عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 127
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100496
چت باکس

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ۱۸۸۸-Xerjoff Casamorati 1888 عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ۱۸۸۸-XerjoffCasamorati 1888 عطري است مردانه و زنانه و شيك.

عطر كازاموراتي زرژاف 1888 - Xerjoff Casamorati

عطر كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸-Xerjoff Casamorati 1888

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ۱۸۸۸-Xerjoff Casamorati 1888 از برند كازاموراتي در سال ۲۰۱۳ با رايحه اي گرم و گلي براي بانوان و آقايان معرفي و به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ داراي رايحه اي كاملا ايتاليايي و قطعا عطري است كه آنهايي را كه از شما توقع داشتن رايحه اي ملايم راا دارند ، نا اميد خواهد ساخت . طول عمر بالا و پخش بوي عالي عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ باعث شده تا يكي از شاهكارهاي توليد شده در بين ساير توليدات برند كازاموراتي محسوب گردد .

در نت ابتدايي عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ ، رايحه ،كار خود را با انفجار عظيمي از هارموني زعفران ، فلفل ، ميخك و شيرين بيان آغاز مينمايد . تركيبي شيرين و تند كه تمام حواس شنونده را به سمت خود معطوف ميكند. در نت مياني و قلب رايحه ي عطر ادكلن زنانه مردانه كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸ ، هارموني گل هاي رز ، شكوفه ي نرولي و يلانگ يلانگ خود نمايي كرده و حكومت ميكند . در نت پايه و اصلي رايحه ي اين عطر فريبنده و جذاب چوب صندل ، نعناع هندي ، توس و عنصر اصلي اين رايحه يعني كهربا آن را تبديل به رايحه اي دو جنسيتي كرده و پايدار مي سازد.

 • رايحه اوليه: ميخك، گشنيز ، فلفل سياه،زعفران،
 • رايحه مياني: بهار نارنج، گل رز، يلانگ يلانگ،
 • رايحه پايه: درخت توس، نعنا هندي،چوب صندل، كهربا،

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸

ادكلن كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸

كازاموراتي زرژاف ۱۸۸۸

ادكلن كازاموراتي زرجف ۱۸۸۸

Xerjoff Casamorati 1888


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۵:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo عطري است زنانه و شكيل.

عطر كازاموراتي زرژاف گران بالو - Casamorati Xerjoff Gran Ballo

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف گران بالو-Casamorati Xerjoff Gran Ballo از برند قديمي سلطنتي و سرشناس و مطرح كازاموراتي زرژاف در سال ۲۰۱۳ با عنوان عطر گلي ميوه اي ، شرقي ، حاصل از هارموني گل هاي سفيد با وانيل و عنبر براي بانواني كه خواستار بوي ملايم و شيرين حاصل از گل و ميوه هستند ، پاي به عرصه يي محصولات آرايشي بهداشتي در جهان نهاد .

اين محصول زنانه ي برند كازاموراتي در بطري كلاسيك و صورتي رنگش كه نشان از رايحه ي بهاري خود دارد ، بسيار مناسب براي فصول گرم سال و مصارف روزانه ي بانوان ميباشد . رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو تشكيل شده از عنبر ، وانيل ، گل ياس ، كارامل ، گل پيچ امين الدوله و ياسمن است . رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو داراي سيليجي قدرتمند و با ماندگاري بالاست . از بارزه هاي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو ، متغير بودن رايحه ي نت ها از گرم به سرد است كه دائما در حال تحول است كه از خلوص و حساسيت بالا شما را به شادي كودكانه در باغي پر از گل و ميوه جاري خواهد ساخت . عنصر اصلي و ارائه دهنده در اين رايحه وانيل به حساب مي آيد . در مجموع عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف گران بالو يكي از خاص ترين توليدات برند كازاموراتي زرژاف مي باشد.

 • رايحه اوليه: كارامل
 • رايحه مياني: ياسمن، پيچ امين الدوله،ياسمن بزرگ گيا
 • رايحه پايه: وانيل، كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف گران بالو

ادكلن كازاموراتي زرژاف گران بالو

كازاموراتي زرژاف گران بالو

ادكلن كازاموراتي زرجف گران بالو

Casamorati Xerjoff Gran Ballo


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۴:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira عطري است زنانه و منحصربه فرد.

عطر كازاموراتي زرژاف ليرا - Xerjoff Casamorati Lira

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف ليرا-Xerjoff Casamorati Lira از برند قديمي سلطنتي و سرشناس و مطرح كاساموراتي زرژاف در سال ۲۰۱۱ با عنوان عطري گلي شرقي ، پاي به عرصه ي محصولات عطر و ادكلن  در جهان نهاد . نت ابتدايي رايحه ي اين محصول از عناصري همچون اسطوخودوس ، پرتقال خوني و ترنج تشكيل شدهه است و در نت مياني و در قلب اين رايحه شاهد حضور عناصري همچون دارچين ، گل ياس و شيرين بيان خواهيم بود و اما در نت اصلي و در پايه اين عطر از عناصريي همچون وانيل ، مشك و كارامل بهره برده كه با توجه به حضور پر رنگ كارامل پايه ي اصلي رايحه ي اين عطر بر مبناي حضور پر قدرت آن طراحي شده است .

با توجه به رايحه ي گرم و شيرين اين محصول از آن ميتوان در چهار فصل سال و در درازاي شبانه روز استفاده ي مدام داشت . سيليج رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف ليره سنگين و ماندگاري آن بسيار طولاني مدت ميباشد . ايو راچر طراح اين عطر آن را به گونه اي طراحي كرده كه ۹۹% آنرا همپايه با قيمت بالايش دانسته و آن را شاهكاري ابدي توصيف كرده اند . عطري كه در ابتدا با شيريني دلچسب و خوشمزه ي وانيل كار خود را آغاز كرده و با شدت به سمت ملايمت رايحه ي گلها رفته و كم كم ماندگاري بيشتري به خود مي گيرد.

 • رايحه اوليه: پرتقال خوني ، ترنج،اسطوخدوس
 • رايحه مياني: ياسمن بزرگ گيا، دارچين،شيرين بيان
 • رايحه پايه: وانيل، كارامل، مشك 

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف ليرا

ادكلن كازاموراتي زرژاف ليرا

كازاموراتي زرژاف ليرا

ادكلن كازاموراتي زرجف ليرا

Xerjoff Casamorati Lira


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۳:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف داما بيانكا-Xerjoff Casamorati Dama Bianca عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن كازاموراتي زرژاف داما بيانكا-Xerjoff Casamorati Dama Bianca عطري است زنانه و جذاب.

عطر كازاموراتي زرژاف داما بيانكا - Xerjoff Casamorati Dama Bianca

عطر كازاموراتي زرژاف داما بيانكا-Xerjoff Casamorati Dama Bianca

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف داما بيانكا – Xerjoff Casamorati Dama Bianca عطري با يادداشت هاي پودري ، گلي ، چوبي و مشك دار كه در سال ۲۰۱۲ توسط برند كازاموراتي زرژاف طراحي و روانه ي بازار گرديد.رايحه ي شيرين و گرم عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا در فلانكري زيبا از تركيب رنگ سفيد و طلايي قرار گرفته است.عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا در مسير بويايي خود ابتدا هارموني نادري از ليمو ترش و ميوه كامكوات و آهك را به مشامتان رسانده و مدت اندكي بعد جاي خود را به نت گل هاي ياس بنفش ، بنفشه ، گل برف ، ياس و عنبيه داده و در انتها با مشك سفيد ، عنبر ، مالت ، سدر ، چوب صندل سفيد و وانيل ماندگار مي گردد.

عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا داراي رايحه اي معتدل و شيرين بوده كه در هر فصل از سال كاربرد داشته و به سبب كمي گرم بودنش بيشتر در فصول سرد سال و در درازاي طول روز ميتوان از آن بهره مند شد . نت اصلي و ايفا كننده ي نقش اول رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا را وانيل تشكيل ميدهد . از عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا تفسيري بر پايه ي مهرباني و ديدن جهان از نگاه يك كودك تعبير شده است . براي داشتن رايحه اي فوق العاده از عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف دما بيانكا بهتر است از كرم ها و محصولات آرايشي بهداشتي اين عطر استفاده نمود.

 • رايحه اوليه: كام كوات، ليمو شيرازي
 • رايحه مياني: زنبق، ياس بنفش ، بنفشه شيرين ، ياسمن بزرگ گيا
 • رايحه پايه: مالت، وانيل، مشك ، مشك گل خطمي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف داما بيانكا

ادكلن كازاموراتي زرژاف داما بيانكا

كازاموراتي زرژاف داما بيانكا

ادكلن كازاموراتي زرجف داما بيانكا

Xerjoff Dama Bianca

Xerjoff Casamorati Dama Bianca


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۱:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto عطري است مردانه و شيك.

عطر كازاموراتي زرژاف مفيستو - Xerjoff Casamorati Mefisto

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف مفيستو-Xerjoff Casamorati Mefisto محصولي با رايحه ي مركباتي كه در سال ۲۰۰۹ طراحي و به دنياي عطر و ادكلنمعرفي گرديد . اين محصول مردانه با رايحه ي خنك و چوبي ، مناسب براي استفاده در روزهاي نيمه ي اول سال ميباشد .  از ويژگي هاي بارز عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو ،، طراحي فوق العاده ي فلانكر اين عطر ميباشد به گونه اي كه در اولين نگاه چشم بيننده را به سمت خود خيره كرده و نگاه ها را به خود جلب مي نمايد.

رايحه ي عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو كه بطري سرمه اي رنگ كه بر روي آن تصويري از دريا حك شده و با درب طلايي اش مزين گشته ، قرار دارد . نت ابتدايي عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو تركيبي از مركبات همچون ليمو امالفي ، گريپ فروت و ترنج بوده و در نت مياني اش گل رز ، عنبيه و سنبل و در نت پايه و اصلي اش عنبر سائل ، سدر ويرجينيا ، چوب صندل سفيد و مشك را دارا ميباشد . يادداشت اصلي موجود در اين رايحه را ميتوان از گريپ فروت و رايحه ي بينظير عنبيه دريافت داشت . داراي سيليج سنگين و با ماندگاري بسيار بالا كه دال بر بالا بودن كيفيت عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو ميباشد . عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو از تركيبات مركباتي بالا و تركيبات چوبي ملايمي برخوردار بوده كه در نهايت عطر ادكلن مردانه كازاموراتي زرژاف مفيستو را تبديل به عطري كلاسيك ، كه ميتوان از آن در هر زمان و مكاني  بهره برد ، نموده است . برخي از منتقدان رايحه ي اين محصول را مشابه عطر ادكلن مردانه كريد سيلور مانتين واتر مي دانند.

 • رايحه اوليه: ليمو ترش، گريپ فروت،ترنج
 • رايحه مياني: زنبق، اسطوخدوس، گل رز
 • رايحه پايه: سدر، چوب صندل، كهربا،مشك 

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف مفيستو

ادكلن كازاموراتي زرژاف مفيستو

كازاموراتي زرژاف مفيستو

ادكلن كازاموراتي زرجف مفيستو

Xerjoff Casamorati Mefisto


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۰:۴۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف رجيو-Xerjoff Casamorati Regio عطري است شيرين و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكازاموراتي زرجف-زرژاف رجيو-Xerjoff Casamorati Regio عطري است مردانه و زنانه و لاكچري.

عطر كازاموراتي زرژاف رجيو - Xerjoff Casamorati Regio

عطر كازاموراتي زرژاف زرجف-رجيو-Xerjoff Casamorati Regio

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف رجيو-Xerjoff Casamorati Regio از برند قديمي و سرشناس كازاموراتي زرژاف در سال ۲۰۱۱ طراحي و روانه ي بازار شدعطرادكلن زنانه مردانه رجيو كه عطري تند و شرقي است در نت ابتدايي خود رايحه ي عناصري همچون اسطوخودوس ، ترنج ، شكوفه ليمو و گريپ فروت را داراست . پس از انتشارر توافقي تند و تازه از مركبات در نت مياني و در قلب اين رايحه با ضرباهنگ رايحه هاي عناصري همچون قرنفل ، يلانگ يلانگ ، آلو ، گل رز ، هل و گل شمعداني رو به رو ميشويم و در انتهاي مسير خط بويايي اين رايحه ، طراح از تلفيق عناصري همچون مشك ، وانيل ، آمبرته مشك ( نوعي خمير از مشك ) و نعناع هندي بهره جسته و با اين عناصر اين رايحه را پايدار ساخته است.

با توجه به تلفيقي تضاد گونه از مواد در طراحي رايحه ي اين عطر ، از آن ميتوان در هر فصل از سال بهره برد و مناسبترين زمان برخورداري از رايحه اي دلچسب از اين عطر در درازاي شب ميباشد . رايحه اي دراز مدت و سنگين كه بي شك به سبب حضور رايحه ي اصلي ، گل شمعداني همگي عاشق بو و خط بويي آن خواهيد شد . رايحه اي منحصر بفرد كه با تناليته ي گرم و تند خود و همچنين حضور غني انواع مركبات در ابتدا با آرامي و در ادامه با شدت هر چه تمام ميتوان از آن لذت برد . شاهكاري هنري همراه با ضميمه اي موسيقيايي كه با آرامش آغاز و به مرور اوج مي گيرد.

 • رايحه توليه: ليمو ترش، ترنج،اسطوخدوس، شكوفه ليمو ،
 • رايحه مياني: ميخك، گل شمعداني، هل سبز، يلانگ يلانگ،
 • رايحه پايه: وانيل، نعنا هندي، مشك ،مشك گل خطمي،

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف رجيو

ادكلن كازاموراتي زرژاف رجيو

كازاموراتي زرژاف رجيو

ادكلن كازاموراتي زرجف رجيو

Xerjoff Casamorati Regio


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۹:۲۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف فيوره د اليوو-Xerjoff Casamorati Fiore d`Ulivo عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرژاف فيوره د اليوو-Xerjoff Casamorati Fiore d`Ulivo عطري است زنانه و منحصربه فرد.

عطر كازاموراتي زرژاف فيوره د اليوو - Xerjoff Casamorati Fiore d`Ulivo

عطر كازاموراتي زرجف-زرژاف فيوره د اليوو – Xerjoff Casamorati Fiore d`Ulivo

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف فيوره د اليوو-Xerjoff Casamorati Fiore d`Ulivo از برند كهنه كار و نام آشناي زرژاف ، در سال ۲۰۰۹ براي بانوان به جهان معرفي و در رده ي بالاي فروش بازار عطر و ادكلن قرار گرفت .عطر ادكلن زنانه فيوره د اليوو ، عطري است از مركبات معطر كه در يادداشت اوليه و در نت ابتدايي خود ليمو امالفي ،، نيلوفر آبي ، آمبرته مشك ( نوعي مشك خميري شكل ) و ريحان را داراست . ابتداي راه رايحه ي اين محصول با مركبات آغاز شده و پس از چندي در نت ميانه و در قلبب اين رايحه عناصري همچون مگنوليا ، ياس و شكوفه هاي زيتون خود نمايي ميكنند . اساس رايحه ي اين عطر بر مبناي رايحه ي قدرتمند شكوفه هاي زيتون بنا شده است . در نت اصلي ، سرانجام تركيبي از رايحه هاي عناصر كهربا ، بنزوئن و مشك ، رايحه ي عطر ادكلن زنانه كازاموراتي زرژاف فيوره د اليوو را پايدار و مانا ميسازد . رايحه اي كه داراي سيليجي معتدل و ماندگاري بالاست . لانچ فصل بهار و تابستان بوده و براي بهره وري كامل از رايحه ي آن بهتر است در طول روز استفاده گردد.

 • رايحه اوليه: ليمو ترش، لاله مردابي،ريحان، مشك گل خطمي
 • رايحه مياني: مگنوليا ، گل زيتون، ياسمن بزرگ گيا
 • رايحه پايه: كهربا، مشك ، بنزوئين

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف فيوره د اليوو

ادكلن كازاموراتي زرژاف فيوره د اليوو

كازاموراتي زرژاف فيوره د اليوو

ادكلن كازاموراتي زرجف فيوره د اليوو

Xerjoff Casamorati Fiore d`Ulivo


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۸:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف لا توسكا-Xerjoff Casamorati La Tosca عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف –XerjoffCasamorati عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف لا توسكا-Xerjoff Casamorati La Tosca

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف لا توسكا-Xerjoff Casamorati La Tosca

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف لا توسكا-Xerjoff Casamorati La Tosca،براي تمام فصول سال به خصوص فصل بهار مناسب مي باشد.

 • رايحه اوليه: ماندارين ، ليمو شيرازي
 • رايحه مياني: برگ بنفشه شيرين،اوكاليپتوس، گل سرخ بلغاري
 • رايحه پايه: وانيل، كهربا، مشك ، نعنا هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كازاموراتي زرژاف لا توسكا

ادكلن كازاموراتي زرجف لا توسكا

كازاموراتي زرژاف لا توسكا

Xerjoff Casamorati La Tosca


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۶:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن زرجف-زرژاف لوآ-Xerjoff Lua عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن زرجف-زرژاف لوآ-Xerjoff Lua عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن زرجف-زرژاف لوآ-Xerjoff Lua

عطر ادكلن زرجف-زرژاف لوآ-Xerjoff Lua

عطر ادكلن زرجف-زرژاف لوآ-Xerjoff Lua، با رايحه خنكي كه دارد براي روزهاي گرم سال مناسب مي باشد.

 • رايحه اوليه: ترنج، پرتقال، خربزه
 • رايحه مياني: فلفل برزيلي (صورتي)، زنبق،موگه (گل برف)، گل سرخ بلغاري
 • رايحه پايه: وانيل، مشك ، سدر، نعنا هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر زرژاف لوآ

ادكلن زرجف لوآ

زرژاف لوآ

Xerjoff Lua


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۵:۲۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن كازاموراتي زرجف-زرژاف اوسل-Xerjoff Oesel عطري است گرم.اين عطر در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن زرجف-زرژاف اوسل-Xerjoff Oesel عطري است مردانه و زنانه و لاكچري.

عطر ادكلن زرجف-زرژاف اوسل-Xerjoff Oesel

عطر ادكلن زرجف-زرژاف اوسل-Xerjoff Oesel

عطر ادكلن زرجف-زرژاف اوسل-Xerjoff Oesel، داراي شيشه ي شكيل و زرد رنگ مي باشد براي روزهاي خنك سال مناسب مي باشد.

 • رايحه اوليه: برگ پرتقال، ليمو شيرازي،شكوفه پرتقال
 • رايحه مياني: گلهاي سفيد، شكوفه درخت ابريشم ، گل سرخ بلغاري، ياسمن بزرگ گيا
 • رايحه پايه: كهربا، سدر، نعنا هندي،شكوفه تنباكو

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر زرجف اوسل

ادكلن زرژاف اوسل

زرجف اوسل

ادكلن زرژاف اوزل

Xerjoff Oesel


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۳:۳۵ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب