عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 191
دیروز : 119
افراد آنلاین : 1
همه : 101174
چت باکس

عطر ادكلن ديور فارنهايت – Dior Fahrenheit 200 ml عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۱۹۸۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ديور فارنهايت عطري است مردانه و اصيل.

عطر ادكلن ديور فارنهايت – Dior Fahrenheit 200 ml جزئي از تاريخ عطر است و تنها متعلق به ديور نيست . زماني كه توليد شد با استقبالي بي نظير مواجه شد و يكي از علل آن طراوت خاصي بود كه در اين عطر استفاده شده بود ، زيرا در آن دوران هيچ يك از كمپاني ها در عطرهاي مردانه خود چنين تركيبي را به كار نمي بردند و اغلب رايحه ها بسيار سنگين و غليظ بودند.

يكي از نتايج همكاري «Jean-Louis Sieuzac» و «Maurice Roger» با برند «Dior» فرانسوي كه در زمينه خرده فروشي و پوشاك فعاليت مي‌كند، توليد عطر «Dior Fahrenheit» در سال ۱۹۸۸۸ بوده است. رايحه اين عطر با بوي گرم چرم، دانه تونكا، كهربا، نعناع هندي، مشك و خس خس شروع شده، شما را از ميان  گل‌هاي ياس امين الدوله، ميخك صدپر و سوسن، چوب صندل و برگ بنفش عبور داده و به بوي اسطوخودوس، پرتقال ماندارين، زالزالك، گل جوز، سدر، ترنج، بابونه و ليمو مي‌رساند. رايحه اين عطر در مجموع به بوي چرم و چوب شبيه است. رايحه اين عطر، در مجموع حس بوي چرم را به شما مي‌دهد. بوهايي كه اصالت، اعتماد و رسميت را يادآور خواهد بود.

 

عطر ديور فارنهايت – Dior Fahrenheit

عطر ديور فارنهايت (Dior Fahrenheit)، خلاقيت و روحي مدرن از عطر مردانه را به نمايش گذاشت و ديور اثري جاودانه را به دنياي عطر و عطر دوستان تقديم كرد كه جاودانه خواهد ماند . فارنهايت همچنان در صدر ۱۰ عطر پر فروش جهان قرار دارد !

رايحه فارنهايت: هر كس بنا بر شامه خود رايحه اي را در اين عطر حس مي كند . زماني كه فارنهايت را تست مي كنيد بعضي افراد رايحه اي با طراوت از خيار به  مشامشان مي رسد و عده ديگري رايحه اي مصنوعي و نفت مانند ( البته نه به آن تندي ) را احساس مي كنند . طراوت و خنكي ملايم مورد نظر ناشي از اسانس قوي برگهاي گل بنفشه در نت مياني است كه با شدت به نت اول مي آيد و با ساير تركيبات نت ابتدايي نظير اسطوخودوس ، سدر، نارنگي ، گل بابونه . . . و كمي طعم شيرين خفيف مخلوط مي شود.

هر چه زمان بيشتري از تست اوليه مي گذرد رايحه چرم در نت انتهايي بيش از قبل خود را آشكار مي كند و در اينجاست كه فارنهايت كاملاً در تضاد با نت ابتدايي  خود حركتي رو به گرمي را آغاز مي كند و چرمي، سنگين ، با رايحه اي مصنوعي و غليظ مي شود . تندي كمي به همراه عطر چوب در آن به وجود مي آيد و نت ابتدايي و طراوت آن به ميزان بسيار زيادي محو مي شود .

مردي در نهايت كمال: روح فارنهايت جمعي از تضادها را در خود دارد . كلاسيك و در عين حال مدرن است . كاراكتري آزاد و رها دارد با اين حال بسيار متشخص ، جذاب ، شيك و با نفوذ است . فارنهايت مردي در نهايت كمال و بلوغ و متمايز از ديگران است . مردي پخته كه در كنار ساحل غروب خورشيد را نظاره مي كند.

پس از اين توليد موفق ، ديور كلكسيوني از مدل هاي مختلف فارنهايت را با اسامي و رايحه هاي متفاوت عرضه كرد Fahrenheit 32 Fahrenheit Absolute ,Aqua Fahrenheit ترنج ، هاوثورن ، پيچ امين الدوله، جوز ، صندل ، بنفش ، سرو ، نعناع هندي و باقلا مواد تشكيل دهنده ي اين عطر مي باشد

 • رايحه اوليه : اسطوخودوس ، ماندارين ، جوز ، سدر ، ترنج ، ليمو ، بابونه ، زالزالك
  رايحه مياني : جوز ، شهد عسل ، گل ميخك ، چوب صندل ، برگ بنفشه ، گل ياس ، سوسن ، سدر
  رايحه پايه : چرم

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت

ادكلن ديور فارنهايت

ديور فارنهايت

Dior Fahrenheit


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۱:۰۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux عطري است زنانه و مردانه جذاب.

 

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux ،محصولي جديد از كالكشن لوكس روغن هاي عطري كمپاني كريستين ديور است كه از سنت شرقي تركيبات عطري و رايحه هاي لايه اي الهام گرفته شده.

اين كالكشن داراي ۴ روغن عطري يا به عبارتي اكسيري جادويي از عنبر ، رز ، مشك و عود ساخته ي دست Francois Demachy مي باشد . عطر ديور عود الكسير پريشو داراي رايحه ي غالبي از تلخي عود يا همان چوب آگار مي باشد . عود الكسير پريشو مي تواند به تنهايي بر روي نقاط نبض زده شود يا اينكه با ديگر عطر هاي ديور مخلوط شده و تجربه ي يك رايحه ي جديد را بيافريند.

 • رايحه : عود

عطرليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور عود الكسير پريشو

ادكلن ديور عود الكسير پريشو

ديور عود الكسير پريشو

Dior Oud Elixir Precieux


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۰:۲۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور فارنهايت ۳۲-Dior Fahrenheit 32 عطري است ملايم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور  فارنهايت ۳۲-Dior Fahrenheit 32 عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن ديور فارنهايت ۳۲-Dior Fahrenheit 32

عطر ادكلن ديور فارنهايت ۳۲-Dior Fahrenheit 32،توسط شخصي به نام Louise Turner خلق شد كه محصولي بهاره ، ملايم و تلخي مي باشد و براي استفاده آقايان شيك و جذاب در ميهماني ها پيشنهاد مي شود . از جمله مواد بكار رفته در تركيب آن مي توان به شكوفه پرتقال ، خس خس و وانيل اشاره كرد.
 

ديور فارنهايت ۳۲ پخش بوي بالا و ماندگاري مناسبي دارد و بهترين زمان براي استفاده از آن فصل بهار است ولي در شبهاي تابستان و حتي فصل پاييز نيز ميتوان از آن استفاده كرد.

 • رايحه اوليه : شكوفه پرتقال
  رايحه مياني : خس خس
   رايحه پايه : وانيل

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت۳۲

ادكلن ديور فارنهايت۳۲

ديور فارنهايت۳۲

Dior Fahrenheit 32


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۹:۰۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور فارنهايت ابسولوت-Dior Fahrenheit Absolute عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديورفارنهايت ابسولوت-Dior Fahrenheit Absolute عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور فارنهايت ابسولوت-Dior Fahrenheit Absolute

عطر ادكلن ديور فارنهايت ابسولوت-Dior Fahrenheit Absolute ،توسط شخصي به نام Francois Demachy خلق شد كه محصولي قوي ، ماندگار و فريبنده اي مي باشد و با رايحه اي به ياد ماندني و شيك ، براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و رسمي پيشنهاد مي شود.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين و تلخ و كمي دودي حاصل از رايحه بخور به همراه رايحه گل بنفشه آغاز ميشود. عطر تنها در اين مرحله و براي دقايق كوتاهي با فارنهايت كلاسيك شباهتهاي كمي دارد و سپس مسيري كاملا متفاوت را در پيش ميگيرد. در ادامه رايحه گل بنفشه تا حد بسيار زيادي آرام گرفته و همزمان با اين تغيير رايحه صمغ مر و چوب عود به عطر اضافه ميشوند و رايحه بخور نيز قويتر ميشود كه همگي اين تغييرات منجر به شكل گرفتن رايحه اي تاريك، تلخ، دودي و صمغي و در عين حال گرم و شيرين ميشوند. ديور فارنهايت ابسولوت پخش بوي مناسب و ماندگاري بسيار خوبي دارد و قابل استفاده در فصول پاييز و زمستان مي باشد.

 • رايحه ها : بخور خوشبو ، عود ، بنفشه ، مر
   

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت ابسولوت

ادكلن ديور فارنهايت ابسولوت

ديور فارنهايت ابسولوت

Dior Fahrenheit Absolute


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۸:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۵۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديورديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT، كه عطر رمانتيك دهه ي ۵۰ بود ، با رايحه ي خنك و شيرين خود حاصل سوسن ، ياس بنفش و گل ياس به كار رفته در تركيباتش ، ياد آور صبحي بهاري در باغي پر از گل هاي رنگين و لطيف مي باشد .

كيريستين ديور بر اين باور بود كه بوي گل سوسن سمبلي از اميد ، شادي و لذت بردن از زندگي مي باشد . او همچنين معتقد بود كه عطر ديوريسيمو عطر روح آدمي است و نوعي غذاي روح به شمار مي رود .ديور ديوريسيمو پخش بو و ماندگاري متوسطي دارد و گزينه بسيار خوبي است براي بهار و تابستان.

 • تركيبات (نت هاي عطر) عطر زنانه ديور ديوريسيمو عبارتند از:
  رايحه اوليه : نت هاي سبز رنگ – ترنج
  رايحه مياني : رزماري – سوسن – ياس بنفش – گل ياس – برنيا – گل نرگس – يالانگ يالانگ
   رايحه پايه : چوب صندل – چرم

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور ديوريسيمو

ادكلن ديور ديوريسيمو

ديور ديوريسيمو

Dior Diorissimo EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۷:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ساواج-ساوج-ساواژ-Dior Sauvage در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ با رايحه اي خنك و تند و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه  شد.عطر ديور ساواژ عطري مردانه وسلطنتي است.

 

عطر ديور ساواج – Dior Sauvage

 فرمولاسيون و طراحي اين عطر ۱۰۰ ميلي‌ليتري توسط عطرساز مشهور «فرانسوا دماكي» (Francois Demachy) انجام شد. طرح تبليغاتي عطر ادكلن مردانه كريستين ديور ساواج با حضور بازيگر مشهور جاني دپ تهيه و منتشر شد .اگر به شيشه‌ي اين عطر فرانسوي دقت كنيد،، نام Sauvage را روي آن خواهيد ديد. در پايين شيشه‌ي سياه ساواژ، نشان تجاري Diorr به چشم مي‌خورد. در بطري به رنگ سياه بوده و باا خود شيشه هارموني رنگي بسيار جالبي را ايجاد كرده است. سه خط موازي كه روي در بطري كارشده، اين عطر را از ساير عطرها جداا مي‌كند. عطر ديور ساواج نشات گرفته از نسخه ي اصلي ديور ساواج سال ۱۹۹۶۶ بوده و بعد از  تجديد دو سري ديگر از اين خانواده سرانجام باا ظاهري متفاوت و با رايحه اي گرم و تند تقديم طرفداران اين برند شد . در نت بويايي عطر ادكلن مردانه كريستين ديور ساواج از ريشه ي تازه ،، خام و مواد تشكيل دهنده ي طبيعي استفاده شده است.

به‌محض اولين اسپري از ساواژ روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي فلفل سيچوان، نارنج و عنبر را احساس خواهيد كرد. فلفل سيچوان با تندي و گرماي  خوبش، انرژي زيادي را به شما و كساني كه در اطرافتان حضور دارند، منتقل مي‌كند. نارنج كه از خانواده‌ي مركبات است، بوي شيريني دارد و شادي و نشاط را با خودش به ارمغان مي‌آورد. عنبر هم با عطر گرمش باعث گرم و تند شدن اين تركيب عجيب‌وغريب سه‌گانه مي‌شود. ادو تويلت مردانه‌ي ديور ساواژ با بوي گرم، تند و  شيرينش براي مصرف روزانه‌ي آقاياني كه در شهرهاي بزرگ و پرترافيك زندگي و كار مي‌كنند بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. با توجه به برند، قدرت پخش بو و ماندگاري بالايي كه Sauvage دارد، براي هديه دادن به پدر، همسر يا دوستتان گزينه‌اي اصلي و مهم حساب مي‌شود.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل
  رايحه مياني : اسطوخودوس , شمعداني , فلفل صورتي , لامي , خس خس , فلفل سيچوان , نعناع هندي
  رايحه پايه : لابدانيوم , آمبروكسان , سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور ساواج

عطر ديور ساواج

ساواج

ديور ساواج

Dior Sauvage


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۶:۳۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan،عطريست از سري پريوه ديور كه كيفيت ساخت بسيار بالاي آنها وجه تمايزشان از عطرهاي استاندارد اين برند ميباشد.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي نيمه شاداب و كمي شيرين رز تركيب با عود آغاز ميشود كه حسي تلخ و چوبي، ترش و شيرين و گلي و رزي دارد. چيزي كه از ابتدا كاملا مشخص است طبيعي بودن و كيفيت بسيار بالاي رايحه هاي عود و رز استفاده شده در اين عطر ميباشد. در كنار اين دو رايحه مشك سفيد نيز قرار دارد كه حسي چرب و چركين و كمي حيواني به عطر ميدهد. در ادامه رايحه رز و عود تا حد مشخصي ضعيف شده و در حاشيه قرار ميگيرند و رايحه مشك سفيد و آن حالت چركين و دودي و كثيف و بسيار خاص رايحه غالب عطر ميگردد.

 • رايحه ي اوليه : گالبانوم
 • رايحه ي ثانويه : نعناع هندي
 • رايحه ي پايه : گل رز – عود – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور عود اسپهان

ادكلن ديور عود اسپهان

ديور عود اسپهان

Dior Oud Ispahan


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۵:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دان زنانه-Dior Dune for Women عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دان-Dior Dune for Women عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور دان زنانه-Dior Dune for Women

عطر ادكلن ديور دان زنانه-Dior Dune for Women، توسط Nejla Barbir  با تركيب و رايحه ي گرم و شيرين كه ما را با خود به دنيايي سرشار از صلح و آرامش مي برد ، خلق شد . آنجا جايي است كه خورشيد دريا را مي بوسد ، تشعشعات نور با لطافت و نرمي خاصي بر پوست مي تابد و در ساحلي گرم و آفتابي نسيمي خنك و طنين انداز برخواسته از اقيانوس ، گل هاي سوسن و گل صد توماني را به رقص در مي آورد . بطري ديون بسيار خوش‌دست و زيبا ساخته شده است. روي بطري نام Dune و نشان كريستين ديور را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. درپوش بطري با شكل كروي‌اش به خوبي روي شيشه سوار شده است. اين عطر حجمي برابر با ۱۰۰ ميلي‌ليتر دارد و تا مدت زيادي شما را از خريد عطر جديد بي‌نياز مي‌كند. پس از اسپري كردن Dune روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گل صدتوماني، پرتقال ماندارين، نارنج و چوب رزوود برزيلي خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و چوبي، شادي و طراوت را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از گل زنبق، ياسمين، يلانگ‌يلانگ و رز ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب گلي، تمركز و انرژي مثبت زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل، عنبر، گياه پاتچولي، مشك، صمغ بنزويين، وانيل و خزه‌ي اوك‌موس تشكيل شده‌اند. بوي اين نت‌هاي پاياني اعتمادبه‌نفس و آرامش دروني بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه : آلدئيدها – گل صد توماني – ماندارين – ترنج – چوب قرمز برزيلي
  رايحه مياني : سوسن – گل ياس – يالانگ يالانگ – گل رز – شب بوي زرد
   رايحه پايه : چوب – صندل – عنبر – نعناع هندي – مشك – بنزوين – وانيل – دانه بلوط

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دان

ادكلن ديور دان

ديور دان

Dior Dune for Women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۴:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دان مردانه-Dior Dune Pour Homme عطري است تلخ. اين عطر در سال ۱۹۹۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دان-Dior Dune Pour Homme عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن ديور دان مردانه-Dior Dune Pour Homme

عطر ادكلن ديور دان مردانه-Dior Dune Pour Homme، توسط شخصي به نام  Olivier Cresp با رايحه اي تلخ و چوبي مخصوص روزهاي گرم تابستاني روانه ي بازار گرديد . اين عطر داراي موادي نظير برگ مو ، برگ درخت انجير ، مريم گلي ، ريحان ، گل رز ، وانيل و پوست درخت انجير در تركيب خود مي باشد .  بطري Dune بسيار ساده و محكم ساخته شده است. روي بطري نشان تجاري كريستين ديور و نام Dune با رنگ مشكي ديده مي‌شود. مايع طلايي رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌وضوح ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي است و شكلي كروي دارد. پس از اسپري كردن Dune روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي برگ درخت انگور، ريحان، اسطوخودوس و برگ درخت انجير خواهيد شد. اين تركيب طبيعي تند و شيرين، هيجان و انرژي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب اسپرك، گل رز و انجير ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي شيرين و گلي، انرژي مثبت و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل، دانه‌ي تونكا، چوب سدر و وانيل تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي چوبي، تعادل دروني و اعتمادبه‌نفس ويژه‌اي خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه : برگ مو ، برگ درخت انجير ، ريحان ، مريم گلي
  رايحه مياني : پوست درخت انجير ، گل رز ، اسپرك 
   رايحه پايه : چوب صندل ، لوبيا تونكا ، وانيل ، سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دان 

ادكلن ديور دان 

ديور دان 

Dior Dune Pour Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۳:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita، توسط Pierre Bourdon با رايحه ي غالبي از دارچين ، وانيل ، هلو و هل خلق شد . اين عطر با ماندگاري بالا براي مصرف در طول روزهاي سرد زمستاني پيشنهاد مي شود و با شيريني خود ياد آور روز هايي شاد و پر هياهو در تابستاني داغ و آفتابي مي باشد . اگر به شيشه‌ي دولچه ويتا نگاه كنيد، متوجه شكل كروي و لوكس آن خواهيد شد. روي شيشه نام Dolce Vita با خط درشت و در زير آن نام Christian Dior را مشاهده مي‌كنيد. در بطري به شكل يك كره‌ي شفاف است و به‌خوبي روي آن سوار شده است. مايع درون بطري به رنگ طلايي بوده و از روي شيشه‌ي شفاف دولچه ويتا به‌راحتي ديده مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از دولچه ويتا روي پوست و رد محل نبض يا لباستان متوجه بوي گل زنبق، هلو، ليمو، نارنج، گل رز و هل خواهيد شد. هل با شيريني و گرماي ملايمي كه دارد، هيجان زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. بوي گل‌هاي زنبق و رز انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما هدايت مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني جايگزين نت‌هاي ابتدايي خواهند شد. اين نت‌ها از تركيب زردآلو، گل ماگنوليا و زنبق، دارچين، چوب رزوود برزيلي و گل آفتاب‌گردان تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شلوغ و عجيب‌وغريب نشاط و انرژي بسيار زيادي را در شما به وجود مي‌آورد. وقتي مدتي از اين حالت گذشت، نت‌هاي پاياني با وجود چوب صندل، نارگيل، وانيل و چوب سدر جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. شيريني اين نت‌ها، استرس، اضطراب و افسردگي را از شما دور كرده و آرامش دروني عميقي براي شما به ارمغان خواهد آورد.

 • رايحه اوليه : سوسن – هلو – گريپ فوروت – ترنج – گل رز – هل 
  رايحه مياني : زردآلو – مگنوليا – سوسن – دارچين – گل گاو زبان – چوب قرمز برزيلي 
   رايحه پايه : چوب صندل – نارگيل – وانيل – سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دلچه ويتا

ادكلن ديور دلچه ويتا

ديور دلچه ويتا

Dior Dolce Vita


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۲:۵۷ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب