌اي و مستحكمش وزن خوبي را به تركيب كلي اين بطري اضافه مي‌كند BLEU DE CHANEL EDPعميق، بي حد و حصر و پايان ناپذير با همان رايحه قبلي اما ماندگاري و پخش بوي بيشتر اداي احترامي است به آزادي مردان كه خودشان را محدود قوانين نمي كنند! تركيب اين عطر بيانگر روح مردي است كه سرنوشت خود را با استقلال انتخاب مي كند.

رايحه اين عطر آميزه اي از جوز ، صندل ، نعناع هندي ، ياسمن ، گريپ فروت ، وتيور ، بخور ، فلفل صورتي ، سدر ، زنجبيل و ديگر مواد معطر چوبي مي باشد .

 • رايحه ابتدايي : گريپ فروت (Grapefruit) ، ليمو (Lemon) ، پرتقال (Orange) ، نعناع (Mint) ، جوز (Nutmeg) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
  رايحه مياني : گل ياس (Jasmine) ، زنجبيل (Ginger) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)
  رايحه پاياني : رزين لبدانوم (Labdanum) ، رزين كندر هندي (Olibanum) ، درخت پچولي (Patchouli) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر بلو شنل

ادكلن بلو شنل پرفيوم

بلو شنل پرفيوم

بلو چنل پرفيوم

ادكلن بلو شنل ادو پرفيوم

BLEU DE CHANEL 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۸:۲۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل كوكو مادمازل-كوكو شنل-Chanel Coco Mademoiselle عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ادكلن شنل كوكو مادمازل-Chanel Coco Mademoiselle  عطري است زنانه و محبوب همه

عطر زنانه Coco Mademoiselle Chanel for women (كوكو مادمازل شنل) كه توسط Jacques Polge خلق شد ، برنده ي جايزه FiFi براي داشتن بهترين تبليغ در سال ۲۰۰۸ گرديد . اين عطر شگفت انگيز با تركيباتي منحصر به فرد از گل ها ميوه هاي بسيار دلپذير ، ماندگاري بسيار بالا و ميزان پراكنندگي عالي كه دارد توانست عنوان بهترين عطر را در ۳ سال پياپي به خود اختصاص دهد .

 

عطر ادكلن شنل كوكو مادمازل-Chanel Coco Mademoiselle

اين عطر رويايي و بسيار دوست داشتني هواداران بسياري را به خود اختصاص داده و باعث درخشندگي بانوان در همه ي مجالس مي شود.اين عطر با قاطعيت كامل بهترين عطر زنانه اين برند و در رديف چند عطر برتر جهان جا دارد و طرفداران و استفاده كنندگان آن به شدت از آن حمايت كرده و آنرا نمونه اي واقعي از يك عطر بسيار استثنائي و خوشبو با ماندگاري رويايي براي يك خانم متشخص ميدانند.

 • رايحه اوليه: پرتقال – ماندارين – شكوفه پرتقال – ترنج
  رايحه مياني: ميموس – گل ياس – گل رز – يالانگ يالانگ 
  رايحه پايه: لوبيا تونكا – نعناع هندي – اپوپوناكس – وانيل – خس خس – مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كوكو شنل

ادكلن شنل كوكو

ادكلن شنل كوكو مادمازل

Chanel Coco

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۷:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل چنس – Chanel Chance عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر شنل چنس عطري است زنانه و محرك.

عطر شنل چنس-Chanel Chance

chance در لغت به معناي « شانس » است . طرز نوشتن Chance و Chanel بسيار شبيه به هم است ، گويي كه اين دو به خاطر يكديگر خلق شده اند ! شيشه آن به شكل دايره است برخلاف شيشه هاي قديمي كه مثل Chanel N5 به شكل مستطيل بودند . طراحي رايحه ، بطري و كاور اين محصول برگرفته از نام آن به معناي خوشبختي ، اقبال و شانس است به طوريكه شيشه ي دوار آن نشان از دايره و چرخ شانس ميباشد.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شد. اگر به بطري Chance دقت كنيد، خيلي زود به بطري دايره‌اي و تخت آن علاقه‌مند مي‌شويد. روي بطري، نام Chance و در پايين آن CHANEL را مشاهده مي‌كنيد. مايع طلايي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با شكل مكعبي و رنگ نقره‌اي‌اش، وزن خوبي را به بطري و تركيب كلي اين شانل اضافه كرده است.

با اولين اسپري از Chance روي پوست و محل نبض يا لباستان متوجه بوي آناناس، گل زنبق، گياه پاتچولي، فلفل و سنبل خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، در شما و كساني كه اين بو را استشمام مي‌كنند انرژي و هيجان فوق‌العاده‌اي را ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌ها از گل‌ ياسمين و ليمو تشكيل‌شده‌اند. اين تركيب دوگانه، علاوه بر طراوت و شادي، انرژي آرامش دروني را هم به شما منتقل مي‌كند. در ادامه و با گذشت زمان متوجه جانشيني نت‌هاي پاياني به‌جاي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌ها از تركيب مشك، گياه پاتچولي، علف وتيور و وانيل تشكيل شده‌اند. اين تركيب تند و شيرين با خنكي ملايمي كه دارد، آرامش و تمركز را به شما هديه مي‌دهد.

 • رايحه ابتدايي : ليمو (Lemon) ، اناناس (Pineapple) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
 • رايحه مياني: گل سنبل (Hyacinth) ، گل زنبق (Iris) ، گل ياس (Jasmine)
  رايحه پاياني : كهربا (Amber) ، مشك (Musk) ، درخت پچولي (Patchouli) ، درخت خس خس (Vetiver)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

تستر عطر شنل چنس

تستر ادكلن شنل چنس

شنل چنس

تستر عطر ادكلن شنل چنس ادو پرفيوم

Chanel Chance

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۵:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل چنس اوتندر-صورتي-Chanel Chance Eau Tendre عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر شنل چنس اوتندر  عطري است زنانه و محرك.

 

عطر شنل چنس تندر – Chanel Chance Tender

طراحي و فرمولاسيون اين عطر زنانه را عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام داده است. اگر به شيشه‌ي «تندر» (Tendre) دقت كنيد، نام Chance را مشاهده خواهيد كرد كه با رنگ سفيد روي آن نقش بسته است. تندر نسخه‌ي محدودي از مدل موفق چانس است. در پايين نام چانس، نشان تجاري Chanel را مشاهده مي‌كنيد كه با خط مشكي روي شيشه كار شده است. اگر كمي پايين‌تر را ببينيد، متوجه نام EAU TENDRE خواهيد شد كه در پايين شيشه با رنگ صورتي چاپ شده است. دور شيشه‌ي شفاف تندر، يك قاب فلزي براق كار شده كه زيبايي آن را دوچندان مي‌كند. در بطري به شكل يك مكعب سفيد مات بوده و در بالاي آن، لوگوي شانل حك شده است.

رايحه ي اين محصول بسيار ملايم و شيرين و همانند حرير نرم ميباشد . اين محصول را در دسته آروماتيك هاي گل هاي معطر و ميوه ها قرار داده اند . در نت اوليه اين محصول رايحه اي از ميوه هاي مركباتي مانند گريپ فروت ، بهار نارنج و بدنبال آن در نت مياني سنبل و ياس و در پايان عنبر و سدر و مشك و زنبق ، اجزاء تشكيل دهنده ي اين رايحه ميباشند . چهره ي تبليغاتي اين محصول زيگفريد آگرن و با عكسي از ژان پل گودن از سوي كمپين تبليغاتي اين برند براي معرفي اين عطر ارئه شد كه پيام آن سفر در زمان با اين صورتي عاشق بود . اين عطر در عين دوست داشتني بودن ، شخصيتي خجالتي را با خود داراست . بر روي الياف تا چند روز دوام خود را حفظ ميكند و با استنشاق عميق رايحه ي آن ، رايحه اي آرام و دل انگيز از گلبرگ گل ها به مشامتان خواهد رسيد . عطر و بويي مناسب براي سپري كردن ايام و با توجه به تم ملايم و شيرينش ، انتخابي به جا براي كل سال ميباشد .

رايحه ي گل ها و شكوفه ها براي استفاده در فصل بهار در مهمانيها و مراسم ويژه

 • رايحه ابتدايي : گريپ فروت (Grapefruit) ، به (Quince)

 • رايحه مياني : گل سنبل (Hyacinth) ، گل ياس (Jasmine)
 • رايحه پاياني : كهربا (Amber) ، مشك (Musk) ، گل زنبق (Iris) ، درخت سدر (Cedar)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن 

لينكهاي مرتبط:

عطر شنل چنس اوتندر

ادكلن شنل چنس اوتندر

شنل چنس صورتي

شنل چنس

شنل چنس اوتندر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۲:۴۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن بلو شنل-بلو چنل- ادوتويلت-BLEU DE CHANEL 150 ml عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدادكلن بلو شنل عطري است مردانه و محبوب.

عطر شنل بلو – BLEU DE CHANEL

اين ادو تويلت براي آقاياني كه رايحه‌ي عطرهاي تند و خنك را دوست دارند، يكي از بهترين گزينه‌ها به شمار مي‌آيد. طراحي و فرمولاسيون عطر شنل بلو دي شنلتوسط عطرساز مشهور «ژاك پولژ» (Jacques Polge) انجام شده است. در هنگام طراحي اين محصول بيشتر از هر چيز ديگري به منحصر بفرد بودن و تك بودن آن تكيهه شده است . رايحه ي آن بگونه ايست كه فرد را از حالت رخوت و خستگي به تحرك و جنبش وا ميدارد . شركت Chanel براي اين عطر شعار جالبي ساخته است؛ «غيرقابل‌پيش‌بيني باشيد». تا زماني كه رايحه‌ي اين عطر به مشامتان نرسد، دليل انتخاب اين شعار را درك نخواهيد كرد.

رايحه ي اين محصول از تركيب عصاره هاي مركبات ، چوب معطر و گل ميباشد . نت اوليه ي آن عود ، ياسمن ، لادن ، جوز ، زنجبيل ، فلفل فرنگي شيرين ، سدر گريپ فروت ، نعناع هندي ، مركبات ، نعناع ، چوب صندل سفيد و خس خس ميباشد كه بدنبال آن آرتميزيا و در پايان مجددا آرتميزيا را استشمانم ميكنيم . رايحه ي مرموز واسرار آميز عطر بلو دي شنل آن را به يكي از محصولات جاودانه ي جهان تبديل كرده است كه جذابيت هاي خود را در سال هاي دورتري در آينده توسط طرفداران بيشماري به تصوير خواهد كشيد . نسخه ي ادو پرفيوم اين محصول نيز در تابستان سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شد . ادو تويلت مردانه‌ي Bleu De Chanelبا بوي تند و خنكش براي روزها و شب‌هاي بهاري و تابستاني مناسب است. اين عطر زيبا، با توجه به حجم ۱۰۰ ميلي‌ليتري، ماندگاري بالا و برند معتبرش ارزش خريد بالايي داشته و يكي از بهترين گزينه‌ها براي هديه دادن به آقايان محسوب مي‌شود. خريد اين عطر، بدون شك دوستان شما را خوشحال خواهد كرد. از اين رايحه ميتوان در محل كار به خصوص ادارات استفاده ي بهينه برد.

 • رايحه ابتدايي : گريپ فروت (Grapefruit) ، ليمو (Lemon) ، پرتقال (Orange) ، نعناع (Mint) ، جوز (Nutmeg) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
 • رايحه مياني : گل ياس (Jasmine) ، زنجبيل (Ginger) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)
  رايحه پاياني : رزين لبدانوم (Labdanum) ، رزين كندر هندي (Olibanum) ، درخت پچولي (Patchouli) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن بلو شنل

عطر بلو شنل

ادكلن بلو چنل

عطر بلو چنل

بلو شنل ادوتويلت

BLEU DE CHANEL


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۹:۱۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل بلو-بلو شنل پرفيوم-بلو چنل- BLEU DE CHANEL 150 ml عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر شنل بلو دي شنل عطري است مردانه و محبوب.

 

عطر شنل بلو ادو پرفيوم – BLEU DE CHANEL

پس از توليد موفق و استقبال بي نظير از Bleu de Chanel ، كمپاني شانل نسخه ادوپرفيم اين محصول را در سال ۲۰۱۴  روانه بازار كرد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شد. بلو دو شانل با حال و هواي شرقي و چوبي‌اش براي روزهاي گرم و معتدل سال مورداستفاده قرار مي‌گيرد؛ اما اين به آن معني نيست كه در فصل زمستان نشود از بلو دو شانل استفاده كرد. اگر به بطري اين عطر مردانه و قوي دقت كنيد، نام Blue de Chanel را كه با رنگ روشن روي شيشه‌ي تيره‌ي اين شانل چاپ شده را مشاهده خواهيد كرد. زير اين نوشته‌هاي درشت، Eau de Parfum را مي‌بينيد. اين نوشته، وجه تمايز شيشه‌ي ادو پرفيوم و ادو تويلت بلو دو شانل با هم تلقي مي‌شود.

در بطري با رنگ شيشه هم‌خواني داشته و با شكل استوانه‌اي و مستحكمش وزن خوبي را به تركيب كلي اين بطري اضافه مي‌كند BLEU DE CHANEL EDPعميق، بي حد و حصر و پايان ناپذير با همان رايحه قبلي اما ماندگاري و پخش بوي بيشتر اداي احترامي است به آزادي مردان كه خودشان را محدود قوانين نمي كنند! تركيب اين عطر بيانگر روح مردي است كه سرنوشت خود را با استقلال انتخاب مي كند.

رايحه اين عطر آميزه اي از جوز ، صندل ، نعناع هندي ، ياسمن ، گريپ فروت ، وتيور ، بخور ، فلفل صورتي ، سدر ، زنجبيل و ديگر مواد معطر چوبي مي باشد .

 • رايحه ابتدايي : گريپ فروت (Grapefruit) ، ليمو (Lemon) ، پرتقال (Orange) ، نعناع (Mint) ، جوز (Nutmeg) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
  رايحه مياني : گل ياس (Jasmine) ، زنجبيل (Ginger) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)
  رايحه پاياني : رزين لبدانوم (Labdanum) ، رزين كندر هندي (Olibanum) ، درخت پچولي (Patchouli) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر بلو شنل

ادكلن بلو شنل پرفيوم

بلو شنل پرفيوم

بلو چنل پرفيوم

ادكلن بلو شنل ادو پرفيوم

BLEU DE CHANEL 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۵:۲۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل كوكو نوير-Chanel Coco Noir عطري است با رايحه گرم و تلخ و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ادكلن شنل كوكو نويرChanel Coco Noir عطري است زنانه و محبوب .

اولين محصول اين گروه يعني كوكو چنل در سال ۱۹۸۴ با تركيبي خارق العاده همگان را شيفته خود كرد و در ادامه در سال ۲۰۰۱ عطر كوكو مادمازل توانست خودرا به عنوان بهترين عطر زنانه جهان در ۳ سال پياپي معرفي كند، و اما امروز كوكو نوير در اوايل روزهاي توليد و معرفي يعني اواخر تابستان ۲۰۱۲ همه ركوردها و زحمات ديگر برندهاي عطرسازي جهان را خنثي كرده و با قدرت تمام بعنوان بهترين عطر جهان در سال ۲۰۱۲ تا كنون بر مسند قدرت بنشيند.

عطر ادكلن شنل كوكو نوير-Chanel Coco Noir

عطر زنانه Coco Noir Chanel for women (كوكو نوير شنل) كه توسط Jacques Polge خلق شد ، تركيبي از نسخه ي قديمي و جديد كوكوشنل مي باشد . اين محصول به دليل ماندگاري بسيار بالا ، بويي فريبنده و لطافت خاصي كه دارد همگان را شيفته ي خود كرده است . استفاده از اين عطر حس خوب و منحصر به فردي را به مصرف كننده خود القا مي كتد. كوكو نوير با رايحه ي گرم و تلخ خود براي مصرف در شب هاي سرد پاييزي و زمستان و يا ميهماني هاي شبانه پيشنهاد مي شود .

رايحه ابتدايي تلخ ناشي از تونكا و نعناع و ترنج اين عطر همگان را شگفت زده ميكند كه چرا عطري زنانه با رايحه اي به اين تلخي ولي در ادامه با تغييري رويايي و اعجاب انگيز طرف هستيم رايحه اي شيرين و گرم به صميميت گلهاي بهاري رز و ياسمن بخوبي در آن عيان است. پخش بو و ماندگاري خوب اين محصول و رايحه گيرايش آن را از ديگر محصولات زنانه جهان جدا ساخته است.

·     رايحه اوليه: گريپ فوروت – ترنج 
رايحه مياني: گل ياس – گل رز – گل شمعداني – نرگس
رايحه پايه: لوبيا تونكا – چوب صندل – نعناع هندي – وانيل – مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر شنل كوكو نوير

كوكو چنل

ادكلن شنل كوكو نوير

شانل كوكو نوير

شنل كوكو نوير

Chanel Coco Noir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۴:۲۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل نامبر ۵-Chanel N°۵ عطري است با رايحه گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۵۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر شنل نامبر ۵Chanel N°۵ عطري است زنانه و محبوب .

عطر ادكلن شنل نامبر ۵-Chanel N°۵

عطر ادكلن شنل نامبر ۵-Chanel N°۵،عطريست كلاسيك و افسانه اي در ميان عطرهاي اين برند كه شكوه و ابهت و اصالت در آن موج مي زند.

بطري عطر به شكل مستطيلي و ساده طراحي شده است. مايع طلايي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. روي شيشه‌، در يك كادر سفيدرنگ، نام عطر و نشان تجاري شانل با رنگ تيره به چشم مي‌خورد. روي گردن بطري هم لوگوي شانل به زيبايي كار شده است. درپوش بطري با شكل الماسي و رنگ شفافش به‌خوبي روي شيشه سوار شده و خودنمايي مي‌كند.

رايحه ابتدايي عطر با دز قوي و مشخص آلدئيدها آغاز ميشود كه حسي سبز، تند و تيز و تلخ و صابوني مانند به شروع عطر ميدهند. شروعي شاداب و خنك و تلخ و كمي شيرين و پودري كه به وضوح ميتوان حس كلاسيك را در آن شناسايي كرد. در ادامه عطر گرمتر و شيرينتر شده و با اضافه شدن رايحه هاي چوبي و رايحه حيواني سيوِت حسي تلخ و چركين، شيرين و گرم، پودري، تلخ و چوبي، آلدئيدي و كمي صابوني پيدا مي كند.

 • رايحه اوليه : آلدهيد , ليمو ترش , ترنج , بهار نارنج , گل يلانگ
  رايحه مياني : رز , ريشه زنبق , زنبق , گل برف , ياس
  رايحه پايه : وانيل , خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , خس خس , مشك , مشك زباد , كهربا , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

 لينكهاي مرتبط:
 

عطر شنل نامبر ۵

ادكلن شنل نامبر ۵

شنل نامبر ۵

شنل اِن ۵

چنل نامبر ۵

Chanel N°۵

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۳:۱۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل چنس-چنل چنس پرفيوم – Chanel Chance 150 ml عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر شنل چنس عطري است زنانه و محرك.

عطر شنل چنس – Chanel Chance

chance در لغت به معناي « شانس » است . طرز نوشتن Chance و Chanel بسيار شبيه به هم است ، گويي كه اين دو به خاطر يكديگر خلق شده اند ! شيشه آن به شكل دايره است برخلاف شيشه هاي قديمي كه مثل Chanel N5 به شكل مستطيل بودند . طراحي رايحه ، بطري و كاور اين محصول برگرفته از نام آن به معناي خوشبختي ، اقبال و شانس است به طوريكه شيشه ي دوار آن نشان از دايره و چرخ شانس ميباشد.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شد. اگر به بطري Chance دقت كنيد، خيلي زود به بطري دايره‌اي و تخت آن علاقه‌مند مي‌شويد. روي بطري، نام Chance و در پايين آن CHANEL را مشاهده مي‌كنيد. مايع طلايي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با شكل مكعبي و رنگ نقره‌اي‌اش، وزن خوبي را به بطري و تركيب كلي اين شانل اضافه كرده است.

با اولين اسپري از Chance روي پوست و محل نبض يا لباستان متوجه بوي آناناس، گل زنبق، گياه پاتچولي، فلفل و سنبل خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، در شما و كساني كه اين بو را استشمام مي‌كنند انرژي و هيجان فوق‌العاده‌اي را ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌ها از گل‌ ياسمين و ليمو تشكيل‌شده‌اند. اين تركيب دوگانه، علاوه بر طراوت و شادي، انرژي آرامش دروني را هم به شما منتقل مي‌كند. در ادامه و با گذشت زمان متوجه جانشيني نت‌هاي پاياني به‌جاي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌ها از تركيب مشك، گياه پاتچولي، علف وتيور و وانيل تشكيل شده‌اند. اين تركيب تند و شيرين با خنكي ملايمي كه دارد، آرامش و تمركز را به شما هديه مي‌دهد.

 • رايحه ابتدايي : ليمو (Lemon) ، اناناس (Pineapple) ، فلفل قرمز (Pink Pepper)
 • رايحه مياني : گل سنبل (Hyacinth) ، گل زنبق (Iris) ، گل ياس (Jasmine)
  رايحه پاياني : كهربا (Amber) ، مشك (Musk) ، درخت پچولي (Patchouli) ، درخت خس خس (Vetiver)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

 لينكهاي مرتبط:

ادكلن شنل چنس 

عطر شنل چنس 

چنل  چنس پرفيوم

شنل چنس 

Chanel Chance


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۲:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن شنل الور هوم اسپرت-CHANEL ALLURE HOMME SPORT عطري است با رايحه خنك و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۴به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر شنل الور هوم اسپرت عطري است مردانه و شيك.

 

عطر شنل الور هومه اسپرت-chanel ALLURE HOMME SPORT

اين عطر از توليدات chanel در سال ۲۰۰۴ مي باشد كه پنج سال پس از اولين محصول chanel در سبك allure به عنوان يك مدل اسپرت به بازار ارائه شده است. اين عطر آغاز رايحه اي شفاف از سبك ورزشي عطر هاي مطرح دنياست . طراحي و فرمولاسيون اين عطر شيرين و خنك، توسط عطرساز مشهور «جك پولژ» (Jacques Polge) انجام شده است. وقتي به شيشه‌ي Allure Homme Sport نگاه كنيد، متوجه طراحي جوان‌پسند و ورزشي آن خواهيد شد. روي شيشه‌ي محكم Allure Homme Sport نام Allure را كه با رنگ سياه چاپ شده، مشاهده مي‌كنيد. در پايين نام Allure بقيه‌ي نام اين عطر را كه Homme Sport است، به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري به رنگ سياه بوده و نوار فلزي و نقره‌اي‌رنگي كه روي آن نام Chanel حك شده، زيبايي آن را دوچندان مي‌كند. مواد معطر جنگلي ، وتيور ، مشك ، لوبيا ، تونكا و ديگر تركيبات معطر انرژي بخش از اصلي ترين تركيبات به كار رفته در اين محصول مي باشد. هيجان ، وسوسه انگيزي و تحرك بزرگ ترين ارمغان اين عطر براي آقاياني است كه از سطح بالايي از تعاملات اجتماعي برخوردارند

وقتي اين عطر را روي پوست و در محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، خيلي سريع متوجه بوي پرتقال ماندارين و آب دريا مي‌شويد. اين تركيب دوگانه و خنك، شما را سرحال مي‌كند. پس از مدتي، شاهد جابجايي نت‌هاي مياني به‌جاي نت‌هاي آغازي خواهيد بود. نت‌هاي مياني از تركيب فلفل، چوب سدر و شكوفه‌ي پرتقال تشكيل شده است. اين تركيب تند و شيرين، هيجان و شادي را در شما چند برابر مي‌كند. با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جانشين نت‌هاي مياني خواهند شد. اين نت‌ها از تركيب وانيل، گياه خس‌خس، دانه‌ي تونكا، عنبر و مشك ساخته مي‌شود. اعتمادبه‌نفس و نشاطي كه از اين نت‌ها مي‌گيريد، مثال‌زدني است. ادو تويلت مردانه‌ي شانل Allure Homme Sport با بوي تند و خنكش براي روزهاي تابستاني و بهاري بسيار مناسب استعطر شنل الور هوم اسپرت – CHANEL ALLURE HOMME SPORT  پرفروش ترين و پرطرفدارترين محصول مردانه اين برند ميباشد.

 • رايحه ابتدايي: آلدهيد ها (Aldehydes) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، پرتقال (Orange) ، آب دريا (Sea Water)
 • رايحه مياني: گل نرولي (Neroli) ، فلفل (Pepper) ، درخت سدر (Cedar)
 • رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، مشك (Musk) ، باقلا تونكا (Tonka Bean) ، وانيل (Vanilla) ، درخت خس خس (Vetiver)

لينكهاي مرتبط:

عطر شنل الور هوم اسپرت

ادكلن شنل الور هوم اسپرت

شنل الور اسپرت

الور اسپرت

شنل الور هوم اسپرت

CHANEL ALLURE HOMME SPORT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۰:۳۹ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب