عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 90
دیروز : 278
افراد آنلاین : 1
همه : 87750
چت باکس

عطر ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي-David Yurman Delicate Essence عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد.عطر ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي-David Yurman Delicate Essence عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي-David Yurman Delicate Essence

عطر ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي-David Yurman Delicate Essence

عطر ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي-David Yurman Delicate Essence، كه توسط Harry Fremont خلق شد ، الهام گرفته از سنگ هاي قيمتي جواهرسازي يورمان مي باشد.

اين عطر گلي، با تركيبي ملايم ، شيرين و ميزان پراكنندگي خوب به مانند كهرباي صورتي و اصلي است كه بسيار خاص و فريبنده مي باشد.

اين محصول كه شيريني خود را از گل هاي رز ، صدتوماني ، مگنوليا ، شكوفه پرتقال و مشك به كار رفته در تركيباتش حاصل مي كند براي مصرف در روزهاي خنك بهاري انتخاب فوق العاده اي است.

 • رايحه اوليه : لاله مردابي , شكوفه پرتقال , فلفل صورتي
  رايحه مياني : رز , گل صدتوماني
  رايحه پايه : روايح چوبي , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي

ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي

ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي

ديويد يورمن دليكيت اسنس-صورتي

ادكلن ديويد يورمن دليكيت اسنس

David Yurman Delicate Essence


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۹:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس-David Yurman Fresh Essence عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس-David Yurman Fresh Essence عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس-سبز-David Yurman Fresh Essence

عطر ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس-سبز-David Yurman Fresh Essence

عطر ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس-David Yurman Fresh Essence، عطري است شاداب، خنك، ميوه اي و گلي با حسي تميز و صابوني.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب و ترش و شيرين ميوه هاي توت وحشي و سيب آغاز مي شود كه رايحه ملايمي از گلهاي سوسن و رز در كنارش وجود دارند. با گذر زمان عطر رايحه ميوه اي خود را تا حد مشخصي از دست مي دهد و تمي گلي تر، شاداب، خنك و صابوني به خود مي گيرد.

ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس توسط Harry Fremont خلق شد و الهام گرفته از سنگ هاي قيمتي جواهرسازي يورمن مي باشد.

 • رايحه اوليه : انگور فرنگي سياه , دانه‌هاي قرمز , تركيبات سبز , سيب سرخ
  رايحه مياني : رز , سنبل آبي , گل صدتوماني
  رايحه پايه : چوب كشمير , مشك , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويد يورمن فرش اسنس سبز

ادكلن ديويد يورمن فرش اسنس

ديويد يورمن فرش اسنس سبز

David Yurman Fresh Essence


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۸:۰۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف گيم اينتنس-Davidoff The Game Intense عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنديويدوف گيم اينتنس-Davidoff The Game Intense عطري است مردانه و متفاوت.

عطر ادكلن ديويدوف گيم اينتنس-Davidoff The Game Intense

عطر ادكلن ديويدوف گيم اينتنس-Davidoff The Game Intense

عطر ادكلن ديويدوف گيم اينتنس-Davidoff The Game Intense، كه با رايحه ي چوبي و شرقي خود همچنين گرمي دلپذير و تندي كه از چوب سياه، نوشيدني جين و لادن موجود در تركيباتش حاصل مي كند، كاملا دوست داشتني و اغوا كننده بوده و مخصوص آقاياني قدرتمند، جذاب، با وقار و متين طراحي شده . اين محصول توسط Lucas Sieuzac در سال ۲۰۱۳ خلق شد . بهترين زمان استفاده از اين محصول گرم و تند شب هاي سرد و برفي زمستاني مي باشد زيرا كه گرمي جين كه رايحه ي غالب اين عطر را تشكيل ميدهد لطافت و اتمسفر دوست داشتني را براي شما به ارمغان مي آورد .

 • رايحه اوليه : جين
  رايحه مياني : ريشه زنبق زرد – چوب سياه
  رايحه پايه : نعناع هندي – لادن

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف گيم اينتنس

ادكلن ديويدوف گيم اينتنس

ديويدوف گيم اينتنس

Davidoff The Game Intense


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۲:۱۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف هات واتر-Davidoff Hot Water عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويدوف هات واتر-Davidoff Hot Water عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن ديويدوف هات واتر-Davidoff Hot Water

عطر ادكلن ديويدوف هات واتر-Davidoff Hot Water

عطر ادكلن ديويدوف هات واتر-Davidoff Hot Water، محصول گرم و تندي است كه براي آقايان جوان و شيك پوش توصيه مي شود . از جمله مواد بكار رفته در تركيبات آن مي توان به افسنطين ، فلفل ، نعناع هندي ، بنزويين و استيراكس اشاره كرد . اين عطر همانند آبي داغ در شب هاي سرد و برفي زمستاني شما را گرم كرده و اتمسفر عالي را برايتان فراهم مي كند . بطري Hot Water به رنگ قرمز است. روي بطري نشان تجاري ديويدوف و نام Hot Water با رنگ مشكي ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ مشكي است و شكلي استوانه‌اي دارد. پس از اسپري كردن Hot Water روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گياه ريحان و افسنطين خواهيد شد. اين تركيب گياهي و تند هيجان و نشاط را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب فلفل پاپريكا و گياه پاتچولي ساخته مي‌شوند. بوي اين تركيب تندوتيز تازگي و انرژي را به شما و اطرافيانتان هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني اين نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از تركيب صمغ استيراكس و صمغ بنزويين ساخته مي‌شوند. بوي اين نت‌هاي صمغي هيجان شما را به بالاترين حد ممكن مي‌رساند.

 • رايحه اوليه : افسنطين ، ريحان 
  رايحه مياني : فلفل قرمز ، نعناع هندي

رايحه پايه : بنزوين ، استيراكس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف هات واتر

ادكلن ديويدوف هات واتر

ديويدوف هات واتر

Davidoff Hot Water


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۹:۵۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر زنانه-Davidoff Cool Water عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنديويدوف كول واتر-Davidoff Cool Water عطري است زنانه و انرژيك.

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر زنانه-Davidoff Cool Water

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر زنانه-Davidoff Cool Water

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر زنانه-Davidoff Cool Water، توسط Pierre Bourdon با رايحه اي آرام بخش كه ياد آور نسيمي ملايم و برخواسته از اقيانوس ، آب خنك ، ميوه ها و چوب ها مي باشد ، طراحي گرديد . بوي اين عطر سرشار از نت‌هاي ميوه‌اي است. بطري كول واتر خيلي شيك و خوش‌دست طراحي شده است. روي بطري نشان ديويدوف و نام Cool Water با رنگ آبي تيره ديده مي‌شود. شيشه مانند يك كوزه طراحي شده و به‌خوبي در دست بانوان قرار مي‌گيرد. پس از اسپري كردن كول واتر زنانه روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي آناناس، انگور سياه، ليمو، گل نيلوفر آبي و طالبي خواهيد شد. اين تركيب ميوه‌اي و گلي شادي و طراوت را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب عسل، گل برف، ياسمين، نيلوفر آبي، زنبق دره و رز تشكيل شده‌اند. با استشمام بوي اين نت‌هاي گلي و شيرين، انرژي مثبت و هيجان خوبي خواهيد داشت. در در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. اين نت‌ها از شاتوت، علف وتيور، چوب صندل، تمشك، هلو، مشك و وانيل ساخته مي‌شوند. اين نت‌هاي شيرين و طبيعي، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كنند.

 • رايحه اوليه : آناناس – به – انگور سياه – سوسن – طالبي – ليمو – نيلوفر آبي – كالن 
  رايحه مياني : عسل سفيد – گل ياس – گل رز – سوسن – زالزالك

رايحه پايه : توت سياه – بنفشه – چوب صندل – مشك – وانيل – هلو – خس خس – رازبري

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف كول واتر

ادكلن ديويدوف كول واتر

ديويدوف كول واتر زنانه

Davidoff Cool Water


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۸:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر گيم زنانه-Davidoff Cool Water Game عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويدوف كول واتر گيم-Davidoff Cool Water Game عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر گيم زنانه-Davidoff Cool Water Game

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر گيم زنانه-Davidoff Cool Water Game

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر گيم زنانه-Davidoff Cool Water Game، كه توسط Beatrice Piquet خلق شد ، الهام گرفته از روزي دل انگيز ، به ياد ماندني و آفتابي همگام با بازي در كنار سواحل مي باشد . اين عطر غني شده از ميوه ها و گل هاي معطر ، همانند نسيمي برخواسته از دريا با رايحه اي از سيب سبز و ليمو تازه است . هنگامي كه از آن استفاده مي كنيد حس پوشيدن پيراهني مرطوب و نمدار به شما دست مي دهد .  روي بطري كول واتر گيم نام آن را كه با رنگ صورتي چاپ شده مشاهده مي‌كنيد. در بطري با رنگ نقره‌اي و درخشانش جلوه‌ي خوبي به تركيب كلي اين عطر اضافه مي‌كند. وقتي اين عطر سوييسي را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، بوي سيب و ليمو در فضاي اطرافتان پخش مي‌شود. اين نت‌هاي ميوه‌اي و مركباتي نشاط و شادي را براي شما به ارمغان مي‌آورند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. اين نت‌ها از گل فريزيا، گل زنبق آبي و نت‌هاي ميوه‌اي ساخته شده‌اند. بوي گل‌ها و ميوه‌ها، طراوت و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود چوب صندل، مشك و چوب سدر جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. اين نت‌هاي شيرين باعث ايجاد تعادل ميان جسم و روح شما مي‌شود.

 • رايحه اوليه : سيب سبز – ليمو
  رايحه مياني : مانگا – سوسن آبي – ميوه هاي معطر 
  رايحه پايه : چوب صندل – مشك – سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف كول واتر گيم                          

ادكلن ديويدوف كول واتر گيم

ديويدوف كول واتر گيم زنانه

Davidoff Cool Water Game


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۶:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر مردانه-Davidoff Cool Water for men عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۱۹۸۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويدوف كول واتر-Davidoff Cool Water عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر مردانه-Davidoff Cool Water for men

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر مردانه-Davidoff Cool Water for men

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر مردانه-Davidoff Cool Water for men، توسط شخصي به نام Pierre Bourdon با رايحه اي خنك و تند مخصوص فصول گرم سال روانه ي بازار گرديد . از جمله مواد بكار رفته در تركيب آن مي توان به نت هاي سبز و چوبي ، رزماري ، آب دريا ، نعناع ، گل ياس و بهار نارنج اشاره كرد . اين عطر براي روزهاي تابستاني و بهاري پيشنهاد مي‌شود. كول واتر بوي تندوتيزي دارد و از همان آغاز ورود به بازار، به‌سرعت جاي خود را در دل عطربازها پيدا كرد. روي بطري اين عطر خنك، نشان ديويدوف و در پايين آن، نام كول واتر را مشاهده مي‌كنيد كه با رنگ سفيد كار شده است. بطري به رنگ آبي و يادآور حال‌وهواي آب‌هاي عميق اقيانوسي است. در بطري با رنگ مشكي و جذابش، هماهنگي رنگي خوبي با رنگ آبي بطري ايجاد كرده است. پس از اولين اسپري از كول واتر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي آب دريا، گياهان سبز، نعناع، اسطوخودوس و رزماري خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، انرژي و هيجان را در شما بالا خواهد برد. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب چوب صندل، گل ياسمين، شكوفه‌ي پرتقال و گل شمعداني تشكيل ‌شده‌اند. اين تركيب شيرين، شادي و نشاط را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود مشك، چوب سدر، خزه‌ي اوك‌موس، عنبر و تنباكو جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها علاوه‌بر تثبيت تاثير نت‌هاي قبلي، تمركز و اعتمادبه‌نفس ويژه‌اي به شما مي‌دهند.

 • رايحه اوليه : آب دريا ، نعناع ، نت هاي سبز رنگ ، اسطوخودوس ، گشنيز ، رزماري ، كالون
  رايحه مياني : چوب صندل ، گل ياس ، بهار نارنج ، گل شمعداني
  رايحه پايه : مشك ، گلسنگ ، سدر ، تنباكو ، عنبر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف كول واتر 

ادكلن ديويدوف كول واتر 

ديويدوف كول واتر مردانه

Davidoff Cool Water for men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۵:۴۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو آلتيتود-Davidoff Silver Shadow Altitude عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو آلتيتود-Davidoff Silver Shadow Altitude عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو آلتيتود-Davidoff Silver Shadow Altitude

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو آلتيتود-Davidoff Silver Shadow Altitude

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو آلتيتود-Davidoff Silver Shadow Altitude، توسط شخصي به نام Jean Jacques خلق شد كه محصولي بي نظير جهت استفاده ي آقايان در طول روز هاي بهاري مي باشد . اين محصول داراي رايحه اي از فلفل سياه ، كرفس ، گريپ فوروت ، زيره ، بخور خوشبو و چوب كشميري است .

 • رايحه اوليه : ميوه سرو كوهي ، فلفل سياه ، گريپ فوروت
  رايحه مياني : زيره ، سدر ، هل ، كرفس
  رايحه پايه : مشك ، بخور خوشبو ، چوب كشميري

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف سيلور شادو آلتيتود

ادكلن ديويدوف سيلور شادو آلتيتود

ديويدوف سيلور شادو آلتيتود

Davidoff Silver Shadow Altitude


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۴:۵۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو-Davidoff Silver Shadow عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويدوفسيلور شادو-Davidoff Silver Shadow عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو-Davidoff Silver Shadow

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو-Davidoff Silver Shadow

عطر ادكلن ديويدوف سيلور شادو-Davidoff Silver Shadow،  توسط شخصي به نام Francois Kurkdjian خلق شد كه با رايحه اي گرم و تلخ ، بهترين انتخاب براي فصول سرد سال مي باشد . اين عطر مخصوص هواداران رايحه ي پرتقال تلخ ، چوب ميخك ، بنزويين و دارچين طراحي شده . اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو تويلت ۱۰۰ ميلي‌ليتري نگاه كنيد، نام Silver Shadow كه با خطي زيبا در وسط آن چاپ شده را مشاهده مي‌كنيد. در پايين نام سيلور شدو، نشان تجاري Davidoff با رنگ تيره خودنمايي مي‌كند. در استوانه‌اي بطري به رنگ سياه‌وسفيد بوده و هماهنگي خوبي با نوشته‌هاي روي شيشه‌ي زرد Silver Shadow دارد. به‌محض اولين اسپري از Silver Shadow روي پوست و در محل نبضتان، متوجه بوي چوب سدر ويرجينيا، تخم گشنيز و پرتقال تلخ خواهيد شد. اين تركيب ، به‌سرعت در فضا پخش شده و توجه اطرافيانتان را به سمت شما جلب خواهد كرد. با گذشت زمان، نت‌هاي مياني جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب گياه جادويي پاتچولي، زعفران و بوته‌ي گل ميخك تشكيل‌شده‌اند. با استشمام اين نت‌ها، استرس و اضطراب از شما دور شده و آرامش و حس هماهنگي دروني، جايگزين آن خواهد شد. پس از مدتي طولاني، متوجه تغيير مسير خط بويايي Silver Shadow مي‌شويد. نت‌هاي پاياني كه از اوك‌موس، صمغ بنزويين، دارچين و عنبر تشكيل‌شده، به‌خوبي جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. شيريني و تندي اين نت‌ها، باعث ايجاد تعادل ميان جسم و روح آقايان شده و به رفع استرس‌هاي روزمره‌ي زندگي شهري، كمك بسيار زيادي مي‌كند. ادو تويلت مردانه‌ي Silver Shadow با بوي تند و گرمش براي شب‌هاي پاييزي و زمستاني مناسب است.

 • رايحه اوليه : سدر ، گشنيز ، پرتقال تلخ
  رايحه مياني : نعناع هندي ، زعفران ، چوب ميخك 
  رايحه پايه : گلسنگ ، عنبر ، بنزوين ، دارچين

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف سيلور شادو

ادكلن ديويدوف سيلور شادو

ديويدوف سيلور شادو

Davidoff Silver Shadow


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۱:۰۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر آيس فرش مردانه-Davidoff Cool Water Ice Fresh عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديويدوف كول واتر آيس فرش-Davidoff Cool Water Ice Fresh عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر آيس فرش مردانه-Davidoff Cool Water Ice Fresh

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر آيس فرش مردانه-Davidoff Cool Water Ice Fresh

عطر ادكلن ديويدوف كول واتر آيس فرش مردانه-Davidoff Cool Water Ice Fresh، كه كوكتلي از ميوه هاي تابستاني ، تازه ، سرشار از انرژي و فريبندگي مي باشد براي مصرف در طول روزهاي گرم تابستاني انتخاب عالي است . از جمله مواد بكار رفته در تركيبات آن مي توان به مركبات ، ريحان ، نت هاي سبز و مريم  گلي اشاره كرد .

 • رايحه اوليه : گريپ فوروت ، ليمو ، ماندارين 
  رايحه مياني : ريحان ، مريم گلي
  رايحه پايه : نت هاي سبز رنگ

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديويدوف كول واتر آيس فرش

ادكلن ديويدوف كول واتر آيس فرش

ديويدوف كول واتر آيس فرش مردانه

Davidoff Cool Water Ice Fresh


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۹:۳۶ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب