عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 190
دیروز : 112
افراد آنلاین : 1
همه : 100559
چت باکس

عطر ادكلن سي كي وان شوك مردانه -Ck One Shock عطري است با رايحه گرم و تند .اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر سي كي وان شوك فور هيم عطري است مردانه و خاص.

 

عطر سي كي وان شوك مردانه -Ck One Shock

عطر سي كي وان شوك فور هيم (CK one Shock For Him)، نسخه جديدتر Ck One است با اين تفاوت كه پوشش شيشه ي آن از نئون و غير شفاف و پرقدرت تر است.توليد و معرفي اين عطر، براي طرفداران عطر سي كي وان خبر خوشايندي بود. سي كي وان كه در سال ۱۹۹۴توليد شد، يك عطر مركباتي است كه قابليت استفاده شدن توسط آقايان و خانم‌ها را دارد؛ اما سي كي وان شاك اين‌گونه نيست. اين عطر در دو نسخه‌ي جداگانه‌ي زنانه و مردانه، با نام‌هاي CK One Shock for Her و CK One Shock for Him تهيه شده است. اين عطر، نوعي حال و هواي تند و شرقي ايجاد مي‌كند، كه براي آقايان جوان و پرشور و حرارت بسيار مناسب به نظر مي‌رسد.

اگر به شيشه‌ي وان شاك دقت كنيد، متوجه شباهت آن با بطري‌هاي كوچك نوشيدني‌هاي انرژي‌زا خواهيد شد. روي بطري با رنگ سبز، نام Shock ديده مي‌شود. با توجه به فونت نوشته و حالتي كه گويي رنگ از آن در حال چكه كردن و به اصطلاح فني‌تر «شره كردن» است، حال و هواي نوجواناني كه روي ديوارهاي شهر «گرافيتي» مي‌كشند، تداعي مي‌شود. رنگ سياه بطري به تنهايي گوياي عمق و قدرت بوي سي كي وان شاك است. فرمولاسيون و طراحي اين عطر توسط عطرساز مشهور «آن گوتليب» (Ann Gottlieb) و تيم جهاني و كاركشته‌ي IFF انجام شده است.

به محض اولين اسپري از وان شاك فور هيم روي لباس يا محل نبض خودتان، بوي اسطوخودوس، نارنگي و خيار را به سرعت احساس خواهيد كرد. اين مثلث، شيريني و تندي ملايمي ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت زمان، شاهد تغيير مسير نت‌هاي آغازي به سمت نت‌هاي مياني كه از گياه اوسمانتوس، هل، گياه معطر و خاطره‌انگيز ريحان و فلفل تشكيل شده خواهيد بود. تندي و گرماي مضاعفي كه از اين نت‌ها مي‌گيريد، تا مدت‌ها احساس خواهد شد. هم‌چنين گياه اوسمانتوس كه بومي كشور چين بوده و بويي شبيه شكوفه‌ي زردآلو دارد، حس شرقي وان شاك را بيشتر به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي پاياني با وجود مشك، پاتچولي، عنبر، تنباكو و نت‌هاي چوبي، جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. تندي اين نت‌ها، براي كنترل استرس و هيجان شما بسيار كارساز است.

 • رايحه اوليه : اسطوخودوس , خيار , نارنگي يافا
 • رايحه مياني : گل اوسمانتوس , فلفل , هل , ريحان
 • رايحه پايه : روايح چوبي , تنباكو , مشك , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي وان شوك 

ادكلن سي كي وان شوك مردانه

سي كي وان شوك 

Ck One Shock


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۰:۵۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد زنانه-S.t Dupont Passenger Escapade for Women عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد-S.t Dupont Passenger Escapade for Women عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد زنانه-S.t Dupont Passenger Escapade for Women

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد زنانه-S.t Dupont Passenger Escapade for Women ،عطري است شاداب، ميوه اي و بسيار دوست داشتني كه با رايحه ترش و شيرين (بيشتر شيرين) و خنك تمشك و انگور فرنگي آغاز مي شود كه حس مركباتي آبدار و ملايمي نيز در پس زمينه به همراه دارند. با گذر زمان حس مركباتي محو شده و رايحه گل ياس جايگزينش مي گردد. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي شيرين و آبدار و ميوه اي است كه حس مطبوعي از گل ياس نيز با آن ها تركيب شده تا تصويري دوست داشتني تر و زنانه تر ايجاد كند

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , گريپ فروت , انار , انگور فرنگي سياه
 • رايحه مياني : رز , مگنوليا , ياس , هلو
 • رايحه پايه : شاه توت , مشك , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد زنانه

ادكلن اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد زنانه

اس تي دوپونت پسنجر اسكاپاد زنانه

S.t Dupont Passenger Escapade for Women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۰:۵۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي وان شوك زنانه -Ck One Shock عطري است با رايحه ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر سي كي وان شوك فور هر عطري است زنانه و خاص.

 

عطر سي كي وان شوك زنانه -Ck One Shock

عطر سي كي وان شوك  (CK one Shock )، نسخه جديدتر Ck One است با اين تفاوت كه پوشش شيشه ي آن از نئون و غير شفاف و پرقدرت تر است.توليد و معرفي اين عطر، براي طرفداران عطر سي كي وان خبر خوشايندي بود. سي كي وان كه در سال ۱۹۹۴توليد شد، يك عطر مركباتي است كه قابليت استفاده شدن توسط آقايان و خانم‌ها را دارد؛ اما سي كي وان شاك اين‌گونه نيست. اين عطر در دو نسخه‌ي جداگانه‌ي زنانه و مردانه، با نام‌هاي CK One Shock for Her و CK One Shock for Him تهيه شده است

لازم است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون اين عطر را عطرسازهاي مشهوري مانند «Ann Gottlieb» و «IFF» انجام داده‌اند. بطري اين عطر شرقي و گلي، بسيار زيبا طراحي شده و در نگاه اول شما را جذب خود مي‌كند. بطري اين عطر مانند شيشه‌ي نوشيدني‌هاست. روي شيشه‌ي مات و سفيد وان شاك، نام اين عطر با رنگ‌هاي سياه و صورتي پررنگ به چشم مي‌خورد. در بطري با جنس فلزي‌اش هنگام باز و بسته شدن حس خوبي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از اولين اسپري از وان شاك روي پوست و محل نبضتان، متوجه بوي گل‌ ساعتي، كوكنار و صدتوماني خواهيد شد. اين نت‌هاي گلي و شيرين، شادي و نشاط را براي شما به ارمغان مي‌آورند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين نت‌ها از تركيب گل ياسمين، نرگس، شكلات مكزيكي و شاه‌توت تشكيل ‌شده‌اند. اين تركيب گلي، طراوت و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از مشك، گياه پاتچولي، عنبر و وانيل ساخته مي‌شوند.

 • رايحه اوليه : گل ساعت , گل صدتوماني , گل كوكنار
 • رايحه مياني : توت سياه , نرگس , ياس , شكلات
 • رايحه پايه : وانيل , مشك , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي وان شوك

ادكلن سي كي وان شوك

سي كي وان شوك

Ck One Shock


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۰:۱۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر مردانه-S.t Dupont Passenger for Men عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر-S.t Dupont Passenger for Men عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر مردانه-S.t Dupont Passenger for Men

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر مردانه-S.t Dupont Passenger for Men ، عطري است نيمه شاداب، تلخ و مردانه كه با رايحه خنك و سبز اسطوخدوس و مركبات آغاز مي شود كه حسي فلفلي و كمي گرم از زنجبيل نيز با آنها همراه شده است. با گذر زمان و با اضافه شدن بنزوئين عطر كمي گرم تر و تا حدي شيرين مي شود در حاليكه حضور هل و چوب گاياك تلخي كاملا مشخص و تا حدي دودي مانند به عطر اضافه مي كنند تا عطر را رسمي تر و مردانه تر جلوه بدهند.

بطري پسنجر مردانه بسيار زيبا و مردانه طراحي شده است. دور بطري يك پوشش چرمي كار شده كه زيبايي بطري را بيشتر مي‌كند. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي است. در بالاي درپوش نشان تجاري S.T. Dupont ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه : مركبات ، برگ گل بنفشه
 • رايحه مياني : زنجبيل ، هل ، فلفل صورتي ، اسطوخودوس
 • رايحه پايه : چوب گاياك ، بنزوين

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اس تي دوپونت پسنجر مردانه

ادكلن اس تي دوپونت پسنجر مردانه

اس تي دوپونت پسنجر مردانه

S.t Dupont Passenger for Men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۹:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي ايفوريا ليكوييد گلد-Ck Euphoria Liquid Gold عطري است با رايحه گرم و شيرين و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد عطري است زنانه و اغواگر.

 

عطر سي كي ايفوريا ليكوييد گلد زنانه-Ck Euphoria Liquid Gold

پس از موفقيت جفت ايفوريا زنانه و مردانه در بازار جهاني در سال ۲۰۰۵ ، برند كلوين كلين براي ختم شاهكارهاي توليدي خود در سال ۲۰۱۴ اينبار اقدام به توليد محصولي با نام عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد نمود و با آرزوي ذوب شدن در لذت و نمايشي از ثروت و تجملات ، عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد را روانه ي بازار كرد . عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد نمادي از عطري اعتياد آور در بين ساير محصولات اين برند شناخته شده است . وقتي‌كه به شيشه‌ي اين عطر نگاه مي‌كنيد، اولين ويژگي كه توجه شما را به خودش جلب مي‌كند، شكل جالب و غيرعادي و رنگ طلايي آن است. قسمت بالايي اين شيشه به رنگ تيره طراحي شده و تضاد قابل‌توجهي را با رنگ طلايي اين شيشه ايجاد كرده است. روي در مكعب مستطيلي و بلند اين عطر نام Liquid Gold Euphoria و در وجه ديگر آن نشان Calvin Klein با رنگ تيره چاپ شده و خودنمايي مي‌كند.

 عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد ، عطري با رايحه ي چوبي شرقي و با تناليته اي گرم و تند ، رايحه اي لوكس و مرموز جهت مصارف شبانه روزي در فصول سرد سال ميباشد . رايحه ي عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد از توافق سه نت تك عنصري تشكيل شده است . وقتي اين عطر آمريكايي را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، به‌سرعت متوجه بوي دارچين مي‌شويد. اين نت تند و شيرين، حرارت و هيجان شما و محيط اطرافتان را بالا مي‌برد. در ادامه و پس از مدتي شاهد تغيير مسير خط بويايي اين عطر خواهيد بود. در اين زمان نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. نت‌هاي مياني از تركيب گل اركيده‌ي سياه ساخته‌شده‌اند. گل اركيده با بوي جادويي و ملايمي كه دارد، انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما هدايت مي‌كند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را براي ماندگاري بيشتر مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل تشكيل مي‌شوند. بوي چوب صندل باعث ايجاد آرامش و تعادل روحي و دور شدن استرس و اضطراب مي‌شوند.

 • رايحه اوليه : دارچين
 • رايحه مياني : اركيده
 • رايحه پايه : چوب صندل سفيد

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي ايفوريا ليكوييد گلد 

ادكلن سي كي ايفوريا ليكوييد گلد زنانه

سي كي ايفوريا ليكوييد گلد 

ادكلن كالوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد زنانه

Ck Euphoria Liquid Gold

Liquid Gold Euphoria Calvin Klein for women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۹:۳۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اس تي دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد.عطر ادكلن اس تي دوپونت سو دوپونت-S.t Dupont So Dupont Pour Femme عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن اس تي دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme

عطر ادكلن اس تي دوپونت سو دوپونت زنانه-S.t Dupont So Dupont Pour Femme ، از رايحه‌اي گلي و دلربايي برخوردار است.

وقتي اين عطر را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي ميوه‌هايي مانند گلابي و تمشك سياه به همراه يلانگ‌يلانگ و گل سنبل خواهيد شد. اين تركيب شيرين، باعث ايجاد طراوت و نشاط در روحيه‌ي شما مي‌شود. پس از مدتي، متوجه جابه‌جايي نت‌هاي مياني و آغازي خواهيد شد. نت‌هاي مياني از تركيب گل ميخك، زنبق دره، ماگنوليا و ياسمين تشكيل ‌شده‌اند. بوي اين گل‌ها، شادي و انرژي مثبت را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. اين ‌نت‌ها از مشك، چوب صندل، گياه پاتچولي و چوب سدر تشكيل مي‌شوند. استشمام بوي اين تركيب استرس و اضطراب را از شما دور كرده و آرامش و اعتمادبه‌نفس را جايگزين آن مي‌كند.

روي بطري اين عطر و در يك كادر دايره‌اي، نام سو دوپون با رنگ روشن چاپ شده است. دور گردن بطري يك روبان صورتي‌رنگ مثل يك پاپيون گره خورده است. در بطري با رنگ طلايي و قد كوتاهش تركيب كلي اين شيشه را زيباتر مي‌كند. در بالاي در بطري، حرف انگليسي D با خطي زيبا به‌صورت برجسته كار شده است. مايع صورتي روشن درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف اين عطر به‌خوبي ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه : توت سياه , گلابي , سنبل , گل يلانگ
 • رايحه مياني : گل برف , گل صدتوماني , مگنوليا , ياس
 • رايحه پايه : چوب صندل سفيد , مشك , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اس تي دوپونت سو دوپونت زنانه

ادكلن اس تي دوپونت سو دوپونت زنانه

اس تي دوپونت سو دوپونت زنانه

S.t Dupont So Dupont Pour Femme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۹:۰۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كريد آكوا فيورنتينا-Creed Acqua Fiorentina از برند  سلطنتي كريد در سال ۲۰۰۹ با رايحه ي خنك و شيرين براي بانوان به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر كريد  آكوا فيورنتينا عطري است زنانه و شيك.

 

عطر كريد آكوا فيورنتينا – Creed Acqua Fiorentina

عطر كريد آكوا فيورنتينا – Creed Acqua Fiorentina يك عطر زنانه‌ است كه با الهام از فرهنگ و هنر فلورانس ايتاليا در قرن پانزدهم يعني دوره‌ي رنسانس ساخته شده است. خصوصيات گلي ميوه اي اي عطر ناشي از گلها و ميوه هاي باغات فلورانس است.

Acqua Fiorentina بوي شيرين و خنكي دارد و به همين دليل براي روزهاي بهاري و تابستاني پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر نتيجه‌ي همكاري دو عطرساز از خانواده‌ي كريد است. اين دو عطرساز «Olivier Creed» و «Erwin Creed» نام دارند. Acqua Fiorentina در سال ۲۰۰۹ به بازار معرفي شده است. بطري اين عطر بسيار زنانه و خوش‌دست در نظر گرفته شده است. روي بطري اين عطر نشان تجاري كريد و نام Acqua Fiorentina را با خطي زيبا مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري به رنگ صورتي بوده و از روي شيشه‌ي شفاف Acqua Fiorentina ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي بوده و Acqua Fiorentina را زيباتر كرده است. پس از اسپري كردن Acqua Fiorentina روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي آلوي سياه و سيب سبز خواهيد شد. اين تركيب طبيعي ميوه‌اي و شيرين، انرژي و طراوت را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل رز، گلابي، نارنج و ليمو ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي گلي و مركباتي، انرژي مثبت و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب سدر ويرجينيا، چوب صندل و گريپ فروت تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها، اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه:آلوي سياه و سيب سبز
 • رايحه مياني:گل رز، گلابي، نارنج و ليمو
 •  رايحه پاياني:چوب سدر ويرجينيا، چوب صندل و گريپ فروت

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد آكوا فيورنتينا

ادكلن كريد آكوا فيورنتينا

كريد آكوا فيورنتينا

Creed Acqua Fiorentina


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۷:۵۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز زنانه-S.t Dupont Passenger Cruise for Women عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر وادكلن عرضه شد.عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز-S.t Dupont Passenger Cruise for Women عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز زنانه-S.t Dupont Passenger Cruise for Women

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز زنانه-S.t Dupont Passenger Cruise for Women ، عطري است بسيار شاداب و انرژي بخش كه با رايحه شفاف، كمي ترش و آبدار ليمو آغاز مي شود درحالي كه حسي ميوه اي و نيمه شيرين تمشك در پس زمينه با آن تركيب شده. با گذر زمان حس ميوه اي قوي تر شده و مركبات را به عقب ميراند. در اين ميان رايحه ملايمي از گل ها نيز به عطر اضافه مي شوند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي آب دار و ميوه اي با شيريني ملايمي مي باشد كه حس دلپذيري از گلها با آن تركيب شده اند.

اين محصول بسيار لطيف ، اسپورت و دوست داشتني بوده و با بطري كه توسط چرم مزين شده كاملا شيك و چشمگير است و براي هديه به بانويي كه دوستش داريد انتخاب نفيسي مي باشد.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , گريپ فروت , انار , دارچين چيني
 • رايحه مياني : رز , شكوفه هلو , مگنوليا , ياس
 • رايحه پايه : تمشك , مشك , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اس تي دوپونت پسنجر كروز زنانه

ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز زنانه

اس تي دوپونت پسنجر كروز زنانه

S.t Dupont Passenger Cruise for Women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۷:۳۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كريد آبردين لاوندر – Creed Aberdeen Lavander  از برند  سلطنتي كريد در سال ۲۰۱۴ با رايحه ي معطر شرقي خنك وتلخ براي بانوان و آقايان به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر كريد آبردين لاوندر عطري است سلطنتي. رايحه ي معطر تند و تازه ، گياهي و چوبي اش مناسب براي هر چهار فصل سال ميباشد.

 

عطر كريد آبردين لاوندر – Creed Aberdeen Lavander

در مسير بويايي عطر ادكلن زنانه مردانه كريد آبردين لاوندر ، ابتدا هارموني بينظيري از نتهايي همچون ترنج ، ليمو ، رزماري و آرتميزيا يا همان درمنه به استقبال شنونده آمده و مدت اندكي بعد در ميانه ي نت بويايي عطر ادكلن زنانه مردانه كريد آبردين لاوندر ، گل هايي همچون نيلوفر ، مريم و رز به همراه رايحه ي غالب اسطوخودوس شكوفا شده و در نهايت با خس خس ، نعناع هندي و چرم به اتمام رسيده و پايدار ميگردد . بطري تراش خورده ي كريستالي عطر ادكلن زنانه مردانه كريد آبردين لاوندر همراه با پلاك موتيفي از برند كريد كه در قلبش حك شده ، مزين گشته و با درب سفيد رنگش تكميل شده است . عطر ادكلن زنانه مردانه كريد آبردين لاوندر داراي سيليجي متوسط با ماندگاري معقول جزء محصولات دو جنسيتي برند كريد محسوب ميگردد . يادداشت اصلي در رايحه ي عطر ادكلن زنانه مردانه كريد آبردين لاوندر را عنصر اسطوخودوس تشكيل داده است . عطر و بويي زيبا ، جذاب و دوست داشتني كه توانسته نظر كاربران را به خود جلب نمايد و با دارا بودن رايحه ي چرم در خود ، آنرا گزينه ي خوبي براي آقاياني كه شلوار جين به همراه تي شرت ميپوشند ، نموده است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , رزماري , گياه درمنه
 • رايحه مياني : اسطوخودوس , گل سوسن
 • رايحه پايه : خس خس , چرم , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد آبردين لاوندر

ادكلن كريد آبردين لاوندر

كريد آبردين لاوندر

Creed Aberdeen Lavander


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۷:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز مردانه-S.t Dupont Passenger Cruise for Men عطري است خنك و تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد.عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز-S.t Dupont Passenger Cruise عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز مردانه-S.t Dupont Passenger Cruise for Men

عطر ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز مردانه-S.t Dupont Passenger Cruise for Men ، عطري است شاداب و خنك با حسي دريايي و لذت بخش.انتخابي بي نظير و لوكس براي هديه به آقايان جذاب و قدرتمند مي باشد.

رايحه ابتدايي عطر با بوي ترش و آبدار ليمو آغاز مي شود كه حسي تند و تيز و كمي شور و دريايي مانند با آن تركيب شده تا طراوت رايحه آب هاي دريا را براي شما به ارمغان بياورد. در كنار اين دو رايحه حس نيمه شيرين از مشك و حسي سبز و گياهي نيز قابل استشمام هستند. با گذر زمان حس دريايي ملايم تر شده و رايحه گل ياس به عطر اضافه مي شود. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي نيمه شيرين، شاداب و دريايي است كه حسي لطيف و كمي پودري از گلها با آن تركيب شده اند.

 • رايحه اوليه : ترنج , تركيبات سبز , آب دريا , نارنگي ماندارين
 • رايحه مياني : تافي , زنبق , ياس , جوز , هل
 • رايحهپايه : چوب صندل سفيد , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر اس تي دوپونت پسنجر كروز مردانه

ادكلن اس تي دوپونت پسنجر كروز مردانه

اس تي دوپونت پسنجر كروز مردانه

S.t Dupont Passenger Cruise for Men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۶:۳۲ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب