عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 69
دیروز : 184
افراد آنلاین : 3
همه : 55586
چت باکس

عطر ادكلن سي كي اترنيتي سامر زنانه-CK Eternity Summer 2015 عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اترنيتي سامرCK Eternity Summer 2015 عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي اترنيتي سامر زنانه-۲۰۱۵ CK Eternity Summer

عطر ادكلن سي كي اترنيتي سامر زنانه-CK Eternity Summer 2015،با رايحه اي خنك و شيرين كه آن را بيشتر از ويستريا، گل پنبه و نت هاي آبي موجود در تركيباتش حاصل مي كند، بهترين انتخاب براي روزهاي گرم تابستاني در كنار سواحل مي باشد . اين محصول با تركيباتي خالص و بسيار دلپذير به نرمي بر روي پوست شما نشسته و همچون نسيمي برخواسته از درياها با لطافتي عميق روح شمارا مي نوازد.

رايحه اوليه: نت هاي دريايي – ترنج – نت هاي آبي 

رايحه مياني: ويستريا – اسمنتوس – گل پنبه

رايحه پايه: عنبر – مشك – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي اترنيتي سامر 

ادكلن سي كي اترنيتي سامر 

سي كي اترنيتي سامر 

CK Eternity Summer 2015

ادكلن كالوين كلين


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۶:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن-Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن-Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن-Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon

عطر ادكلن تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن-Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon، كه توسط Aurelien Guichard به بازار معرفي شد، محصولي بي نظير ، خنك و شيرين مخصوص فصل بهار مي باشد.اين عطر در تعداد محدودي در دسترس است.

اين عطر با تركيبات خوراكي ، ميوه اي و گلي كه در تعداد محدودي در دسترس مي باشد سرشار از تازگي و نشاط است . رايحه ي خنك و شيرين آن كه از بيشتر حاصل نت هاي آبي ، گلي ، صمغ و وانيل موجود در تركيباتش است به آن جذابيت و لطافت خاصي بخشيده . اگر هوادار رايحه هاي خنك و گلي هستيد اين محصول كاملا ايده آل شما خواهد بود.

 • رايحه اوليه : ستاره ميوه
 • رايحه مياني : نت هاي آبي – نت هاي گلي – زنجبيل 
 • رايحه پايه : صمغ كاج – وانيل – نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن

ادكلن تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن

تيري موگلر آنجل سانسنس اديشن بلو لاگن

ادكلن تيري موگلر انجل سان اسنس بلو لاگن

Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۵:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي وان رد اديشن زنانه-CK One Red Edition عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي وان رد اديشنCK One Red Edition عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي وان رد اديشن زنانه-CK One Red Edition

عطر ادكلن سي كي وان رد اديشن زنانه-CK One Red Edition،اين عطر در ژانويه‌ي سال ۲۰۱۴ توليد و معرفي شد. رد اديشن بويي اغوا كننده دارد؛ به شكلي كه وقتي بوي آن را استشمام كنيد، خيلي زود به آن وابستگي پيدا خواهيد كرد.

شكل بطري اين ادو تويلت شبيه نوشيدني‌هاي انرژي‌زا بوده و يادآوري اين نكته شايد هدف اصلي سي كي از ساخت چنين شيشه‌اي باشد.

به محض اسپري كردن سي كي وان رد اديشن روي پوست و در محل نبض خود، بوي هندوانه و گل بنفشه را احساس مي‌كنيد. اين تركيب شيرين و خنك، انرژي مثبت و روحيه‌ي مضاعفي به شما مي‌بخشد. وقتي مدتي از اين حالت گذشت، نت‌هاي ابتدايي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل‌هاي گوناگون تشكيل شده است. وجود گل در نت اصلي سي كي وان رد اديشن، نوعي حس هماهنگي و امنيت در شما به وجود مي‌آورد. پس از گذشت مدت زماني نت‌هاي پاياني با وجود گياه پاتچولي، عنبر و مشك، جاي نت‌ مياني را مي‌گيرد. گياه پاتچولي كه از زيرمجموعه‌هاي نعناع بوده و بومي كشور هندوستان است، شيريني و تندي بسيار خوبي دارد. اين گياه بويي نزديك به بوي چوب داشته و تمركز و آرامش عميقي در شما ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه : هندوانه , بنفشه
 • رايحه مياني : گل‌هاي معطر
 • رايحه پايه : مشك , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي وان رد اديشن

ادكلن سي كي وان رد اديشن

سي كي وان رد اديشن

CK One Red Edition

ادكلن كالوين كلين 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۳:۲۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اين تو يوCK IN2U عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U، توسط دونفر به نامهاي Carlos Benaim Bruno Jovanovic و Loc Dong خلق شد . اين عطر با رايحه ي خنك و شيريني كه دارد بهترين انتخاب براي روزهاي گرم تابستان مي باشد و به دليل شور ، هيجان و انرژي كه با خود به همراه دارد مخصوص نسل جوان طراحي شده است . به كمك اين عطر شگفت انگيز آقايان مي توانند جسارتي خاص در روابط  احساسي شان به دست آورند .

روي بطري اين عطر نام آن را كه به زيبايي هرچه‌تمام‌تر حك شده مي‌توانيد ببينيد. پايه‌ي بطري مانند شيشه بوده و از دور جلوه‌ي خاصي دارد. شيشه‌ي مات اين عطر به رنگ سفيد است و شما را به ياد شيشه‌هاي عطر قديمي و كلاسيك مي‌اندازد.

به‌محض اسپري كردن اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ليمو و برگ گوجه خواهيد شد. اين تركيب دوگانه، طراوت و تازگي را به شما و اطرافيانتان هديه مي‌كند. پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از غلاف كاكائو تشكيل‌شده‌اند. غلاف كاكائو بويي شبيه چوب داشته و عطر كاكائو را با خودش به همراه دارد. اين نت شيرين، شادي و انرژي زيادي را ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. علف وتيور، مشك و چوب سدر عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند.

 • رايحه اوليه : ليمو ، برگ گوجه فرنگي 
 • رايحه مياني : دانه كاكائو 
 • رايحه پايه : خس خس ، مشك ، عنبر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي اين تو يو 

ادكلن سي كي اين تو يو 

سي كي اين تو يو

CK IN2U

ادكلن كالوين كلين


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۶:۴۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي فوربيدن ايفوريا-CK Forbidden Euphoria عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي فوربيدن ايفورياCK Forbidden Euphoria عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي فوربيدن ايفوريا-CK Forbidden Euphoria

عطر ادكلن سي كي فوربيدن ايفوريا-CK Forbidden Euphoria،با رايحه ي ميوه اي و گلداري كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در ماه هاي سرد سال مي باشد. عطر زنانه Forbidden Euphoria (فوربيدن ايفوريا) كه مخصوص خانم هاي جوان و مستقل طراحي شده است، محصولي جديد، وسوسه انگيز و سرشار از شادابي نسبت به نسخه ي قبلي خود مي باشد .بطري Forbidden Euphoria مانند ديگر عطرهاي سري Euphoria طراحي شده؛ با اين تفاوت كه رنگ اين بطري بسيار جذاب و به رنگ بنفش است. روي در مكعب مستطيلي و كشيده‌ي اين كالوين كلين زيبا، نشان Calvin Klein و در وجه ديگر آن نام Forbidden Euphoria با رنگ تيره كار شده تا زيبايي آن را تا حد ممكن بيشتر كند

به‌محض اولين اسپري از Forbidden Euphoria روي پوست و محل نبض يا لباستان متوجه بوي تمشك، پرتقال ماندارين و شكوفه‌ي درخت هلو خواهيد شد. اين تركيب شيرين، شادي و هيجان را براي شما به ارمغان خواهد آورد. پس از مدتي، شاهد تغيير مسير نت‌ها آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد بود. نت‌هاي مياني از تركيب گل ياسمين، اركيده و گل صد‌توماني تشكيل‌شده‌اند. اين تركيب گلي، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت شما را به شكل ويژه‌اي بالا مي‌برد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود چوب كشمير، گياه پاتچولي و مشك جانشين نت‌هاي مياني خواهند شد اين نت‌ها، استرس را از شما دور كرده و تمركز را جايگزين آن خواهند كرد.

 • رايحه اوليه: ماندارين ، راز بري ، شكوفه هلو
 • رايحه مياني: گل ياس ، اركيده ، گل صد توماني
 • رايحه پايه: چوب كشميري ، نعناع هندي ، مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي فوربيدن ايفوريا

ادكلن سي كي فوربيدن ايفوريا

سي كي فوربيدن ايفوريا

CK Forbidden Euphoria


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۴:۵۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اين تو يو-CK IN2U عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U،با رايحه ي گلدار و شرقي كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در فصل تابستان مي باشد. عطر In2U كه مخصوص خانم هاي جوان طراحي شده است ، نشان دهنده ي آزادي و احتمالات قشر جوان براي كشف دنيا مي باشد.

اين عطر كه توسط Bruno Jovanovic خلق شد با بوي دلپذير و خوشايند همچنين بطري ساده و شيك خود چشم هر خانم خوش سليقه اي را به خود خيره مي كند و به او اعتماد به نفس مي دهد .

بطري IN2U بسيار ساده و مينيمال طراحي شده و به‌سرعت جاي خود را در دل هر بيننده‌اي باز مي‌كند. روي بطري نشان تجاري زيباي CK را با رنگ طلايي مشاهده مي‌كنيد. پايه‌ي طلايي بطري بر زيبايي IN2U افزوده است. اگر به طرف ديگر بطري نگاهي كرده باشيد بدون شك نام IN2U را هم ديده‌ايد.

پس از اولين اسپري از اين عطر آمريكايي روي پوست و محل نبضتان، متوجه بوي نارنج، گريپ‌فروت و برگ مو (برگ درخت انگور) خواهيد شد. بوي اين تركيب مركباتي و گياهي، باعث بالا رفتن انرژي و طراوت در روحيه‌ي شما خواهد شد.در ادامه و با گذشت مدتي، متوجه جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از گل اركيده و كاكتوس ساخته شده‌اند. بوي گل اركيده وقتي‌كه با بوي گياه كاكتوس مخلوط شود، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت فراواني را در شما ايجاد خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. اين نت‌ها از عنبر، وانيل و چوب درخت سرو تشكيل‌شده‌اند. رايحه‌ي اين تركيب سه‌گانه، با بوي شيرين و كمي تندش، هيجان و جسارت را در شما به بالاترين ميزان خواهد رساند.

 • رايحه اوليه : ترنج , انگور فرنگي سرخ , دارابي
 • رايحه مياني : اركيده , كاكتوس
 • رايحه پايه : وانيل , سرخس , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي اين تو يو

ادكلن سي كي اين تو يو

سي كي اين تو يو

CK IN2U

ادكلن كالوين كلين


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۴:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي من – CK Man عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي منCK Man عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن سي كي من – CK Man

عطر ادكلن سي كي من – CK Man،با رايحه ي تند و چوبي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در فصول بهار و پاييز مي باشد. Lory Singer از پرسنل شركت بزرگ Coty در باره ي اين ادكلن مردانه به عنوان يك عطر بسيار وسوسه انگيز و جذاب مي گويد كه Calvin Klein آمده است تا در نظر ها ماندگار شود .

اگر با دقت به بطري سي كي من دقت كنيد، به سرعت مجذوب طراحي ساده و مينيماليستي مخصوص كالوين كلين در آن خواهيد شد. اين بطري با رنگ سياه خود جلوه‌اي جدي از شخصيت دارنده‌ي Man را نمايش مي‌دهد. روي اين شيشه نام Calvin Klein Man با خط درشت و رنگ سفيد، به وضوح ديده مي‌شود.

اگر Man را روي پوست خود و در محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، خيلي سريع متوجه بوي گياه رزماري، نارنج، پرتقال ماندارين و برگ بنفشه خواهيد شد. طراوت، تازگي و انرژي خوبي كه از مركبات مي‌گيريد به همراه تندي رزماري، شروعي طوفاني براي Man است. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به رايحه‌ي برگ بو، جوز هندي و نعناع مي‌دهند. نت‌هاي مياني، تندي رزماري در نت‌هاي قبل را دوچندان كرده و تمركز ويژه‌اي را به شما مي‌بخشند. با گذشت زمان نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. نت‌هاي انتهايي از تركيب چوب درخت سرو، چوب صندل، عنبر، مشك و چوب گاياك تشكيل شده است. چوب صندل استرس و اضطراب را از شما دور كرده و تعادل مناسبي بين روح و جسم شما برقرار مي‌كند.

 • رايحه اوليه : ترنج ، ماندارين ، رزماري ، برگ گل بنفشه
 • رايحه مياني : جوز ، نعناع ، بخور خوشبو ، برگ سرخ 
 • رايحه پايه : چوب صندل ، عنبر ، مشك ، چوب گاياك ، درخت سرو

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي من

ادكلن سي كي من

سي كي من

ادكلن كالوين كلين من

ادكلن كالوين كلين مردانه

CK Man

Calvin Klein Man

ادكلن كالوين كلين 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۲:۵۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كيايفوريا گلدCK Euphoria Gold عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold،مخصوص مردان امروزي با سبك و استايل منحصر به فرد ، بسيار با وقار و جذاب همچنين مناسب مراسم هاي خاص طراحي شده .

داراي تركيبي با كيفيت و قدرتمند همراه با آرزوي غرق شدن در شادي و شعف در دنيايي از لاكژري ها و ثروت است . تركيب اين عطر با تازگي و ترشي از ليمو و زنجفيل آغاز مي شود . قلب آن تحت سلطه ي گرمي از عسل ، دارچين و ريحان تازه قرار گرفته و سرانجام به عمقي از وانيل ، نعناع هندي و عنبر ختم مي شود .

كالوين كلين ايفوريا گلد پخش بو و ماندگاري بسيار خوبي دارد و گزينه بينظيري است براي روزهاي سرد پاييز و زمستان.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , زنجبيل
 • رايحه مياني : دارچين , ريحان , عسل
 • رايحه پاياني : وانيل , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي ايفوريا گلد

ادكلن سي كي ايفوريا گلد

سي كي ايفوريا گلد

CK Euphoria Gold

ادكلن كالوين كلين 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۳:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسومCK Euphoria Blossom عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom،محصول كمپاني Calvin Klein با رايحه گلدار و شرقي كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در فصل بهار مي باشد . عطر زنانه Euphoria Blossom (ايفوريا بلوسوم ) كه توسط Carlos Benaim و Loc Dong خلق شد ، با بوي ملايم و شيرين خود براي مصرف در طول روز و يا ميهماني هاي كوچك پيشنهاد مي شود.

كالوين كلين ايفوريا بلاسم از نظر ساختار و رايحه شباهت زيادي با خواهر بزرگتر خود يعني ايفوريا زنانه دارد اما اينبار شادابتر و گلي تر شده است و شيريني كمتري نيز به همراه دارد.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب ميوه انار و رايحه ترش و شيرين كامكوات (از خانواده مركبات) آغاز ميشود كه رايحه گلي ضعيفي نيز با خود به همراه دارد. در ادامه عطر حس شاداب و ميوه اي خود را حفظ ميكند و رايحه گلها خصوصا گل صد توماني و گل اركيد قدرت بسيار بيشتري پيدا ميكنند كه رايحه اي شاداب، نيمه شيرين، گلي و ميوه اي را براي عطر رقم ميزنند.

كالوين كلين ايفوريا بلاسم پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و گزينه بسيار خوبي است براي بهار و تابستان.

 • رايحه اوليه: انار ، كامكات 
  رايحه مياني: گل صد توماني ، اركيده ، نيلوفرآبي
  رايحه پايه: مشك ، عنبر ، نت هاي چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي ايفوريا بلوسوم

ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم

سي كي ايفوريا بلوسوم

CK Euphoria Blossom

ادكلن كالوين كلين 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۷:۰۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سي كي بي-CK Be عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي بي-CK Be عطري است مردانه و زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن سي كي بي-CK Be

عطر ادكلن سي كي بي – CK Be،توسط شخصي به نام Ann Gottlieba خلق شد كه با رايحه ي چوبي و گلداري كه دارد مناسب استفاده ي  آقايان در روزهاي گرم سال مي باشد . اين عطر شهوت انگيز و جذاب  با بسته بندي بي نظير و قيمت مناسب خود براي مصرف شخصي در طول روز پيشنهاد مي شود.

عطرهاي محبوب سي كي در دو سري سي كي وان و سي كي بي در يك مجموعه‌ي محدود و خاص معرفي شدند. شعار اين مجموعه اين بود: «ما يكي هستيم». پيام و موضوع اين مجموعه، «آزادي» و «برابري» است.

طراحي ساده و مينيماليستي شيشه، يادآور وسايل و گجت‌هاي نوآورانه‌اي است كه توسط برندهاي پيشرو در زمينه‌ي تكنولوژي‌هاي روز مانند «اپل» (Apple) فعاليت مي‌كنند. روي بطري سياه‌رنگ اين عطر، نام CK Be با رنگي روشن و خاكستري مانند، با خط درشت مشاهده مي‌شود. در فلزي بطري نيز به رنگ سياه بوده و با بدنه‌ي سي كي بي هارموني خوبي ايجاد كرده است.روي بطري سياه‌رنگ اين عطر، نام CK Be با رنگي روشن و خاكستري مانند، با خط درشت مشاهده مي‌شود. در فلزي بطري نيز به رنگ سياه بوده و با بدنه‌ي سي كي بي هارموني خوبي ايجاد كرده است.

وقتي اين سي كي را روي پوست خود و در محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، بوي اسطوخودوس، نت‌هاي سبز، نعناع، پرتقال ماندارين، نارنج و درخت سرو كوهي، شيريني و تندي فزاينده‌اي را ايجاد مي‌كنند. اين تركيب عجيب‌وغريب، به شما و كساني كه در اطرافتان هستند، انرژي و تمركز ويژه‌اي مي‌بخشد. پس از مدتي شاهد جانشيني نت‌هاي مياني به‌جاي نت‌هاي آغازي خواهيد بود. اين نت‌ها كه از تركيب علف‌هاي سبز، گل ماگنوليا، اركيده، فريزيا، ياسمين و هلو تشكيل مي‌شود، شيريني نت‌هاي قبيل را دوچندان و انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما سرازير مي‌كند. پس از مدت‌زماني نسبتا طولاني، اگر محل اسپري را خيلي عميق بو كنيد، رايحه‌ي تند، تلخ و شيرين چوب صندل، عنبر، مشك، چوب درخت سرو و وانيل را احساس خواهيد كرد. اين مخلوط طبيعي و عمدتا چوبي، استرس و اضطراب‌هاي روزمره را از شما دور كرده و تعادل و توازني عميق ميان روح و جسم شما ايجاد مي‌كند. نتيجه‌ي اين تعادل، كنترل كامل شما بر رفتارهاي عاطفي و هيجانات دروني‌تان خواهد بود.

نتيجه‌ي استفاده از اين عطر، آرامش، تمركز و تعادل روحي و رواني خواهد بود.

 • رايحه اوليه : اسطوخودوس ، نمونه هاي سبز رنگ ، نعناع ، ماندارين ، سرو كوهي ، ترنج
  رايحه مياني : هلو ، گل ياس ، نوعي گل پيازدار ، اركيده ، مگنوليا ، علف سبز 
  رايحه پايه : چوب صندل ، عنبر ، وانيل ، مشك ، سدر ، اپوپوناكس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن سي كي بي

ادكلن سي كي بي

سي كي بي

CK Be

ادكلن كالوين كلين سي كي بي

ادكلن كالوين كلين 

CK be Calvin Klein for women and men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۳۴:۱۷ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب