عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 44
دیروز : 184
افراد آنلاین : 2
همه : 55561
چت باکس

عطر ادكلن سوئيس آرمي التيتود-Swiss Army Altitude عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سوئيس آرمي التيتود-Swiss Army Altitude عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن سوئيس آرمي التيتود-Swiss Army Altitude

عطر ادكلن سوئيس آرمي التيتود-Swiss Army Altitude، عطري است خنك و سبز كه با رايحه تلخ، كمي شيرين و گياهي مريم گلي و نعناء آغاز مي شود كه بسيار شاداب و دوست داشتني است. با گذر زمان حس گياهي قوي تر شده و در كنارش ميتوان رايحه لطيف و ضعيفي از گل ها زا نيز استشمام نمود در حالي كه رايحه تلخ، چوبي و ملايمي از سدروس نيز در كنارشان حضور دارد تا حس طبيعي عطر را افزايش دهد.

 • رايحه اوليه : گشنيز ، درخت عرعر توت ، سدر ويرجينيا
 • رايحه مياني : مريم گلي ، گالبانيوم ، نعناع
 • رايحه پايه : مشك ، نت هاي چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سوئيس آرمي التيتود

ادكلن سوئيس آرمي التيتود

سوئيس آرمي التيتود

ادكلن سوئيس آرمي اتيتيود

Swiss Army Altitude


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۷:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن سوئيس آرمي كلاسيك-Swiss Army Classic عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۱۹۹۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سوئيس آرمي كلاسيك-Swiss Army Classic عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن سوئيس آرمي كلاسيك-Swiss Army Classic

عطر ادكلن سوئيس آرمي كلاسيك-Swiss Army Classic ،با رايحه اي خنك ، تند و نسبتا ماندگاري كه دارد براي مصرف در طول روزهاي گرم تابستاني پيشنهاد عالي مي باشد.

اين عطر با تركيبي خارق العاده از گل هاي مختلف حسي سرشار از آرامش ، طراوت و شادابي را با خود به همراه دارد . از جمله مواد به كار رفته در تركيب آن مي توان به گريپ فوروت ، زنجبيل ، نت هاي سبز ، رزماري و شاه درخت اشاره كرد.

 • رايحه اوليه : زنجبيل ، نعناع ، ترنج ، نت هاي سبز ، گريپ فوروت
 • رايحه مياني : گل قديفه ، گل شمعداني ، برگ بنفشه ، اسطو خودوس عادي ، رز ماري
 • رايحه پايه : كهربا ، سدر ، مشك ، شاه درخت ، درخت سرو

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سوئيس آرمي كلاسيك

ادكلن سوئيس آرمي كلاسيك

سوئيس آرمي كلاسيك

Swiss Army Classic


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۶:۰۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف بوكت ايده آل-Xerjoff Casamorati Bouquet Ideale عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف بوكت ايده آل-Xerjoff Casamorati Bouquet Ideale عطري است زنانه و منحصربه فرد.

عطر ادكلن كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل-Xerjoff Casamorati Bouquet Idealeعطر ادكلن كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل-Xerjoff Casamorati Bouquet Ideale

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف بوكت ايده آل – Xerjoff Casamorati Bouquet Ideale از برند لايكچري كازاموراتي ۱۸۸۸ زرژاف در سال ۲۰۱۰ با رايحه اي شرقي ، وانيلي و گرم طراحي و در كنار ساير محصولات توليدي اين برند مطرح قرار گرفت.

عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل با بطري و فلانكري به رنگ قرمز كه فريادي رسا را از شميم رايحه ي گرم موجود در درون خود سر ميدهد، با پيروي از ظاهر نسخه ي اصلي اين محصول ، طراحي شده و بسيار مناسب براي استفاده در فصول سرد سال مي باشد . در نت ابتدايي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل شاهد حضور دارچين و جوز هندي ميباشيم كه گرما و اثر بخشي فوق العاده اي را به عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل داده است . در نت مياني عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل از گياه پاپيروس ، سدر ويرجينيا ، چوب گاياك و چوب صندل سفيد بهره برده شده است و در نت پاياني و پايه ي اصلي رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل از شكوفه ي تنباكو ، كومارين ، وانيل ، لادن و مشك براي ماندگار سازي اين رايحه استفاده شده است . عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل به واسطه ي رايحه ي گرم و تندش از سيليج قوي و ماندگاري بالايي برخوردار است . عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل ، عطري است تمام عيار كه با برند لايكچري و عناصري قوي از عطري فوق العاده همچون رايحه ي گياهان ، وانيل و ادويه جات بهره مند شده است .

توصيه به بانوان ، اگر ميخواهيد در طول زمستان ، شكوفه هاي بهاري را با خود به همراه داشته باشيد ، قطعا عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل مناسب ترين انتخاب برايتان خواهد بود . نقش اول اين رايحه را عنصر وانيل بر عهده گرفته است . اثر بخشي ، رد بو و برانگيختن حس كنجكاوي ديگران را در اين رايحه تنها با وجود وانيل ميتوان تكميل نمود كه طراح اين رايحه به خوبي بر آن اشراف داشته و از آن به بهترين شكل ممكن استفاده نموده است.

 • رايحه اوليه: دارچين، دانه جوز هندي
 • رايحه مياني: پاپيروس، سدر، چوب گاياك ،چوب صندل
 • رايحه پايه: شكوفه تنباكو، كومارين،وانيل، مشك 

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل

ادكلن كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل

كازاموراتي زرژاف بوكت ايده آل

ادكلن كازاموراتي زرجف بوكت ايده آل

Xerjoff Bouquet Ideale

Xerjoff Casamorati Bouquet Ideale


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۸:۰۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف فيئرو-Xerjoff Casamorati Fiero عطري است خنك و ترش.اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكازاموراتي زرجف-زرژاف فيئرو-Xerjoff Casamorati Fiero عطري است مردانه و خاص.

عطر كازاموراتي زرژاف فيئرو - Xerjoff Casamorati Fiero

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف فيئرو-Xerjoff Casamorati Fiero

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف فيئرو-Xerjoff Casamorati Fiero از برند كازاموراتي ۱۸۸۸ عطري آروماتيك ، ادويه اي ، سبز و همراه با يادداشت هاي چوبي بوده كه در سال ۲۰۱۰ توسط طراحان گروه تي زد از برند زرژاف كازاموراتي بازار عرضه شد . اين محصول كه بعد از عطر و ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو توليد سال ۲۰۰۹۹ به بازار راه يافت.

داراي نت خنك و تندي ميباشد كه تركيبي از عناصر مركباتي نظير ترنج ، ليمو امالفي ، پرتقال خوني و برگ ليمو در نت اوليه ي خود بوده كه در همان ابتداي راه شنونده را با شدت زياد از پخش رايحه ي خنك و ترش ، مات و مبهوت ميدارد . در نت مياني و در بخش آشكار ساز رايحه ي عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف فيئرو ، عناصري همچون شكوفه ي نرولي ، ترخون ، آويشن و نعناع حس سرزندگي و طراوت را بر روي پوست شما ايجاد كرده و باعث رفع خستگي يك روز پر مشغله ي كاري از شما خواهد شد . در نت پاياني و در بخش ماندگار ساز عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف فيئرو ما با عناصري همچون خس خس، چوب كومارين، چوب صندل سفيد ، جوز هندي و نعناع هندي روبرو شده و اين تركيبات باعث دوام و ماندگاري فوق بالاي رايحه ي عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف فيئرو بر روي پوست بدن شما خواهد شد . عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف فيئرو داراي سيليج فوق سنگين به همراه ماندگاري خيلي بالايي بوده كه با توجه به رايحه ي خنك و تند اين محصول، واقعا جاي تعجب دارد.

 • رايحه اوليه: ليمو ترش، پرتقال خوني ،ترنج، علف ليمو،
 • رايحه مياني: بهار نارنج، نعنا، ترخون ،آويشن ،
 • رايحه پايه: كومارين، نعنا هندي، چوب صندل، وتيور،

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف فيئرو

ادكلن كازاموراتي زرژاف فيئرو

كازاموراتي زرژاف فيئرو

ادكلن كازاموراتي زرجف فيئرو

Xerjoff Casamorati Fiero


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۶:۵۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ۱۸۸۸-Xerjoff Casamorati 1888 عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ۱۸۸۸-XerjoffCasamorati 1888 عطري است مردانه و زنانه و شيك.

عطر كازاموراتي زرژاف 1888 - Xerjoff Casamorati

عطر كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸-Xerjoff Casamorati 1888

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ۱۸۸۸-Xerjoff Casamorati 1888 از برند كازاموراتي در سال ۲۰۱۳ با رايحه اي گرم و گلي براي بانوان و آقايان معرفي و به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ داراي رايحه اي كاملا ايتاليايي و قطعا عطري است كه آنهايي را كه از شما توقع داشتن رايحه اي ملايم راا دارند ، نا اميد خواهد ساخت . طول عمر بالا و پخش بوي عالي عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ باعث شده تا يكي از شاهكارهاي توليد شده در بين ساير توليدات برند كازاموراتي محسوب گردد .

در نت ابتدايي عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ ، رايحه ،كار خود را با انفجار عظيمي از هارموني زعفران ، فلفل ، ميخك و شيرين بيان آغاز مينمايد . تركيبي شيرين و تند كه تمام حواس شنونده را به سمت خود معطوف ميكند. در نت مياني و قلب رايحه ي عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ ، هارموني گل هاي رز ، شكوفه ي نرولي و يلانگ يلانگ خود نمايي كرده و حكومت ميكند . در نت پايه و اصلي رايحه ي اين عطر فريبنده و جذاب چوب صندل ، نعناع هندي ، توس و عنصر اصلي اين رايحه يعني كهربا آن را تبديل به رايحه اي دو جنسيتي كرده و پايدار مي سازد.

 • رايحه اوليه: ميخك، گشنيز ، فلفل سياه،زعفران،
 • رايحه مياني: بهار نارنج، گل رز، يلانگ يلانگ،
 • رايحه پايه: درخت توس، نعنا هندي،چوب صندل، كهربا،

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸

ادكلن كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸

كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸

ادكلن كازاموراتي زرجف ۱۸۸۸

Xerjoff Casamorati 1888


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۵:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo عطري است زنانه و شكيل.

عطر كازاموراتي زرژاف گران بالو - Casamorati Xerjoff Gran Ballo

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo از برند قديمي سلطنتي و سرشناس و مطرح كازاموراتي زرژاف در سال ۲۰۱۳ با عنوان عطر گلي ميوه اي ، شرقي ، حاصل از هارموني گل هاي سفيد با وانيل و عنبر براي بانواني كه خواستار بوي ملايم و شيرين حاصل از گل و ميوه هستند ، پاي به عرصه يي محصولات آرايشي بهداشتي در جهان نهاد .

اين محصول زنانه ي برند كازاموراتي در بطري كلاسيك و صورتي رنگش كه نشان از رايحه ي بهاري خود دارد ، بسيار مناسب براي فصول گرم سال و مصارف روزانه ي بانوان ميباشد . رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو تشكيل شده از عنبر ، وانيل ، گل ياس ، كارامل ، گل پيچ امين الدوله و ياسمن است . رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو داراي سيليجي قدرتمند و با ماندگاري بالاست . از بارزه هاي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو ، متغير بودن رايحه ي نت ها از گرم به سرد است كه دائما در حال تحول است كه از خلوص و حساسيت بالا شما را به شادي كودكانه در باغي پر از گل و ميوه جاري خواهد ساخت . عنصر اصلي و ارائه دهنده در اين رايحه وانيل به حساب مي آيد . در مجموع عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو يكي از خاص ترين توليدات برند كازاموراتي زرژاف مي باشد.

 • رايحه اوليه: كارامل
 • رايحه مياني: ياسمن، پيچ امين الدوله،ياسمن بزرگ گيا
 • رايحه پايه: وانيل، كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف گران بالو

ادكلن كازاموراتي زرژاف گران بالو

كازاموراتي زرژاف گران بالو

ادكلن كازاموراتي زرجف گران بالو

Casamorati Xerjoff Gran Ballo


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۴:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira عطري است زنانه و منحصربه فرد.

عطر كازاموراتي زرژاف ليرا - Xerjoff Casamorati Lira

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira از برند قديمي سلطنتي و سرشناس و مطرح كاساموراتي زرژاف در سال ۲۰۱۱ با عنوان عطري گلي شرقي ، پاي به عرصه ي محصولات عطر و ادكلن  در جهان نهاد . نت ابتدايي رايحه ي اين محصول از عناصري همچون اسطوخودوس ، پرتقال خوني و ترنج تشكيل شدهه است و در نت مياني و در قلب اين رايحه شاهد حضور عناصري همچون دارچين ، گل ياس و شيرين بيان خواهيم بود و اما در نت اصلي و در پايه اين عطر از عناصريي همچون وانيل ، مشك و كارامل بهره برده كه با توجه به حضور پر رنگ كارامل پايه ي اصلي رايحه ي اين عطر بر مبناي حضور پر قدرت آن طراحي شده است .

با توجه به رايحه ي گرم و شيرين اين محصول از آن ميتوان در چهار فصل سال و در درازاي شبانه روز استفاده ي مدام داشت . سيليج رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف ليره سنگين و ماندگاري آن بسيار طولاني مدت ميباشد . ايو راچر طراح اين عطر آن را به گونه اي طراحي كرده كه ۹۹% آنرا همپايه با قيمت بالايش دانسته و آن را شاهكاري ابدي توصيف كرده اند . عطري كه در ابتدا با شيريني دلچسب و خوشمزه ي وانيل كار خود را آغاز كرده و با شدت به سمت ملايمت رايحه ي گلها رفته و كم كم ماندگاري بيشتري به خود مي گيرد.

 • رايحه اوليه: پرتقال خوني ، ترنج،اسطوخدوس
 • رايحه مياني: ياسمن بزرگ گيا، دارچين،شيرين بيان
 • رايحه پايه: وانيل، كارامل، مشك 

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف ليرا

ادكلن كازاموراتي زرژاف ليرا

كازاموراتي زرژاف ليرا

ادكلن كازاموراتي زرجف ليرا

Xerjoff Casamorati Lira


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۳:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف داما بيانكا-Xerjoff Casamorati Dama Bianca عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن كازاموراتي زرژاف داما بيانكا-Xerjoff Casamorati Dama Bianca عطري است زنانه و جذاب.

عطر كازاموراتي زرژاف داما بيانكا - Xerjoff Casamorati Dama Bianca

عطر كازاموراتي زرژاف داما بيانكا-Xerjoff Casamorati Dama Bianca

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف داما بيانكا – Xerjoff Casamorati Dama Bianca عطري با يادداشت هاي پودري ، گلي ، چوبي و مشك دار كه در سال ۲۰۱۲ توسط برند كازاموراتي زرژاف طراحي و روانه ي بازار گرديد.رايحه ي شيرين و گرم عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا در فلانكري زيبا از تركيب رنگ سفيد و طلايي قرار گرفته است.عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا در مسير بويايي خود ابتدا هارموني نادري از ليمو ترش و ميوه كامكوات و آهك را به مشامتان رسانده و مدت اندكي بعد جاي خود را به نت گل هاي ياس بنفش ، بنفشه ، گل برف ، ياس و عنبيه داده و در انتها با مشك سفيد ، عنبر ، مالت ، سدر ، چوب صندل سفيد و وانيل ماندگار مي گردد.

عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا داراي رايحه اي معتدل و شيرين بوده كه در هر فصل از سال كاربرد داشته و به سبب كمي گرم بودنش بيشتر در فصول سرد سال و در درازاي طول روز ميتوان از آن بهره مند شد . نت اصلي و ايفا كننده ي نقش اول رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا را وانيل تشكيل ميدهد . از عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا تفسيري بر پايه ي مهرباني و ديدن جهان از نگاه يك كودك تعبير شده است . براي داشتن رايحه اي فوق العاده از عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا بهتر است از كرم ها و محصولات آرايشي بهداشتي اين عطر استفاده نمود.

 • رايحه اوليه: كام كوات، ليمو شيرازي
 • رايحه مياني: زنبق، ياس بنفش ، بنفشه شيرين ، ياسمن بزرگ گيا
 • رايحه پايه: مالت، وانيل، مشك ، مشك گل خطمي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف داما بيانكا

ادكلن كازاموراتي زرژاف داما بيانكا

كازاموراتي زرژاف داما بيانكا

ادكلن كازاموراتي زرجف داما بيانكا

Xerjoff Dama Bianca

Xerjoff Casamorati Dama Bianca


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۱:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto عطري است مردانه و شيك.

عطر كازاموراتي زرژاف مفيستو - Xerjoff Casamorati Mefisto

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto محصولي با رايحه ي مركباتي كه در سال ۲۰۰۹ طراحي و به دنياي عطر و ادكلنمعرفي گرديد . اين محصول مردانه با رايحه ي خنك و چوبي ، مناسب براي استفاده در روزهاي نيمه ي اول سال ميباشد .  از ويژگي هاي بارز عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو ،، طراحي فوق العاده ي فلانكر اين عطر ميباشد به گونه اي كه در اولين نگاه چشم بيننده را به سمت خود خيره كرده و نگاه ها را به خود جلب مي نمايد.

رايحه ي عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو كه بطري سرمه اي رنگ كه بر روي آن تصويري از دريا حك شده و با درب طلايي اش مزين گشته ، قرار دارد . نت ابتدايي عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو تركيبي از مركبات همچون ليمو امالفي ، گريپ فروت و ترنج بوده و در نت مياني اش گل رز ، عنبيه و سنبل و در نت پايه و اصلي اش عنبر سائل ، سدر ويرجينيا ، چوب صندل سفيد و مشك را دارا ميباشد . يادداشت اصلي موجود در اين رايحه را ميتوان از گريپ فروت و رايحه ي بينظير عنبيه دريافت داشت . داراي سيليج سنگين و با ماندگاري بسيار بالا كه دال بر بالا بودن كيفيت عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو ميباشد . عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو از تركيبات مركباتي بالا و تركيبات چوبي ملايمي برخوردار بوده كه در نهايت عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو را تبديل به عطري كلاسيك ، كه ميتوان از آن در هر زمان و مكاني  بهره برد ، نموده است . برخي از منتقدان رايحه ي اين محصول را مشابه عطر ادكلن مردانه كريد سيلور مانتين واتر مي دانند.

 • رايحه اوليه: ليمو ترش، گريپ فروت،ترنج
 • رايحه مياني: زنبق، اسطوخدوس، گل رز
 • رايحه پايه: سدر، چوب صندل، كهربا،مشك 

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف مفيستو

ادكلن كازاموراتي زرژاف مفيستو

كازاموراتي زرژاف مفيستو

ادكلن كازاموراتي زرجف مفيستو

Xerjoff Casamorati Mefisto


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۰:۴۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف رجيو-Xerjoff Casamorati Regio عطري است شيرين و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكازاموراتي زرجف-زرژاف رجيو-Xerjoff Casamorati Regio عطري است مردانه و زنانه و لاكچري.

عطر كازاموراتي زرژاف رجيو - Xerjoff Casamorati Regio

عطر كازاموراتي زرژاف زرجف-رجيو-Xerjoff Casamorati Regio

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف رجيو-Xerjoff Casamorati Regio از برند قديمي و سرشناس كازاموراتي زرژاف در سال ۲۰۱۱ طراحي و روانه ي بازار شدعطرادكلن زنانه مردانه رجيو كه عطري تند و شرقي است در نت ابتدايي خود رايحه ي عناصري همچون اسطوخودوس ، ترنج ، شكوفه ليمو و گريپ فروت را داراست . پس از انتشارر توافقي تند و تازه از مركبات در نت مياني و در قلب اين رايحه با ضرباهنگ رايحه هاي عناصري همچون قرنفل ، يلانگ يلانگ ، آلو ، گل رز ، هل و گل شمعداني رو به رو ميشويم و در انتهاي مسير خط بويايي اين رايحه ، طراح از تلفيق عناصري همچون مشك ، وانيل ، آمبرته مشك ( نوعي خمير از مشك ) و نعناع هندي بهره جسته و با اين عناصر اين رايحه را پايدار ساخته است.

با توجه به تلفيقي تضاد گونه از مواد در طراحي رايحه ي اين عطر ، از آن ميتوان در هر فصل از سال بهره برد و مناسبترين زمان برخورداري از رايحه اي دلچسب از اين عطر در درازاي شب ميباشد . رايحه اي دراز مدت و سنگين كه بي شك به سبب حضور رايحه ي اصلي ، گل شمعداني همگي عاشق بو و خط بويي آن خواهيد شد . رايحه اي منحصر بفرد كه با تناليته ي گرم و تند خود و همچنين حضور غني انواع مركبات در ابتدا با آرامي و در ادامه با شدت هر چه تمام ميتوان از آن لذت برد . شاهكاري هنري همراه با ضميمه اي موسيقيايي كه با آرامش آغاز و به مرور اوج مي گيرد.

 • رايحه توليه: ليمو ترش، ترنج،اسطوخدوس، شكوفه ليمو ،
 • رايحه مياني: ميخك، گل شمعداني، هل سبز، يلانگ يلانگ،
 • رايحه پايه: وانيل، نعنا هندي، مشك ،مشك گل خطمي،

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف رجيو

ادكلن كازاموراتي زرژاف رجيو

كازاموراتي زرژاف رجيو

ادكلن كازاموراتي زرجف رجيو

Xerjoff Casamorati Regio


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۹:۲۸ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب