عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 142
افراد آنلاین : 1
همه : 23760
چت باکس

عطر ادكلن هالووين تتو مردانه-Halloween Tattoo Man عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن هالووينتتو من-Halloween Tattoo Man عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن هالووين تتو مردانه-Halloween Tattoo Man

عطر ادكلن هالووين تتو مردانه-Halloween Tattoo Man، بهمراه نسخه زنانه اش به بازار عرضه شد. ادكلن هالووين تتو نسخه اي عصيانگر برگرفته از نسخه اصلي هالووين مردانه محصول سال ٢٠١٢ و هالووين زنانه محصول سال ١٩٩٧ مي باشد. عطري با رايحه معطر و جذاب كه حامل اين پيام مي باشد كه در هالووين هر چيزي ممكن است رخ دهد. بطري Halloween Tattoo Man به شكل يك استوانه‌ي پهن با قدي متوسط ساخته شده است. روي اين استوانه‌ي مشكي‌رنگ تتوهايي با طرح گل و جمجمه ديده مي‌شود. شانه‌ي بطري از جنس فلز است و روي آن نشان هالووين به‌صورت برجسته كار شده است. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي است و هماهنگي لازم را با قسمت فلزي شيشه ايجاد مي‌كند. پس از اسپري كردن Halloween Tattoo Man روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي سيب، برگ بامبو، هل و پرتقال ماندارين خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين طراوت و هيجان را در شما بيشتر مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي نت‌هاي آغازي جاي خودشان را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از فلفل سياه، زنجبيل، ترخون و نمك دريايي تشكيل شده‌اند. اين نت‌هاي مياني انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از مشك، عنبر، چوب صندل و گياه پاتچولي ساخته مي‌شوند. اين تركيب چوبي و گياهي اعتمادبه‌نفس و تمركز ويژه‌اي را در شما به وجود مي‌آورد.

·     رايحه اوليه : نارنگي ، سيب ، هل ، برگ بامبو ، مارتيني
رايحه مياني : فلفل سياه ، زنجبيل ، ترخون ، نمك دريايي
 رايحه پايه : مشك ، عنبر ، چوب صندل ، نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هالووين تتو

ادكلن هالووين تتو مردانه

هالووين تتو مردانه

Halloween Tattoo Man


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۴:۰۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هالووين فلور-Halloween Fleur عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن  هالووينفلورHalloween Fleurr عطري است زنانه و منحصر به فرد.

 

عطر ادكلن هالووين فلور-Halloween Fleur

عطر ادكلن هالووين فلور-Halloween Fleur، كه توسط خالقان معروف عطر يعني Carlos Benaim و Olivier Polge در سال ۲۰۱۳ خلق شد ، الهام گرفته از جواني و روزهاي خوش آن است . انسان ها در هر فرهنگ و زباني يك تعريفي براي بهترين و برترين خود كه مرتبط با شروع زندگي، زيبايي و لطافت مي باشد براي خود دارند . در دنياي شاعران ، نقاش ها و هنرمندان ايده ها و الهاماتي در رابطه با شروع بهار و بيداري طبيعت وجود دارد. اين لحظه ي جادويي مي تواند همان اولين شكوفه ي يك گل باشد . هر گلي با منشوري از رنگ هاي مختلف ، بافت گلبرگ ها ، تازگي ، رايحه و زيبايي منحصر به فرد ، درست همانند هر جواني كه سرشار از روياهاي دوست داشتني و آرمان هاي بالايي است ، شناخته مي شود . اين عطر سمبلي از پاكي ، صداقت و جواني است و اشاره اي به رويا پردازي دارد . تركيب شگفت انگيز آن با رايحه اي از گلابي، ماندارين و برگ بنفشه آغاز شده كه در نت مياني به شيريني بي نظير گل هاي ياس ، اركيده و ياس بنفش مي رسد و در نهايت به بيسي گرم حاصل چوب كشميري ، مشك و عنبر ختم مي شود .

 • رايحه اوليه : گلابي – ماندارين – برگ بنفشه 
  رايحه مياني : اركيده – گل ياس – ياس بنفش
   رايحه پايه : چوب كشميري – مشك – عنبر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هالووين فلور

ادكلن هالووين فلور

هالووين فلور

Halloween Fleur 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۲:۴۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هالووين فور-Halloween Fever عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن هالووين فور-Halloween Fever عطري است زنانه و انرژيك.

 

عطر ادكلن هالووين فور-Halloween Fever

عطر ادكلن هالووين فور-Halloween Fever، هالووين فيور مخصوص دختراني جوان با ويژگي هاي ممتاز و فريبندگي خاص مي باشد و متشكل از مركبات آبدار ، همراه با رايحه اي از گل ها با بيسي گرم است . عطر بنفش رنگ درون شيشه با همان ويژگي هالووين و طرح هاي نقره اي از ساختمان هاي بلند و افق نيويورك در اندازه هاي ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ ميل  موجود مي باشد . عطر زنانه فيور هالووين داراي رايحه ي خنك و شيريني از نيلوفر آبي است . بطري بسيار زيبا تزيين شده است. روي بطري، طرح برج‌هاي بلند نيويورك كه به شكلي واضح كار شده را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري به رنگ آبي يا بنفش روشن است و از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. روي پايه‌ي اين بطري، نام سري Halloween حك شده و خودنمايي مي‌كند. گردن بطري به رنگ نقره‌اي بوده و با پايه‌ي بطري هماهنگي مناسبي را ايجاد كرده است. در بطري با شكل كروي‌اش مانند پارتي لايت‌ در نور درخشش خوبي دارد. با توجه به حجم ۱۰۰ ميلي‌ليتري اين عطر، بطري خيلي بزرگ و كشيده ساخته نشده و براي بانوان بسيار ايده‌آل به نظر مي‌آيد.

 • رايحه اوليه : گل رز – ترنج – پرتقال
   رايحه مياني : زردآلو – يلانگ يلانگ – گل ياسمن – نيلوفر آبي

رايحه پايه : مشك – وانيل – نعناع – لوبيا تونكا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هالووين فور

ادكلن هالووين فور

هالووين فور

Halloween Fever


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۱:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هالووين آبي-زنانه-Halloween women عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنهالووين وومن-Halloween women عطري است زنانه و كلاسيك.

 

عطر ادكلن هالووين زنانه-Halloween women

عطر ادكلن هالووين آبي-زنانه-Halloween women، توسط Max Gavarry مخصوص بانواني سحر آميز و پيچيده خلق شد . اين عطر داراي بوي نرم و لطيفي از بنفشه ، ليمو سبز ، موز و انواع رايحه هاي رومانتيك ديگر مي باشد . مگنوليا ، بوي بنفشه ، گل مريم به اضافه چاشني از فلفل رايحه مياني آن بوده كه در نهايت به بيسي گرم و تلخ ختم مي شود . بطري بنفش ملايم آن همانند قفسي است كه در خود اكسير جادويي را پنهان كرده . بوي غالب و اصلي اين عطر گل بنفشه مي باشد . پايه‌ي فلزي كه روي آن اسم Halloween حك شده، به همراه در كروي و كوچك بطري، ديگر ويژگي‌هاي اين عطر زيبا مي‌باشند. به دليل ظاهر شيك و قيمت مناسب، هالووين يكي از گزينه‌هاي اصلي براي هديه دادن به عزيزانتان به شمار مي‌آيد.

 • رايحه اوليه : گل بنفشه – برگ موز – پتيت گرين
   رايحه مياني : فلفل – زنبق كوهي – مگنوليا – گل بنفشه

رايحه پايه : چوب صندل – وانيل – بخور خوشبو – مر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هالووين آبي

ادكلن هالووين آبي زنانه

هالووين آبي-زنانه

هالووين زنانه

ادكلن هالووين هالووين

Halloween women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۹:۵۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هالووين بلو دراپ-Halloween Blue Drop عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن هالووين بلو دراپ-Halloween Blue Drop عطري است زنانه و محبوب.

 

عطر ادكلن هالووين بلو دراپ-Halloween Blue Drop

عطر ادكلن هالووين بلو دراپ-Halloween Blue Drop،  توسط جسوس دل پوزو خلق شد. طراحي اين محصول جديد را Hamid Merati-Kashani بر عهده داشت . بوي غالب و اصلي  آن مركبات و گل هايي نظير ياسمن ، بنفشه و اسطوخودوس مي باشد . اين محصول با رايحه اي ملايم و شيرين بسيار لذت بخش و مرموز بوده و داراي ماندگاري متوسطي است . اين عطر همانند قطرات باران خنك و دل انگيز مي باشد . بطري اين عطر، بسيار ساده و جذاب طراحي شده است. در پايين اين شيشه يعني روي قسمت فلزي آن، نام هالويين به‌خوبي حك شده و ديده مي‌شود. مايع آبي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي مات اين عطر نمايان است. در بطري با جنس فلزي و حالت كروي‌اش، وزن خوبي را به شكل كلي اين عطر بخشيده است. به‌محض اينكه اين عطر را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي سيب، مركبات و اسطوخودوس خواهيد شد. اين نت‌هاي مركباتي، ميوه‌اي و شيرين، طراوت و تازگي را به شما و اطرافيانتان منتقل مي‌كنند. پس از مدتي، شاهد تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد بود. اين نت‌ها از گل ياسمين و بنفشه تشكيل ‌شده‌اند. بوي گل ياسمين، آرامش، انرژي مثبت و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب دارچين، عنبر، نت‌هاي تند و مشك تشكيل ‌شده‌اند. تركيب اين عناصر، حس اعتمادبه‌نفس و تمركز را در شما تقويت مي‌كند.

 • رايحه اوليه : مركبات – سيب سبز – اسطوخودوس
   رايحه مياني : گل سفيد – گل ياسمن – گل بنفشه

رايحه پايه : مشك – عنبر – ادويه جات – دارچين

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هالووين بلو دراپ

ادكلن هالووين بلو دراپ

هالووين بلو دراپ

Halloween Blue Drop


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۷:۳۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هالووين تتو زنانه-Halloween Tattoo women عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنهالووين تتو زنانه-Halloween Tattoo women عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن هالووين تتو زنانه-Halloween Tattoo women

عطر ادكلن هالووين تتو زنانه-Halloween Tattoo women، بهمراه نسخه مردانه اش به بازار عرضه شد.عطر هالووين تتو نسخه اي متمردانه برگرفته از نسخه اصلي هالووين زنانه محصول سال ١٩٩٧ و هالووين مردانه محصول سال ٢٠١٢ مي باشد. عطري با رايحه گلي ميوه اي كه حامل اين پيام مي باشد كه در هالووين هر چيزي مي تواند رخ دهد. بطري Tattoo Woman بسيار خوش‌دست ساخته شده است. روي اين شيشه‌ي مشكي‌رنگ تتوهاي گلي و پروانه‌اي با رنگ سفيد با ظرافت تمام كار شده است. روي پايه‌ي بطري نشان هالووين ديده مي‌شود. درپوش بطري به شكل يك كره است و رنگي نقره‌اي دارد. پس از اسپري كردن هالووين Tattoo Woman روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي گلابي، پرتقال ماندارين و فلفل صورتي خواهيد شد. اين تركيب سه‌گانه‌ي تند و شيرين طراوت و هيجان را در شما بيشتر مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي نت‌هاي آغازي جاي خودشان را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از گل رز سياه، گاردنيا، ياسمين و نمك دريايي تشكيل شده‌اند. اين نت‌هاي گلي انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از چوب سدر، چوب صندل، دانه‌ي تونكا و مشك ساخته مي‌شوند. اين تركيب چوبي و شرقي اعتمادبه‌نفس و تمركز عجيبي را در شما به وجود مي‌آورد.

·     رايحه اوليه : نوعي كاج ، گلابي ، نارنگي ، فلفل صورتي
رايحه مياني : گل ياسمن ، رز سياه ، ياس ، نمك دريايي
 رايحه پايه : سدر ، لوبيا تونكا ، چوب صندل ، مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هالووين تتو زنانه

ادكلن هالووين تتو زنانه

هالووين تتو زنانه

Halloween Tattoo women 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۶:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسي مردانه-Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme عطري است تلخ و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسي-Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme عطري است مردانه و شيك

 

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسي مردانه-Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسي مردانه-Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme، عطري است شاداب، كمي تلخ و شيرين كه شروعي ترش و آبدار از يوزو و ليمو دارد كه تلخي كمي از گشنيز و رايحه ملايمي از لاله مرداب نيز با آنها تركيب شده.

با گذر زمان مركبات رفته رفته ملايمتر ميشوند و حس گلي عطر قويتر. همزمان با اين تغييرات حسي تلخ، چوبي و كمي ادويه اي از گياه خس خس و جوز هندي نيز خودشان را نمايان ميسازند كه در نهايت سبب بوجود آمدن رايحه اي گلدار، نيمه شيرين، تلخ و چوبي با پس زمينه اي مركباتي و شاداب ميشوند.

 • رايحه ي اوليه : گريپ‌فروت، نارنج، رزماري، نعناع و هل
  رايحه ي ثانويه : زيره‌ي سياه، گل رز، فلفل صورتي و اسطوخودوس
   رايحه ي پايه : گياه پاتچولي، مشك و علف وتيور

 

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ايسي مياكه لئو د ايسي

ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسي

ايسي مياكه لئو د ايسي

Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۱:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه-Issey Miyake Nuit d’Issey عطري است تند و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنايسي مياكه Issey Miyake عطري است مردانه و خاص.

 

عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه-Issey Miyake Nuit d’Issey

عطر ادكلن ايسي مياكه -Issey Miyake ، توسط Dominique Ropion در سال ۲۰۱۴ با رايحه اي تند ، تلخ و گرم مخصوص آقاياني جذاب و فريبنده طراحي شد. اين عطر ، محصولي جديد ، جذاب ، هيپنوتيزم كننده و مشكي رنگي است كه تصويري از شب را بازگو مي كند .

رايحه چوبي و تند آن كه  با تلخي چرم تركيب شده و به شيريني مركباتي نظير گريپ فوروت و ترنج مي رسد ، جادويي و خاص بوده و داراي ماندگاري بسيار بالا و ميزان پراكنندگي عالي مي باشد . همه ي اين مواد بر پايه ي گرمي از لوبيا تونكا ، بخور خوشبو و چوب درخت آبنوس استوار مي باشند.

اين عطر پخش بو و ماندگاري بالايي دارد و انتخاب بسيار خوبي است براي مصرف روزانه در فصلهاي پاييز و زمستان.

 • رايحه اوليه : ترنج – گريپ فوروت
  رايحه مياني : چرم – فلفل سياه – نت هاي چوبي – خس خس – ادويه
   رايحه پايه : لوبيا تونكا – نعناع هندي – بخور خوشبو – درخت آبنوس

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ايسي مياكه نويت د ايسه

ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه

ايسي مياكه نويت د ايسه

Issey Miyake Nuit d’Issey

 

 

عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن-Issey Miyake Nuit d’Issey Austral Expedition

عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن-Issey Miyake Nuit d’Issey Austral Expedition عطري است تلخ و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن-Issey Miyake Nuit d’Issey Austral Expedition عطري است مردانه و محنصربه فرد.

 

عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن-Issey Miyake Nuit d’Issey Austral Expedition

عطر ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن-Issey Miyake Nuit d’Issey Austral Expedition ، عطري است نيمه شاداب، تلخ و مردانه كه شروعي نسبتا گرم و شيرين از كهربا دارد كه بدليل حضور مركبات در پس زمينه كمي شاداب بوده و تلخي و حس فلفلي مانند مشخصي از گشنيز نيز بهمراه دارد.

 با گذر زمان عطر شيرين تر شده و رايحه خس خس و گلها اضافه ميشوند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه اي شيرين، كمي گرم و تلخ و چوبي از كهرباست كه گلها بخوبي رايحه را لطيف و بالانس مينمايند.

نويت د ايسه آسترال اكسپديشن  پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و به استثناي تابستان در باقي فصول سال قابل استفاده است.

 • رايحه اوليه : گل كوشاد , روايح چوبي , خس خس , گشنيز , كهربا

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن

ادكلن ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن

ايسي مياكه نويت د ايسه آسترال اكسپديشن

Issey Miyake Nuit d’Issey Austral Expedition


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۱:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال-Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال-Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale عطري است زنانه و جذاب.           

 

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال-Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال-Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale ،داراي رايحه هاي زيرميباشد:

 • رايحه اوليه : مشك
  رايحه مياني: گل سوسن
   رايحه پايه: گل رز، پرتقال مانداري

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال

ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال

ايسي مياكه لئو د ايسه فلورال

Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۰:۱۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس-Issey Miyake L’Eau d’Issey Lotus عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس-Issey Miyake L’Eau d’Issey Lotus عطري است زنانه و خاص.

 

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس-Issey Miyake L’Eau d’Issey Lotus

عطر ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس-Issey Miyake L’Eau d’Issey Lotus ، محصولي خنك ، آبزي ، گلي و ملايمي است كه الهام گرفته از شبنم صبحگاهي ، سبزي بهار و نيلوفر آبي مي باشد . خنكي اين عطر بيشتر حاصل نت هاي آبي ، گل ياس ، نيلوفر آبي و سنبل موجود در تركيباتش است . بهترين زمان مصرف از اين عطر روزهاي گرم و بلند تابستاني مي باشد.
 

 • رايحه اوليه : نيلوفر آبي – نت هاي آبي
  رايحه مياني : گل ياس – سنبل
   رايحه پايه : نت هاي چوبي – مشك

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس

ادكلن ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس

ايسي مياكه لئو د ايسه لوتوس

ادكلن ايسي مياكه

Issey Miyake L’Eau d’Issey Lotus


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۹:۳۲ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب