عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 142
افراد آنلاین : 1
همه : 23760
چت باکس

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديوراديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche ،توسط Francois Demachy مخصوص دختران و بانواني آزاد و عاشق زندگي كساني كه از جوان و به روز ماندن لذت مي برند ، خلق شد .

بطري Addict Eau Fraiche در همان پلتفرم قبلي اديكت ساخته شده است. مايع درون بطري به رنگ صورتي است و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. پايين شيشه نشان تجاري ديور با رنگ نقره‌اي كار شده است. درپوش Addict Eau Fraiche با شكل مكعبي و رنگ شفافش به‌خوبي روي گردن فلزي آن سوار شده است.

پس از اسپري كردن Addict Eau Fraiche روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج خواهيد شد. اين نت مركباتي شادي و تازگي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. نت‌هاي مياني از گل زنبق دره و فريزيا تشكيل‌شده‌اند. بوي اين تركيب گلي هيجان و انرژي مثبت را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب مشك ساخته مي‌شوند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , گريپ فروت
  رايحه مياني : انار , فريزيا , لاله مردابي
  رايحه پايه : روايح چوبي , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت او فرش

ادكلن ديور اديكت او فرش

ديور اديكت او فرش

Dior Addict Eau Fraiche


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۲:۲۷ ] [ عطر بازار ]

تستر عطر ادكلن ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور پيور پويزن عطري است زنانه و محرك.

 

عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison

زهر ناب عنواني واقع بينانه و بدون اغراق در تعريف اغوا كنندگي عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison است . جسارت و بي پروايي در عمق اين رايحه ، هماهنگي باور نكردني آن در تركيب پيچدگي زنانه و ظرافت عاشقانه را به تصوير مي كشد.

Carlos Benaimو Dominique Ropion وOlivier Polge از سازندگان و طراحان اين محصول جاودانه در سال ۲۰۰۴ اند .اين محصول در رايحه ي خود احساس آرامش شگرفي را نهان نموده و در ظاهري بسيار بي آزار و صادق ، با فريبندگي و بي پروايي ، جسارت و جذابيت خود را بيان داشته و ظرافت عاشقانه و تركيب پيچيده اي از عشق يك بانوي جذاب را به تصوير كشيده است . در نت اول خود ترنج ، پرتقال ماندارين ، ياس و پرتقال ، در نت مياني شكوفه هاي پرتقال و بوته ي ياس و در نت نهايي چوب صندل ، عنبر و سدر را داراست . اين محصول جمعي دلخوشي ها با تركيبي پيچيده و باور نكردني است . پايه ي اصلي اين تركيب را ياس تشكيل داده تا اين محصول را عطري آرامش بخش نمايد . اگر ميخواهيد از ملاقاتي عاشقانه در شب و كنار عشقتان ، بيشترين لذت را ببريد ، بودن اين رايحه در كنارتان به شما اين اطمينان خاطر را ميدهد كه برايتان شبي تدارك ببيند كه هرگز آن را تجربه نكرده ايد . اگر بخواهيم به راحتي اين عطررا توصيف كنيم بايد بگوئيم در بين تمامي عطرها ، هيولايي به تمام معناست .

مناسب براب مجالس رسمي و تمامي سنين

 • رايحه ابتدايي: ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، پرتقال (Orange) ، گل ياس (Jasmine)
  رايحه مياني: گل ياسمن (Gardenia) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom)
  رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، درخت سدر (Cedar) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور پيور پويزن

عطر ديور پيور پويزن 

پيور پويزن 

ديور پيور پويزن 

Dior Pure Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۱:۲۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جادور -عطر ادكلن ديور جادور-Dior J’adore عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ديور جادور – Dior J’adore -ژادوق- عطري است زنانه و كلاسيك .

عطر جادور يكي ديگر از بهترين تركيبات شركت ديور كه مشابه اسمهاي سابق آن است كه ايندفعه اسم آن احساسات و لطايف را بيشتر تحريك ميكند ، اين عطر بسيار شيك و با كلاس بوده و نوگرايي را به رخ طرفداران ديگر محصولات ديور مي كند. عطر جادور ، عطري پر زرق و برق و مدرن بوده ، از همين رو آمبولانژهاي مختلفي از اين محصول در غلظت هاي متفاوت شاهد هستيم . طراحي بطري اين محصول با پيروي از آمفوراي يوناني و بارنگي طلايي و پر زرق و برق و با مايع طلايي نهفته در آن ، يكي از برترين طراحي ها ، در زمينه ي طراحي بطري محصولات بشمار مي آيد. بيشتر محبوبيت جادور به دليل وجود نسخه‌هاي متعددي است كه از آن ساخته شده است.

 

عطر جادور -عطر ديور جادور- Dior J’adore

بطري عطر جادور بسيار جذاب و زنانه ساخته شده است. رنگ طلايي شيشه، حسي لوكس را به بيننده منتقل مي‌كند. اين عطر براي روزهاي بهاري و پاييزي پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته «Calice Becker» انجام شده است. گردن طلايي بطري با اندازه‌ي كشيده و قوس مناسبي كه دارد، شكل بطري را به طرز عجيبي منحصربه‌فرد كرده است. سر بطري، مانند يك نگين ارزشمند مي‌درخشد. پس از اسپري كردن جادور روي پوست و محل نبضتان، بوي نارنج، گلابي، هلو، طالبي، گل ماگنوليا و پرتقال ماندارين را احساس خواهيد كرد. اين تركيب شيرين و ميوه‌اي، هيجان و شادي را به روح شما تزريق خواهد كرد. پس از مدتي، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از گل مريم، آلوي سياه، بنفشه، اركيده، فريزيا، ياسمين، زنبق دره و رز ساخته‌شده‌اند. اين تركيب گلي، تمركز و آرامش دروني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از وانيل، مشك، چوب سدر و تمشك سياه تشكيل‌شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي ناب، حس شادي و تعادل دروني خوبي خواهيد داشت. خريد عطر ديور جادور با توجه به پخش بوي بالا، ماندگاري بالا، برند شناخته‌شده و شيشه‌ي زيبايش براي شما و كساني كه عطر ديور جادور را از شما هديه مي‌گيرند بسيار لذت‌بخش خواهد بود.

 • نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، گل مگنوليا (Magnolia) ، خربزه (Melon) ، هلو (Peach) ، گلابي (Pear)
  نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : گل فريسيا (Freesia) ، گل ياس (Jasmine) ، گل برف (Lily of the Valley) ، گل اركيده (Orchid) ، گل محمدي (Rose) ، گل مريم (Tuberose) ، بنفشه (Violet) ، آلو (Plum)
  نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : مشك (Musk) ، توت سياه (Blackberry) ، وانيل (Vanilla) ، درخت سدر (Cedar) ، گياه تاج خروس (Amaranth)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور جادور

جادور

عطر ديور جادور

ديور جادور

Dior J’adore


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۰۹:۲۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويد بكهام سيگنچر-David Beckham Signature عطري است تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويد بكهامسيگنچر-David Beckham Signature عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديويد بكهام سيگنچر-David Beckham Signature

عطر ادكلن ديويد بكهام سيگنچر-David Beckham Signature،  توسط شخصي به نام  Beatrice Piquet خلق شد . اين ادكلن ، محصولي وسوسه انگيزو منحصر به فرد است كه براي مصرف در طول روز و يا ميهماني هاي خودماني پيشنهاد مي شود . بطري اين عطر الهام گرفته از معماري شهرهاي بزرگ ، توسط Lutz Herrmann طراحي شده است. روي بطري اين عطر يك پلاك نقره‌اي‌رنگ قرار گرفته است. روي اين پلاك نشان تجاري ديويد و ويكتوريا بكهام و در پايين آن نام اين عطر به زيبايي هرچه‌تمام‌تر حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع بنفش درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف اين عطر به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري با جنس فلزي و رنگ نقره‌اي خود، جلوه‌ي خاصي به تركيب كلي اين عطر بخشيده است. وقتي Signature for Him را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، به‌سرعت متوجه بوي پرتقال ماندارين، هندوانه و آب دريا خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، تمركز و شادي دروني عميقي را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب چوب درخت سرو تشكيل‌شده‌اند. بوي چوب، علاوه بر ايجاد حس آرامش، انرژي مثبت فراواني را هم به شما منتقل مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از خزه‌ي اوك‌موس، گياه جادويي پاتچولي و عنبر تشكيل‌شده‌اند. با استشمام بوي اين تركيب، استرس و اضطراب از شما دور شده و تعادل روحي و هيجان جاي آن را مي‌گيرد.

 • رايحه اوليه : ماندارين ، هندوانه ، آب دريا
  رايحه مياني : درخت سرو ، سرو كوهي

رايحه پايه : نعناع هندي ، عنبر ، دانه بلوط

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويد بكهام سيگنچر

ادكلن ديويد بكهام سيگنچر

ديويد بكهام سيگنچر

David Beckham Signature


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۸:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديزل لاوردوز-Diesel Loverdose عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديزل لاوردوز-Diesel Loverdose عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديزل لاوردوز-Diesel Loverdose

عطر ادكلن ديزل لاوردوز-Diesel Loverdose

عطر ادكلن ديزل لاوردوز-Diesel Loverdose، كه بر گرفته از عشق هاي افسانه اي و زيبايي هاي اغواكننده مي باشد ، براي بانواني جذاب و عاشق طراحي شده است . اين عطر با تركيب خاصي كه دارد باعث تحريك هورمون هيپوتالاموس در بدن كه هورمون شهوت و وسوسه است ، شده و كشش خاصي را در اطرافيان مصرف كننده ي اين عطر به وجود مي آورد . عطر لاوردوز توسط Ashley Smith تبليغ شد و به معناي  افراط در عشق ورزيدن مي باشد .

 • رايحه اوليه : ماندارين – رازيانه
  رايحه مياني : گل ياس – مهك – ياسمن

رايحه پايه : عنبر – وانيل – نت هاي چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديزل لاوردوز

ادكلن ديزل لاوردوز

ديزل لاوردوز

Diesel Loverdose


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۹:۰۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف زنانه-Diesel Fuel For Life Femme عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف-Diesel Fuel For Life Femme عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف زنانه-Diesel Fuel For Life Femme

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف زنانه-Diesel Fuel For Life Femme

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف زنانه-Diesel Fuel For Life Femme،كه توسط Annick Menardo خلق شد ، با رايحه اي ملايم ، شيرين و ماندگار كه آن را بيش از همه از نعناع هندي ، ماندارين و فلفل صورتي به كار رفته در تركيباتش حاصل مي كند براي مصرف در روزهاي خنك پاييزي پيشنهاد مي شود.

 • رايحه اوليه : فلفل صورتي , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : ياس , جوز
  رايحه پايه : خس خس , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديزل فيول فور لايف

ادكلن ديزل فيول فور لايف

ديزل فيول فور لايف زنانه

Diesel Fuel For Life Femme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۷:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديزل لاوردوز تاتو-Diesel Loverdose Tattoo عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديزللاوردوز تاتو-Diesel Loverdose Tattoo عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن ديزل لاوردوز تاتو-Diesel Loverdose Tattoo

عطر ادكلن ديزل لاوردوز تاتو-Diesel Loverdose Tattoo

عطر ادكلن ديزل لاوردوز تاتو-Diesel Loverdose Tattoo، با رايحه اي گرم، شيرين، هوس انگيز و فريبنده كه آن را بيشتر از وانيل، شير و برنج موجود در تركيباتش حاصل مي كند ، بهترين انتخاب براي فصول سرد سال مي باشد . اين محصول جديد كه در قلب تركيب خود رايحه ي بي نظير و جادويي  از گل هاي مختلف از جمله رز ، ياس و شكوفه پرتقال را نيز داراست شيرين و به ياد ماندني بوده و دل هر بانويي را مي برد . بطري اين عطر بسيار زنانه و شيك طراحي شده است. روي بطري اين عطر عنوان Loverdose Tattoo با خطي زيبا ديده مي‌شود. بطري به شكل يك قلب ساخته شده و به‌خوبي در دست بانوان جا مي‌شود. شيشه به‌طور كامل سياه‌رنگ است و نشان‌دهنده‌ي حال و هواي مرموز و پيچيده‌ي Loverdose Tattoo است.

 • رايحه اوليه : ترنج – ماندارين – برگ مو
  رايحه مياني : گل رز – شكوفه پرتقال – گل ياس 
  رايحه پايه : لوبيا تونكا – شير – وانيل – برنج

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديزل لاوردوز تاتو

ادكلن ديزل لاوردوز تاتو

ديزل لاوردوز تاتو

Diesel Loverdose Tattoo


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۴:۰۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديزل لاوردوز رد كيس-Diesel Loverdose Red Kiss عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنديزل لاوردوز رد كيس-Diesel Loverdose Red Kiss عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن ديزل لاوردوز رد كيس-Diesel Loverdose Red Kiss

عطر ادكلن ديزل لاوردوز رد كيس-Diesel Loverdose Red Kiss

عطر ادكلن ديزل لاوردوز رد كيس-Diesel Loverdose Red Kiss،با بوي تند و گرمش براي شب‌هاي پاييزي و زمستاني بسيار مناسب است.يك عطر جنجالي و عجيب‌وغريب را براي بانوان است

بطري مانند يك الماس است كه به شكل يك قلب تراشيده شده است. شيشه به رنگ قرمز است و حال‌وهواي احساسي خوبي را به بيننده منتقل مي‌كند. بوي شرقي اين عطر با بوي كاكائو آميخته شده و در شب‌هاي سرد و طولاني پايان سال، انرژي زيادي را به شما منتقل مي‌كند. بطري بسيار خوش‌دست بوده و به‌راحتي در دست شما جا مي‌شود.

پس از اسپري‌ كردن ديزل Loverdose Red Kiss روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج، انگور سياه، سيب و قند خواهيد شد. اين تركيب ميوه‌اي و شيرين، شادي و هيجان را به شما منتقل مي‌كند.پس از مدتي، نت‌هاي مياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از غلاف كاكائو، فندق، زردآلو، شكوفه‌ي پرتقال تشكيل ‌شده‌اند. انرژي مثبت و اعتمادبه‌نفسي كه پس از استشمام بوي اين عناصر مي‌گيريد، تا مدت زيادي در شما باقي مي‌ماند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند.

 • رايحه اوليه : قند , ترنج , انگور فرنگي سياه , سيب
  رايحه مياني : زردآلو , فندق , شكوفه پرتقال , كاكائو
  رايحه پايه : كهربا , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                   

عطر ديزل لاوردوز رد كيس

ادكلن ديزل لاوردوز رد كيس

ديزل لاوردوز رد كيس

Diesel Loverdose Red Kiss


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۲:۴۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف اسپيريت-Diesel Fuel For Life Spirit عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنديزل فيول فور لايف اسپيريت-Diesel Fuel For Life Spirit عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف اسپيريت-Diesel Fuel For Life Spirit

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف اسپيريت-Diesel Fuel For Life Spirit

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف اسپيريت-Diesel Fuel For Life Spirit،توسط Fabrice Pellegrin  خلق شد.

بطري اين عطر بسيار جالب ساخته شده است. اين شيشه بيشتر شبيه بطري نوشيدني‌ها است تا يك عطر. روي اين شيشه، نشان ديزل و در پايين آن نام اين عطر با رنگ روشن كار شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي مايل به قهوه‌اي درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در پايين نام اين عطر يك عبارت جالب نوشته شده: ” با احتياط كامل استفاده كنيد! ” . اين جمله خود گوياي قدرت پخش بوي اين عطر است.

داراي تركيبي مهيج و خاص ، با رايحه اي از ترنج تازه و شيريني تلخ مانند دارچين شروع شده و در قلب به زنبق و شكوفه ي پرتقال رسيده و در نهايت به عنبر ، بخور خوشبو و نت هاي چوبي ختم مي شود.

 • رايحه اوليه : ترنج , دارچين
  رايحه مياني : زنبق , شكوفه پرتقال
  رايحه پايه : روايح چوبي , روايح دودي , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديزل فيول فور لايف اسپيريت

ادكلن ديزل فيول فور لايف اسپيريت

ديزل فيول فور لايف اسپيريت

Diesel Fuel For Life Spirit


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۱:۰۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن زنانه-Diesel Fuel for Life Denim Collection عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر وادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن-Diesel Fuel for Life Denim Collection عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن زنانه-Diesel Fuel for Life Denim Collection

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن زنانه-Diesel Fuel for Life Denim Collection

عطر ادكلن ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن زنانه-Diesel Fuel for Life Denim Collection،محصولي براي بانواني جوان ، آزاد ، به روز ، فريبنده و شيك پوش مي باشد .

اين عطر با بطري منحصر به فرد خود كه توسط جين معروف كمپاني ديزل مزين شده است ، براي خريد هديه گزينه ي عالي است .

اين محصول كه رايحه ي ملايم و شيرين خود را بيشتر از رازبري ، گل ياس و عنبر به كار رفته در تركيباتش حاصل مي كند براي مصرف در روزهاي گرم تابستاني انتخابي بي نظير مي باشد.

 • رايحه اوليه : تمشك
  رايحه مياني : ياس
  رايحه پايه : ياس , روايح چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن

ادكلن ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن

ديزل فيول فور لايف دنيم كالكشن زنانه

Diesel Fuel for Life Denim Collection Femme

Diesel Fuel for Life Denim Collection


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۹:۳۲ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب