عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 114
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100483
چت باکس

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks عطري است خنك و شرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks، عطري است شاداب و شيرين كه با رايحه دلپذير و پودري گلها تكميل شده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين و با طراوت گريپ فروت آغاز مي شود كه حسي دريايي و خنك كه تلخي و طراوتي همانند نسيم خنكي از جانب دريا را تداعي مي كند با آن تركيب شده است. با گذر زمان و پس از مدت كوتاهي رايحه شفاف گل هاي شمعداني و بنفشه اضافه مي شوند تا حسي پودري و شيك به عطر بدهند و آن را پيچيده تر و جذاب تر كنند.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز

ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز

جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند راكز

ادكلن جورجيو آرماني امپوريو آرماني دياموند راكز

عطر جورجيو آرماني امپريو آرماني دايموندز راكز مردانه

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۵:۳۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche  عطري است خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه-Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche ،با رايحه ي ملايمي كه دارد حس نشاط و شادابي را براي شما به ارمغان مي آورد.

جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه در نت اوليه ي خود داراي رايحه ي آب شيرين مي باشد در نت مياني به رايحه ي آب دريا مي باشد و در نت پاياني داراي رايحه ي پوسته ي محافظ كاكائو و سدر مي باشد.

 • رايحه ي اوليه : آب شيرين
 • رايحه ي ثانويه : آب دريا
 • رايحه پايه : پوسته محافظ كاكائو – سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه

ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه

جورجيو آرماني امپريو آرماني دياموند سامر فرش مردانه

ادكلن جورجيو آرماني دياموند سامر فرش مردانه

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۴:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي-Giorgio Armani Emporio Armani Lui عطري است شيرين و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي-Giorgio Armani  Emporio Armani Lui عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي-Giorgio Armani Emporio Armani Lui

عطر ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي-Giorgio Armani Emporio Armani Lui، عطري است شاداب، مركباتي، خنك و در عين حال تلخ و چوبي.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز معروف «Daniela (Roche) Andrier» انجام شده است.بطري اين عطر بسيار هوشمندانه و مدرن طراحي شده است. اين بطري به شكل يك استوانه‌ي كشيده‌ي سياه‌رنگ است. كشيدگي و استحكام اين شيشه، شخصيت محكم و مردانه‌ي شما را نشان مي‌دهد. اين بطري خيلي ساده و بدون طرح و نقشه‌اي طراحي شده؛ اما با نوعي بيان مينيماليستي، به كساني كه از اين عطر استفاده مي‌كنند منظور خودش را به‌خوبي مي‌رساند.

رايحه ابتدايي عطر با بوي ترش و كمي شيرين ترنج و يوزو (از خانواده مركبات) آغاز مي شود حسي تلخ نيز با خود به همراه دارد كه به خاطر حضور رايحه مريم گلي مي باشد. در ادامه عطر با حفظ رايحه ترش و تلخ خود كمي شيرين شده و با اضافه شدن رايحه هل و چوب درخت سدر حالتي چوبي و تلخ تر به خود مي گيرد.

 • رايحه اوليه:آناناس، پرتقال ماندارين، سيب، مريم‌گلي، يوزو، نارنج، ليمو و هل
  رايحه مياني:گل كيكلامن، ياسمين، جوز هندي، ريشه‌ي زنبق و گل رز
   رايحه پاياني:چوب صندل، عنبر، دانه‌ي تونكا، مشك، اوك‌موس و چوب سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي

ادكلن جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي

جورجيو آرماني امپريو آرماني لويي

ادكلن جورجيو آرماني امپوريو آرماني لويي

ادكلن آرماني امپريو مردانه

Giorgio Armani Emporio Armani Lui


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۲:۰۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو سدر-Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو سدر-Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو سدر-Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو سدر-Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre، با ورودش به بازار سروصداي فراواني به راه انداخت. به شكلي كه هنوز هم در گوشه و كنار شهرها، بنرهاي تبليغاتي ادو سدر ديده مي‌شود. اين عطر با بوي چوبي، گرم و تندش براي روزهاي بهاري، پاييزي و زمستاني پيشنهاد مي‌شود.

بطري اين عطر بسيار مردانه و شيك ساخته شده است. رنگ سبز تيره اين شيشه نشان‌دهنده‌ي وجود سدر سبز در اين عطر است. روي بطري، نشان آرماني را كه با حروف بزرگ و رنگ سفيد چاپ شده مشاهده مي‌كنيد. در پايين نشان آرماني، نام eau de cedre به‌خوبي ديده مي‌شود. قسمت پاييني و درواقع پايه‌ي اين بطري از جنس فلز بوده و با خطوط موازي و افقي زيبايي كه روي خود دارد، با گردن بطري هارموني جالبي ايجاد مي‌كند. درپوش تيره‌رنگ بطري با اندازه‌ي كوچكش تكميل‌كننده‌ي اين اثر هنري پست‌مدرن است.

 • رايحه اوليه:نارنج، ليمو و مريم‌گلي
  رايحه مياني:برگ بنفشه، هل و زيره سياه
   رايحه پاياني:جير، چوب سدر، چاي سياه و نت‌هاي چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني ادو سدر

ادكلن جورجيو آرماني ادو سدر

جورجيو آرماني ادو سدر

Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۷:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud،  عطري است مردانه و تلخ كه شروعي نيمه شاداب و كمي تند از رايحه اسطوخدوس و ترنج دارد كه حالتي تميز و صابوني مانند داشته و حضور هل و فلفل صورتي تندي مشخصي را براي شروع عطر رقم مي زنند.

شيريني ملايمي از مشك نيز در كنار اين روايح به مشام مي رسد كه گرما و كاراكتر ويژه اي به عطر اضافه مي كند. با گذر زمان رايحه گلهاي رز و عود اضافه مي شوند كه با كمك دانه هاي تونكا سبب گرم تر، شيرين تر و سنگين تر شدن عطر گشته و رايحه گل رز با حالت تاريك و پودري مانندي كه دارد حسي شكيل و بينظير را به عطر اضافه مي نمايد.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل صورتي , هل
  رايحه مياني : رز , زنبق , شمعداني
   رايحه پايه : دانه تونكا , زعفران , عود

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني ادو نويت عود

ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود

جورجيو آرماني ادو نويت عود

ادكلن جورجيو آرماني آرماني ادو نويت عود

ادكلن جيور جيو آرماني ادو نويت عود

عطر آرماني ادو نوي عود مردانه

Giorgio Armani Eau de Nuit Oud


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۴:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani

عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani، توسط Bruno Jovanovic خالق بزرگ در زمينه ي عطريات خلق شده است.

بطري Idole d’Armani بسيار شيك و لوكس طراحي شده است. روي بطري نام Idole d’Armani ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ طلايي كه دارد، هارموني خوبي با ساير قسمت‌هاي شيشه ايجاد مي‌كند. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و از روي شيشه‌ي شفاف Idole d’Armani ديده مي‌شود.

به‌محض اولين اسپري از Idol d’Armani روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنگي، گلابي، زنجبيل، عسل، بادام، پرتقال تلخ و گياه درمنه خواهيد شد. اين تركيب ميو‌ه‌اي و شيرين، شادي و تازگي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. اين نت‌ها از زعفران، گل ياسمين و رز ساخته مي‌شوند. پس از استشمام اين نت‌هاي گلي، هيجان و انرژي مثبت بالايي خواهيد داشت. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور، صمغ Styrax و گياه پاتچولي ساخته مي‌شوند.

اين عطر زنانه دلربا براي مصرف در مجالس رسمي در طول شب هاي خنك پاييزي پيشنهاد مي شود.

 • رايحه اوليه : گلابي , زنجبيل , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : پلومريا , زعفران
   رايحه پايه : خس خس

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آيدول د آرماني

ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني

جورجيو آرماني آيدول د آرماني

ادكلن جورجيو آرماني آيدل د آرماني

Giorgio Armani Idole d’Armani


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۸:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme، عطري است گرم، شيرين، تلخ و ادويه اي كه حضور رايحه قهوه حسي خاص و در عين حال جذاب به آن بخشيده است.

وقتي به بطري اين آرماني ايتاليايي دقت كنيد، متوجه شباهت آن با فندك‌هاي معروف و كلاسيك زيپو خواهيد شد. اين بطري سياه‌رنگ، با جنس محكمش براي جابجايي و به همراه بردن بسيار مطمئن و قابل‌اعتماد است. در اين بطري درست مثل فندك زيپو از كنار باز و بسته مي‌شود.

رايحه ابتدايي عطر با بوي گرم و شيرين كهربا به همراه حسي تند و تيز و از نعناي هندي و كمي رازيانه آغاز مي شود. در ادامه نعناي هندي كمي آرام گرفته در حاليكه تركيب رازيانه و كهربا همچنان حس گرم و تلخ و ادويه اي مانند خود را حفظ نموده اند و با اضافه شدن مقدار قهوه به اين تركيب عطر تلخي بيشتري به خود مي گيرد.

 • رايحه ها : ليمو ترش , هل , باديان ختايي , قهوه , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني اتيتود اكستريم

ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم

جورجيو آرماني اتيتود اكستريم

جيورجيو آرماني اتيتيود اكسترم

Giorgio Armani Attitude extreme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۳:۴۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude عطري است گرم و تند .اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude، توسط شخصي به نام Annick Menardo با تركيبي فشرده ، تند و گرم مخصوص مصرف در ميهماني هاي شبانه خلق شد.

طراح با سليقه و با كلاس اين ادكلن آنقدر با ذوق است كه طرح اين ادكلن را به شكل فندك در آورده. لازم به ذكر است در طرح تهيه شده براي تبليغ اين ادكلن مواردي همچون جذابيت مردانه ، شكوه و عظمت آن در نظر گرفته شده است . رايحه ي غالب و تلخ آن بيشتر حاصل قهوه موجود در تركيباتش است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , قهوه
  رايحه مياني : اسطوخودوس , هل
   رايحه پايه : اوپوپوناكس , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني اتيتود

ادكلن جورجيو آرماني اتيتود

جورجيو آرماني اتيتود

ادكلن جيورجيو آرماني اتيتيود

Giorgio Armani Attitude


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۲:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio 200ml عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو-Giorgio Armani Acqua di Gio عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه ۲۰۰ ميل-Giorgio Armani Acqua di Gio 200ml، توسط شخصي به نام Alberto Morillas با الهام از زيبايي هاي مكاني به نام Pantellerie مي باشد كه جورجيو تعطيلات خود را در آنجا مي گذراند خلق شد . اين عطر كه حس آزادي ، وزش باد و لمس آب را به مصرف كننده ي خود القا مي كند با تركيب خنك و شيرين خود براي مصرف در فصول گرم سال انتخاب عالي مي باشد . بطري Acqua di Gio بسيار ساده و مردانه ساخته شده است. روي شيشه نام Acqua di Gio و نشان تجاري جورجيو آرماني را مشاهده مي‌كنيد. در بطري با شكل استوانه‌اي و رنگ نقره‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. به‌محض اولين اسپري از Acqua di Gio روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال، ليمو، پرتقال ماندارين، گل ياسمين، نارنج، ليموترش و شكوفه‌ي پرتقال خواهيد شد. اين تركيب شيرين و مركباتي، شادي و انرژي زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل كيكلامن، رز، ياسمين، فريزيا، اركيده، جوز هندي، هلو، رزماري و نت‌هاي دريايي ساخته مي‌شوند. اين تركيب گلي و تند، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از عنبر، گياه پاتچولي، خزه‌ي اوك‌موس، چوب سدر و مشك تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شيرين، هيجان و انرژي را در شما بيشتر خواهد كرد.

 • رايحه اوليه : پرتقال ، ليمو ترش ، پرتقال ماندارين ، گل ياس ، ترنج ، ليمو ، گل نرولي
  رايحه مياني : جوز ، گل ميخك ، گشنيز ، بنفشه ، گل فريزيا ، تركيبات آبي ، گل رز ، ياسمن ، رزماري ، كلن ، گل پنجه مريم ، هايسسي
   رايحه پايه : عنبر ، نعناع هندي ، گلسنگ ، سدر ، مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

 ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه ۲۰۰ميل

عطرجورجيو آرماني آكوا دي جيو

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو

جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه

Giorgio Armani Acqua di Gio


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۰:۵۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو-Giorgio Armani Acqua di Gio عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio، توسط شخصي به نام Alberto Morillas با الهام از زيبايي هاي مكاني به نام Pantellerie مي باشد كه جورجيو تعطيلات خود را در آنجا مي گذراند خلق شد . اين عطر كه حس آزادي ، وزش باد و لمس آب را به مصرف كننده ي خود القا مي كند با تركيب خنك و شيرين خود براي مصرف در فصول گرم سال انتخاب عالي مي باشد . بطري Acqua di Gio بسيار ساده و مردانه ساخته شده است. روي شيشه نام Acqua di Gio و نشان تجاري جورجيو آرماني را مشاهده مي‌كنيد. در بطري با شكل استوانه‌اي و رنگ نقره‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. به‌محض اولين اسپري از Acqua di Gio روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال، ليمو، پرتقال ماندارين، گل ياسمين، نارنج، ليموترش و شكوفه‌ي پرتقال خواهيد شد. اين تركيب شيرين و مركباتي، شادي و انرژي زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل كيكلامن، رز، ياسمين، فريزيا، اركيده، جوز هندي، هلو، رزماري و نت‌هاي دريايي ساخته مي‌شوند. اين تركيب گلي و تند، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از عنبر، گياه پاتچولي، خزه‌ي اوك‌موس، چوب سدر و مشك تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شيرين، هيجان و انرژي را در شما بيشتر خواهد كرد.

 • رايحه اوليه : پرتقال ، ليمو ترش ، پرتقال ماندارين ، گل ياس ، ترنج ، ليمو ، گل نرولي
  رايحه مياني : جوز ، گل ميخك ، گشنيز ، بنفشه ، گل فريزيا ، تركيبات آبي ، گل رز ، ياسمن ، رزماري ، كلن ، گل پنجه مريم ، هايسسي
   رايحه پايه : عنبر ، نعناع هندي ، گلسنگ ، سدر ، مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آكوا دي جيو

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو

جورجيو آرماني آكوا دي جيو

Giorgio Armani Acqua di Gio


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۰۵:۱۶ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب