عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 123
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100492
چت باکس

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود-Giorgio Armani Eau de Nuit Oud،  عطري است مردانه و تلخ كه شروعي نيمه شاداب و كمي تند از رايحه اسطوخدوس و ترنج دارد كه حالتي تميز و صابوني مانند داشته و حضور هل و فلفل صورتي تندي مشخصي را براي شروع عطر رقم مي زنند.

شيريني ملايمي از مشك نيز در كنار اين روايح به مشام مي رسد كه گرما و كاراكتر ويژه اي به عطر اضافه مي كند. با گذر زمان رايحه گلهاي رز و عود اضافه مي شوند كه با كمك دانه هاي تونكا سبب گرم تر، شيرين تر و سنگين تر شدن عطر گشته و رايحه گل رز با حالت تاريك و پودري مانندي كه دارد حسي شكيل و بينظير را به عطر اضافه مي نمايد.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل صورتي , هل
  رايحه مياني : رز , زنبق , شمعداني
   رايحه پايه : دانه تونكا , زعفران , عود

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني ادو نويت عود

ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت عود

جورجيو آرماني ادو نويت عود

ادكلن جورجيو آرماني آرماني ادو نويت عود

ادكلن جيور جيو آرماني ادو نويت عود

عطر آرماني ادو نوي عود مردانه

Giorgio Armani Eau de Nuit Oud


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۹:۲۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت-Giorgio Armani Eau de Nuit عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت-Giorgio Armani Eau de Nuit عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت-Giorgio Armani Eau de Nuit

عطر ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت-Giorgio Armani Eau de Nuit، عطري است مردانه، جذاب، پودري، نيمه شيرين و كمي تلخ و ادويه اي.اين عطر فضاي تاريك و تندي دارد و نت‌هاي تند، مركباتي، چوبي و گلي را با هم مخلوط مي‌كند.

بطري Eau de Nuit بسيار شيك و خوش‌دست ساخته شده است. روي بطري مشكي‌رنگ اين عطر عنوان Eau de Nuit ديده مي‌شود. درپوش بطري با خطوط نقره‌اي و موازي كه روي خودش دارد، هارموني خوبي را با پايه‌ي شيشه ايجاد كرده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي نيمه شيرين و كمي تلخ دانه هاي تونكا آغاز مي شود كه وجود گل زنبق در كنارش حسي پودري و خاص به عطر مي بخشد. با گذر زمان هر دو رايحه ذكر شده قوي تر شده و حسي تلخ تر، كمي شيرين تر و پودري تر به عطر مي دهند و همزمان با اين تغييرات رايحه فلفل صورتي و جوز هندي تلخي و تند و تيزي را افزايش داده و حس مردانه و سنگين بيشتري به عطر مي بخشند.

 • رايحه اوليه : ترنج , فلفل صورتي
  رايحه مياني : زنبق , گل آفتاب پرست , جوز , هل
   رايحه پايه : دانه تونكا , كهربا , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني ادو نويت

ادكلن جورجيو آرماني ادو نويت

جورجيو آرماني ادو نويت

ادكلن جورجيو آرماني آرماني ادو نويت

Giorgio Armani Eau de Nuit

Giorgio Armani Armani Eau de Nuit


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۸:۳۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani

عطر ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني-Giorgio Armani Idole d’Armani، توسط Bruno Jovanovic خالق بزرگ در زمينه ي عطريات خلق شده است.

بطري Idole d’Armani بسيار شيك و لوكس طراحي شده است. روي بطري نام Idole d’Armani ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ طلايي كه دارد، هارموني خوبي با ساير قسمت‌هاي شيشه ايجاد مي‌كند. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و از روي شيشه‌ي شفاف Idole d’Armani ديده مي‌شود.

به‌محض اولين اسپري از Idol d’Armani روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنگي، گلابي، زنجبيل، عسل، بادام، پرتقال تلخ و گياه درمنه خواهيد شد. اين تركيب ميو‌ه‌اي و شيرين، شادي و تازگي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. اين نت‌ها از زعفران، گل ياسمين و رز ساخته مي‌شوند. پس از استشمام اين نت‌هاي گلي، هيجان و انرژي مثبت بالايي خواهيد داشت. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور، صمغ Styrax و گياه پاتچولي ساخته مي‌شوند.

اين عطر زنانه دلربا براي مصرف در مجالس رسمي در طول شب هاي خنك پاييزي پيشنهاد مي شود.

 • رايحه اوليه : گلابي , زنجبيل , نارنگي ماندارين
  رايحه مياني : پلومريا , زعفران
   رايحه پايه : خس خس

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آيدول د آرماني

ادكلن جورجيو آرماني آيدول د آرماني

جورجيو آرماني آيدول د آرماني

ادكلن جورجيو آرماني آيدل د آرماني

Giorgio Armani Idole d’Armani


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۷:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم-Giorgio Armani Attitude extreme، عطري است گرم، شيرين، تلخ و ادويه اي كه حضور رايحه قهوه حسي خاص و در عين حال جذاب به آن بخشيده است.

وقتي به بطري اين آرماني ايتاليايي دقت كنيد، متوجه شباهت آن با فندك‌هاي معروف و كلاسيك زيپو خواهيد شد. اين بطري سياه‌رنگ، با جنس محكمش براي جابجايي و به همراه بردن بسيار مطمئن و قابل‌اعتماد است. در اين بطري درست مثل فندك زيپو از كنار باز و بسته مي‌شود.

رايحه ابتدايي عطر با بوي گرم و شيرين كهربا به همراه حسي تند و تيز و از نعناي هندي و كمي رازيانه آغاز مي شود. در ادامه نعناي هندي كمي آرام گرفته در حاليكه تركيب رازيانه و كهربا همچنان حس گرم و تلخ و ادويه اي مانند خود را حفظ نموده اند و با اضافه شدن مقدار قهوه به اين تركيب عطر تلخي بيشتري به خود مي گيرد.

 • رايحه ها : ليمو ترش , هل , باديان ختايي , قهوه , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني اتيتود اكستريم

ادكلن جورجيو آرماني اتيتود اكستريم

جورجيو آرماني اتيتود اكستريم

جيورجيو آرماني اتيتيود اكسترم

Giorgio Armani Attitude extreme


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۶:۲۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude عطري است گرم و تند .اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude

عطر ادكلن جورجيو آرماني اتيتود-Giorgio Armani Attitude، توسط شخصي به نام Annick Menardo با تركيبي فشرده ، تند و گرم مخصوص مصرف در ميهماني هاي شبانه خلق شد.

طراح با سليقه و با كلاس اين ادكلن آنقدر با ذوق است كه طرح اين ادكلن را به شكل فندك در آورده. لازم به ذكر است در طرح تهيه شده براي تبليغ اين ادكلن مواردي همچون جذابيت مردانه ، شكوه و عظمت آن در نظر گرفته شده است . رايحه ي غالب و تلخ آن بيشتر حاصل قهوه موجود در تركيباتش است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , قهوه
  رايحه مياني : اسطوخودوس , هل
   رايحه پايه : اوپوپوناكس , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني اتيتود

ادكلن جورجيو آرماني اتيتود

جورجيو آرماني اتيتود

ادكلن جيورجيو آرماني اتيتيود

Giorgio Armani Attitude


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۵:۱۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio 200ml عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو-Giorgio Armani Acqua di Gio عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه ۲۰۰ ميل-Giorgio Armani Acqua di Gio 200ml، توسط شخصي به نام Alberto Morillas با الهام از زيبايي هاي مكاني به نام Pantellerie مي باشد كه جورجيو تعطيلات خود را در آنجا مي گذراند خلق شد . اين عطر كه حس آزادي ، وزش باد و لمس آب را به مصرف كننده ي خود القا مي كند با تركيب خنك و شيرين خود براي مصرف در فصول گرم سال انتخاب عالي مي باشد . بطري Acqua di Gio بسيار ساده و مردانه ساخته شده است. روي شيشه نام Acqua di Gio و نشان تجاري جورجيو آرماني را مشاهده مي‌كنيد. در بطري با شكل استوانه‌اي و رنگ نقره‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. به‌محض اولين اسپري از Acqua di Gio روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال، ليمو، پرتقال ماندارين، گل ياسمين، نارنج، ليموترش و شكوفه‌ي پرتقال خواهيد شد. اين تركيب شيرين و مركباتي، شادي و انرژي زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل كيكلامن، رز، ياسمين، فريزيا، اركيده، جوز هندي، هلو، رزماري و نت‌هاي دريايي ساخته مي‌شوند. اين تركيب گلي و تند، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از عنبر، گياه پاتچولي، خزه‌ي اوك‌موس، چوب سدر و مشك تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شيرين، هيجان و انرژي را در شما بيشتر خواهد كرد.

 • رايحه اوليه : پرتقال ، ليمو ترش ، پرتقال ماندارين ، گل ياس ، ترنج ، ليمو ، گل نرولي
  رايحه مياني : جوز ، گل ميخك ، گشنيز ، بنفشه ، گل فريزيا ، تركيبات آبي ، گل رز ، ياسمن ، رزماري ، كلن ، گل پنجه مريم ، هايسسي
   رايحه پايه : عنبر ، نعناع هندي ، گلسنگ ، سدر ، مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

 ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه ۲۰۰ميل

عطرجورجيو آرماني آكوا دي جيو

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو

جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه

Giorgio Armani Acqua di Gio


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۴:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو-Giorgio Armani Acqua di Gio عطري است مردانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو مردانه-Giorgio Armani Acqua di Gio، توسط شخصي به نام Alberto Morillas با الهام از زيبايي هاي مكاني به نام Pantellerie مي باشد كه جورجيو تعطيلات خود را در آنجا مي گذراند خلق شد . اين عطر كه حس آزادي ، وزش باد و لمس آب را به مصرف كننده ي خود القا مي كند با تركيب خنك و شيرين خود براي مصرف در فصول گرم سال انتخاب عالي مي باشد . بطري Acqua di Gio بسيار ساده و مردانه ساخته شده است. روي شيشه نام Acqua di Gio و نشان تجاري جورجيو آرماني را مشاهده مي‌كنيد. در بطري با شكل استوانه‌اي و رنگ نقره‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. به‌محض اولين اسپري از Acqua di Gio روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال، ليمو، پرتقال ماندارين، گل ياسمين، نارنج، ليموترش و شكوفه‌ي پرتقال خواهيد شد. اين تركيب شيرين و مركباتي، شادي و انرژي زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل كيكلامن، رز، ياسمين، فريزيا، اركيده، جوز هندي، هلو، رزماري و نت‌هاي دريايي ساخته مي‌شوند. اين تركيب گلي و تند، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت فراواني را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از عنبر، گياه پاتچولي، خزه‌ي اوك‌موس، چوب سدر و مشك تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شيرين، هيجان و انرژي را در شما بيشتر خواهد كرد.

 • رايحه اوليه : پرتقال ، ليمو ترش ، پرتقال ماندارين ، گل ياس ، ترنج ، ليمو ، گل نرولي
  رايحه مياني : جوز ، گل ميخك ، گشنيز ، بنفشه ، گل فريزيا ، تركيبات آبي ، گل رز ، ياسمن ، رزماري ، كلن ، گل پنجه مريم ، هايسسي
   رايحه پايه : عنبر ، نعناع هندي ، گلسنگ ، سدر ، مشك سفيد

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آكوا دي جيو

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو

جورجيو آرماني آكوا دي جيو

Giorgio Armani Acqua di Gio


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۳:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيوا-Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيوا-Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP عطري است زنانه و شيك.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيوا-Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيوا-Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP، كه توسط Alberto Morillas خلق شد عطري است شاداب، سبز، خنك و شيرين بر پايه رايحه نعناء و ليمو.

رايحه ابتدايي عطر با بوي نعناء با حسي سبز و كمي تلخ و شيريني مشخصي به همراهش آغاز مي شود كه حضور ليمو با فاصله كمي پشت سرش، حسي شادابتر و مركباتي به آن مي بخشد. در ادامه رايحه ملايمي از گل ياس عطر اضافه شده و حس گلدار بسيار مطبوع و آرامي به آن مي بخشد. در اواخر عطر با حفظ حالت شيرين و سبز و شاداب خود كمي نيز چوبي و تلخ مي شود.

بطري Acqua di Gioia در عين سادگي بسيار خوش‌دست و شيك ساخته شده است. روي بطري اين عطر نام Acqua di Gioia و نشان تجاري جورجيو آرماني چاپ شده است. مايع درون بطري از روي اين شيشه‌ي شفاف به‌خوبي ديده مي‌شود. درپوش كروي و سبزرنگ Acqua di Gioia شكل جدي‌تري به اين شيشه اضافه كرده است.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , نعناع هندي
  رايحه مياني : گل صدتوماني , ياس , فلفل صورتي
   رايحه پايه : قند , لابدانيوم , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آكوا دي جيوا

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيوا

جورجيو آرماني آكوا دي جيوا

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيوآ

جيورجيو آرماني آكوا دي جيوآ ادو پرفيوم

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۲:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا-Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر وادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا-Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza عطري است زنانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا-Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا-Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza، با ماندگاري بالا و رايحه اي لطيف ، خنك و شيرين كه آن را  بيشتر از گل ياس ، شكر و نعناع بكار رفته در تركيباتش حاصل مي كند ، براي مصرف در طول روزهاي گرم تابستاني پيشنهاد مي شود . طرفداران جورجيو آرماني كه خاطرات بسيار ماندگار و گران بهايي را با اين عطر دريايي  و خنك دارند  ،  به زيبايي و خاص بودن خود بسيار اهميت مي دهند . بطري اين عطر بسيار شيك و زيبا طراحي شده است. روي بطري نام Acqua di Gioia Essenza ديده مي‌شود. درپوش بطري شكلي كروي دارد و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. شيشه بسيار خوش‌دست بوده و به‌راحتي در دست بانوان جا مي‌شود. پس از اسپري كردن A Acqua di Gioia Essenza روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ليمو، فلفل صورتي و نعناع خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و شيرين، شادي و انرژي فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از گل ياسمين تشكيل شده‌اند. اين نت‌هاي گلي انرژي مثبت بالايي را در شما ايجاد مي‌كنند. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب سدر، چوي كشمير و قند تشكيل شده‌اند. بوي اين نت‌هاي چوبي، آرامش و شادي فراواني را درشما ايجاد مي‌كند.

 • رايحه اوليه : ليمو ، فلفل صورتي ، نعناع 
  رايحه مياني : گل ياس 
   رايحه پايه : سدر ، چوب كشميري ، شكر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا

جورجيو آرماني آكوا دي جيو اسنزا

Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۹:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن-Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن-Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition عطري است مردانه و جذاب.

 

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن-Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition

عطر ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن-Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition، داراي رايحه خنك است كه شما را به يك سفر طولاني به عمق دريا دعوت ميكند.

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن داراي طراحي بطري و بسته بندي خاصي است كه نمايانگر افق و زيبايي درياست.عطر مردانه جورجيو آرماني آكوآ دي جيو بلو اديشن داراي نت هاي آب و ميوه ها و گل ها است.

 • رايحه ها : برگاموت – آب – ياس – نعناي هندي – پرتغال ماندارين – بهارنارنج – خرمالو – رزماري – عنبر – گل لادن

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن

ادكلن جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن

جورجيو آرماني آكوا دي جيو بلو اديشن

Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۸:۱۹ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب