عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 335
دیروز : 233
افراد آنلاین : 3
همه : 54895
چت باکس

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند-Giorgio Armani Code Special Blend عطري است گرم. اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند-Giorgio Armani Code Special Blend عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند-Giorgio Armani Code Special Blend

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند-Giorgio Armani Code Special Blend، بعد از اسپري در تمام فضا پخش مي شود و در تمام روز همراه شما مي ماند. بطري جالب و در حجم ۱۲۵ ميلي ليتري دارد كه تا مدت طولاني شما را از خريد مجدد عطر بي نياز مي سازد.رايحه گرم و چوبي و ادويه اي عطر كد اسپشيال بلند را مي توان گفت در هيچ عطري نميتوان يافت.

 • رايحه اوليه : ترنج – پرتقال ماندارين – نارنج
  رايحه مياني : شكوفه زيتون – ترخون -گل ستاره
   رايحه پايه : دانه تونكا – سدر – توتون و تنباكو – چوب گاياك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند

ادكلن جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند

جورجيو آرماني كد اسپشيال بلند

Giorgio Armani Code Special Blend


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۰:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد زنانه-Giorgio Armani Code عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني كد-Giorgio Armani Code عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد زنانه-Giorgio Armani Code

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد زنانه-Giorgio Armani Code، كه توسط Carlos Benaim خلق شد ، با تركيبي لطيف و دلپذير براي مصرف در شب هاي سرد زمستاني پيشنهاد مي شود . اين محصول گرم و شيرين كه اين سبك را بيشتر را از پرتقال ، عسل و وانيل بكار رفته در تركيباتش حاصل مي كند ، بسيار دوست داشتني و محرك مي باشد . آرماني كد بطري جذاب و استوانه‌اي شكلي دارد و به‌خوبي در دست بانوان جا مي‌شود. درپوش بطري به رنگ سياه است و به‌خوبي در دست بانوان جا مي‌شود. روي شيشه طرح گل‌هاي مشكي‌رنگ و زيبايي كار شده است. در پايين طرح گلي اين شيشه نشان آرماني و نام اين عطر ديده مي‌شود. پس از اسپري كردن Armani Code روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال تلخ، گل ياسمين و پرتقال ايتاليايي خواهيد شد. بوي اين نت‌هاي گياهي و ميوه‌اي، انرژي و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل ياسمين، شكوفه‌ي پرتقال و زنجبيل تشكيل شده‌اند. بوي اين نت‌هاي گلي انرژي مثبت را در شما بيشتر خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. وانيل، عسل و چوب صندل عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي چوبي اعتمادبه‌نفس و آرامش بالايي خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه : گل ياس ، پرتقال ، پرتقال تلخ 
  رايحه مياني : شكوفه پرتقال ، گل ياس ، زنجفيل
   رايحه پايه : عسل سفيد ، وانيل ، چوب صندل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني كد

ادكلن جورجيو آرماني كد

جورجيو آرماني كد زنانه

Giorgio Armani Code


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۹:۱۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آلتيميت مردانه-Giorgio Armani Armani Code Ultimate عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آلتيميت-Giorgio Armani Armani Code Ultimate عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آلتيميت مردانه-Giorgio Armani Armani Code Ultimate

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آلتيميت مردانه-Giorgio Armani Armani Code Ultimate، نسبت به نسخه قبلي يعني آرماني كد مردانه، تلخ تر و چوبي تر شده است و در اين نسخه از آن حس نيمه شاداب و مركباتي اوليه نيز خبري نيست.

طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور و كاربلد يعني «Antoine Maisondieu» انجام شده است. بطري اين عطر بسيار مينيمال و ساده طراحي شده است. روي بطري نام Armani Code Ultimate با رنگ روشن ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ نقره‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. شيشه به رنگ سياه است.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي شيرين، تلخ و كمي ادويه اي حاصل از تركيب دانه هاي تونكا و رازيانه شروع مي شود كه حس گلي و پودري بسيار ضعيفي نيز با خود به همراه دارد. با گذر زمان با اضافه شدن وانيل و افزايش قدرت گل آفتاب پرست عطر گرم تر و شيرين تر مي شود و حس پودري بيشتري به خود مي گيرد در حاليكه رايحه چوب درخت سدر و چوب گاياك نيز به كمك عطر آمده و تلخي و حس سنگيني آن را افزايش مي دهند.

 • رايحه اوليه : گريپ فروت , باديان ختايي , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : گل آفتاب پرست , گل زيتون , سرو , سدر
   رايحه پايه : وانيل , دانه تونكا , چوب گاياك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني كد آلتيميت مردانه

ادكلن جورجيو آرماني كد آلتيميت مردانه

جورجيو آرماني كد آلتيميت مردانه

ادكلن جورجيو آرماني كد اولتيميت مردانه

عطر جورجيو آرماني آرماني كد آلتميت مردانه

Giorgio Armani Armani Code Ultimate


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۸:۳۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آيس-Giorgio Armani Code Ice عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنجورجيو آرماني كد آيس-Giorgio Armani Code Ice عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آيس-Giorgio Armani Code Ice

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد آيس-Giorgio Armani Code Ice، عطري است گياهي، چوبي، تلخ و در عين حال بسيار خنك و نشاط آور.اين عطر نسخه‌ي جديدي از Armani Code است كه در سال ۲۰۰۶ ساخته شده بود. در اين نسخه، بوي عطر كمي تازه‌تر و خنك‌تر شده تا بيش‌ازپيش مورداستفاده قرار بگيرد.

بطري بسيار ساده و درعين‌حال شيك طراحي شده است. روي بطري نقره‌اي‌رنگ آيس، نشان تجاري آرماني و نام اين عطر را مشاهده مي‌كنيد. در بطري با اندازه‌ي بزرگش طرح كلي بطري را به‌خوبي تكميل مي‌كند.

رايحه ابتدايي عطر با بويي گياهي، سبز و تلخ، كمي فلفلي و كمي صابوني بدليل حضور رايحه هاي نعناء، اسطوخدوس و زنجبيل آغاز ميشود كه رايحه نسبتا تلخي از چوبها نيز به همراه دارند. اين تركيب تلخ و گياهي/چوبي را رايحه ملايمي از مشك نيز همراهي مي كند كه شيريني كمي به عطر بخشيده و تلخي هاي حاصله را تا حدي مهار ميكند. با گذر زمان رايحه عطر تغيير زيادي نداشته و به همان حالت خنك، تلخ و گياهي و كمي چوبي باقي مي ماند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , زنجبيل , نعناع
  رايحه مياني : اسطوخودوس , شمعداني
  رايحه پايه : روايح چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

 عطر جورجيو آرماني كد آيس

ادكلن جورجيو آرماني كد آيس

جورجيو آرماني كد آيس

ادكلن جورجيو آرماني آرماني كد آيس

Giorgio Armani Code Ice

Giorgio Armani Armani Code Ice


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۷:۴۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت-Giorgio Armani Sport Code Athlete عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت-Giorgio Armani Sport Code Athlete عطري است مردانه و انرژيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت-Giorgio Armani Sport Code Athlete

عطر ادكلن جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت-Giorgio Armani Sport Code Athlete، كه با الهام از بازي هاي المپيك تابستاني كه در لندن در سال ۲۰۱۲ برگزار شد توليد شده است ، كاركتر اين عطر به انرژي و استقامت فيزيكي از ورزشكاران بالا اختصاص داده شده است . عطر خنك و تند است كه از تركيب نعناع ، مديترانه ، فلفل صورتي ، زنجبيل ، پيمان يخي تهيه شده است .پس از موفقيت نسخه‌هاي متوالي آرماني كد و استقبال توأمان آقايان و خانمها از اين سري، برند مطرح جيورجيو آرماني در سال ۲۰۱۲ نسخه جديد آن را با نام آرماني كد اسپرت اتليت براي مردان معرفي كرد. همانطور كه از نام اين محصول پيداست و در آن علاوه بر اسپرت بودن بر واژه اتليت تأكيد شده، مشخص مي‌كند كه اين رايحه كاملا مخصوص آقايان ورزشكار طراحي شده است. رايحه اين ادكلن به دليل وجود زنجبيل و فلفل به سمت تندي گرايش پيدا كرده و تركيب متفاوتي از يك رايحه اسپرت را در خود جاي داده و بوي مركباتي ترنج در ابتداي آن و نعناع هندي در اسانس پايه نشان از يك هارموني خوب در رايحه اين محصول دارد.

 • رايحه ها : مركبات ، نعناع ، زنجفيل ، فلفل صورتي ، آب ، بخور خوشبو ، خس خس

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت

ادكلن جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت

جورجيو آرماني كد اسپرت اتليت

Giorgio Armani Sport Code Athlete


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۷:۱۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي اينتنس-Giorgio Armani Si Intense عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني سي اينتنس-Giorgio Armani Si Intense عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي اينتنس-Giorgio Armani Si Intense

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي اينتنس-Giorgio Armani Si Intense، محصولي مناسب براي بانواني اغوا گر و فريبنده اي است كه بسيار شجاع و پر جسارت بوده و از هيچ ريسكي نمي هراسند . اين بانوان بسيار جذاب، با اعتماد به نفس ، مستقل و پيچيده به نظر مي آيند . اين عطر غليظ تر و غني تر از ورژن اورجينال سي مي باشد و محصولي مدرن با رايحه اي مديترانه اي را بازگو مي كند . نت هاي آن با آكوردهايي از برگ مو ، انگور سياه ، ماندارين تازه ، ترنج و مانگا آغاز شده . در قلب شاهد رايحه ي بي نظير و اغوا كننده ي گل رز ، بهار نارنج و اسمنتوس مي باشيم . در نهايت نيز عطر خوش وانيل، نعناع هندي و نت هايي چوبي به مشام مي رسد . به طور كلي اين عطر را مي توان جزو طبقه ي گرم و شيرين قرار داد . بطري Si بسيار شيك و ساده طراحي شده است. روي شيشه نام Si و پايين آن نام نشان تجاري آرماني با رنگ طلايي ديده مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ سياه بوده و از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. دور گردن بطري يك نوار طلايي كار شده كه بر زيبايي كلي Si Intense مي‌افزايد.

 • رايحه اوليه : برگ مو – انگور سياه – ماندارين – ترنج – مانگا
  رايحه مياني : گل رز – بهار نارنج – اسمنتوس – درمنه 
   رايحه پايه : نعناع هندي – نت هاي چوبي وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني سي اينتنس

ادكلن جورجيو آرماني سي اينتنس

جورجيو آرماني سي اينتنس

Giorgio Armani Si Intense


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۶:۳۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي رز سيگناتور-Giorgio Armani Si Rose Signature عطري است گرم. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني سي رز سيگناتور-Giorgio Armani Si Rose Signature عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي رز سيگناتور-Giorgio Armani Si Rose Signature

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي رز سيگناتور-Giorgio Armani Si Rose Signature، براي بانوان شيك پوش و مشكل پسند طراحي شده است.

Si Rose Signature يكي از طراحي‌هاي مهم عطرساز كاربلد «Julie Masse» به‌حساب مي‌آيد. بطري Si Rose Signature خيلي زيبا و در همان پلتفرم سري Si ساخته شده است. روي بطري خطوط موربي كار شده كه اين عطر را از ديگر اعضاي سري Si متمايز مي‌كند. نام Si و نشان تجاري جورجيو آرماني با رنگ مشكي روي شيشه ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ مشكي است و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.

پس از اسپري كردن Si Rose Signature روي پوست و محل نبضتان بوي نارنج، پرتقال ماندارين و انگور سياه را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب ميوه‌اي و شيرين شادي و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از گل رز، فريزيا، زنبق و اوسمانتوس تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب گلي شادي و انرژي مثبت را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. اين نت‌ها از عنبر، گياه پاتچولي و وانيل ساخته مي‌شوند. بوي اين تركيب اعتمادبه‌نفس و هيجان را به شما هديه مي‌كند.

 • رايحه ها : ترنج , انگور فرنگي سياه , رز , زنبق , فريزيا , گل اوسمانتوس , وانيل , نارنگي ماندارين , گل ختي , كهربا , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني سي رز سيگناتور

ادكلن جورجيو آرماني سي رز سيگناتور

جورجيو آرماني سي رز سيگناتور

Giorgio Armani Si Rose Signature


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۶:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي-Giorgio Armani Si عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرمانيسي-Giorgio Armani Si عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي-Giorgio Armani Si

عطر ادكلن جورجيو آرماني سي-Giorgio Armani Si، با داشتن رايحه اي مديترانه اي مناسب براي روزهاي خنك پاييزي  مي باشد . رايحه گرم و شيرين اين محصول زنانه حس وقار ، حلاوت و جذابيت خاصي به خانم ها بخشيده كه در نيم  ساعت اول  عطر خوش برگ مو ، وانيل ، نعناع هندي و در ساعات بعدي رايحه ي مانگا ، گل رز و نت هاي چوبي را به همراه دارد . اين عطر با ماندگاري بسيار بالا و پخش بوي عالي فراموش نشدني ، محرك و فوق العاده جذاب است . بطري اين عطر خيلي زيبا و در همان پلتفرم سري Si ساخته شده است. روي بطري خطوط موربي كار شده كه اين عطر را از ديگر اعضاي سري Si متمايز مي‌كند. نام Si و نشان تجاري جورجيو آرماني با رنگ مشكي روي شيشه ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ مشكي است و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است

 • رايحه اوليه: Cassis 
  رايحه مياني: گل رز – گل پياز 
   رايحه پايه: نت هاي چوب – نعناع هندي – وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني سي

ادكلن جورجيو آرماني سي

جورجيو آرماني سي

جورجيو آرماني سي

Giorgio Armani Si

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۵:۱۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين-Giorgio Armani Prive Encens Satin عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين-Giorgio Armani Prive Encens Satin عطري است زنانه و مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين-Giorgio Armani Prive Encens Satin

عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين-Giorgio Armani Prive Encens Satin، داراي رايحه ي تند و شرقي است.ادكلن پرايو اينسنس ساتين براي روزهاي سرد زمستاني انتخابي مناسب براي افراد خوش سليقه مي باشد.

رايحه ي غالب جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين گرمي بخور خوشبو و تركيب آن با عنبر و نت هاي چوبي مي باشد كه بسيار كلاسيك و قوي است.

 • رايحه ها : بخور خوشبو – نت هاي چوبي – نت هاي تند – عنبر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين

ادكلن جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين

جورجيو آرماني پرايو اينسنس ساتين

ادكلن جورجيو آرماني پيريو اينسنس ساتن

Giorgio Armani Prive Encens Satin


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۴:۲۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو عود رويال-Giorgio Armani Privé Oud Royal عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو عود رويال-Giorgio Armani Privé Oud Royal عطري است زنانه و مردانه جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو عود رويال-Giorgio Armani Privé Oud Royal

عطر ادكلن جورجيو آرماني پرايو عود رويال-Giorgio Armani Privé Oud Royal، از جمله عطرهاي اسپرتي است كه هم براي آقايان و هم براي بانوان مناسب است.

جالب است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور و برجسته «Evelyne Boulanger» انجام شده و اتفاقاً تركيب قابل قبولي از كار درآمده است. بطري بسيار ساده و شيك ساخته شده و به‌راحتي در دست جا مي‌شود. روي بطري سياه‌رنگ Prive Oud Intense در يك كادر طلايي‌رنگ، نام اين عطر و نشان تجاري آرماني را مشاهده مي‌كنيد. در بطري به رنگ طلايي بوده و هارموني خوبي را با پلاك طلايي روي شيشه ايجاد كرده است.

با اسپري كردن جورجيو آرماني پرايو عود رويال روي پوست و محل نبضتان بوي چوب صندل، عنبر و زعفران را احساس خواهيد كرد. اين تركيب شيرين، شادي و هيجان را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. نت‌هاي مياني از بخور خوشبو و گل رز ساخته‌شده‌اند. اين نت‌ها تمركز و انرژي مثبت شما را بالا مي‌برند.

 • رايحه ها : چوب صندل، عنبر، زعفران، بخور خوشبو، گل رز و چوب عود

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني پرايو عود رويال

ادكلن جورجيو آرماني پرايو عود رويال

جورجيو آرماني پرايو عود رويال

ادكلن جورجيو آرماني پرايو عود رويال اينتنس

Giorgio Armani Privé Oud Royal


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۳:۱۶ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب