عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 115
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100484
چت باکس

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه-Van Cleef & Arpels Reve عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه-Van Cleef & Arpels Reve عطري است زنانه و منحصربه فرد.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه-Van Cleef & Arpels Reve

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه-Van Cleef & Arpels Reve ،كه توسط Emilie Coppermann معرفي شد عطري بسيار خوشبو و عامه پسند مي باشد كه با رايحه شيرين و دوست داشتني ميوه گلابي آغاز مي شود كه رايحه ملايم و بي نظيري از گل هاي سوسن و صدتوماني نيز همراهيش مي كنند. با گذر زمان عطر ميوه اي تر و شيرين تر شده تا حسي دلپذيرتر ايجاد كند در حالي كه رايحه گل ها نيز همچنان شانه به شانه اش حركت مي كنند و عطر را تا انتها به زيبايي تمام پيش مي برند.

 • رايحه اوليه : بهارنارنج , گلابي
 • رايحه مياني : گل صدتوماني , گل اوسمانتوس , گل سوسن
 • رايحه پايه : چوب صندل سفيد , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز ريوه

ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه

ون كليف اند آرپلز ريوه

ادكلن ون كليف اند آرپلز روه

ادكلن ون كليف اند آرپلز ريو

Van Cleef & Arpels Reve


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۰:۳۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير-Van Cleef & Arpels Reve Elixir عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير-Van Cleef & Arpels Reve Elixir عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير-Van Cleef & Arpels Reve Elixir

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير-Van Cleef & Arpels Reve Elixir ،ظاهري نزديك به نسخه قبلي داشته و رايحه آن نيز از ريوه چندان دور نيست.

وقتي Reve Elixir را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، بوي شكوفه‌ي هلو، گلابي و شكوفه‌ي پرتقال را احساس خواهيد كرد. اين تركيب ميوه‌اي و شيرين با بوي ملايمش، حال‌وهواي خوبي به شما مي‌دهد. در ادامه و پس از مدتي، شاهد جابه‌جايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد بود. گل زنبق، ياسمين و اوسمانتوس عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي مياني هستند. اين نت‌ها انرژي مثبت را به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني كه از عنبر، چوب صندل و چوب سدر تشكيل ‌شده‌اند، كنترل اوضاع را در دست خواهند گرفت. نت‌هاي چوبي به پايدارشدن اثر نت‌هاي مياني كمك فراواني مي‌كنند.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر را عطرساز مشهور «Nathalie Feisthauer» انجام داده است. Reve Elixir با رايحه‌اش، تداعي‌كننده‌ي يك دنياي رويايي و حضور در باغ‌هاي پر از گل‌هاي زنبق است. روي بطري نام Reve Elixir و در پايين آن، نشان تجاري Van Cleef & Arples با رنگ سفيد خودنمايي مي‌كند. مايع صورتي‌رنگ دروني بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با طرح جالبي كه دارد، جذابيت شيشه را دوچندان كرده است. اين در درست مانند يك حلقه ساخته شده و با رنگ نقره‌اي‌اش از دور به شما چشمك مي‌زند.

 • رايحه اوليه : بهار نارنج , گلابي , شكوفه هلو
 • رايحه مياني : زنبق , گل اوسمانتوس , پلومريا , گل سوسن
 • رايحه پايه : چوب صندل سفيد , كهربا , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير

ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير

ون كليف اند آرپلز ريوه الكسير

ادكلن ون كليف اند آرپلز ريوه اليكسير

ادكلن ون كليف اند آرپلز ريو الكسير

ون كليف اند آرپلز روه الكسير

Van Cleef & Arpels Reve Elixir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۹:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Feerie EDT عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Feerie EDT عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Feerie EDT

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Feerie EDT ،عطري شيك ، لوكس با يك عنصر افسانه اي به عنوان فرشته كه به ظرافت بسته بندي اين مجموعه افزوده است.

وقتي‌ كه فيري ادو تويلت را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، خيلي زود بوي گريپ‌فروت، ليمو و برگ بنفشه را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب گياهي، شيرين و مركباتي شادي و طراوت خوبي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه نت‌هاي مياني جاي نت‌هاي آغازي را خواهند گرفت. اين نت‌ها از تركيب گل بنفشه، رز و ياسمين تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب گلي شما را سرحال مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي پاياني به‌آرامي جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. نت‌هاي پاياني از چوب صندل، صمغ بنزويين و مشك ساخته شده‌اند. بوي اين تركيب چوبي و صمغي تمركز و هماهنگي دروني را به شما هديه مي‌كند.

بطري Feerie بسيار جذاب و خوش‌دست ساخته شده است. وقتي كه اين توپ شيشه‌اي را در دست مي‌گيريد، اولين چيزي كه توجه شما را جلب مي‌كند، طرح موجود افسانه‌اي روي درپوش آن است. اين موجود از جنس فلز ساخته شده و رنگي نقره‌اي دارد. درپوش بطري هم به رنگ نقره‌اي است. روي گردن بطري نشان ون كليف حك شده است. مايع درون بطري به رنگ آبي روشن است و از روي شيشه به‌خوبي ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه:گريپ‌فروت، ليمو و برگ بنفشه
 • رايحه مياني:گل بنفشه، رز و ياسمين
 • رايحه پاياني:چوب صندل، صمغ بنزويين و مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت

ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت

ون كليف اند آرپلز فيري ادو تويلت

Van Cleef & Arpels Feerie EDT

Feerie Eau de Toilette Van Cleef & Arpels


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۸:۳۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري روبيس-Van Cleef & Arpels Feerie Rubis عطري است خنك و تند و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري روبيس-Van Cleef & Arpels Feerie Rubis عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري روبيس-Van Cleef & Arpels Feerie Rubis

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري روبيس-Van Cleef & Arpels Feerie Rubis،با بوي رويايي و جادويي اي كه دارد در فصول بهار و تابستان پيشنهاد مي‌شود.

پس از اسپري كردن ون كليف اند آرپلز فيري روبيس بوي تمشك قرمز، فلفل صورتي، انگور قرمز، ليچي، نارنج، ليمو و نارنگي را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب تند و شيرين، انرژي و تازگي را با خودش به ارمغان مي‌آورد. پس از مدتي نت‌هاي مياني با وجود گل مگنوليا، زنبق، صدتوماني، فريزيا و هلو جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌هاي گلي و ميوه‌اي طراوت و انرژي مثبت را در شما ايجاد مي‌كنند. با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك، دانه‌ي تونكا، چوب سدر، چوب صندل و گل بنفشه ساخته مي‌شوند. بوي اين تركيب شيرين، هيجان و اعتمادبه‌نفس را در شما بيشتر مي‌كنند.

طراحي و فرمولاسيون Féerie Rubis را «Antoine Maisondieu» انجام داده است.بطري اين عطر شگفت‌انگيز به شكل يك كره رنگ ساخته شده است. روي بطري لوزي‌هاي صاف و متعددي را مشاهده مي‌كنيد. روي گردن فلزي و نقره‌اي‌رنگ بطري نشان ون كليف به‌خوبي حك شده است. درپوش بطري مانند يك گل طراحي شده كه روي آن يك فرشته با يك ژست عجيب ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه:تمشك قرمز، فلفل صورتي، انگور قرمز، ليچي، نارنج، ليمو و نارنگي
 • رايحه مياني:گل مگنوليا، زنبق، صدتوماني، فريزيا و هلو
 • رايحه پاياني:مشك، دانه‌ي تونكا، چوب سدر، چوب صندل و گل بنفشه

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز فيري روبيس

ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري روبيس

ون كليف اند آرپلز فيري روبيس

Van Cleef & Arpels Feerie Rubis

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۷:۳۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDT عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDT عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDT

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDT ،عطري است شيرين و در عين حال تلخ و دودي كه با رايحه شيرين دانه تونكا آغاز مي شود كه حسي وانيلي، شيرين و گرم را به وجود مي آورد و در كنارش مي توان تلخي ملايمي از چرم نيز احساس كرد. با گذر زمان چرم قوي تر شده و همزمان بخور نيز به عطر اضافه مي شود. تركيب چرم و بخور باعث ايجاد حسي دودي و تلخ مي گردد كه با شيريني دلنشيني از دانه تونكا و وانيل مهار شده است تا رايحه اي رسمي و شيك و همزمان گرم و جذاب به وجود آيد

اگر به بطري اين عطر دقت كنيد، روي آن طرحي مانند آسمان شب را مشاهده خواهيد كرد. اين هماهنگي با نام، در كمتر عطري ديده مي‌شود.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , رزماري , چاي ميت , چرم
 • رايحه مياني : گل برف , چاي , بوته وحشي جاوي
 • رايحه پايه : دانه تونكا , بادام , روايح دودي , لوبان , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت

ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت

ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو تويلت

ادكلن ميدنايت اين پاريس ادو تويلت

ادكلن ميدنايت اين پاريس

Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۶:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري-Van Cleef & Arpels Feerie عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنون كليف اند آرپلز فيري-Van Cleef & Arpels Feerie عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري-Van Cleef & Arpels Feerie

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري-Van Cleef & Arpels Feerie ،عطري است مدرن، خوشبو و دوست داشتني كه با رايحه ترش و شيرين انگور فرنگي و حسي سبز و كمي تلخ و گل دار از بنفشه آغاز مي شود و حضور ماندارين به مقدار كم در كنارشان شادابي عطر را افزايش مي دهد. با گذر زمان رايحه گل رز به كمك بنفشه آمده تا رايحه اي ملايم و پودري را خلق كنند و حضور توت وحشي نيز در كنارشان حس ميوه اي و ترش و شيرين بسيار جذابي را خلق مي كند تا در مجموع رايحه اي ميوه اي و گل دار و پودري به وجود آيد.

عطر فيرِي توسط Antoine Maisondieu طراحي شده است كه اين شخص خالق عطرهايي چون آرماني كُد مردانه ، باربري لندن مردانه ، ديزل وايلد ، لانوين مري مي و … مي باشد.

 • رايحه اوليه : انگور فرنگي سياه , دانه‌هاي قرمز , بنفشه , نارنگي ماندارين
 • رايحه مياني : رز , ياس
 • رايحه پايه : زنبق , خس خس

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز فيري

ادكلن ون كليف اند آرپلز فيري

ون كليف اند آرپلز فيري

ادكلن ون كليف اند آرپلس فيره

Van Cleef & Arpels Feerie


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۵:۳۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDP عطري است گرم.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDP عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDP

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم-Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDP ،تطابق و هماهنگي بسيار زيبايي در انتخاب نام ، كه نيمه شبهاي پاريس مي باشد و طراحي شيشه آن كه به شكلي تاريك و بسيار جذاب و همچنين رايحه اي كاملا احساسي و بسيار خيره كننده ، توانستند عطري را به عرصه رقابت بفرستند تا به جرات با ساير عطرهاي مطرح جهان در حد يك رتبه رقابت كنند

اين محصول كه در گروه بويايي رايحه ي شرقي ( آسيايي ) قرار ميگيرد از نت هاي لوبيا ، چرم و تونكا تشكيل شده است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , رزماري , چاي ميت , چ
 • رايحه مياني : گل برف , چاي
 • رايحه پايه : دانه تونكا , بادام , روايح دودي , لوبان , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم

ادكلن ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم

ون كليف اند آرپلز ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم

ادكلن ميدنايت اين پاريس ادو پرفيوم

ادكلن ميدنايت اين پاريس

Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDP


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۴:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز اورينس-Van Cleef & Arpels Oriens عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز اورينس-Van Cleef & Arpels Oriens عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز اورينس-Van Cleef & Arpels Oriens

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز اورينس-Van Cleef & Arpels Oriens ،عطري متعادل و خوشبو است كه شروعي قدرتمند از حس سبز و تند و تيز نعناي هندي به همراه گرما و شيريني كاملا مشخصي از كهربا و رايحه ترش و شيرين انگور فرنگي دارد. با گذر زمان حس تند نعناي هندي آرام گرفته وهمزمان كهربا قوي تر، گرم تر و شيرين تر مي شود و حالتي وانيلي و دل چسب پيدا مي كند. در كنار اين رايحه گياهي و كمي تلخ و شيرين مي توان حضور پررنگ تمشك را نيز احساس كرد كه حس ميوه اي دوست داشتني را به تركيب عطر اضافه مي كند.

اگر با دقت به شيشه‌ي اورينس نگاه كنيد، به‌سرعت متوجه طراحي لوكس و خاص آن مي‌شويد. روي شيشه نام Oriens و در زير آن Van Cleef & Arples را مشاهده مي‌كنيد. مايع طلايي‌رنگ درون بطري از روي شيشه به‌خوبي قابل‌مشاهده است. در بطري با رنگ قرمزش مثل سنگ‌هاي قيمتي تراش‌خورده بوده و با برگ‌هايي كه به دورش چسبيده، زيبايي شيشه‌ي اورينس را دوچندان مي‌كند.

 • رايحه اوليه : تمشك , انگور فرنگي سياه , نارنگي ماندارين
 • رايحه مياني : ياس
 • رايحه پايه : وانيل , پرالين , كهربا , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز اورينس

ادكلن ون كليف اند آرپلز اورينس

ون كليف اند آرپلز اورينس

ادكلن ون كليف اند آرپلز اورينز

Van Cleef & Arpels Oriens


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۳:۱۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز تزار-Van Cleef & Arpels Tsar عطري است تند.اين عطر در سال ۱۹۸۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز تزار-Van Cleef & Arpels Tsar عطري است مردانه و شيك.عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز تزار-Van Cleef & Arpels Tsar

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز تزار-Van Cleef & Arpels Tsar

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز تزار-Van Cleef & Arpels Tsar ،عطري است كلاسيك و بينظير كه با رايحه تلخ، سبز، گياهي و صابوني مانند اسطوخدوس و خزه بلوط آغاز مي شود كه با طراوت و شيك و در عين حال تلخ و رسمي است. با گذر زمان عطر علاوه بر حالت گياهي و تلخ حسي چوبي و ادويه اي و ملايم نيز پيدا مي كند كه در افزايش حس مردانه و جذاب عطر نقش موثري دارند.

 • رايحه اوليه : ترنج , بهارنارنج , اسطوخودوس , رزماري , تركيبات سبز , دارچين , گياه درمنه , گشنيز
  رايحه مياني : درخت كاج , رز , ريشه زنبق , شمعداني , گل برف , ميخك صدپر , ياس , زيره , دانه سرو كوهي , ترخون
  رايحه پايه : دانه تونكا , نارگيل , خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , خس خس , چرم , مشك , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز تزار

ادكلن ون كليف اند آرپلز تزار

ون كليف اند آرپلز تزار

ادكلن ون كليف اند آرپلز تسار

Van Cleef & Arpels Tsar


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۲:۱۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تزار-Van Cleef & Arpels Eau du Tsar عطري است تند.اين عطر در سال ۱۹۹۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تزار-Van Cleef & Arpels Eau du Tsar عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تزار-Van Cleef & Arpels Eau du Tsar

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تزار-Van Cleef & Arpels Eau du Tsar

عطر ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تزار-Van Cleef & Arpels Eau du Tsar ،با داشتن رايحه اي چوبي و معطر مناسب استفاده ي بانوان در فصل بهار مي باشد. اين محصول كه گرما و تندي خود را بيشتر از زيره سياه ، نعناع هندي ، گلسنگ ، هل و اسطوخودوس حاصل مي كند ، تني شيريني و ملايم از خربزه و آناناس را در لا به لاي اين گرمي پنهان كرده است و بسيار هوس انگيز و اغوا كننده مي باشد.

 • رايحه ها : آناناس – خربزه – نعناع هندي – اسطوخودوس – پرتقال ماندارين – گريپ فروت – زيره سياه – گلسنگ – خس خس – هل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ون كليف اند آرپلز ادو تزار

ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تزار

ون كليف اند آرپلز ادو تزار

ادكلن ون كليف اند آرپلز ادو تسار

Van Cleef & Arpels Eau du Tsar


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۰:۵۴ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب