عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 154
دیروز : 119
افراد آنلاین : 1
همه : 101137
چت باکس

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ گرند تور زنانه-Carolina Herrera CH Grand Tour عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد.عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ گرند تور-Carolina Herrera CH Grand Tour عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ گرند تور زنانه-Carolina Herrera CH Grand Tour

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ گرند تور زنانه-Carolina Herrera CH Grand Tour ،الهام گرفته از يك سفر قديمي ، رمانتيك و لوكس با ترن به آمريكاي جنوبي مي باشد .

نت هاي شيرين و گلي آن با مخلوطي از مركبات برزيلي و تازگي از ليمو و گريپ فوروت آغاز مي شود كه بعد از مدتي جاي خود را به لطافت و حالت مخملي گل زنبق و شكوفه پرتقال مكزيكي مي دهد . بيس اين تركيبات به شير شيريني از آرژانتين ختم مي شود كه آن را به اكسيري جادويي و فريبنده تبديل مي كند .

بطري آن با چرم صورتي پوشش داده شده كه با رنگ طلايي زيبايي تركيب شده و سمبلي از ترن و كلاهدوز مي باشد.
رايحه اوليه : پرتقال برزيلي – ليمو – گريپ فوروت

 • رايحه مياني : زنبق – شكوفه پرتقال
 • رايحه پايه : شير شيرين

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:
عطر كارولينا هررا سي اچ گرند تور

ادكلن كارولينا هررا سي اچ گرند تور

كارولينا هررا سي اچ گرند تور

Carolina Herrera CH Grand Tour


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۸:۲۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ لئو-Carolina Herrera CH L’Eau عطري است با رايحه گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch كارولينا هررا سي اچ لئوعطري است زنانه و شيك.

 

عطر كارولينا هررا سي اچ لئو-Carolina Herrera CH L’Eau

عطر كارولينا هررا سي اچ لئو-Carolina Herrera CH L’Eau محصول جديد برند كارولينا هررا ميباشد كه در سال ۲۰۱۱ طراحي و روانه ي بازار گشت . رايحه ي آن بگونه اي طراحي شده كه مصرف كننده را از آلودگي هاي كنوني ، از استرس ها و ازدحام امروزي به باغي پر از گل هاي معطر و با طراوت هدايت ميكند . رايحه ي خوش اين محصول بگونه اي است كه در اوج استفاده از رايحه هاي شيرين و گرم ، در نهايت نتي ملايم و دلنشين را از خود بر جاي ميگذارد.بطري CH L’eau بسيار شيك و زنانه طراحي شده است. روي بطري حروف CH كه علامت اختصاري برند كارولينا هررا است را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با رنگ طلايي و شكل استوانه‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده و خودنمايي مي‌كند. يك روبان پارچه‌اي از گردن بطري آويزان شده كه روي آن نشان طلايي CH ديده مي‌شود.

نت ابتدايي آن شكوفه ي ليمو ، فريزيا ، پوست پرتقال تلخ و ترنج و درنت مياني آن سوسن سفيد ، ياسمن ، رز ، بنفشه و در نت اصلي دارچين ، خر زهره ي نريوم ، درخت سيب ، چوب صندل سفيد و آفتابگردان استفاده شده است . بطري اين محصول به شكل استوانه اي بلند با مايع اي به رنگ صورتي روشن و دربي طلايي رنگ به همراه آويزهاي مورد علاقه ي اين برند طراحي شده كه از ويژگي هاي اين عطر محسوب ميگردد . روشني و شادابي حضور در باغي پر از گل هاي خارق العاده را با اين عطر استثنايي و نسخه ي جديد سي اچ كارولينا امتحان كنيد . مطمئنا شيريني اين محصول را به شدت ميپسنديد ، چرا كه تركيبي با چنين ساختار و آميزه اي با چنين قدرت به ندرت در دنياي عطر و ادكلن ديده ميشود . اين محصول با قدرت هر چه تمام بازارهاي جهان و همچنين ايران را در دست خود گرفت و جاي خود را در پشت ويترين هاي فروشگاه هاي برتر جهان تثبيت نمود.

 • رايحه اوليه : پرتقال , شكوفه ليمو ترش , نارنج , ترنج , فريزيا

رايحه مياني : بنفشه , رز , گل برف , ياس

رايحه پايه : درخت سيب , گل آفتاب پرست , گل خرزهره , دارچين , چوب صندل سفيد

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كارولينا هررا سي اچ لئو

ادكلن كارولينا هررا سي اچ لئو

كارولينا هررا سي اچ لئو

Carolina Herrera CH L’Eau


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۷:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا گود گرل-Carolina Herrera Good Girl عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ادكلن كارولينا هررا گود گرل-Carolina Herrera Good Girl عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن كارولينا هررا گود گرل-Carolina Herrera Good Girl

عطر ادكلن كارولينا هررا گود گرل – Carolina Herrera Good Girl توسط كمپاني كارولينا هررا در سپتامبر ۲۰۱۶ توسط  Louise Turner طراحي و به بازار معرفي شد. اين عطر جديد شرقي گلي با شعار ” چقدر خوب است كه بد باشيم” معرفي شد. تركيبات  خلاقانه گود گرل اعتيادآور بوده و نشان دهنده دوگانه بودن شخصيت يك زن مي باشد. چهره تبليغاتي اين عطر Karlie Kloss است.

بطري جالب اين عطر به شكل يك كفش پاشنه بلند مي باشد. پاشنه كفش به رنگ طلايي است و خود كفش به رنگ سرمه اي . عطر گود گيرل در حجم ۵۰ و ۸۰ ميل توليد شده است.

 • رايحه اوليه:بادام-قهوه
 • رايحه مياني:مريم-ياس
 • رايحه پايه: لوبياي تونكا – غلاف كاكائو

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مفيد:

كارولينا هررا گود گرل

عطر كارولينا هررا گود گرل

ادكلن كارولينا هررا گود گرل

Carolina Herrera Good Girl


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۷:۰۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ من آفريقا-Carolina Herrera CH Men Africa عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ من آفريقا-Carolina Herrera CH Men Africa عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ من آفريقا-Carolina Herrera CH Men Africa

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ من آفريقا-Carolina Herrera CH Men Africa،كه يكي از ادكلن هاي خانواده سي اچ به حساب مي آيد از رايحه معتدل و چهارفصل برخوردار است.

وقتي خوب به شيشه‌ي اين ادو تويلت نگاه كنيد، متوجه طراحي زيباي آن خواهيد شد. شيشه با يك روكش چرمي پوشيده شده است. اين پوشش چرمي مثل لباس‌هايي است كه براي استتار در جنگل استفاده مي‌شوند. در پايين شيشه و در سمت راست آن نشان تجاري كارولينا هررا با رنگ طلايي به چشم مي‌خورد. در بطري به رنگ طلايي بوده و با نشان CH كه روي شيشه نوشته شده، هماهنگي خوبي ايجاد كرده است.

به‌محض اولين اسپري از CH Men Africa روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي پرتقال ماندارين و فلفل صورتي را احساس خواهيد كرد. اين تركيب تند و شيرين، انرژي و نشاط زيادي را به شما منتقل مي‌كند. وقتي مدتي از اين حالت گذشت، متوجه جانشيني نت‌هاي مياني به‌جاي نت‌هاي آغازي خواهيد شد. نت‌هاي مياني از گياه مريم‌گلي آبي و فلفل فرنگي شيرين تشكيل شده‌اند. اين تركيب دوگانه، تأثير نت‌هاي قبلي را دوچندان خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، مسير بويايي اين عطر به سمت نت‌هاي پاياني منحرف خواهد شد. چوب سدر، قهوه و چوب كشمير، عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند. بوي تلخ قهوه، آرامشي عميق در شما ايجاد مي‌كند. بوي چوب سدر هم استرس و اضطراب را از شما دور مي‌كند.

 • رايحه اوليه : فلفل صورتي , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : سالويا , فلفل قرمز شيرين
  رايحه پايه : چوب كشمير , قهوه , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كارولينا هررا سي اچ من آفريقا

ادكلن كارولينا هررا سي اچ من آفريقا

كارولينا هررا سي اچ من آفريقا

سي اچ افريكا مردانه

Carolina Herrera CH Men Africa


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۴:۴۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ مردانه- Carolina Herrera CH Men عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch سي اچ مردانهعطري است مردانه و با وقار.
 

 

عطر كارولينا هررا سي اچ مردانه-CH for Men

اين ادو تويلت بطري كلاسيك و شيكي دارد. روي بطري با يك پوشش چرمي تيره‌رنگ قرار گرفته است. روي اين پوشش نشان CH به تعداد فراوان كار شده است. يك روبان باريك و قرمزرنگ از پايين گردن بطري آويخته شده است. روي اين روبان، نشان CH با جنس فلزي‌اش خودنمايي مي‌كند. در بطري با رنگ نقره‌اي و درخشانش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.

عطر كارولينا هررا سي اچ مردانه-CH for Men از برند نام آشناي كارواينا هررا در سال ۲۰۰۹ به عنوان همراهي مدرن براي ويرايش زنانه ي آن كه در سال ۲۰۰۷ عرضه شده بود معرفي گشت. مفهموم اين عطر ” وحدت تضادها ” ميباشد كه  ظرافت در هم تنيده شده و در عين حال بي قاعدگي را بازگو ميكند . بطزي اين محصول همانند نوع زنانه ي خود شكيل و چرمي شكل ، ولي قهوه اي شكلاتي ميباشد . طيف اصلي بويايي عطر چرمي ، وانيلي و چوبي ميباشد . رايحه ي اوليه آن چمن ، گريپ فروت و ترنج ، رايحه ي مياني اش گل زعفران ، جوز ، بنفشه ، رايحه هاي چوبي معطر و ياسمن و رايحه ي اصلي و پاياني آنرا چوب صندل و خس خس ، شكر ، وانيل ، عنبر ، چوب كشمير ، چرم و جير تشكيل داده است . رايحه ي اين عطر تركيبي از تضاد هاي دوست داشتني است كه با ظرافت خاصي تمام آنچه را كه از يك رايحه ي گرم انتظار داريد به شما تقديم مي كند.

توجه: اين محصول در سال ۲۰۱۲ ريفورموله شده و سري قديم اين محصول موجود نيست.

 • رايحه اوليه : گريپ فروت , ترنج
  رايحه مياني : بنفشه , ياس , جوز , روايح چوبي , زعفران
  رايحه پايه : قند , وانيل , خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , چوب كشمير , خس خس , جير , چرم , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كارولينا هررا سي اچ 

ادكلن كارولينا هررا سي اچ 

كارولينا هررا سي اچ مردانه

Carolina Herrera CH Men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۳:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ زنانه-Carolina Herrera CH Women عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch كارولينا هررا سي اچ زنانه عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر كارولينا هررا سي اچ زنانه – Carolina Herrera CH Women

عطر ادكلن زنانه كارولينا هررا سي اچ محصولي است از برند نام آشناي كارولينا هررا ، ” يك شروع تازه و پاياني شرقي ” لقبي كه اين برند در سال ۲۰۰۷ بر روي محصول توليدي خود نهاد ميباشد . طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرسازهاي مشهوري همچون «اوليوير كرسپ»، «روزندو متيو» و «كارولينا آدرين هررا» كه دختر موسس اين شركت است انجام شده است. سي اچ با بوي مركباتي، چوبي و شيرينش براي روزهاي بهاري، پاييزي و زمستاني بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. اين عطر شرقي شيشه‌ي بسيار زيبايي دارد. روي شيشه، يك پوشش چرمي قرمزرنگ كه با طرح CH تزيين‌شده كار شده است. يك روبان قرمزرنگ از گردن اين بطري آويخته شده كه روي آن حروف CH با جنس فلزي و رنگ نقره‌اي ديده مي‌شود. در بطري از جنس فلز است و با رنگ نقره‌اي‌اش درخشش خاصي به تركيب كلي CH بخشيده است.

عطر زنانه سي اچ يكي از محبوبترين و پرفروشترين محصولات زنانه كارولينا هررا ميباشد . طيف بويايي اين عطر ميوه اي ، شيرين و چوبي ميباشد . رايحه ي اوليه ، ترنج ، گريپ فروت ، ليمو ، خربزه ، رايحه ي مياني ، رز، دارچين ، بادام سوخته ، ياسمين ، شكوفه پرتقال ، رايحه اصلي و پاياني ، عنبر ، چرم جير، نعناع هندي ، مشك ، چوب صندل و چوب كشمير ميباشد . اين ادكلن تمام حس تازگي را يكجا به روح و جسم شما وارد مي سازد . نت هاي بكار رفته در آن كه شامل ترنج ، پرتقال ، گريپ فروت و هندوانه است  خود را در اولين لحظات مصرف نشان مي دهد . خلاصه اينكه تمام خصوصيات يك كار ارزنده به يك جا در اين محصول گرد آوري شده است.

 • رايحه اوليه : پرتقال , ترنج , خربزه
 • رايحه مياني : رز , ياس , پرالين , پرالين
 • رايحه پايه : روايح چوبي , دارچين

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كارولينا هررا سي اچ 

ادكلن كارولينا هررا سي اچ 

كارولينا هررا سي اچ زنانه

Carolina Herrera CH Women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۲:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ پرايو مردانه-Carolina Herrera CH Men Prive عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch كارولينا هررا سي اچ پرايو عطري است مردانه و كلاسيك.

 

عطر كارولينا هررا سي اچ پرايو مردانه-Carolina Herrera CH Men Prive

عطر ادكلن مردانه سي اچ پرايو از برند سرشناس و معروف كارولينا هررا – در ادامه نسخه هاي ادكلن سي اچ از برند كارولينا هررا – نسخه ي جديدي است از عطر سي اچ مردانه سال ۲۰۰۹ ، كه اينبار در كاوري زيبا با جزئيات مشكي و طلايي روشن و با تركيب رايحه اي جديد ، در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد .اين محصول از رايحه اي گرم برخوردار بوده و مناسب استفاده در فصل هاي سرد سال است. اين عطر بسيار مدرن، درعين شيك‌بودن بسيار كلاسيك است. اين عطر چوبي و شرقي براي شب‌هاي سرد پاييزي و زمستاني بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. روي شيشه‌ي اين عطر، نشان كارولينا هررا با رنگ طلايي مشاهده مي‌شود. در بطري با رنگ سياهش با نيمه‌ي تيره‌ي بطري هارموني خوبي ايجاد كرده است. اين در به‌وسيله‌ي يك لولاي فلزي به بدنه‌ي عطر متصل شده تا هم جلوه‌ي بيشتري ايجاد كند و هم احتمال گم‌شدنش از بين برود. نيمه‌ي پاييني شيشه شفاف است و مايع درون بطري به‌خوبي از روي آن ديده مي‌شود.

عطر مردانه ي سي اچ پرايو شرقي چوبي ، عطر چرمي ، هيجان انگيز ، غني و لوكس بوده و تركيبي از لايه هاي تلفيقي ويسكي با بوي انفجاري و شديد چرم بوده و تركيبي رنگي و سياه و سفيد را داراست . در نت ابتدايي گريپ فروت ، پوملو ، ويسكي و در نت مياني اسطوخودوس ، مريم گلي ، آويشن و هل و در نت اصلي دانه ي تونكا ، چرم ، بنزوئين و نت هاي چوبي را با خود همراه دارد . عطر ادكلن مردانه كارولينا هررا سي اچ پرايو همراه با نسخه ي زنانه ي خود تركيبي از ظرافت ، لوكس بودن ، شور و شوق را به ارمغان مي آورد . اغوا گري در سطح به تمام معنا را با رايحه ي اين عطر ميتوان تجربه كرد . عكاسي كمپين عطر ادكلن مردانه كارولينا هررا سي اچ پرايو بر عهده ي ماريو تستينو بوده و مدل هاي حاضر در اين عكس نيز جاسلين و ليلي الدريج مي باشند.

 • رايحه اوليه : گريپ فروت , دارابي
 • رايحه مياني : اسطوخودوس , هل , سالويا , آويشن
 • رايحه پايه : دانه تونكا , روايح چوبي , لوبان , چرم

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كارولينا هررا سي اچ پرايو 

ادكلن كارولينا هررا سي اچ پرايو 

كارولينا هررا سي اچ پرايو مردانه

Carolina Herrera CH Men Prive


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۰:۴۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ۲۱۲ وي آي پي زنانه-Carolina Herrera 212 VIP  عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch ۲۱۲ وي آي پي عطري است زنانه و جذاب .

 

عطر ۲۱۲ وي آي پي زنانه-Carolina Herrera VIP Women

عطر ادكلن زنانه كارولينا هررا ۲۱۲ وي آي پي ، محصول سال ۲۰۱۰ كمپاني كارولينا هررا ، كه با شعار فراگير ” آيا نام شما در ليست است؟ اين مهماني خصوصي است ” طراحي و روانه دنياي عطر گشت . طراح عطر ادكلن زنانه كارولينا هررا ۲۱۲ وي آي پي آلبرتو موريلاس ، با الهام از زندگي پر انرژي شبانه ، شهري مدرن كه هرگز به خواب نميرود (نيويورك ) اين محصول را طراحي نمود . نت شيرين ،گرم و وانيلي آن نمايان گر انرژي ، تفريحات شبانه ، جواني مدرن و پر زرق و برق مي باشد . رايحه ي آن از هارموني مواد گوناگوني ساخته شده اما بوي غالب نوشيدني رم يك قدم جلوتر آمده و شنونده را به سمت خود مي كشاند . در مسير بويايي اين محصول اغوا كننده ابتدا بوي بارز نوشيدني رم به همراه ميوه ساعتي نمايان گشته كه چندي بعد جاي خود را به مشك و گل ياسمن داده و در پايان مسير با دانه تونكا و نت شيرين و لذيذ وانيل ماندگار مي گردد . ماندگاري بالا به همراه پخش بوي عالي آن از ديگر ويژگي هاي است كه آن را عطري پر طرفدار نموده است

 • رايحه اوليه : گل ساعت
 • رايحه مياني : مشك , گاردنياي ياسمني
 • رايحه پايه : وانيل , دانه تونكا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ۲۱۲ وي آي پي

ادكلن ۲۱۲ وي آي پي

۲۱۲ وي آي پي

Carolina Herrera 212 VIP


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۰:۰۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ۲۱۲ سك سي زنانه – Carolina Herrera 212 s–y عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch راكي عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ۲۱۲ سك سي زنانه -Carolina Herrera 212 s–y

عطر ۲۱۲ سك سي زنانه محصولي از برند كارولينا هررا كه در سال ۲۰۰۵ توسط آلبرتو موريلاس طراحي و روانه ي بازار شد . رايحه ي آن همانند نسخه ي مردانه ي اين برند ، بسيار جذاب و فريبنده است . رايحه ي اين عطر از فرآورده هاي  شيرين و فانتزي ساخته شده كه بدين صورت ، آنرا به عطري شيرين و گرم و بسيار جذاب بدل نموده است . در نت ابتدايي فلفل صورتي ، ترنج و نارنگي ، در نت مياني رايحه ي گل هاي معطر ، روناسيان ، شمعداني و پشمك و در نت پاياني ، مشك و چوب صندل سفيد و وانيل را در اين ساختار ميبينيم.

عطر ۲۱۲ سك سي زنانه – Carolina Herrera 212 s–y، جوهري زنانه ، نفساني ، جذاب ، موثر و غير قابل مقاومت است . رنگ بنفش بطري آن با رنگ پوشش فلزي مات آن در تعاملي في مابين عشق و شور و حساسيت به لمس قرار دارد . تناليته ي گرم و شيرين اين رايحه آنرا تبديل به نمونه اي عالي از عطري ساخته تا مناسب روزهاي سرد سال و به جهت حضور در هر مكاني قرار گيرد . غالب مصرف از اين رايحه را گروهي از جوانان تشكيل داده كه به آن عطر تشخيص نيز ميگويند ، يعني با اين رايحه براي بار دوم ديگر نيازي به معرفي خود نخواهيد داشت . اين محصول با يك نگاه اما در دو ساختار توليد گشته ، براي كشورهاي عربي و مسلمان ، آمبولانژي با حذف بخشي از نام اين محصول ، به دستمان خواهد رسيد ، ترفندي از اين برند براي جاي دادن اين محصول در سبد فروش به كشورهاي عربي كه در نهايت همان عطر محبوب براي شما خواهد بود.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل صورتي , نارنگي ماندارين
 • رايحه مياني : پشمك , رز , شمعدانيان , گل‌هاي معطر , گاردنياي ياسمني
 • رايحه پايه : بنفشه , وانيل , چوب صندل سفيد , مشك , كارامل , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ۲۱۲ سك سي زنانه

ادكلن ۲۱۲ سك سي زنانه

۲۱۲ سك سي زنانه

Carolina Herrera 212 s–y


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۹:۲۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ سوبليم-CH Sublime عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ch سوبليم عطري است زنانه و شيك.

 

عطر كارولينا هررا سي اچ سوبليم-CH Sublime

عطر ادكلن كارولينا هررا سي اچ سوبليم محصول سال ۲۰۱۳ كارولينا هررا اولين ادكلن الهام گرفته شده از ادكلن سي اچ زنانه است كه در سال ۲۰۰۷ توليد شده بود. سي اچ سوبليم در نسخه پرفيوم و ظاهري شكيل و دوست داشتني روانه بازار شده و در مورد رايحه آن صحبت‌هاي زيادي شده است. برخي معتقدند رايحه آن بهبود يافته رايحه ادكلن معروف ايفوريا است با اين تفاوت كه بخش چوبي آن حذف شده و ادكلن زنانه تر شده است. برخي آن را اصلاح شده ادكلن سي اچ مي‌دانند كه بخش ادويه‌اي آن برجسته‌تر شده است. و برخي ديگر رايحه پايه آن را به ادكلن مطرح آيديل از شركت گرلن نسبت مي‌دهند.

نت ابتدايي آن متشكل از گل ساعت و ترنج ، نت مياني آنرا گل هاي اركيده و رز تشكيل داده و نت نهايي اين محصول تركيبي از عنبر سائل و چرم ميباشد كه پايه هاي ساخت اين عطر را شامل ميشوند . عطري كه با رايحه اي بسيار اغوا كننده و احساس برانگيز ، كاملا زنانه بوده و از جذابيت و مرموزي خاصي برخوردار است . تركيبات اين رايحه الهام گرفته از تلفيق رايحه هاي قديمي قرن بيستم و مدرنيته ميباشد . عطر سي اچ سابليم عطري كاريزماتيك و با دنيايي از رمز و راز ، كه آنرا خاص تر كرده است ، ميباشد . اين محصول نوع جديد و الهام گرفته از عطر سي اچ ادو پرفيوم ميباشد . رايحه ي اين عطر به گونه اي است كه شما را فورا در عشق غرق مينمايد و به انضمام بطري فوق زيبايي كه دارد ، از هر لحاظ دلبري مينمايد.

 • رايحه اوليه : ترنج , گل ساعت
 • رايحه مياني : اركيده , رز
 • رايحه پايه : خزه درخت بلوط , چرم , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كارولينا هررا سي اچ سوبليم

ادكلن كارولينا هررا سي اچ سوبليم

كارولينا هررا سي اچ سوبليم

CH Sublime

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۸:۴۴ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب