عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 654
دیروز : 270
افراد آنلاین : 2
همه : 24684
چت باکس

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كريد اونتوس-creed Aventus for Herr عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her ،عطري است شاداب، شيك و زنانه كه در ادامه نسخه بسيار موفق مردانه آن عرضه شده كه شباهت هاي كمي با نسخه مردانه دارد و در عين حال لطافت ها و ظرافت هاي زنانه نيز به آن اضافه شده است.

بطري اين عطر با همان فرم كلي كريد Aventus اوريجينال ساخته شده است. روي بطري، نشان تجاري كريد با رنگ طلايي به شكل برجسته ديده مي‌شود. در يك كادر طلايي‌ رنگ نام Aventus for Her را مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري به رنگ سفيد است و در قسمت فوقاني‌اش يك قطعه‌ي طلايي‌رنگ دارد. مايع درون بطري شفاف بوده و از روي شيشه‌ي Aventus for Her ديده مي‌شود.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب، ترش و شيرين و با طراوت ترنج و ليمو آغاز مي شود كه حضور نعناي هندي در كنارشان حسي تند و تيز، كمي تلخ و گياهي و حضور هلو نيز حس ميوه اي، شيرين و آبدار به آن مي افزايد. شروعي شاداب، ميوه اي و مركباتي با تلخي ملايمي از گياهان. با گذر زمان عطر شيرين تر و با اضافه شدن سيب ميوه اي تر ميشود و رايحه گل هاي بنفشه و رز نيز كم كم جاي خود را در ميان ديگر روايح باز مي كنند تا لطافتي زنانه از جنس گل ها و حسي پودري، شيك و ملايم به تركيب شيرين ميوه اي و كمي تلخ عطر بدهند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , بنفشه , فلفل صورتي , سيب , نعناع هندي
  رايحه مياني : رز , چوب صندل سفيد , مشك , بوته وحشي جاوي
   رايحه پايه : انگور فرنگي سياه , گل يلانگ , ياس بنفش , هلو , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد اونتوس زنانه

ادكلن كريد اونتوس زنانه

كريد اونتوس زنانه

اونتوس زنانه

Creed Aventus for Her

Creed Aventus for women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۴:۰۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اتيمو مردانه-Salvatore Ferragamo Attimo Pour Homme عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد.عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اتيمو پور هوم-Salvatore Ferragamo Attimo Pour Homme عطري است مردانه و شكيل.

 

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اتيمو مردانه-Salvatore Ferragamo Attimo Pour Homme

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اتيمو مردانه-Salvatore Ferragamo Attimo Pour Homme ،عطري است شاداب و مركباتي و در عين حال تلخ و شيك مردانه كه با رايحه ترش و شيرين و بسيار دوست داشتني ماندارين آغاز مي شود. در كنار حس مركباتي مي توان تلخي كاملا مشخصي از ادويه جات خصوصا هل را نيز استشمام كرد كه رايحه را جدي و مردانه جلوه مي دهند. با گذر زمان حس مركباتي ملايم تر شده و عطر كمي شيرين و گرم مي شود. همزمان با اين تغييرات رايحه فلفل و گياه خس خس نيز به كمك هل آمده و حسي تلخ، چوبي و فلفلي را در كنار شادابي مركبات ايجاد مي كنند.

بطري نفيس و طوسي رنگ اين محصول با لوگويي مشكي بسيار چشمگير و جذاب است.

 • رايحه اوليه : فلفل , هل , نارنگي ماندارين , مرزنجوش
 • رايحه مياني : سالويا , فلفل قرمز شيرين , زعفران , صمغ كندر
 • رايحه پايه : خس خس , لابدانيوم , مشك , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سالواتوره فراگامو اتيمو مردانه

ادكلن سالواتوره فراگامو اتيمو مردانه

سالواتوره فراگامو اتيمو مردانه

ادكلن سالواتوره فراگامو اتيمو پور هوم

Salvatore Ferragamo Attimo Pour Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۳:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal عطري است تند و گرم. اين عطر در سال ۱۹۸۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكريد بويس دو پرتغال-creed Bois du Portugall عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal ،برگرفته از درختان معطر كشور پرتغال مي باشد كه توسط شخصي به نام Olivier Creed خلق شد.

بطري Bois du Portugal بسيار ساده و كلاسيك ساخته شده است.روي شيشه نشان تجاري كريد به شكل برجسته كار شده است. نام Bois du Portugal هم با رنگ طلايي روي شيشه ديده مي‌شود. درپوش Bois du Portugal با رنگ سياهش روي سر شيشه خودنمايي مي‌كند. مايع درون بطري از روي شيشه به‌وضوح ديده مي‌شود.

وقتي كه Bois du Portugal را روي پوستتان اسپري كنيد، بوي نارنج را استشمام خواهيد كرد. اين نت مركباتي شادي و تازگي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي نت مياني جاي نت آغازي را مي‌گيرد. نت مياني از گياه اسطوخودوس ساخته شده است. بوي تندوتيز اين نت گياهي هيجان شما را بيشتر مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي پاياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از چوب سدر، چوب صندل، علف وتيور و عنبر ساخته شده‌اند. پس از استشمام اين تركيب چوبي و شرقي، تمركز و هيجان بيشتري خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه : ترنج
 • رايحه مياني : لابدانيوم
 •  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , خس خس , عنبر , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد بويس دو پرتغال

ادكلن كريد بويس دو پرتغال

كريد بويس دو پرتغال

كريد بوا د پرتگال

ادكلن كريد بويس د پرتقال

Creed Bois du Portugal


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۲:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم-Salvatore Ferragamo Incanto Bloom عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم-Salvatore Ferragamo Incanto Bloom عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم-Salvatore Ferragamo Incanto Bloom

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم-Salvatore Ferragamo Incanto Bloom ،كه توسط Sophie Labbe خلق شد ، با بطري بسيار شيك و ديزاين جالبي كه دارد براي هديه به بانويي كه دوستش داريد انتخاب منحصر به فرد و بي نظيري مي باشد.اين محصول كه مخصوص هوادارن رايحه هاي خنك طراحي شده براي مصرف در طول روزهاي گرم تابستاني همچنين بانواني زيبا و احساسي مناسب مي باشد.

رايحه ي شگفت انگيز و جادويي آن كه بيشتر از گل هاي رز ، مانگا و چامپاكا حاصل مي شود بسيار تازه و انرژي زا مي باشد.

 • رايحه اوليه: مانگا – گريپ فوروت
 • رايحه مياني: گل رز – چامپاكا
 • رايحه پايه: چوب كشميري – مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم

ادكلن سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم

سالواتوره فراگامو اينكانتو بلوم

Salvatore Ferragamo Incanto Bloom


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۲:۰۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كريد ايژن گرين تي-Creed Asian Green Tea عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكريد ايژن گرين تي-creed Asian Green Teaa عطري است زنانه و مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن كريد ايژن گرين تي-Creed Asian Green Tea

عطر ادكلن كريد ايژن گرين تي-Creed Asian Green Tea ،بوي خنكي دارد و براي استفاده در روزهاي بهاري و تابستاني پيشنهاد مي‌شود. در تمام مدت استفاده از Asian Green Tea بوي چاي را استشمام خواهيد كرد. اين عطر طراوت و تمركز را به شما هديه مي‌ كند.

بطري Asian Green Tea بسيار ساده و خوش‌ دست طراحي شده است. روي شيشه در يك كادر طلايي‌رنگ نشان تجاري كريد و نام Asian Green Tea حك شده است. مايع درون بطري از روي شيشه به‌خوبي ديده مي‌شود. درپوش پلاستيكي اين عطر به رنگ سفيد است و طرحي هندسي و زيبا دارد.

با اولين اسپري از Asian Green Tea روي پوست و محل نبضتان بوي نارنج، پرتقال ماندارين، ليمو و شكوفه‌ي پرتقال را استشمام مي‌كنيد. اين تركيب مركباتي و گياهي شادي و تازگي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين نت‌ها از گل بنفشه، چاي سبز، گل آفتابگردان، رز و انگور سياه تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها تمركز زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان نت‌هاي مياني به آهستگي جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از چوب صندل، مشك و عنبر ساخته شده‌اند. بوي شيرين و تند اين نت‌ها هيجان شما را بيشتر مي‌كند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , بهارنارنج , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : توت سياه , بنفشه , رز , گل آفتاب پرست , چاي
   رايحه پايه : چوب صندل سفيد , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد ايژن گرين تي

ادكلن كريد ايژن گرين تي

كريد ايژن گرين تي

ادكلن كريد ايشين گيرين تي

كريد ايشن گرين تي

Creed Asian Green Tea

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۱:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia عطري است مردانه و شكيل.

 

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia ،عطري سرشار از انرژي و نشاط همراه با رايحه اي خنك و معطر و چوبي كه به خوبي بيانگر جذابيت و سبك ايتاليايي بوده و جهت رضايتمندي آفايان شيك پوش و خوش سليقه و علاقمند به عطرهاي پيچيده طراحي شده است.

پس از اولين اسپري از اين سالواتوره فراگامو روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج و نت‌هاي آبي خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و اقيانوسي با بوي خنك و شيرينش طراوت و شادابي را براي شما به‌ارمغان خواهد آورد. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي مياني با وجود مريم‌گلي، اسطوخودوس و شكوفه‌ي پرتقال جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين تركيب سه‌گانه‌ي تند و شيرين، انرژي و هيجان شما را بالا مي‌برند. با گذشت مدت‌ زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از عنبر، دانه‌ي تونكا و علف وتيور تشكيل‌ شده‌اند. ايجاد هيجان و طراوت از نتايج مهم استشمام بوي نت‌هاي پاياني هستند.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز كاركشته و برجسته «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. روي بطري اين عطر نام Acqua Essenziale Colonia و در پايين بطري نشان سالواتوره فراگامو را مي‌توانيد ببينيد. بطري، بسيار شيك و مدرن طراحي شده است. خطوط افقي و موازي روي شيشه، زيبايي آن را دوچندان كرده‌اند. در بطري با رنگ نقره‌اي و جنس فلزي‌اش چهره‌ي شيشه‌ي اين عطر را زيباتر كرده است. مايع بي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه : ترنج , آب
 • رايحه مياني : اسطوخودوس , شكوفه پرتقال , سالويا اسكلاريا
 • رايحه پايه : دانه تونكا , خس خس , آمبروكسان

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا

ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا

سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال كولونيا

ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنشيال كولونيا

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۴۰:۵۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر وادكلن عرضه شد.عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu

عطر ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو-Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu ،كه توسط Alberto Morillas خلق شد ،محصولي اعجاب انگيز و منحصر به فردي مي باشد.

پس از اولين اسپري از اين سالواتوره فراگامو روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي هل، نارنج و ليمو خواهيد شد. اين تركيب مركباتي با بوي گرم و شيرينش طراوت و شادابي را براي شما به ارمغان خواهد آورد. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي مياني با وجود چوب سدر و اسطوخودوس جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين تركيب تند و شيرين، انرژي و هيجان شما را بالا مي‌برند. با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از صمغ بنزويين، دانه‌ي تونكا، عنبر و گياه پاتچولي تشكيل‌شده‌اند. اين نت‌ها انرژي مثبت و اعتمادبه‌نفس شما را بيشتر خواهند كرد.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته و مشهور «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. روي بطري اين عطر نام Acqua Essenziale Blu و در پايين آن نشان تجاري سالواتوره فراگامو را به‌خوبي مي‌توانيد ببينيد.مايع درون بطري از روي شيشه‌ي اين عطر به‌وضوح ديده مي‌شود. در بطري از جنس فلز بوده و با رنگ نقره‌اي و درخشانش جلوه‌ي خوبي به شكل كلي اين عطر اضافه مي‌كند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , هل
 • رايحه مياني : اسطوخودوس , گياه ناگارموتا , سدر
 • رايحه پايه : دانه تونكا , لوبان , آمبروكسان , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو

ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو

سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال بلو

ادكلن سالواتوره فراگامو آكوا اسنزيال آبي

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۹:۲۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ گلد-طلايي-ScentStory 24 Gold عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ گلد-طلايي-ScentStory 24 Gold عطري است زنانه و مردانه و شكيل.

 

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ گلد-طلايي-ScentStory 24 Gold

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ گلد-طلايي-ScentStory 24 Gold ،عطري است شيرين و تلخ و دوست داشتني كه با رايحه شيرين و گرم كهربا تركيب با حس سنگين و كمي تلخ عود آغاز مي شود و رايحه اي ميوه اي و آلبالو مانند نيز در پس زمينه به صورت ملايم قرار دارد تا حس چوبي عود و شيريني كهربا را تا حد مشخصي متعادل كند.

با گذر زمان رايحه عود ملايم تر شده و حس ميوه اي قوي تر مي گردد. همزمان با اين تغيير رايحه گل ياس نيز به جمع روايح مي پيوندد كه همگي با كمك هم رايحه اي كهربايي و شيرين با همراهي حسي ميوه اي و گلدار و تلخي مشخصي از عود را به وجود مي آورند.

 • رايحه آغازي :نوعي عود – چوب گاياك – گل ياس
 • رايحه مياني :چوب صندل – چوب درخت سدر – انيس ستاره اي
 • رايحه پاياني :وانيل – كهربا – يلانگ يلانگ

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سنت استوري ۲۴ گلد-طلايي

ادكلن سنت استوري ۲۴ گلد-طلايي

سنت استوري ۲۴ گلد

ادكلن سنت استوري ۲۴ طلايي

ادكلن سنت استوري ۲۴ گلد

ScentStory 24 Gold

سنت استوري ۲۴ طلايي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۳:۲۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم-نقره اي-ScentStory 24 Platinumعطري است تلخ.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم-نقره اي-ScentStory ۲۴ Platinum عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم-نقره اي-ScentStory 24 Platinum

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم-نقره اي-ScentStory 24 Platinum ،عطري است با رايحه چوبي كه به صورت مشترك براي خانم ها و آقايان توليد شده است و مناسب براي فصول سرد سال مي باشد.

 • رايحه اوليه : گل رز ، پرتقال ، ماندارين ، توت 
 • رايحه مياني : چوب صندل
 • رايحه اصلي : وانيل ، كهربا و مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم-نقره اي

ادكلن سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم-نقره اي

سنت استوري ۲۴ پلاتينيوم

ادكلن سنت استوري ۲۴ نقره اي

عطر سنت استوري ۲۴ نقره اي

ادكلن سنت استوري ۲۴ پلاتينوم

ScentStory 24 Platinum

سنت استوري ۲۴ نقره اي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۲:۱۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴-ScentStory 24 عطري است تلخ و ترش.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن سنت استوري ۲۴-ScentStory ۲۴ عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴-ScentStory 24

عطر ادكلن سنت استوري ۲۴-ScentStory 24 ،محصولات خود را با الهام از سريال ۲۴ ، در دبي معرفي كرد و در ابتدا تنها دركشورامارات پخش شد و بعد از موفقيت در امارات به كشورهاي ديگر هم فرستاده شد.

طراحي اين ادكلن برگرفته ازخصوصيات شخصيت اصلي فيلم ۲۴ يعني جك باور ، مرد مرموز و با اعتماد به نفس بالا كه قهرمان اصلي اين فيلم است.

نت ابتدايي اين عطر با اسطوخودوس ، ماندارين ، نارنج و ترنج آغاز مي شود و با رايحه اي ظريف از ليمو به پايان مي رسد . نت مياني شامل جوز ، دارچين ، فلفل صورتي ، نعناع ، زيره ي سياه و رازيانه مي گردد و نت پاياني نيز تركيبي از عنبر ، مشك ، بلوط ، وانيل و چوب مي باشد.

اين عطر مردانه با شماره ۲۴ شيشه اي با خطوط روشن ، سنگين و درپوش فلزي به صورت ۱۰۰ ميلي ليتر مي باشد.

 • رايحه اوليه اين عطر شامل اسطوخودوس، ليمو، نارنگي و ترنج مي باشد 
 • رايحه مياني شامل جوز،دارچين،فلفل صورتي ،نعناع،زيره ي سياه و رازيانه است 
 • رايحه اصلي آن شامل عنبر،مشك،بلوط،وانيل و چوب مي شود.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سنت استوري ۲۴

ادكلن سنت استوري ۲۴

سنت استوري ۲۴

ادكلن سنت استوري ۲۴ فالوينگ

ScentStory 24

۲۴The Following


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۱۰:۳۷ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب