عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 97
دیروز : 119
افراد آنلاین : 2
همه : 101080
چت باکس

عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو تويلت-مشكي-Versace Crystal Noir عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو تويلت-مشكيVersace Crystal Noir عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو تويلت-مشكي-Versace Crystal Noir

عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو تويلت-مشكي-Versace Crystal Noir، با رايحه اي ملايم و تلخ كه آن را بيشتر از گل ياسمن ، نارگيل و فلفل سياه موجود در تركيباتش حاصل مي كند ، بهترين انتخاب براي شب هاي سرد و برفي زمستاني و يا ميهماني هاي رسمي و شبانه مي باشد . اين محصول كه هواداران بسياري را از همان روزهاي اول ورودش به ايران به خود اختصاص داد با بطري بنفش تيره اي كه دارد بسيار جلب توجه كرده و رايحه ي كهربا و مشك موجود در تركيباتش اين محصول را بسيار مرموز و متمايزتر جلوه مي دهند.

 • رايحه اوليه: فلفل سياه – هل – زنجبيل 
 • رايحه مياني: نارگيل – شكوفه پرتقال – گل صد تومني – ياسمن 
 • رايحه پايه: كهربا – مشك – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه كريستال نوير مشكي

ادكلن ورساچه كريستال نوير مشكي

ورساچه كريستال نوير ادو تويلت-مشكي

ادكلن ورساچه كريستال نوير

Versace Crystal Noir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۳:۱۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه اروس زنانه-Versace Eros Pour Femme عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنورساچه اروس زنانهVersace Eros Pour Femme عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن ورساچه اروس زنانه-Versace Eros Pour Femme

عطر ادكلن ورساچه اروس زنانه-Versace Eros Pour Femme، پس از موفقيت عطر مردانه اروس در سال ٢٠١٢ كمپاني ورساچ همتاي زنانه اين عطر دلفريب را در شيشه اي طلايي در سال ٢٠١۴ به بازار عرضه نمود. اين عطر به امضاي عطرسازان معروف شركت Firmenchi يعني Alberto Morillas ، Olivier Cresp و Nethalie Lorson رسيده و با نمادهايي از يونان باستان نقش الهه ي عشق باستان، اروس ( خداي عشق ) را بازي مي نمايد و قدرت زنان را بازگو مي كند. اگر خوب به شيشه‌ي اين عطر ايتاليايي نگاه كنيد، خيلي زود شيفته‌ي رنگ طلايي آن مي‌شويد. روي شيشه، نام و نشان تجاري ورساچه به‌خوبي ديده مي‌شود. در پايين نام ورساچه، نام Eros Pour Femme ديده مي‌شود. در بطري به رنگ طلايي است و هماهنگي خوبي با خود شيشه ايجاد كرده است.

 • رايحه اوليه: انار – ليمو ترش – ترنج
 • رايحه مياني: گل صد توماني – گل ياس – شكوفه ليمو
 • رايحه پايه: چوب صندل – تركيبات چوبي – مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه اروس زنانه

ادكلن ورساچه اروس زنانه

ورساچه اروس زنانه

Versace Eros Pour Femmeersace


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۲:۰۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه اروس مردانه-Versace Eros عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچهاروسVersace Eros عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن ورساچه اروس-Versace Eros

عطر ادكلن ورساچه اروس-Versace Eros، اين ادكلن مردانه با داشتن رايحه اي معطر و سرخسي بهترين انتخاب براي فصل پاييز مي باشد .  ادكلن مردانه ورساچه اروس الهام گرفته شده از اساطير يوناني همچنين نمادي از مد و عشق است . رايحه ي سيب ، نعناع و ليمو موجود در تركيباتش آن را به اكسيري جادويي تبديل كرده .

بطري ورساچه Eros بسيار شيك و زيبا طراحي شده است. روي بطري اين عطر نشان تجاري ورساچه به شكل برجسته ديده مي‌شود. نام ورساچه Eros با رنگ طلايي روي اين شيشه كار شده است. درپوش بطري شكلي استوانه‌اي دارد و  با طرح طلايي كه در بالايش كار شده، زيبايي بطري را دوچندان كرده است. با اسپري كردن ورساچه Eros روي پوست و محل نبضتان بوي نعناع، سيب سبز و ليمو را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب مركباتي-گياهي و شيرين، شادي و طراوت فراواني را در شما ايجاد خواهد كرد. در ادامه و با سپري شدن زمان، متوجه جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب دانه‌ي تونكا، گل شمعداني و عنبر تشكيل مي‌شوند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها احساس شادي و هيجان بيشتري خواهيد داشت. پس از مدتي طولاني اگر كمي دقت كنيد متوجه بوي وانيل، علف وتيور، خزه‌ي اوك موس، چوب سدر ويرجينيا و چوب اطلس خواهيد شد. اين تركيب چوبي و شيرين، آرامش و تعادل روحي زيادي را به شما منتقل مي‌كند.

 • رايحه اوليه : پرتقال- پتي دانه – ليمو
 • رايحه مياني : لولبيا تنكا – گل شمعدان
 • رايحه پايه : غلات هندي – گلسنگ – سدر – وانيل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه اروس مردانه

ادكلن ورساچه اروس مردانه

ورساچه اروس مردانه

Versace Eros


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۰:۲۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو پرفيوم-مشكي-Versace Crystal Noir عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو پرفيوم-مشكيVersace Crystal Noir عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو پرفيوم-مشكي-Versace Crystal Noir

عطر ادكلن ورساچه كريستال نوير ادو پرفيوم-مشكي-Versace Crystal Noir، كه توسط Antonie Lie در سال ۲۰۰۴ روانه ي بازار گرديد با رايحه اي گرم كه آن را بيشتر از گل ياسمن ، نارگيل و فلفل سياه موجود در تركيباتش حاصل مي كند ، بهترين انتخاب براي شب هاي سرد و برفي زمستاني و يا ميهماني هاي رسمي و شبانه مي باشد . اين محصول كه هواداران بسياري را از همان روزهاي اول ورودش به ايران به خود اختصاص داد با بطري بنفش تيره اي كه دارد بسيار جلب توجه كرده و رايحه ي كهربا و مشك موجود در تركيباتش اين محصول را بسيار مرموز و متمايزتر جلوه مي دهند . ادوپرفيوم آن ماندگار تر با ميزان پراكنندگي عالي تر بوده و داراي رايحه اي قوي تر و فشرده تري مي باشد.

 • رايحه اصلي : زنجبيل , فلفل , هل
 • رايحه مياني : گل صدتوماني , شكوفه پرتقال , نارگيل , گاردنياي ياسمني
 • رايحه پايه : چوب صندل سفيد , مشك , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه كريستال نوير مشكي

ادكلن ورساچه كريستال نوير مشكي

ورساچه كريستال نوير ادو پرفيوم-مشكي

ادكلن ورساچه كريستال نوير

Versace Crystal Noir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۸:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه پور فم عود اورينتال-Versace Pour Femme Oud Oriental عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچه پور فم عود اورينتالVersace Femme Oud Oriental عطري است زنانه و لوكس.

 

عطر ادكلن ورساچه پور فم عود اورينتال-Versace Pour Femme Oud Oriental

عطر ادكلن ورساچه پور فم عود اورينتال-Versace Pour Femme Oud Oriental، محصولي لوكس ، گرم ، هوس انگيز ، جديد ، شرقي و منحصر به فردي است كه در بطري طلايي رنگ و بسيار شيكي روانه ي بازار شد . تركيب طلايي و ممتاز آن كه مخصوص بانواني قدرتمند و شجاع طراحي شده با رايحه اي از گل رز ، مانگا و زعفران آغاز مي شود . مخلوط لطيف ، پودري و كاملا فشرده ي آن در نت مياني به نعناع هندي ، گل گاو زبان و بنفشه مي رسد . اين مواد بر روي بيسي از مواد تلخ ، گرم ، كرمي و تندي از چوب صندل ، چرم ، وانيل و عود استوار مي باشند . رايحه ي اغوا گر و فريبنده ي آن غروب آفتاب بيابان و باد گرم و دلپذير آنجا را براي شما تداعي مي كند . اين عطر لوكس با ماندگاري بسيار بالايي كه دارد بهترين انتخاب براي شب هاي سرد و برفي زمستاني و يا مناسبت هاي بسيار خاص و مهم مي باشد .

 • رايحه اوليه : گل رز – زعفران – مانگا 
 • رايحه مياني : نعناع هندي – بنفشه – گل گاو زبان
 • رايحه پايه : عود – چرم – وانيل – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه پور فم عود اورينتال

ادكلن ورساچه پور فم عود اورينتال

ورساچه پور فم عود اورينتال

Versace Pour Femme Oud Oriental


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۷:۴۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه او فرش-Versace Eau Fraiche عطري است خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچه او فرشVersace Eau Fraiche عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن ورساچه او فرش-Versace Eau Fraiche

عطر ادكلن ورساچه او فرش-Versace Eau Fraiche، با رايحه اي ملايم و خنك همچنين سبكي چوبي و دريايي به بازار معرفي گرديد . اين ادكلن مردانه كه داراي بوي تازگي ، خنكي و پاكي است بهترين انتخاب براي فصول گرم سال بوده و دنيايي از شادي و هيجان را براي شما به ارمغان مي آورد . پس از اولين اسپري از اين ورساچه‌ي زيبا روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي هل، ليمو، نارنج، چوب رزوود برزيلي و ميوه‌ي ستاره‌اي خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و چوبي، طراوت و شادابي را در همان لحظات نخست به شما و اطرافيانتان هديه مي‌كند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني به‌آرامي وارد صحنه شده و پررنگ‌تر از نت‌هاي آغازي خود را نشان مي‌دهند. اين نت‌ها از ترخون، مريم‌گلي، چوب سدر و فلفل تشكيل ‌شده‌اند. استشمام بوي اين تركيب گياهي و تندوتيز، هيجان و انرژي فراواني را در عمق روح شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني مي‌دهند. نت‌هاي پاياني از عنبر، زعفران، مشك، چوب درخت چنار و نت‌هاي چوبي مختلف ساخته مي‌شوند. شادي و تمركزي كه پس از استشمام بوي اين تركيب مرموز مي‌گيريد، تا مدت‌زمان زيادي در شما باقي خواهد ماند.

روي بطري شفاف اين عطر، نام Eau Fraiche با رنگ تيره به چشم مي‌خورد. مايع بي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي آبي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در كناره‌هاي بطري، برجستگي‌هاي ظريف و هنرمندانه‌اي كار شده كه زيبايي آن را دوچندان مي‌كند. در بالاي نام Eau Fraiche در يك كادر فلزي، نشان Versace Man به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند.

 • رايحه اوليه : چوب بلسان – ليمو – ترنج
 • رايحه مياني : سدر – فلفل – ترخون
 • رايحه پايه : زعفران – مشك – كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه او فرش

ادكلن ورساچه او فرش

ورساچه او فرش

Versace Eau Fraiche


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۵:۵۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه پورهوم-Versace Pour Homme عطري است خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچهپورهومVersace Pour Homme عطري است مردانه و محرك.

 

عطر ادكلن ورساچه پورهوم-Versace Pour Homme

عطر ادكلن ورساچه پورهوم-Versace Pour Homme، اين ادكلن مردانه با داشتن رايحه معطر و سرخسي مناسب فصول گرم سال مي باشد . رايحه خنك و ملايم اين ادكلن مردانه بسيار هيجان انگيز و جذاب بوده و بسيار به دل مي نشيند . بطري آن همچون الماسي تراش خورده مي باشدكه به نقش و نگار برجسته ي سر اسطوره ي يوناني عجوزه ي مارموي – Medusa – مزين شده است. اين ادكلن نشانگر جايگاه مرد قدرتمند ، مصمم و مشتاق در جامعه ي امروزي و جايگاهي كه يك زن مي خواهد مرد خود را در آن ببيند مي باشد. به محض اولين اسپري از ورساچه پور اوم روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي گل‌هاي سوسن و رز و رايحه‌ي ليمو و نارنج به مشامتان مي‌رسد. اين تركيب تلخ و شيرين با تضادي كه در عمق خود دارد، انرژي‌هاي مثبت را به سوي شما سرازير مي‌‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب چوب درخت سرو، گل شمعداني و گياهان دريايي تشكيل شده‌اند. اين نت‌ها، تلخي و خنكي ويژه‌اي به روح شما مي‌دهند. پس از مدتي طولاني شاهد تغيير مسير نت‌هاي مياني به سمت نت‌هاي پاياني خواهيد بود. نت‌هاي پاياني از تركيب دانه‌ي تونكا، مشك و عنبر تشكيل شده‌اند.

 • رايحه اوليه : گل رز – ليمو – ترنج 
 • رايحه مياني : سدر – سنبل – گل شمعداني 
 • رايحه پايه : كهربا – مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه پورهوم

ادكلن ورساچه پورهوم

ورساچه پورهوم

ادكلن ورساچه مردانه

Versace Pour Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۴:۳۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه من-Versace Man عطري است گرم و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچه منVersace Man عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن ورساچه من-Versace Man

عطر ادكلن ورساچه من-Versace Man، با رايحه اي گرم و ملايم  حاصل تنباكو ، گلپر و فلفل همچنين سبكي تند و چوبي به بازار عرضه شد . اين ادكلن مردانه با داشتن ماندگاري بسيار بالا و ميزان پراكندگي عالي براي مصرف در شب هاي سرد زمستاني انتخاب عالي مي باشد  . رايحه ي آن كمي پودري ، خوش بو و دوست داشتني بوده و با هر سليقه اي سازگار است .

بطري ورساچه من بسيار شيك و زيبا طراحي شده است. روي بطري در يك كادر مسي‌رنگ، نشان ورساچه و عبارت Man حك شده است. بطري به رنگ بنفش بوده و حال و هواي تندش را نشان مي‌دهد. بريدگي‌هاي دور بطري جلوه‌ي خاصي به طرح كلي آن بخشيده‌اند. با اسپري كردن ورساچه من روي پوست و محل نبضتان بوي فلفل، نارنج و شكوفه‌ي پرتقال را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب تند مركباتي و شيرين، شادي و هيجان فراواني را در شما ايجاد خواهد كرد. در ادامه و با سپري شدن زمان، متوجه جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب زعفران و هل تشكيل مي‌شوند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي گرم و شيرين شادي و طراوت بيشتري خواهيد داشت. پس از مدتي طولاني اگر كمي دقت كنيد متوجه بوي تنباكو، چوب كشمير، عنبر و گل لادن خواهيد شد. اين تركيب چوبي و شيرين، آرامش و تعادل روحي زيادي را به شما منتقل مي‌كند.

 • رايحه اوليه : ترنج – گلپر – فلفل
 • رايحه مياني : زعفران – هل
 • رايحه پايه : عنبر – چوب صندل – تنباكو

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه من

ادكلن ورساچه من

ورساچه من

ادكلن ورساچه مردانه

Versace Man


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۳:۳۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه برايت كريستال-Versace Bright Crystal عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنورساچه برايت كريستالVersace Bright Crystal عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن ورساچه برايت كريستال-Versace Bright Crystal

عطر ادكلن ورساچه برايت كريستال-Versace Bright Crystal، با رايحه اي ملايم و شيرين همچنين سبكي گلي و ميوه اي به بازار معرفي گرديد . اين عطر زنانه كه بهترين انتخاب براي فصول گرم سال مي باشد  با طراحي الماس گونه ي درپوش خود به يكي از جذاب ترين طراحي هاي سال هاي اخير تبديل گشته است . روي بطري برايت كريستال نشان ورساچه و در پايين آن نام اين عطر با رنگ سياه چاپ شده و ديده مي‌شود. مايع صورتي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف اين عطر به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با اندازه‌ي بزرگ و طرح الماس مانندش وزن خوبي به تركيب كلي اين عطر اضافه كرده است. وقتي Bright Crystal را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، به‌سرعت متوجه بوي ميوه‌ي يوزو، انار و نت‌هاي آبي خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، هيجان و شادي دروني و عميقي را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل ماگنوليا، نيلوفر آبي و گل صدتوماني چيني تشكيل‌شده‌اند. بوي اين گل‌ها، علاوه بر ايجاد حس آرامش، انرژي مثبت فراواني را هم به شما منتقل مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك، چوب ماهون و عنبر تشكيل‌شده‌اند. با استشمام بوي اين تركيب، استرس و اضطراب از شما دور شده و تعادل روحي و هيجان جاي آن را مي‌گيرد.

 • رايحه اوليه : انار – گريپ فرود 
 • رايحه مياني : گل صد توماني – ماگنوليا – نيلوفر آبي
 • رايحه پايه : مشك – كهربا – چوب ماهون

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه برايت كريستال

ادكلن ورساچه برايت كريستال

ورساچه برايت كريستال

Versace Bright Crystal


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۱:۵۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ورساچه لهوم-Versace L’Homme عطري است تلخ. اين عطر در سال ۱۹۸۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ورساچه لهومVersaceL’Homme عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن ورساچه لهوم-Versace L’Homme

عطر ادكلن ورساچه لهوم-Versace L’Homme،عطري است كلاسيك، بينظير و بسيار شيك و جنتلمني كه رايحه اي تلخ، گياهي، گلدار و كمي شيرين به همراه دارد. اين ادكلن مردانه با داشتن رايحه اي چرمي مناسب شب هاي پاييزي و زمستاني مي باشد.

رايحه ابتدايي عطر با بوي گياهي و سبز ريحان به همراه رايحه ملايمي از ليمو و برگهاي درخت ليمو آغاز ميشود كه حسي شاداب، سبز، گياهي و تلخ را بوجود مي آورند. با گذر زمان و با اضافه شدن خزه بلوط عطر حسي تميز و صابوني پيدا ميكند و كمي نيز شيرين ميشود. در اين بين تركيب ضعيفي از رايحه گلها نيز ملحق شده و در مجموع رايحه اي گياهي و خنك، تلخ، كمي گلدار و پودري و پس از اضافه شدن مقداري چرم در رايحه پايه خشك و چرمي را خلق مي كنند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , برگ درخت نارنج , تركيبات سبز , ريحان
 • رايحه مياني : رز , ميخك صدپر , ياس , دارچين , چوب صندل سفيد , سدر , نعناع هندي
 • رايحه پايه : وانيل , دانه تونكا , خزه درخت بلوط , چرم , لابدانيوم , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ورساچه لهوم

ادكلن ورساچه لهوم

ورساچه لهوم

Versace L’Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۹:۴۹ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب