عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 172
دیروز : 119
افراد آنلاین : 1
همه : 101155
چت باکس

عطر ادكلن تد لاپيدوس گلد اكستريم-Ted Lapidus Gold Extreme عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس گلد اكستريم-Ted Lapidus Gold Extreme عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس گلد اكستريم-Ted Lapidus Gold Extreme

عطر ادكلن تد لاپيدوس گلد اكستريم-Ted Lapidus Gold Extreme ،عطري است كه در ظاهر در ادامه نسخه كلاسيك عرضه شده و تنها شيشه اي طلايي رنگ دارد اما از نظر رايحه بسيار متفاوت بوده و با رايحه اي مدرن، گرم و دوست داشتني روبرو هستيم.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين گريپ فروت آغاز مي شود كه حسي گرم و تلخ از هل و فلفل صورتي با آن تركيب شده اند تا شروعي قدرت مند و جدي را براي عطر رقم بزنند. با گذر زمان و با اضافه شدن چرم و دارچين حس ميوه اي محو شده و عطر حالتي تلخ و سنگين و دارچيني پيدا مي كند كه در كنار هم تناقض تلخ و شيرين جذاب و جالبي را ايجاد مي كنند.

بطري Gold Extreme در همان پلتفرم قبلي تد لاپيدوس پور هوم و بلك اكستريم ساخته شده است. اين بار بطري به رنگ طلايي طراحي شده و درخشش خوبي در نور دارد. روي بطري نشان تجاري تد لاپيدوس و نام Gold Extreme با رنگ مشكي ديده مي‌شود. روي بطري خطوط موازي زيادي كار شده و زيبايي آن را دوچندان كرده است.

 • رايحه اوليه:گريپ‌فروت، فلفل صورتي و هل
 • رايحه مياني:جوز هندي، ميخك، دارچين و پرتقال ماندارين
 • رايحه پاياني:عنبر، وانيل، چرم و علف وتيور

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس گلد اكستريم

ادكلن تد لاپيدوس گلد اكستريم

تد لاپيدوس گلد اكستريم

تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم گلد اكستريم

ادكلن تد لاپيدوس گلد اكستريم-طلايي

Ted Lapidus Gold Extreme

Lapidus Pour Homme Gold Extreme Ted Lapidus


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۳:۴۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال-Ted Lapidus Black Soul Imperial عطري است گرم و تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال-Ted Lapidus Black Soul Imperial عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال-Ted Lapidus Black Soul Imperial

عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال-Ted Lapidus Black Soul Imperial ،عطري است گرم و شاداب كه شروعي نيمه شيرين حاصل از تركيب رايحه كهربا و تلخي مشخصي از ادويه ها خصوصا دارچين دارد كه رايحه اي مردانه و خوشبو را به مصرف كننده ارائه مي دهند. با گذر زمان عطر گرم تر شده و با اضافه شدن چرم رايحه اي تلخ تر و شيك تر پيدا مي كند.

بطري بلك سول ايمپريال طراحي محكم و قدرتمندي دارد. روي بطري مشكي‌رنگ اين عطر نام Black Soul و در پايين آن عبارت Imperial را با اندازه‌ي كوچك‌تر و رنگ طلايي مشاهده مي‌كنيد. در پايين اين عناوين، نشان تجاري تد لاپيدوس را به‌وضوح مي‌بينيد. در بطري به رنگ طلايي بوده و با گردن طلايي بطري و نوشته‌هاي روي بطري، هارموني مناسبي را ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه:مركبات و قهوه
 • رايحه مياني:نت‌هاي تند و نعناع
 • رايحه پاياني:نت‌هاي چوبي، عنبر و چرم

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال

ادكلن تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال

تد لاپيدوس بلك سول ايمپريال

ادكلن تد لاپيدوس بلك سول امپريال

Ted Lapidus Black Soul Imperial


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۲:۱۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس وايت سول-Ted Lapidus White Soul عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس وايت سول-Ted Lapidus White Soul عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس وايت سول-Ted Lapidus White Soul

عطر ادكلن تد لاپيدوس وايت سول-Ted Lapidus White Soul ،عطري است شيرين كه با رايحه رسيده و شيرين ميوه آلو تركيب با رايحه گلها آغاز مي شود كه تلخي ضعيفي نيز در پس زمينه آن قابل حس كردن است. با گذر زمان عطر گرم تر و شيرين تر شده و رايحه گل ها مشخص تر و قوي تر و حس ميوه اي ضعيف تر مي شود

بطري وايت سول بسيار زيبا و زنانه ساخته شده است. روي اين بطري سفيد و كمرباريك نشان تجاري تد لاپيدوس و نام White Soul با رنگ طلايي به‌خوبي ديده مي‌شود. گردن و شانه‌هاي بطري به رنگ طلايي ساخته شده و درخشش خوبي در نور دارند. روي درپوش بطري يك نگين سفيد و درخشان كار شده است. قسمت بالايي بطري هم به رنگ طلايي است.

 • رايحه اوليه : ماندارين – گل هميشه بهار – زرد آلو – آلو 
 • رايحه مياني : شكوفه پرتقال – گل گاو زبان – زعفران
  رايحه پايه : كهربا – تونكا – گل لادن فرانسوي – بنزوئين

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس وايت سول

ادكلن تد لاپيدوس وايت سول

تد لاپيدوس وايت سول

Ted Lapidus White Soul


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۰:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس پور لويي-Ted Lapidus TL Pour Lui عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس پور لويي-Ted Lapidus TL Pour Luiعطري است مردانه و شكيل.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس پور لويي-Ted Lapidus TL Pour Lui

عطر ادكلن تد لاپيدوس پور لويي-Ted Lapidus TL Pour Lui ،توسط دو نفر به نام هاي Maurice Roucel و Norbert Bijaoui خلق شد.

به‌محض اين‌كه TL Pour Lui را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، بوي نعناع، اسطوخودوس، نارنج و شكوفه‌ي پرتقال در فضاي اطرافتان پخش مي‌شود. اين تركيب گياهي، مركباتي و تقريباً تند، هيجان و انرژي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه شاهد جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد بود. نت‌هاي مياني از تركيب وانيل، گل زنبق دره و چوب سدر ساخته مي‌شوند. بوي اين نت‌هاي تند و شيرين تأثير نت‌هاي آغازي را بيشتر مي‌كند. پس از مدتي طولاني اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از تركيب چوب صندل، عنبر، مشك و گياه پاتچولي ساخته مي‌شوند.

بطري TL Pour Lui بسيار مدرن و شيك طراحي شده و به‌خوبي در دست آقايان جا مي‌شود. روي شيشه نام TL Pour Lui با رنگ مشكي و چرخشي نود درجه‌اي به سمت راست ديده مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ سبز است. روي بطري طرح حرف T انگليسي كاملاً مشخص است.

 • رايحه اوليه:نعناع، اسطوخودوس، نارنج و شكوفه‌ي پرتقال
 • رايحه مياني:وانيل، گل زنبق دره و چوب سدر
 • رايحه پاياني:چوب صندل، عنبر، مشك و گياه پاتچولي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس پور لويي

ادكلن تد لاپيدوس پور لويي

تد لاپيدوس پور لويي

ادكلن تد لاپيدوس تي ال پور لويي

تد لاپيدوس تي ال پور لوي

Ted Lapidus TL Pour Lui


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۰:۰۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس سيلك وي-Ted Lapidus Silk Way عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس سيلك وي-Ted Lapidus Silk Way عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس سيلك وي-Ted Lapidus Silk Way

عطر ادكلن تد لاپيدوس سيلك وي-Ted Lapidus Silk Way ،سرشار از شادي ، نشاط و شادابي است با گرماي دلپذير خود براي مصرف در شب هاي سرد و برفي انتخاب عالي است.

به‌محض اسپري كردن Silk Way روي پوست و محل نبض بوي مركبات، هلو و سيب در فضاي اطرافتان پخش مي‌شود. بوي اين نت‌هاي ميوه‌اي و شيرين نشاط و طراوت را به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي اين نت‌هاي آغازي به‌آرامي جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت مياني از دارچين، چوب سدر، گل ياسمين و گل صدتوماني ساخته مي‌شود. بوي اين تركيب گلي و تند انرژي مثبت و هيجان ويژه‌اي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين تركيب جاي خود را به نت‌هاي پاياني مي‌دهد. نت‌هاي پاياني از عنبر، وانيل، بخار معطر و مشك ساخته شده‌اند.

بطري Silk Way به شكل يك نيم‌دايره ساخته شه و به‌خوبي روي ميز قرار مي‌گيرد. روي بطري نام Silk Way و نشان تجاري تد لاپيدوس ديده مي‌شود. مايع درون بطري از روي شيشه به‌وضوح قابل‌مشاهده است. درپوش بطري با رنگ شفافش مانند يك كلاه روي سر شيشه قرار گرفته است.

 • رايحه اوليه:مركبات، هلو و سيب
 • رايحه مياني:دارچين، چوب سدر، گل ياسمين و گل صدتوماني
 • رايحه پاياني:عنبر، وانيل، بخار معطر و مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس سيلك وي

ادكلن تد لاپيدوس سيلك وي

تد لاپيدوس سيلك وي

Ted Lapidus Silk Way


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۸:۴۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك اكستريم-Ted Lapidus Black Extreme عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك اكستريم-Ted Lapidus Black Extreme عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك اكستريم-Ted Lapidus Black Extreme

عطر ادكلن تد لاپيدوس بلك اكستريم-Ted Lapidus Black Extreme ،عطري است مدرن با چاشني عطرهاي كلاسيك كه شروعي شيرين و ميوه اي از تركيب رايحه مركبات به همراه تلخي و حس سبز ضعيفي از بنفشه دارد كه بدليل حضور شكوفه هاي پرتقال كمي نيز گلدار است. با گذر زمان حس ميوه اي ملايم تر شده و دانه تونكا و رايحه چوبها اضافه مي شوند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي گرم، شيرين، كمي پودري و در عين حال تلخ و چوبي است كه رايحه اي مردانه و جذاب را به مصرف كننده ارائه مي دهد.

بطري سياه‌رنگ اين عطر به‌خوبي در دست جا شده و عطر را اسپري مي‌كند. روي بطري، نشان تجاري تد لاپيدوس و نام Black Extreme را مشاهده مي‌كنيد. در بطري طرحي مانند خود بطري داشته و روي بطري خودنمايي مي‌كند. خطوطي كه روي بطري كار شده‌اند، بر زيبايي آن مي‌افزايند.

 • رايحه اوليه:مركبات، فلفل سياه و برگ بنفشه
 • رايحه مياني:زعفران، شكوفه‌ي پرتقال و نت‌هاي چوبي
 • رايحه پاياني:دانه‌ي تونكا . گل لادن

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس بلك اكستريم

ادكلن تد لاپيدوس بلك اكستريم

ادكلن تد لاپيدوس بلك اكستريم

ادكلن تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم بلك اكستريم

عطر تد لاپيدوس بلك اكستريم-مشكي

Ted Lapidus Black Extreme

Lapidus Pour Homme Black Extreme Ted Lapidus


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۸:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس كريشن د مينويت-Ted Lapidus Creation de Minuit عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس كريشن د مينويت-Ted Lapidus Creation de Minuit عطري است زنانه و شكيل.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس كريشن د مينويت-Ted Lapidus Creation de Minuit

عطر ادكلن تد لاپيدوس كريشن د مينويت-Ted Lapidus Creation de Minuit ،عطري است مدرن، خوشبو و زنانه كه با رايحه شيرين، نيمه شاداب و آبدار سيب و توت سياه آغاز مي شود كه رايحه لطيفي از گل ها نيز در كنارش حضور دارند تا جذابيت بيشتر ايجاد كنند. با گذر زمان عطر گرم تر و شيرين تر شده و حالتي وانيلي پيدا مي كند در حاليكه حس ميوه اي سيب و رايحه دلپذير گل ها كماكان به مشام مي رسند.

بطري Creation de Minuit بسيار زيبا و مانند يك صدف اما مشكي‌رنگ ساخته شده است. روي اين بطري گرد و دايره‌اي شكل نام Creation de Minuit با رنگي طلايي به چشم مي‌خورد. خطوط منحني روي شيشه بر زيباي آن مي‌افزايند. روي گردن فلزي و طلايي‌رنگ اين عطر نشان تد لاپيدوس با رنگ تيره چاپ شده است. درپوش Creation de Minuit اندازه‌ي كوچكي دارد و به‌خوبي طرح كلي بطري را كامل مي‌كند.

 • رايحه اوليه:تمشك سياه، سيب سبز و نارنج
 • رايحه مياني:گل آفتابگردان، يلانگ يلانگ، گل شب بو و رز
 • رايحه پاياني:مشك، آلو سياه، وانيل و چوب سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس كريشن د مينويت

ادكلن تد لاپيدوس كريشن د مينويت

تد لاپيدوس كريشن د مينويت

ادكلن تد لاپيدوس كريشن د مينوي

Ted Lapidus Creation de Minuit


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۶:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم-Ted Lapidus Lapidus Pour Homme عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۱۹۸۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم-Ted Lapidus Lapidus Pour Homme عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم-Ted Lapidus Lapidus Pour Homme

عطر ادكلن تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم-Ted Lapidus Lapidus Pour Homme ،كه توسط شخصي به نام Martin Gras در سال ۱۹۸۷ خلق شد عطري است كلاسيك، گرم و خوشبو كه شروعي شيرين و ميوه اي حاصل از تركيب رايحه عسل و آناناس دارد كه تلخي ضعيفي از بخور را ميتوان در پس زمينه آن ها استشمام نمود. با گذر زمان رايحه عطر گرم تر و شيرين تر شده و رايحه گل رز نمايان مي گردد. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي شيرين، ميوه اي، گلدار و همزمان كمي تلخ و چوبي است كه حسي جذاب، مردانه و خوشبو دارد.

 • رايحه اوليه : ترنج ، ريحان ، آناناس ، ليمو ، درخت عرعر توت ، درمنه ، اسطو خودوس عادي 
 • رايحه مياني : درخت كاج ، زيره سياه ، عسل ، ريشه زنبق ، گل ياس ، بخور خوشبو ، چوب رز برزيلي ، گل رز ، سوسن دره اي ، فرنگي پاني
 • رايحه پايه : مشك ، نعناع هندي ، كهربا ، باقلا تونكا ، چوب صندل ، خزه ، تنباكو ، سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم

ادكلن تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم

تد لاپيدوس لاپيدوس پور هوم

ادكلن تد لاپيدوس پور هوم

Ted Lapidus Lapidus Pour Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۵:۱۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كلينيك هپي مردانه-Clinique Happy عطري است خنك و تند و ترش. اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كلينيك هپي-Clinique Happy عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن كلينيك هپي مردانه-Clinique Happy

عطر ادكلن كلينيك هپي مردانه-Clinique Happy، با تركيبي استثنايي و منحصر به فرد از گل ها و گياهان معطر و دلپذير براي مصرف در طور روز و يا ميهماني هاي خودماني پيشنهاد مي شود. بطري Happy بسيار ساده و كلاسيك طراحي شده است. روي بطري نام Clinique Happy با رنگ مشكي ديده مي‌شود. درپوش بزرگ Happy روي شيشه به‌خوبي سوار شده است. در تمام مدت استفاده از اين عطر بوي اقيانوس، چوب و مركبات را استشمام خواهيد كرد. به‌محض اولين اسپري از كلينيك Happy روي پوست و محل نبضتان بوي ليموترش، نت‌هاي سبز، پرتقال ماندارين، ليمو و نت‌هاي دريايي را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب مركباتي و دريايي طراوت و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. اين نت‌ها از گل ياسمين، فريزيا، زنبق دره و رز تشكيل شده‌اند. بوي شيرين اين گل‌ها انرژي مثبت را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني شاهد جابجايي نت‌هاي مياني و پاياني خواهيد بود. نت‌هاي پاياني از چوب سدر، چوب سرو، مشك و چوب گاياك تشكيل مي‌شوند. اين تركيب چوبي و كلاسيك تمركز و تعادل روحي بيشتري را در شما ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش ، نمونه هاي سبز رنگ ، ماندارين ، ليمو ، آب
 • رايحه مياني : مانگا ، گل ياس ، گل رز ، سوسن
 • رايحه پايه : چوب گاياك ، مشك ، درخت سرو ، سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كلينيك هپي مردانه

ادكلن كلينيك هپي مردانه

كلينيك هپي مردانه

Clinique Happy


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۴:۱۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تد لاپيدوس آلتامير-Ted Lapidus Altami عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن تد لاپيدوسآلتامير-Ted Lapidus Altamir عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن تد لاپيدوس آلتامير-Ted Lapidus Altamir

عطر ادكلن تد لاپيدوس آلتامير-Ted Lapidus Altamir ،عطري است گرم و خوشبو كه شروعي نيمه شاداب و گلدار حاصل از تركيب بهار نارنج و شكوفه هاي پرتقال و حسي گرم و شيرين از كهربا دارد كه شروعي خوشبو را براي عطر بوجود مي آورند. با گذر زمان عطر شيرين تر و گرم تر شده و حالتي چوبي و كمي تلخ و در عين حال پودري پيدا مي كند كه رايحه را بسيار جذاب تر مي نمايد.

بطري اين عطر در عين سادگي، بسيار جذاب طراحي شده است.روي بطري اين عطر نام Altamir با رنگ تيره چاپ شده است. مايع قهوه‌اي‌ و نارنجي رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با رنگ شيشه هماهنگ بوده و تركيب جالبي را با آن ايجاد كرده است.

 • رايحه اوليه : برگ آناناس ، ترنج ، بهار نارنج
 • رايحه مياني : گل ياس ، شكوفه هاي پرتقال ، پنجه ي مريم
 • رايحه پايه : چوب ساج ، مشك ، خس خس ، كهربا ، نعناع هندي ، باقلا تونكا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تد لاپيدوس آلتامير

ادكلن تد لاپيدوس آلتامير

تد لاپيدوس آلتامير

Ted Lapidus Altamir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۳:۴۴ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب