عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 23760
چت باکس

عطر ادكلن ديور پيور پويزن الكسير-Dior Pure Poison Elixir عطري است گرم و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور پيور پويزن الكسير-Dior Pure Poison Elixir عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن ديور پيور پويزن الكسير-Dior Pure Poison Elixir

عطر ادكلن ديور پيور پويزن الكسير-Dior Pure Poison Elixir

عطر ادكلن ديور پيور پويزن الكسير-Dior Pure Poison Elixir ،با قدرت و رايحه ي افسونگري كه دارد شما را طلسم كرده و حس آرامش و جذابيت را براي شما به ارمغان مي آورد . پيور پويزن به معني زهر ناب ، ويژگي هاي اين عطر را به طور كامل شرح مي دهد .عطر Dior Pure Poison Elixir در نت اوليه ي خود داراي رايحه ي ترنج و ماندارين مي باشد در نت مياني به رايحه ي ياسمن و شكوفه پرتقال مي رسد و در پايان با رايحه ي وانيل و كهربا خاتمه مي يابد.

رايحه ي اوليه : ترنج – ماندارين – برگ پرتقال – ياسمن بزرگ گيا

رايحه ي مياني : ياسمن – شكوفه پرتقال

رايحه ي پايه : وانيل – كهربا – پوسته محافظه كاكائو

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور پيور پويزن الكسير

ادكلن ديور پيور پويزن الكسير

ديور پيور پويزن الكسير

Dior Pure Poison Elixir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۳:۴۲ ] [ عطر بازار ]

تستر عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy عطري است مردانه و انرژيك.

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy،توسط Nathalie Cetto با تركيبي فوق العاده از ميوه هاي تازه و معطر همچنين ماندگاري بالا خلق شد .

از جمله مواد بكار رفته در تركيب اين عطر خنك و تند مي توان به آناناس ، طالبي ، گريپ فوروت ، نعناع ، فلفل سياه ، جوز ، خس خس و گلسنگ اشاره كرد . شعار اين محصول انرژي و ريسك تا بي نهايت است .

روي بطري اين عطر نام Higher Energy و در پايين آن نشان تجاري Dior را مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي است و حالت جدي و شيكي را به طرح كلي Higher Energy اضافه مي‌كند.

ديور هاير انرژي پخش بوي خوب و ماندگاري مناسبي دارد و بهترين زمان براي استفاده از آنها فصول بهار و تابستان مي باشد.

رايحه اوليه : آناناس ، طالبي ، نعناع ، گريپ فوروت ، ميوه سرو كوهي

رايحه مياني : جوز ، بخور خوشبو ، فلفل سياه

رايحه پايه : لادن ، چوب صندل ، مشك ، گلسنگ ، خس خس ، سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هاير انرژي

ادكلن ديور هاير انرژي

ديور هاير انرژي

Dior Higher Energy


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۳:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ساواج-ساوج-ساواژ-Dior Sauvage در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ با رايحه اي خنك و تند و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ديور ساواژ عطري مردانه وسلطنتي است.

عطر ديور ساواج - Dior Sauvage

عطر ديور ساواج – Dior Sauvage

 فرمولاسيون و طراحي اين عطر ۱۰۰ ميلي‌ليتري توسط عطرساز مشهور «فرانسوا دماكي» (Francois Demachy) انجام شد. طرح تبليغاتي عطر ادكلن مردانه كريستين ديور ساواج با حضور بازيگر مشهور جاني دپ تهيه و منتشر شد .اگر به شيشه‌ي اين عطر فرانسوي دقت كنيد،، نام Sauvage را روي آن خواهيد ديد. در پايين شيشه‌ي سياه ساواژ، نشان تجاري Dior به چشم مي‌خورد. در بطري به رنگ سياه بوده و باا خود شيشه هارموني رنگي بسيار جالبي را ايجاد كرده است. سه خط موازي كه روي در بطري كارشده، اين عطر را از ساير عطرها جداا مي‌كند. عطر ديور ساواج نشات گرفته از نسخه ي اصلي ديور ساواج سال ۱۹۹۶ بوده و بعد از تجديد دو سري ديگر از اين خانواده سرانجام باا ظاهري متفاوت و با رايحه اي گرم و تند تقديم طرفداران اين برند شد . در نت بويايي عطر ادكلن مردانه كريستين ديور ساواج از ريشه ي تازه ،، خام و مواد تشكيل دهنده ي طبيعي استفاده شده است.

به‌محض اولين اسپري از ساواژ روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي فلفل سيچوان، نارنج و عنبر را احساس خواهيد كرد. فلفل سيچوان با تندي و گرماي خوبش، انرژي زيادي را به شما و كساني كه در اطرافتان حضور دارند، منتقل مي‌كند. نارنج كه از خانواده‌ي مركبات است، بوي شيريني دارد و شادي و نشاط را با خودش به ارمغان مي‌آورد. عنبر هم با عطر گرمش باعث گرم و تند شدن اين تركيب عجيب‌وغريب سه‌گانه مي‌شود. ادو تويلت مردانه‌ي ديور ساواژ با بوي گرم، تند و شيرينش براي مصرف روزانه‌ي آقاياني كه در شهرهاي بزرگ و پرترافيك زندگي و كار مي‌كنند بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. با توجه به برند، قدرت پخش بو و ماندگاري بالايي كه Sauvage دارد، براي هديه دادن به پدر، همسر يا دوستتان گزينه‌اي اصلي و مهم حساب مي‌شود.

رايحه اوليه : ترنج , فلفل

رايحه مياني : اسطوخودوس , شمعداني , فلفل صورتي , لامي , خس خس , فلفل سيچوان , نعناع هندي

رايحه پايه : لابدانيوم , آمبروكسان , سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور ساواج

عطر ديور ساواج

ساواج

ديور ساواج

Dior Sauvage


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۲:۵۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ميس ديور چري-Dior Miss Dior Cherie عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور ميس ديور چري-Dior Miss Dior Cherie عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور ميس ديور چري-Dior Miss Dior Cherie

عطر ادكلن ديور ميس ديور چري-Dior Miss Dior Cherie

عطر ادكلن ديور ميس ديور چري-Dior Miss Dior Cherie ،كه توسط Christine Nagel خلق شد ، دختري جوان و جذابي به نام ميس ديور چري را معرفي مي كند.

بطري ميس ديور چري در همان پلتفرم هميشگي ميس ديورها ساخته شده است. روي شيشه نام ميس ديور شري را مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري به‌راحتي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. يك پاپيون زيبا روي گردن بطري گره خورده و زيبايي آن را دوچندان كرده است.

پس از اسپري كردن Miss Dior Cherie روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال ماندارين و توت فرنگي خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و ميوه‌اي، شادي و نشاط را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي مركباتي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل ياسمين و رز ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب گلي، تمركز و انرژي مثبت زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور، چوب صندل، گياه پاتچولي، خزه‌ي اوكموس و عنبر تشكيل شده‌اند. بوي اين نت‌هاي پاياني اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

رايحه اوليه : ماندارين – آناناس – گيلاس – توت فرنگي

رايحه مياني : گل ياس – گل رز – بنفشه – كارامل – پاپ كرن

رايحه پايه : مشك – نعناع هندي – عنبر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور ميس ديور چري

ادكلن ديور ميس ديور چري

ديور ميس ديور چري

Dior Miss Dior Cherie


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۲:۳۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum عطري است گرم.اين عطر در سال ۱۹۹۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن ديور ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum عطري است زنانه و شكيل.

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum،براي شب هاي سرد زمستاني مناسبت بيشتري دارد.

رايحه اوليه: ياسمن بزرگ گيا، شكوفه پرتقال

رايحه مياني: گل رز

رايحه پايه: وانيل،

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم

ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم

ديور هيپنوتيك پويزن اكستريت د پرفيوم

Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۲:۱۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Midnight Poison Extrait de Parfum عطري است گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Midnight Poison Extrait de Parfum عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Midnight Poison Extrait de Parfum

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Midnight Poison Extrait de Parfum

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم-Dior Midnight Poison Extrait de Parfum،براي شب هاي سرد زمستاني مناسب مي باشد.

رايحه اوليه: گل رز

رايحه مياني: نعنا هندي

رايحه پايه: وانيل، لوبيا تونكا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم

ادكلن ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم

ديور ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم

ميدنايت پويزن اكستريت د پرفيوم

Dior Midnight Poison Extrait de Parfum

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۱:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور فارنهايت له پرفيوم-Dior Fahrenheit Le Parfum عطري است تند و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور فارنهايت له پرفيوم-Dior Fahrenheit Le Parfum عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن ديور فارنهايت له پرفيوم-Dior Fahrenheit Le Parfum

عطر ادكلن ديور فارنهايت له پرفيوم-Dior Fahrenheit Le Parfum

عطر ادكلن ديور فارنهايت له پرفيوم-Dior Fahrenheit Le Parfum،را شايد بتوان نوه ديور فارنهايت كلاسيك ناميد كه هر چند ژن طايفه پدري را به ارث برده اما مدرن تر و گرم تر و امروزي تر و جوان پسندتر شده است.

شيشه‌ي اين عطر، بسيار زيبا و منحصر به فرد طراحي شده است. با نگاهي دقيق به فارنهايت، متوجه رنگهاي متضاد و مكمل سياه، قرمز و زرد خواهيد شد. روي شيشه نام Fahrenheit با رنگ سفيد به چشم مي‌آيد.

رايحه ابتدايي عطر با  بويي نيمه شيرين، گرم و گياهي و كمي سبز آغاز مي شود. رايحه الكلي مانند رام حسي گرم و خاص به تركيب عطر مي بخشد. رايحه برگ هاي درخت بنفشه كه در نسخه كلاسيك نيز حضور داشتند اينجا نيز به مشام مي رسند ولي اينبار ملايمتر و درنهايت حس شيرين و ملايم و دوست داشتني حاصل از رايحه وانيل نيز در كنار اين تركيبات به مشام مي رسد كه جذابيتي ويژه به عطر مي بخشد. در ادامه با اضافه شدن رايحه جير عطر حسي چرم مانند و تلخ به خود مي گيرد كه البته بسيار ملايم تر از نسخه اصلي است و حسي مدرن دارد به اضافه رايحه تند و تيز و ادويه اي مانند و بسيار خاص و مردانه تخم گشنيز كه تلخي عطر را به مقدار كمي افزايش مي دهد.

رايحه اوليه : شيرين بيان , نارنگي ماندارين , جير

رايحه مياني : برگ بنفشه , زيره سبز , گشنيز

رايحه پايه : وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت له پرفيوم

ادكلن ديور فارنهايت له پرفيوم

ديور فارنهايت له پارفوم

Dior Fahrenheit Le Parfum


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۱:۴۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne عطري است خنك.اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne عطري است مردانه و انرژيك.

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne،براي روزهاي گرم سال مناسبت بيشتري دارد.

رايحه اوليه: ماندارين ، بهار نارنج،اسطوخدوس

رايحه مياني: زنبق

رايحه پايه: پوسته محافظ كاكائو ، نعنا هندي، وتيور، چرم

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم كلون

ادكلن ديور هوم كلون

ديور هوم كلون

Dior Homme Cologne


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۱:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱-Dior Homme Intense 2011 عطري است گرم و تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱-Dior Homme Intense 2011 عطري است مردانه و لاكچري.

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس 2011-Dior Homme Intense 2011

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱-Dior Homme Intense 2011

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱-Dior Homme Intense 2011،براي شب هاي سرد زمستاني مناسب مي باشد.

 به‌ محض اينكه اين ادكلن را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي اسطوخودوس خواهيد شد.پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل زنبق، مشك و گلابي ساخته‌ شده‌اند.در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از علف وتيور و چوب سدر ويرجينيا تشكيل شده‌اند.

بطري آن بسيار مردانه و محكم ساخته شده و به‌خوبي در دست آقايان جا مي‌شود. روي شيشه نام Homme Intense و نشان ديور با رنگ تيره چاپ شده است. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و به‌خوبي از روي شيشه‌ي آن ديده مي‌شود. روي گردن بطري نام اين عطر را مشاهده مي‌كنيد. درپوش Homme Intense شكلي مكعبي دارد و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.

رايحه اوليه: اسطوخدوس

رايحه مياني: گلابي، زنبق، مشك گل خطمي

رايحه پايه: سدر، وتيور

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱

ادكلن ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱

ديور هوم اينتنس ۲۰۱۱

Dior Homme Intense 2011


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۰:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن-Dior L`Elixir Hypnotic Poison عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن-Dior L`Elixir Hypnotic Poison عطري است زنانه و لاكچري.

عطر ادكلن ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن-Dior L`Elixir Hypnotic Poison

عطر ادكلن ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن-Dior L`Elixir Hypnotic Poison

عطر ادكلن ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن-Dior L`Elixir Hypnotic Poison ،بهترين گزينه براي شب هاي سرد زمستاني مي باشد.

رايحه اوليه: ياسمن بزرگ گيا، انيسون ستاره اي

رايحه مياني: شيرين بيان

رايحه پايه: وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن

ادكلن ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن

ديور له الكسير هيپنوتيك پويزن

Dior L`Elixir Hypnotic Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۰:۳۶ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب