عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 175
دیروز : 112
افراد آنلاین : 1
همه : 100544
چت باکس

عطر ادكلن تام فورد عربين وود-Tom Ford Arabian Wood عطري است با رايحه گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد عربين وود عطري است اسپرت و خاص.

عطر تام فورد عربين وود-Tom Ford Arabian Wood

عطر تام فورد عربين وود-Tom Ford Arabian Wood

عربين وود محصولي ديگر از تام فورد است كه جزو ادكلن‌هاي سري private blend اين شركت به حساب مي‌آيد و همچون ساير ادكلن‌هاي اين سري داراي قيمتي گرانبهاست.عربين وود را بايد يك ادكلن گرم و چوبي دانست كه در غناي عطر آن شيريني و تلخي توأمان است.

اين محصول مانند برادران خود از رايحه‌اي غني و پرمحتوا برخوردار است و هم براي مردان و هم براي زنان قابل استفاده است. ظاهر شيشه نيز شبيه ديگر كارهاي سري پرايوت است . وقتي به شيشه‌ي اين عطر دقت كنيد، يك پلاك طلايي‌رنگ را مي‌بينيد كه روي آن نام Tom Ford و در زير آن نام Arabian Wood  حك شده است. در بطري تيره‌رنگ  مانند يك چتر روي آن سوار شده و هارموني جالبي با بدنه‌ي آن ايجاد مي‌كند.ظاهر شيشه نيز شبيه ديگر كارهاي سري پرايوت است و طراحي حجم‌هاي ۵۰ ، ۱۰۰ و ۲۵۰ ميل به همان صورت مي‌باشد.

 • رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : ترنج (bergamot) ، عسل (Honey) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom)
  رايحه مياني عطر-ادكلن : گل محمدي (Rose) ، گل فريسيا (Freesia) ، گل ياس (Jasmine) ، گل ياسمن (Gardenia) ، اسطو خدوس (Lavender) ، گل يلانگ يلانگ (Ylang Ylang)
  رايحه پاياني عطر-ادكلن : رايحه هاي جنگلي (Woodsy Notes)، درخت پچولي (Patchouli) ، درخت سدر (Cedar) ، خزه بلوط (oakmoss) ، چوب صندل (Sandalwood) ، باقلا تونكا (Tonka Bean) ، كهربا (Amber)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد عربين وود

ادكلن تام فورد عربين وود

تام فورد عربين وود

Tom Ford Arabian Wood

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۴:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد توباكو عود-Tom Ford Tobacco Oud عطري است با رايحه گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فوردتوباكو عود عطري است مردانه زنانه و خاص.

عطر ادكلن تام فورد توباكو عود-Tom Ford Tobacco Oud

عطر ادكلن تام فورد توباكو عود-Tom Ford Tobacco Oud

محصولي ديگر از سري پرايوت خانه ادكلن‌سازي تام فورد كه اين بار تركيبي از تنباكو و عود را در خود دارد. توباكو عود در ظاهري شبيه به همه محصولات كلكسيون پرايوت و در رنگي تيره ارائه شده است. نسخه ۲۵۰ ميل همچون سابق بدون افشانه و با درب گوي مانند توليد شده و نسخه‌هاي ۵۰ و ۱۰۰ ميل داراي افشانه هستند. همچنين جعبه‌ها به شكل كشيده و همچون ديگر نسخه‌هاي پرايوت طراحي شده‌اند. روي بطري اين عطر نشان تام فورد و نام Tobacco Oud كه با رنگ سفيد كار شده را مشاهده مي‌كنيد. در بطري مانند يك چتر روي شيشه سوار شده است. همان‌طور كه از نام اين عطر برمي‌آيد، Tobacco Oud بوي تنباكو و عود را با خودش به همراه دارد. وقتي Tobacco Oud را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، خيلي زود متوجه بوي چوب عود (گاياك)، تنباكو، چوب صندل، گياه پاتچولي و نت‌هاي تند خواهيد شد. بوي جادويي چوب عود وقتي با بوي تنباكو مخلوط مي‌شود، آرامش عميقي را در شما و اطرافيانتان ايجاد مي‌كند. تندي و شيريني ساير نت‌هاي اين عطر، شادي و هيجان زيادي را در شما ايجاد مي‌كند.

شركت تام فورد اين ادكلن را اينچنين معرفي كرده است: «توباكو عود برملاكننده تاريخ رمزآلود احساسات عربي است كه از دل دانه‌هاي گرانبهاي چوب عود و بخور معطر تنباكو پديد آمده است. اين ادكلن رايحه مسحور كننده عود را به همراه دانه‌هاي مرغوب تنباكوي عربي و تركيبي از گياهان، گل‌ها و ادويه‌ها ارائه مي‌نمايد

تا كنون از ساختار هرمي تركيبات توباكو عود اطلاع دقيقي به دست نيامده اما تركيبات آن مشخص شده‌اند. در كنار تنباكو و عود كه محور رايحه را شكل مي‌دهند، ادويه‌جات، چوب صندل و نعناع هندي نيز حضور دارند.

 • رايحه ها : ادويه جات معطر , تنباكو , چوب صندل سفيد , عود , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد توباكو عود

ادكلن تام فورد توباكو عود

تام فورد توباكو عود

Tom Ford Tobacco Oud


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۳:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد بلك اركيد-Tom Ford Black Orchid عطري است با رايحه گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد بلك اركيد عطري است زنانه و جذاب.

عطر تام فورد بلك اركيد-Tom Ford Black Orchid

عطر تام فورد بلك اركيد-Tom Ford Black Orchid

با ديدن اين عطر، چند واژه در ذهن شما تداعي مي‌شود؛ لوكس، شيك، سنگين، ارزشمند و عميق. اين واژه‌ها همگي بيانگر بوي تند، شيرين و حال و هواي شرقي خوبي هستند كه بلك اركيد ايجاد مي‌كند. طراحي و فرمولاسيون Black Orchid در سال ۲۰۰۶ توسط گروهي از عطرسازان شركت «ژيوادان» (Givaudan) انجام شده است. رايحه ي فوق العاده گرم و شيرين آن در دسته ي رايحه هاي شرقي چوبي طبقه بندي ميشود كه سبب بر ماندگاري بينظير و همراه با پخش بوي عالي شده است . رايحه اي مجلل ، كلاسيك و بارز آن خطاب به بانوان اصيل ، شناخته شده و اهل تجمل طراحي گشت . اين رايحه بگونه اي طراحي شده كه شنونده شما را با اين بو در خاطر مي سپارد . اين محصول كه با خود حس جواني ، خاص بودن و بلند پروازي را به همراه مي آورد بسيار مناسب براي مجالس شبانه و روزهاي سرد و برفي سال ميباشد.

اگر به شيشه‌ي بلك اركيد نگاه كنيد، اولين چيزي كه توجه شما را به خودش جلب مي‌كند، پلاك طلايي‌رنگي است كه روي آن نام Tomford Black Orchid به‌خوبي حك شده است. دور گردن بطري، يك نخ طلايي‌رنگ و لوكس كه روي آن نشان TF كه عبارت كوتاه شده‌ي Tomford حك شده را مشاهده مي‌كنيد. اين نخ طلايي‌رنگ هارموني بسيار خوبي را با پلاك طلايي‌رنگ روي سينه‌ي شيشه‌ي ‌سياه بلك اركيد ايجاد كرده است. در سياه و كشيده‌ي بطري با خطوط عمودي و موازي‌اش نشان‌دهنده‌ي حركت پرشتاب و رو به بالا و رو به رشد شخصي است كه از آن Black Orchid استفاده مي‌كند.

در مسير بويايي اين عطر احساسي ابتدا هارموني از مركباتي همچون ترنج ، نارنگي و پرتقال و مويز سياه به همراه گل هاي روناسيان ، ياسمن و گل يلانگ ظاهر گشته كه مدت اندكي بعد با نبض هاي قوي ميوه هاي جنگلي همراه با فلفل و لادن و اركيده ادامه پيدا كرده و سرانجام با بوي غالب عود عربي به همراه شيريني وانيل و شكلات و عنبر سائل و تكميل كننده هاي خس خس ، چوب صندل سفيد و نعناع هندي ماندگار ميگردد.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , انگور فرنگي سياه , گل يلانگ , ياس , نارنگي ماندارين , قارچ توبر , گاردنياي ياسمني
  رايحه مياني : ادويه جات معطر , ميوه‌جات , اركيده , گل يلانگ , لاله مردابي , ياس
 • رايحه پايه : وانيل , شكلات , روايح دودي , چوب صندل سفيد , خس خس , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد بلك اركيد

ادكلن تام فورد بلك اركيد

تام فورد بلك اركيد

Tom Ford Black Orchid


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۲:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد توسكان لدر – Tom Ford Tuscan Leather عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد توسكان لدر عطري است مردانه زنانه و خاص.

عطر تام فورد توسكان لدر - Tom Ford Tuscan Leather

عطر تام فورد توسكان لدر – Tom Ford Tuscan Leather

برند «Tom Ford» در سال ۲۰۰۷ و پس از جدا شدن طراح مد آمريكايي، «تام فورد»، از شركت «گوچي» متولد شد. در همان سال اولين سري عطرهاي اين شركت كه شامل ۱۲ عنوان بود، با نام «Private Blend Collection» به بازار عرضه شد. عطر زنانه و مردانه «Tom Ford Tuscan Leather» يكي از عطرهاي اين سري است. شيشه‌ي اين تام فورد به رنگ تيره و بوده و شكل كلاسيك و ساده‌ي آن، از اصالت در طراحي تام فورد حكايت دارد. روي پلاك طلايي رنگي كه روي سينه‌ي عطر قرار گرفته، نام TOM FORD و مدل TUSCAN LEATHER به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با شكل چتر مانند و زيباي خود به‌خوبي اين مجموعه‌ي يكدست را تكميل مي‌كند.

اين محصول رمزآلود ترين و اختصاصيترين و كاملترين عطر من است و بايد بطوري آنرا عرضه كنم تا احساسي رويايي و كاملا منحصر به فرد را در وجود همگان برانگيزم”اين جمله از تام فورد است كه صاحب خاصترين برند عطرسازي جهان است، اين عطر را به جرأت ميتوان بهترين عطر جهان ناميد چرا كه در اولين سال توليدش يعني ۲۰۰۷ به مدت ۳ سال مبلغي به ميزان بودجه چند كارخانه بزرگ عطرسازي جهان فروخت.

پس از اسپري توسكان لدر روي پوست و در محل نبض خودتان، بوي زعفران، تمشك و آويشن را به‌خوبي استشمام خواهيد كرد. اين نت‌ها با توجه به قدرت پخش بوي بالاي محصولات تام فورد، با سرعتي مهارنشدني در فضاي اطراف شما پخش خواهد شد. وقتي مدتي از اولين اسپري گذشت، اين نت‌ها جاي خود را به بوي كندر هندي و گل ياسمين مي‌دهند. اين تركيب متضاد و دوگانه تندي و گرما در هم آميخته و باعث ايجاد شور و نشاطي وصف‌ناپذير در شما خواهد شد. با گذشت زمان، اين نت‌ها نيز جاي خود را به بوي چرم، نت‌هاي چوبي و عنبر خواهند داد. اين نت‌هاي پاياني، بر گرما و تندي نت‌هاي قبلي مي‌افزايند.

اين عطر استثنائي و بسيار منحصر به فرد داراي عطري فوق العاده خاص، شيك با پخش بوي بسيار عالي و ماندگاري بسيار طولاني كه اين خاصيت آن به تركيب بسيار اختصاصي اين عطر متشكل از چرم و زعفران و كندر و بخور است كه رايحه اي استثنائي خود را به جهانيان معرفي كرده است.
در مدح اين عطر بسيار عالي همين بس كه يك پك ۱۲ عددي از تركيبات مختلف اين عطر براي معرفي به عنوان هديه به پادشاه نروژ اهدا گشت و با استقبال بي نظير تمامي ماركت هاي جهان بخصوص اروپا قرار گرفت.

 • رايحه اوليه : تمشك , آويشن , زعفران
  رايحه مياني : ياس , صمغ كندر
  رايحه پايه : روايح چوبي , جير , چرم , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد توسكان لدر

ادكلن تام فورد توسكان لدر

تام فورد توسكان لدر

Tom Ford Tuscan Leather


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۱:۵۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد توباكو وانيل-Tom Ford Tobacco Vanille عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد توباكو وانيل عطري است مردانه زنانه و خاص.

عطر تام فورد توباكو وانيل- Tom Ford Tobacco Vanille

عطر تام فورد توباكو وانيل- Tom Ford Tobacco Vanille

همان‌طور كه از اسم اين عطر پيداست، تنباكو و وانيل عناصر اصلي تشكيل‌دهنده‌ي آن هستند. اگر به شيشه‌ي توباكو وانيل خوب دقت كنيد، متوجه رنگ تيره‌ي آن خواهيد شد. يك پلاك طلايي‌رنگ كه روي آن نام تام فورد و در زير آن توباكو وانيل حك شده، ديده مي‌شود. در بطري مثل يك چتر روي آن سوار شده و وزن و هماهنگي خاصي به شيشه بخشيده است.

عطر تام فورد توباكو وانيل يكي ديگر از سري محصولات پرايوت كمپاني تام فورد كه در سال ۲۰۰۷ توسط تام فورد كه نام خود را به عنوان نام اين برند برگزيده ، طراحي و معرفي گشت. رايحه ي اين محصول را همان گونه كه از نام آن پيداست ، با بوي غالب تنباكو و وانيل موجود در آن ، ميتوان در دسته ي بويايي رايحه هاي تند شرقي طبقه بندي نمود . رايحه ي گرم و شيرين آن به گونه اي طراحي گشته كه هم آقايان و هم بانوان ميتوانند از آن استفاده بنمايند . اين محصول در دسته ي پرفروشترين هاي اين برند قرار دارد . در رايحه ي ابتدايي آن بوي غالب تنباكو به همراه مجموعه اي از ادويه جات تند خود را نمايان ميسازد . در نت ميانه و رايحه ي وسط گل تنباكوي سفيد و دانه ي تونكا به همراه پوست كاكائو و وانيل ، شيريني اين محصول را تشكيل داده و در نهايت اين محصول با تركيبي از رايحه هاي صمغ هاي گياهي و خشكبار ماندگار ميگردد . اين محصول را ميتوان مناسب ترين انتخاب براي مراسم شبانه و روزهاي سرد سال دانست.

 • رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : تنباكو (Tobacco) ، رايحه هاي تند (Spicy Notes)
 • رايحه مياني عطر-ادكلن : باقلا تونكا (Tonka Bean) ، شكوفه تنباكو (Tobacco Blossom) ، وانيل (Vanilla) ، غلاف كاكائو (Cacao Pod)
 • رايحه پاياني عطر-ادكلن : ميوه خشك شده (Dried Fruits) ، رايحه هاي جنگلي (Woodsy Notes)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد توباكو وانيل

ادكلن تام فورد توباكو وانيل

تام فورد توباكو وانيل

Tom Ford Tobacco Vanille


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۱:۰۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد گري وتيور-Tom Ford Grey Vetiver عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فوردگري وتيور عطري است مردانه و كلاسيك.

عطر تام فورد گري وتيور-Tom Ford Grey Vetiver

عطر تام فورد گري وتيور-Tom Ford Grey Vetiver

عطر ادكلن مردانه گري وتيور از برند پر آوازه و با قدمت و سرشناس تام فورد در سپتامبر سال ۲۰۰۹ با رايحه ي غالب خس خس طراحي گرديد . رايحه ي چوبي و معطر عطر ادكلن مردانه تام فورد گري وتيور مناسب فصل بهار و تابستان ميباشد.  اين عطر تند و خنك شيشه‌ي جذاب و مردانه‌ي شيكي دارد. اين شيشه‌ي كلاسيك بسيار ساده و هوشمندانه طراحي شده است. روي بطري سفيد رنگ Grey Vetiver در يك كادر نقره‌اي‌رنگ، نشان تجاري تام فورد و در پايين آن نام Grey Vetiver را مشاهده مي‌كنيد. در بطري با رنگ نقره‌اي و خطوطي كه روي خودش دارد، جذابيت شيشه را دوچندان كرده است. عطر تام فورد گري وتيور با رايحه اي تند و تلخ مخصوص آقاياني است كه به ظاهر خود اهميت داده و دوست دارند از محصولاتي با ماندگاري بالا و مدرن استفاده كنند . عطر ادكلن مردانه تام فورد گري وتيور حسي شبيه به قدم زدن در جنگلي پر از درختان زيبا با رايحه اي از چوب هاي مختلف را براي مصرف كننده ي خود تداعي مي كند

به‌محض اولين اسپري از Grey Vetiver روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گريپ‌فروت، مريم‌گلي و شكوفه‌ي پرتقال خواهيد شد. اين تركيب سه‌گانه، با شيريني ملايمش، طراوت و شادابي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب ريشه‌ي گل زنبق، جوز هندي و فلفل پيمنتو تشكيل‌شده‌اند. تندي اين تركيب، انرژي فراواني را به شما منتقل خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود علف وتيور، نت‌هاي چوبي، عنبر و خزه‌ي اوك‌موس وارد عرصه شده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين تركيب تازگي و تمركز عميقي را در شما به وجود خواهد آورد.

 • رايحه اوليه: مريم گلي، گريپ فروت،شكوفه پرتقال
 • رايحه مياني: دانه جوز هندي، فلفل فرنگي (شيرين)، ريشه زنبق
 • رايحه پايه: وتيور، كهربا، نمونه هاي چوبي، خزه بلوط

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد گري وتيور

ادكلن تام فورد گري وتيور

تام فورد گري وتيور ادو پرفيوم

Tom Ford Grey Vetiver

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۰:۲۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد وايت پچولي-Tom Ford White Patchouli عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد وايت پچولي عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن زنانه تام فورد وايت پچولي در سال ۲۰۰۸ توسط شركت فرانسوي ژيوادان طراحي و به دنياي عطر معرفي گشت . اين محصول جزء بهترين هاي عطر زنانه در سالهاي اخير ميباشد كه از همان روز اول ورودش به بازار تا كنون فروش بسيار خوبي به همراه داشته و در دسته ي عطرهاي محبوب و دوست داشتني قرار گرفته است . رايحه ي خنك و شيرين آن را ميتوان در دسته ي رايحه ي گل هاي مديترانه اي طبقه بندي نمود كه بوي گل هاي سفيد معطر موجود در آن جذابيت ، گيرايي و حس رمانتيك و هر آنچه كه يك بانوي عاشق ميخواهد به همراه خود مي آورد.در وصف سازنده اين عطر همان بس كه تا كنون بهترين و پرفروش ترين عطريات جهان توسط خانه Givaudan  فرانسه توليد و معرفي مي شوند كه اين بار نيز يكي ديگر از پروژه هاي قهرمانانه و موفقيت آميز خود را در سال ۲۰۰۸ به جهانيان نمايش داده است.

عطر تام فورد وايت پچولي-Tom Ford White Patchouli

عطر تام فورد وايت پچولي-Tom Ford White Patchouli

اگر به شيشه‌ي اين تام فورد محبوب دقت كنيد، به‌سرعت محو زيبايي آن مي‌شويد. روي شيشه‌ي سفيد و محكم اين عطر، نام وايت پاتچولي روي يك پلاك طلايي حك شده و به چشم مي‌خورد. دور گردن بطري، يك نخ طلايي‌رنگ پيچيده شده كه با يك پلاك كوچك كه TF روي آن نقش بسته، قفل مي‌شود. در بطري بسيار كشيده و بلند بوده و با خطوط موازي و افقي زيادي كه روي آن قرار دارد، نشان‌دهنده‌ي حركت رو به بالا و موفقيت‌آميز اين عطر است. در رايحه ي ابتدايي آن ترنج به همراه گل هاي گشنيز ، دسته گل هاي سفيد و گل صد توماني بنفش به استقبال شنونده آمده كه چندي بعد جاي خود را به رايحه ي مياني داده كه در آن فلفل با ضربان قوي ياس و رز نمايان شده و در پايان در رايحه ي اصلي و پاياني بخور به همراه نعناع هندي و چوب هاي جنگلي به اتمام مي رسد.

 • رايحه اوليه : ترنج , گل صدتوماني , گل‌هاي سفيد , گشنيز
 • رايحه مياني : رز , ياس , گل ختي
 • رايحه پايه : روايح چوبي , روايح دودي , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد وايت پچولي

ادكلن تام فورد وايت پچولي

تام فورد وايت پچولي

Tom Ford White Patchouli

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۰۹:۴۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد نوير-Tom Ford Noir عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد نوير-Tom Ford Noir عطري است مردانه  و شيك.

عطر ادكلن تام فورد نوير-Tom Ford Noir

عطر ادكلن تام فورد نوير-Tom Ford Noir

اگر به بطري Noir نگاهي كرده باشيد، بدون شك روي شيشه‌ي سياه آن نام TOM FORD و در پايين آن نام NOIR را ديده‌ايد. اين نوشته‌ها كه با رنگ سفيد روي بطري نوشته‌شده‌اند، به‌خوبي قابل‌مشاهده هستند. شكل مكعب مستطيلي و تخت نوآر بسيار جذاب و گيراست. روي در بطري، خطوط موازي زيادي وجود دارند كه نشان‌دهنده‌ي حركت رو به بالاي اين عطر هستند. طرح ساده و مينيماليستي اين بطري، براي آقايان مدرن امروزي بسيار موردپسند است. رايحه ي گرم و تلخ آن در دسته ي رايحه اي معطر ادويه جات طبقه بندي ميگردد كه خطاب به آقايان جنتلمن ، شيك و خاص پسند طراحي شده است.

در طراحي رايحه ي اين محصول از اسانس متفاوت و ويژه ي مشك حيواني استفاده شده كه بوي غالب آن را به خود اختصاص داده است .اسانس متفاوت و ويژه اين محصول، مشك حيواني است كه به آن مشك گربه زباد Civet مي‌گويند. گربه زباد ماده روغني معطر و مشك مانندي از غده‌هاي خود ترشح مي‌كند كه اين ماده اسانس اصلي اين ادكلن را تشكبل مي‌دهد. رايحه ي جادويي ، به ياد ماندني و لطيفش مناسب مراسم رسمي و بويژه روزهاي سرد سال ميباشد . در مسير بويايي اش ابتدا آميزه ي ادويه هايي همچون زيره سياه و فلفل صورتي به همراه شاه پسند ليمويي ، بنفشه و ترنج مشام شنونده را متوجه خود نموده و چندي بعد در ادامه ي راه با جوز ، فلفل به همراه نبض هاي ضعيف گل هاي زنبق ، شمعداني و رز ادامه پيدا كرده و در پايان مسير با بوي غالب مشك حيواني كه با ضربان هاي بسيارضعيف عنبر سائل ، خس خس ، نعناع هندي و وانيل ماندگار مي شود.

 • رايحه اوليه : ترنج , به ليمو , بنفشه , فلفل صورتي , زيره
 • رايحه مياني : رز , زنبق , شمعداني , جوز , فلفل , سالويا اسكلاريا
 • رايحه پايه : وانيل , خس خس , لوبان , چرم , مشك زباد , اوپوپوناكس , بوته وحشي جاوي , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد نوير

ادكلن تام فورد نوير

تام فورد نوير

Tom Ford Noir

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۰۸:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد نوير اكستريم – Tom Ford Noir Extreme عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد نوير اكستريم عطري است مردانه و خاص .

عطر ادكلن تام فورد نوير اكستريم - Tom Ford Noir Extreme

عطر ادكلن تام فورد نوير اكستريم – Tom Ford Noir Extreme

برند مطرح و سرشناس تام فورد براي نخستين بار در سال ۲۰۱۲ عطر ادكلن مردانه تام فورد نوير را در نسخه ي ادو پرفيوم طراحي نمود و بدنبال آن در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ نسخه ي ادو تويلت آن را به بازار عرضه كرد . كمپاني تام فورد اينبار در ماه مي سال ۲۰۱۵ نسخه ي جديدي از رايحه و عطر تام فورد نوير را تحت نام عطر ادكلن مردانه تام فورد نوير اكستريم طراحي و به بازار عرضه نمود . با استفاده از اكستريم، يك بعد ديگر از شخصيت شما براي ديگران آشكار مي‌شود. اگر به شيشه‌ي اين عطر دقت كنيد، نام Tom Ford Noir Extreme را به وضوح روي آن خواهيد ديد. بطري اكستريم خيلي ساده و كلاسيك طراحي شده است. در بطري با رنگ طلايي و خطوط موازي كه روي آن وجود دارد، با رنگ تيره‌ي شيشه و نوشته‌هاي طلايي روي آن هارموني جالبي ايجاد مي‌كند. انفجار اوليه ي اين عطر با مركبات تازه و گرم و تند باز ميشود .عصاره ي ماندارين ، هل ، جوز ، نرولي و زعفران در نت ابتدايي آشكار ميگردد . در ميانه توافق عناصري همچون بنه  ، دسر كولفي هندي ( تركيبي سنتي است كه از تلفيق برف رشته كوه هيماليا و پسته ساخته ميشود ) ، گل رز ، شكوفه ي پرتقال و ياس ، باز شده و در نت نهايي و پايه ، عطر با موادي همچون كهربا ي گم ، توافق ماهرانه ي نت هاي چوبي و چوب صندل و وانيل شيري شيرين ماندگار ميگردد .بوي چوب صندل براي آقايان بسيار مفيد است. رفع استرس و اضطراب، كنترل هيجان و تعادل ميان روح و جسم، از جمله خواص بي‌شمار چوب صندل هستند. چهره ي تبليغاتي عطر ادكلن مردانه تام فورد نوير اكستريم ، خود شخص تام فورد مي باشد.

 • رايحه اوليه : بهار نارنج , جوز , هل , نارنگي ماندارين , زعفران
  رايحه مياني : كولفي , رز , شكوفه پرتقال , ياس , صمغ درخت مصطكي
  رايحه پايه : وانيل , روايح چوبي , چوب صندل سفيد , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد نوير اكستريم

ادكلن تام فورد نوير اكستريم

تام فورد نوير اكستريم

Tom Ford Noir Extreme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۰۸:۱۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن تام فورد نوير اكستريم – Tom Ford Noir Extreme عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر تام فورد نوير اكستريم عطري است مردانه و خاص .

عطر ادكلن تام فورد نوير اكستريم - Tom Ford Noir Extreme

عطر ادكلن تام فورد نوير اكستريم – Tom Ford Noir Extreme

برند مطرح و سرشناس تام فورد براي نخستين بار در سال ۲۰۱۲ عطر ادكلن مردانه تام فورد نوير را در نسخه ي ادو پرفيوم طراحي نمود و بدنبال آن در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ نسخه ي ادو تويلت آن را به بازار عرضه كرد . كمپاني تام فورد اينبار در ماه مي سال ۲۰۱۵ نسخه ي جديدي از رايحه و عطر تام فورد نوير را تحت نام عطر ادكلن مردانه تام فورد نوير اكستريم طراحي و به بازار عرضه نمود . با استفاده از اكستريم، يك بعد ديگر از شخصيت شما براي ديگران آشكار مي‌شود. اگر به شيشه‌ي اين عطر دقت كنيد، نام Tom Ford Noir Extreme را به وضوح روي آن خواهيد ديد. بطري اكستريم خيلي ساده و كلاسيك طراحي شده است. در بطري با رنگ طلايي و خطوط موازي كه روي آن وجود دارد، با رنگ تيره‌ي شيشه و نوشته‌هاي طلايي روي آن هارموني جالبي ايجاد مي‌كند. انفجار اوليه ي اين عطر با مركبات تازه و گرم و تند باز ميشود .عصاره ي ماندارين ، هل ، جوز ، نرولي و زعفران در نت ابتدايي آشكار ميگردد . در ميانه توافق عناصري همچون بنه  ، دسر كولفي هندي ( تركيبي سنتي است كه از تلفيق برف رشته كوه هيماليا و پسته ساخته ميشود ) ، گل رز ، شكوفه ي پرتقال و ياس ، باز شده و در نت نهايي و پايه ، عطر با موادي همچون كهربا ي گم ، توافق ماهرانه ي نت هاي چوبي و چوب صندل و وانيل شيري شيرين ماندگار ميگردد .بوي چوب صندل براي آقايان بسيار مفيد است. رفع استرس و اضطراب، كنترل هيجان و تعادل ميان روح و جسم، از جمله خواص بي‌شمار چوب صندل هستند. چهره ي تبليغاتي عطر ادكلن مردانه تام فورد نوير اكستريم ، خود شخص تام فورد مي باشد.

 • رايحه اوليه : بهار نارنج , جوز , هل , نارنگي ماندارين , زعفران
  رايحه مياني : كولفي , رز , شكوفه پرتقال , ياس , صمغ درخت مصطكي
  رايحه پايه : وانيل , روايح چوبي , چوب صندل سفيد , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر تام فورد نوير اكستريم

ادكلن تام فورد نوير اكستريم

تام فورد نوير اكستريم

Tom Ford Noir Extreme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۰۸:۰۸ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب