عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 38
دیروز : 184
افراد آنلاین : 2
همه : 55555
چت باکس

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan،عطريست از سري پريوه ديور كه كيفيت ساخت بسيار بالاي آنها وجه تمايزشان از عطرهاي استاندارد اين برند ميباشد.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي نيمه شاداب و كمي شيرين رز تركيب با عود آغاز ميشود كه حسي تلخ و چوبي، ترش و شيرين و گلي و رزي دارد. چيزي كه از ابتدا كاملا مشخص است طبيعي بودن و كيفيت بسيار بالاي رايحه هاي عود و رز استفاده شده در اين عطر ميباشد. در كنار اين دو رايحه مشك سفيد نيز قرار دارد كه حسي چرب و چركين و كمي حيواني به عطر ميدهد. در ادامه رايحه رز و عود تا حد مشخصي ضعيف شده و در حاشيه قرار ميگيرند و رايحه مشك سفيد و آن حالت چركين و دودي و كثيف و بسيار خاص رايحه غالب عطر ميگردد.

 • رايحه ي اوليه : گالبانوم
 • رايحه ي ثانويه : نعناع هندي
 • رايحه ي پايه : گل رز – عود – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور عود اسپهان

ادكلن ديور عود اسپهان

ديور عود اسپهان

Dior Oud Ispahan


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۵:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دان زنانه-Dior Dune for Women عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دان-Dior Dune for Women عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور دان زنانه-Dior Dune for Women

عطر ادكلن ديور دان زنانه-Dior Dune for Women، توسط Nejla Barbir  با تركيب و رايحه ي گرم و شيرين كه ما را با خود به دنيايي سرشار از صلح و آرامش مي برد ، خلق شد . آنجا جايي است كه خورشيد دريا را مي بوسد ، تشعشعات نور با لطافت و نرمي خاصي بر پوست مي تابد و در ساحلي گرم و آفتابي نسيمي خنك و طنين انداز برخواسته از اقيانوس ، گل هاي سوسن و گل صد توماني را به رقص در مي آورد . بطري ديون بسيار خوش‌دست و زيبا ساخته شده است. روي بطري نام Dune و نشان كريستين ديور را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. درپوش بطري با شكل كروي‌اش به خوبي روي شيشه سوار شده است. اين عطر حجمي برابر با ۱۰۰ ميلي‌ليتر دارد و تا مدت زيادي شما را از خريد عطر جديد بي‌نياز مي‌كند. پس از اسپري كردن Dune روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گل صدتوماني، پرتقال ماندارين، نارنج و چوب رزوود برزيلي خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و چوبي، شادي و طراوت را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از گل زنبق، ياسمين، يلانگ‌يلانگ و رز ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب گلي، تمركز و انرژي مثبت زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل، عنبر، گياه پاتچولي، مشك، صمغ بنزويين، وانيل و خزه‌ي اوك‌موس تشكيل شده‌اند. بوي اين نت‌هاي پاياني اعتمادبه‌نفس و آرامش دروني بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه : آلدئيدها – گل صد توماني – ماندارين – ترنج – چوب قرمز برزيلي
  رايحه مياني : سوسن – گل ياس – يالانگ يالانگ – گل رز – شب بوي زرد
   رايحه پايه : چوب – صندل – عنبر – نعناع هندي – مشك – بنزوين – وانيل – دانه بلوط

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دان

ادكلن ديور دان

ديور دان

Dior Dune for Women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۴:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دان مردانه-Dior Dune Pour Homme عطري است تلخ. اين عطر در سال ۱۹۹۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دان-Dior Dune Pour Homme عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن ديور دان مردانه-Dior Dune Pour Homme

عطر ادكلن ديور دان مردانه-Dior Dune Pour Homme، توسط شخصي به نام  Olivier Cresp با رايحه اي تلخ و چوبي مخصوص روزهاي گرم تابستاني روانه ي بازار گرديد . اين عطر داراي موادي نظير برگ مو ، برگ درخت انجير ، مريم گلي ، ريحان ، گل رز ، وانيل و پوست درخت انجير در تركيب خود مي باشد .  بطري Dune بسيار ساده و محكم ساخته شده است. روي بطري نشان تجاري كريستين ديور و نام Dune با رنگ مشكي ديده مي‌شود. مايع طلايي رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌وضوح ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي است و شكلي كروي دارد. پس از اسپري كردن Dune روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي برگ درخت انگور، ريحان، اسطوخودوس و برگ درخت انجير خواهيد شد. اين تركيب طبيعي تند و شيرين، هيجان و انرژي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب اسپرك، گل رز و انجير ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي شيرين و گلي، انرژي مثبت و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل، دانه‌ي تونكا، چوب سدر و وانيل تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي چوبي، تعادل دروني و اعتمادبه‌نفس ويژه‌اي خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه : برگ مو ، برگ درخت انجير ، ريحان ، مريم گلي
  رايحه مياني : پوست درخت انجير ، گل رز ، اسپرك 
   رايحه پايه : چوب صندل ، لوبيا تونكا ، وانيل ، سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دان 

ادكلن ديور دان 

ديور دان 

Dior Dune Pour Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۳:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita، توسط Pierre Bourdon با رايحه ي غالبي از دارچين ، وانيل ، هلو و هل خلق شد . اين عطر با ماندگاري بالا براي مصرف در طول روزهاي سرد زمستاني پيشنهاد مي شود و با شيريني خود ياد آور روز هايي شاد و پر هياهو در تابستاني داغ و آفتابي مي باشد . اگر به شيشه‌ي دولچه ويتا نگاه كنيد، متوجه شكل كروي و لوكس آن خواهيد شد. روي شيشه نام Dolce Vita با خط درشت و در زير آن نام Christian Dior را مشاهده مي‌كنيد. در بطري به شكل يك كره‌ي شفاف است و به‌خوبي روي آن سوار شده است. مايع درون بطري به رنگ طلايي بوده و از روي شيشه‌ي شفاف دولچه ويتا به‌راحتي ديده مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از دولچه ويتا روي پوست و رد محل نبض يا لباستان متوجه بوي گل زنبق، هلو، ليمو، نارنج، گل رز و هل خواهيد شد. هل با شيريني و گرماي ملايمي كه دارد، هيجان زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. بوي گل‌هاي زنبق و رز انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما هدايت مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني جايگزين نت‌هاي ابتدايي خواهند شد. اين نت‌ها از تركيب زردآلو، گل ماگنوليا و زنبق، دارچين، چوب رزوود برزيلي و گل آفتاب‌گردان تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شلوغ و عجيب‌وغريب نشاط و انرژي بسيار زيادي را در شما به وجود مي‌آورد. وقتي مدتي از اين حالت گذشت، نت‌هاي پاياني با وجود چوب صندل، نارگيل، وانيل و چوب سدر جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. شيريني اين نت‌ها، استرس، اضطراب و افسردگي را از شما دور كرده و آرامش دروني عميقي براي شما به ارمغان خواهد آورد.

 • رايحه اوليه : سوسن – هلو – گريپ فوروت – ترنج – گل رز – هل 
  رايحه مياني : زردآلو – مگنوليا – سوسن – دارچين – گل گاو زبان – چوب قرمز برزيلي 
   رايحه پايه : چوب صندل – نارگيل – وانيل – سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دلچه ويتا

ادكلن ديور دلچه ويتا

ديور دلچه ويتا

Dior Dolce Vita


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۲:۵۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور جادور ادوتويلت-Dior J`adore EDT عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور جادور ادوتويلت-Dior J`adore EDT عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن ديور جادور ادوتويلت-Dior J`adore EDT

عطر ادكلن ديور جادور ادوتويلت-Dior J`adore EDT، با رايحه اي ملايم ، شيرين ، گلي و ميوه اي كه آن را بيشتر از گل هاي ياس ، رز ، سوسن ، مگنوليا و اركيده همچنين آلو برقاني حاصل مي كند براي مصرف در روزهاي خنك بهاري پيشنهاد خوبي مي باشد . اين عطر شگفت انگيز محصول پرطرفدار و خاص اديشن J`Adoreمي باشد .

 • رايحه اوليه : جوز – آلو برقاني – ماندارين – بهار نارنج – ترنج – ليمو 
  رايحه مياني : بنفشه – اركيده – گل ياس – سوسن – گل رز – مگنوليا
   رايحه پايه : آلو براني – مشك – وانيل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور جادور ادوتويلت

ادكلن ديور جادور ادوتويلت

ديور جادور ادوتويلت

Dior J`adore EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۱:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور جادور لومير-Dior J’adore Lumiere  عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور جادور لومير-Dior J’adore Lumiere عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور جادور لومير-Dior J’adore Lumiere

عطر ادكلن ديور جادور لومير-Dior J’adore Lumiere ،عطري است با كيفيت و خنك بر پايه رايحه مركبات و گلها.

رايحه ابتدايي عطر با بوي ترش و شيرين و شاداب بهار نارنج و پرتقال آغاز ميشود كه رايحه اي لطيف و تميز از گلها نيز با آنها تركيب شده اند تا حس طبيعي عطر را افزايش دهند. با گذر زمان و با اضافه شدن گل ماگنوليا حس گلدار قويتر شده و گرما و شيريني عطر نيز كمي افزايش مي يابد كه تغيير ايجاد شده تغيير چنداني در سنگيني رايحه نداشته و همچنان شاداب و مركباتي باقي ميماند.

ديور جادور لومير پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و انتخاب بسيار شايسته اي جهت مصرف روزانه در فصلهاي بهار و تابستان مي باشد.

 • رايحه اوليه : نارنگي خوني – ليمو
  رايحه مياني : ماگنوليا – گل محمدي – نارنج 
   رايحه پايه : صندل – وانيل

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور جادور لومير

ادكلن ديور جادور لومير

ديور جادور لومير

Dior J’adore Lumiere


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۱:۰۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور جادور وويل-Dior J`Adore Voile  عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور جادور وويل-Dior J`Adore Voile عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور جادور وويل-Dior J`Adore Voile

عطر ادكلن ديور جادور وويل-Dior J`Adore Voile ،ساختاري گلي، مُشكي و پودري دارد. بدون شك بوييدن اين عطر احساسات اطرافيانتان را تحريك خواهد كرد.

بطري اين عطر درست در همان پلتفرم جادورهاي قبلي ساخته شده است. J’Adore Voile بوي شيرين و گلي ملايمي دارد و براي استفاده در تمامي فصول سال به ويژه بهار و پاييز پيشنهاد مي‌شود.مايع درون بطري به رنگ طلايي بوده و به خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. گردن بطري با رنگ طلايي كه دارد، حس لوكس و شيكي به اين ديور ملايم اضافه كرده است.

پس از اسپري كردن J’Adore Voile روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گل رز خواهيد شد. اين تركيب گلي و شيرين، شادي و طراوت را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از گل بنفشه ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب گلي، تمركز و انرژي مثبت زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك تشكيل شده‌اند.

 • رايحه اوليه : گل محمدي
  رايحه مياني زنبق
   رايحه پاياني: مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور جادور وويل

ادكلن ديور جادور وويل

ديور جادور وويل

Dior J`Adore Voile


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۰:۱۰ ] [ عطر بازار ]

عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور پيور پويزن عطري است زنانه و محرك.

 

عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison

زهر ناب عنواني واقع بينانه و بدون اغراق در تعريف اغوا كنندگي عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison است . جسارت و بي پروايي در عمق اين رايحه ،  هماهنگي باور نكردني آن در تركيب پيچدگي زنانه و ظرافت عاشقانه را به تصوير مي كشد.

Carlos Benaimو Dominique Ropion وOlivier Polge از سازندگان و طراحان اين محصول جاودانه در سال ۲۰۰۴ اند .اين محصول در رايحه ي خود احساس آرامش شگرفي را نهان نموده و در ظاهري بسيار بي آزار و صادق ، با فريبندگي و بي پروايي ، جسارت و جذابيت خود را بيان داشته و ظرافت عاشقانه و تركيب پيچيده اي از عشق يك بانوي جذاب را به تصوير كشيده است . در نت اول خود ترنج ، پرتقال ماندارين ، ياس و پرتقال ، در نت مياني شكوفه هاي پرتقال و بوته ي ياس و در نت نهايي چوب صندل ، عنبر و سدر را داراست . اين محصول جمعي دلخوشي ها با تركيبي پيچيده و باور نكردني است . پايه ي اصلي اين تركيب را ياس تشكيل داده تا اين محصول را عطري آرامش بخش نمايد . اگر ميخواهيد از ملاقاتي عاشقانه در شب و كنار عشقتان ، بيشترين لذت را ببريد ، بودن اين رايحه در كنارتان به شما اين اطمينان خاطر را ميدهد كه برايتان شبي تدارك ببيند كه هرگز آن را تجربه نكرده ايد . اگر بخواهيم به راحتي اين عطررا توصيف كنيم بايد بگوئيم در بين تمامي عطرها ، هيولايي به تمام معناست .

مناسب براب مجالس رسمي و تمامي سنين

 • رايحه ابتدايي: ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، پرتقال (Orange) ، گل ياس (Jasmine)
  رايحه مياني : گل ياسمن (Gardenia) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom)
  رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، درخت سدر (Cedar) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور پيور پويزن

عطر ديور پيور پويزن 

پيور پويزن 

ديور پيور پويزن 

Dior Pure Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۶:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu، توسط Francois Demachy با رايحه اي ملايم و شيرين كه آن را غالبا از گل هاي ياس ، مريم ، رز و يالانگ يالانگ خلق شد . اين عطر با سبكي بسيار شيك ، مدرن و لطيف كه حسي سرشار از تازگي و وقار را با خود به ارمغان مي آورد ، براي مصرف در روزهاي خنك بهاري پيشنهاد عالي مي باشد . بطري اين عطر فرانسوي بسيار شيك و زيبا طراحي شده است و به‌راحتي در دست بانوان جا مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ روشنش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. به‌محض اينكه جادور را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي گياه يلانگ‌يلانگ خواهيد شد. اين تركيب گلي و شيرين، انرژي و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل مريم، ياسمين و رز ساخته‌ شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب طبيعي و گياهي، تمركز و هيجان بسيار زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از نت‌هاي ميوه‌اي، مشك و نت‌هاي چوبي تشكيل شده‌اند. رايحه‌ي اين عناصر شيرين و طبيعي، اعتمادبه‌نفس زيادي را به شما هديه مي‌كند.

 • رايحه اوليه : يالانگ يالانگ 
   رايحه مياني : گل مريم – گل ياس – گل رز

رايحه پايه : ميوه – مشك – نت هاي چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور جادور ابسولو

ادكلن ديور جادور ابسولو

ديور جادور ابسولو

Dior J’adore L’absolu


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۰:۳۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور جادور ادو تويلت-Dior J’adore Eau de Toilette عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديورجادور ادو تويلت-Dior J’adore Eau de Toilette عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور جادور ادو تويلت-Dior J’adore Eau de Toilette

عطر ادكلن ديور جادور ادو تويلت-Dior J’adore Eau de Toilette،با رايحه اي ملايم ، شيرين ، گلي و ميوه اي كه آن را بيشتر از گل هاي ياس ، رز ، سوسن ، مگنوليا و اركيده همچنين آلو برقاني حاصل مي كند براي مصرف در روزهاي خنك بهاري پيشنهاد خوبي مي باشد . اين عطر شگفت انگيز محصول پرطرفدار و خاص اديشن J`Adore مي باشد .

 • رايحه اوليه : جوز – آلو برقاني – ماندارين – بهار نارنج – ترنج – ليمو 
  رايحه مياني : بنفشه – اركيده – گل ياس – سوسن – گل رز – مگنوليا
   رايحه پايه : آلو براني – مشك – وانيل

فروشگاه عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور جادور ادو تويلت

ادكلن ديور جادور ادو تويلت

ديور جادور ادو تويلت

Dior J’adore Eau de Toilette


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۹:۱۴ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب