عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 50
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100419
چت باکس

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۵۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT

عطر ادكلن ديور ديوريسيمو-Dior Diorissimo EDT، كه عطر رمانتيك دهه ي ۵۰ بود ، با رايحه ي خنك و شيرين خود حاصل سوسن ، ياس بنفش و گل ياس به كار رفته در تركيباتش ، ياد آور صبحي بهاري در باغي پر از گل هاي رنگين و لطيف مي باشد .

كيريستين ديور بر اين باور بود كه بوي گل سوسن سمبلي از اميد ، شادي و لذت بردن از زندگي مي باشد . او همچنين معتقد بود كه عطر ديوريسيمو عطر روح آدمي است و نوعي غذاي روح به شمار مي رود .ديور ديوريسيمو پخش بو و ماندگاري متوسطي دارد و گزينه بسيار خوبي است براي بهار و تابستان.

تركيبات (نت هاي عطر) عطر زنانه ديور ديوريسيمو عبارتند از:

رايحه اوليه : نت هاي سبز رنگ – ترنج

رايحه مياني : رزماري – سوسن – ياس بنفش – گل ياس – برنيا – گل نرگس – يالانگ يالانگ

رايحه پايه : چوب صندل – چرم

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور ديوريسيمو

ادكلن ديور ديوريسيمو

ديور ديوريسيمو

Dior Diorissimo EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۸:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men ،كه توسط Francois Demachy در سال ۲۰۱۴ خلق شد، محصولي برجسته و لطيف با جذابيت و كشش فوق العاده و شهواني مي باشد.

اين عطر مخصوص آقاياني كه ۱۰۰ دليل براي زندگي كردن و شاد بودن دارند طراحي شده . شعار معروف در وصف اين عطر اين گونه مي باشد كه : به صورتي رويا پردازي كن كه انگار براي هميشه زندگي خواهي كرد ولي جوري زندگي كن كه گويي همين امروز خواهي مرد .تركيب عالي ، ناب ، بي نظير و خالص آن با رايحه ي تازه و شيريني از گريپ فوروت مراكشي و ترنج آغاز شده كه رگه هاي تندي از گشنيز نيز در آن موج مي زند و در قلب به زنبق رسيده و در بيس با گرماي دلپذير عنبر و تندي سدر ويرجينيا آميخته مي شود . بهترين زمان استفاده از آن روزهاي گرم سال مي باشد.

رايحه اوليه: گريپ فوروت – ترنج – گشنيز

رايحه مياني: زنبق

رايحه پايه: سدر – عنبر

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم او فور من

ادكلن ديور هوم او فور من

ديور هوم او فور من

Dior Homme Eau for Men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۷:۴۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche ،توسط Francois Demachy مخصوص دختران و بانواني آزاد و عاشق زندگي كساني كه از جوان و به روز ماندن لذت مي برند ، خلق شد .

بطري Addict Eau Fraiche در همان پلتفرم قبلي اديكت ساخته شده است. مايع درون بطري به رنگ صورتي است و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. پايين شيشه نشان تجاري ديور با رنگ نقره‌اي كار شده است. درپوش Addict Eau Fraiche با شكل مكعبي و رنگ شفافش به‌خوبي روي گردن فلزي آن سوار شده است.

پس از اسپري كردن Addict Eau Fraiche روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج خواهيد شد. اين نت مركباتي شادي و تازگي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. نت‌هاي مياني از گل زنبق دره و فريزيا تشكيل‌شده‌اند. بوي اين تركيب گلي هيجان و انرژي مثبت را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب مشك ساخته مي‌شوند.

رايحه اوليه : ليمو ترش , گريپ فروت

رايحه مياني : انار , فريزيا , لاله مردابي

رايحه پايه : روايح چوبي , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت او فرش

ادكلن ديور اديكت او فرش

ديور اديكت او فرش

Dior Addict Eau Fraiche


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۷:۲۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine،عطري است شاداب، شيرين و ميوه اي با زمينه مشخصي از گلها.

رايحه ابتدايي عطر با بوي بسيار شاداب و ترش و شيرين (بيشتر متمايل به شيرين) ليمو و مقداري تمشك آغاز ميشود كه رايحه گل گاردنيا نيز در كنارشان وجود دارد. رايحه اي شيرين و شاداب و آبدار با حسي سفيد و ملايم و بسيار دلپذير از رايحه گل گاردنيا.

در ادامه رايحه عطر تغييرات كمي داشته و با حفظ حس شاداب و شيرين و ميوه اي خود كمي گلي تر ميشود و رايحه گل گاردنيا حسي سفيدتر، روشن تر و كمي نيز سبز به عطر ميبخشد. ديور اديكت اين پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و گزينه بسيار خوبي است براي بهار و تابستان.

رايحه ها : سدر – ليمو – رازبري – ياسمن

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت شاين

ادكلن ديور اديكت شاين

ديور اديكت شاين

Dior Addict Shine


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۷:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan

عطر ادكلن ديور عود اسپهان-Dior Oud Ispahan،عطريست از سري پريوه ديور كه كيفيت ساخت بسيار بالاي آنها وجه تمايزشان از عطرهاي استاندارد اين برند ميباشد.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي نيمه شاداب و كمي شيرين رز تركيب با عود آغاز ميشود كه حسي تلخ و چوبي، ترش و شيرين و گلي و رزي دارد. چيزي كه از ابتدا كاملا مشخص است طبيعي بودن و كيفيت بسيار بالاي رايحه هاي عود و رز استفاده شده در اين عطر ميباشد. در كنار اين دو رايحه مشك سفيد نيز قرار دارد كه حسي چرب و چركين و كمي حيواني به عطر ميدهد. در ادامه رايحه رز و عود تا حد مشخصي ضعيف شده و در حاشيه قرار ميگيرند و رايحه مشك سفيد و آن حالت چركين و دودي و كثيف و بسيار خاص رايحه غالب عطر ميگردد.

رايحه ي اوليه : گالبانوم

رايحه ي ثانويه : نعناع هندي

رايحه ي پايه : گل رز – عود – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور عود اسپهان

ادكلن ديور عود اسپهان

ديور عود اسپهان

Dior Oud Ispahan


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۶:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور پويزن-Dior Poison عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۸۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور پويزن-Dior Poison عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن ديور پويزن-Dior Poison

عطر ادكلن ديور پويزن-Dior Poison

عطر ادكلن ديور پويزن-Dior Poison ،عطريست كلاسيك از خانواده ديور كه در عين حال رايحه اي بسيار مدرن، قدرتمند، جدي، جذاب و زنانه دارد.

رايحه ابتدايي عطر با بوي بسيار قدرتمند و گرم عسل، ميوه آلو و گل مريم آغاز ميشود كه تلخي ضعيف و البته مشخصي به خاطر حضور رايحه بخور نيز در آن حس ميشود. رايحه ميوه اي هر چند ذره اي شاداب به نظر ميرسد و رايحه گل مريم نيز آن حس خوشبو و ملايم و سفيد خود را دارد وليكن قدرت و گرماي زياد رايحه عسل هر دو اين رايحه هارا شيرين و وحشي ساخته است.

در ادامه رايحه عطر تغيير زيادي نداشته وليكن با اضافه شدن رايحه هاي ادويه هايي مانند دارچين و تخم گشنيز و همينطور قوي تر شدن رايحه بخور، عطر تلخ تر شده و حالتي خشك و جدي به خود ميگيرد. تركيبي تلخ و شيرين كه تضاد بينظير و هنرمندانه اي دارد. 

رايحه اوليه : آلو , ميوه هاي جنگلي , اقاقياي برزيلي , باديان رومي , گشنيز

رايحه مياني : رز , ميخك صدپر , شكوفه پرتقال , گل مريم , ياس , دارچين , روايح دودي , عسل , اوپوپوناكس

رايحه پايه : گل آفتاب پرست , وانيل , چوب صندل سفيد , خس خس , مشك , كهربا , سدر

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

 عطر ديور پويزن

ادكلن ديور پويزن

ديور پويزن

Dior Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۶:۱۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور فور اور اند اور-Dior Forever and Ever عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور فور اور اند اور-Dior Forever and Ever عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور فور اور اند اور-Dior Forever and Ever

عطر ادكلن ديور فور اور اند اور-Dior Forever and Ever

عطر ادكلن ديور فور اور اند اور-Dior Forever and Ever ،با رايحه اي رمانتيك ، جذاب و لطيف مخصوص خانم هاي جوان و فريبنده ساخته شده است و تداعي گر روز ها و شبهايي پر از هياهو در باغ هاي گل رز ديور مي باشد . در تركيب اين عطر استثنايي كه از مانگا ، گل ياس و گل رز استفاده شده ، تناژي از تندي جوز و وانيل نيز به مشام مي رسد.

رايحه اوليه : مانگا

رايحه مياني : گل ياس

رايحه پايه : گل رز

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فور اور اند اور

ادكلن ديور فور اور اند اور

ديور فور اور اند اور

Dior Forever and Ever


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۵:۳۹ ] [ عطر بازار ]

تستر عطر ادكلن ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور پيور پويزن عطري است زنانه و محرك.

عطر ديور پيور پويزن - Dior Pure Poison

عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison

زهر ناب عنواني واقع بينانه و بدون اغراق در تعريف اغوا كنندگي عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison است . جسارت و بي پروايي در عمق اين رايحه ، هماهنگي باور نكردني آن در تركيب پيچدگي زنانه و ظرافت عاشقانه را به تصوير مي كشد.

Carlos Benaimو Dominique Ropion وOlivier Polge از سازندگان و طراحان اين محصول جاودانه در سال ۲۰۰۴ اند .اين محصول در رايحه ي خود احساس آرامش شگرفي را نهان نموده و در ظاهري بسيار بي آزار و صادق ، با فريبندگي و بي پروايي ، جسارت و جذابيت خود را بيان داشته و ظرافت عاشقانه و تركيب پيچيده اي از عشق يك بانوي جذاب را به تصوير كشيده است . در نت اول خود ترنج ، پرتقال ماندارين ، ياس و پرتقال ، در نت مياني شكوفه هاي پرتقال و بوته ي ياس و در نت نهايي چوب صندل ، عنبر و سدر را داراست . اين محصول جمعي دلخوشي ها با تركيبي پيچيده و باور نكردني است . پايه ي اصلي اين تركيب را ياس تشكيل داده تا اين محصول را عطري آرامش بخش نمايد . اگر ميخواهيد از ملاقاتي عاشقانه در شب و كنار عشقتان ، بيشترين لذت را ببريد ، بودن اين رايحه در كنارتان به شما اين اطمينان خاطر را ميدهد كه برايتان شبي تدارك ببيند كه هرگز آن را تجربه نكرده ايد . اگر بخواهيم به راحتي اين عطررا توصيف كنيم بايد بگوئيم در بين تمامي عطرها ، هيولايي به تمام معناست .

مناسب براب مجالس رسمي و تمامي سنين

رايحه ابتدايي: ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، پرتقال (Orange) ، گل ياس (Jasmine)

رايحه مياني: گل ياسمن (Gardenia) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom)

رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، درخت سدر (Cedar) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور پيور پويزن

عطر ديور پيور پويزن

پيور پويزن

ديور پيور پويزن

Dior Pure Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۵:۱۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور -Dior عطري است گرم. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور پويزن گرل –Dior Poison Girlعطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور پويزن گرل-Dior Poison Girl

عطر ادكلن ديور پويزن گرل-Dior Poison Girl

جديد ترين فرزند از خانواده پويزن ها كه سال ۲۰۱۶ لانچ شد . كاملا گرم و شيرين و سنگين ! شايد بهتر بود بجاي واژه گرل از واژه ومن استفاده ميشد براي نام گذاري اين عطر ! چون رايحه اش برخلاف اسمش اون شور و نشاط دخترونه رو نداره و برعكس كاملا يك عطر زنانه و مجلسيست ! البته جا داره عرض كنيم از نسخه هيپنوتيكش  كمي جوان تره .

بي شباهت به ايو سن لارن بلك اپيوم نيست . در استشمام ابتدايي كاملا وانيلي و حالتي مابين تلخي و شيرينيست .

بادام نقش به سزايي در حالت نرمي رايحه اين عطر داره . خيلي شيرين نيست  . يگ رگ تلخي هم داره . ازين رو عطرتون چهره جالبي پيدا ميكنه .

رايحه اوليه : نارنج , ليمو ترش

رايحه مياني : رز , شكوفه پرتقال

رايحه پايه : گل آفتاب پرست , وانيل , دانه تونكا , بادام , چوب صندل سفيد , كشمران , بلسان كلمبيايي

عطر ادكلن ديور -Dior

فروشگاه عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور پويزن گرل

ادكلن ديور پويزن گرل

ديور پويزن گرل

Dior Poison Girl


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۴:۴۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جادور -عطر ادكلن ديور جادور- Dior J’adore 150 ml عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ديور جادور – Dior J’adore -ژادوق- عطري است زنانه و كلاسيك.

عطر جادور -عطر ديور جادور- Dior J'adore

عطر جادور -عطر ديور جادور- Dior J’adore

عطر جادور يكي ديگر از بهترين تركيبات شركت ديور كه مشابه اسمهاي سابق آن است كه ايندفعه اسم آن احساسات و لطايف را بيشتر تحريك ميكند ، اين عطر بسيار شيك و با كلاس بوده و نوگرايي را به رخ طرفداران ديگر محصولات ديور مي كند. عطر جادور ، عطري پر زرق و برق و مدرن بوده ، از همين رو آمبولانژهاي مختلفي از اين محصول در غلظت هاي متفاوت شاهد هستيم . طراحي بطري اين محصول با پيروي از آمفوراي يوناني و بارنگي طلايي و پر زرق و برق و با مايع طلايي نهفته در آن ، يكي از برترين طراحي ها ، در زمينه ي طراحي بطري محصولات بشمار مي آيد. بيشتر محبوبيت جادور به دليل وجود نسخه‌هاي متعددي است كه از آن ساخته شده است.

بطري عطر ادكلن جادور -عطر ادكلن ديور جادور- Dior J’adore 150 ml بسيار جذاب و زنانه ساخته شده است. رنگ طلايي شيشه، حسي لوكس را به بيننده منتقل مي‌كند. اين عطر براي روزهاي بهاري و پاييزي پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته «Calice Becker» انجام شده است. گردن طلايي بطري با اندازه‌ي كشيده و قوس مناسبي كه دارد، شكل بطري را به طرز عجيبي منحصربه‌فرد كرده است. سر بطري، مانند يك نگين ارزشمند مي‌درخشد. پس از اسپري كردن جادور روي پوست و محل نبضتان، بوي نارنج، گلابي، هلو، طالبي، گل ماگنوليا و پرتقال ماندارين را احساس خواهيد كرد. اين تركيب شيرين و ميوه‌اي، هيجان و شادي را به روح شما تزريق خواهد كرد. پس از مدتي، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از گل مريم، آلوي سياه، بنفشه، اركيده، فريزيا، ياسمين، زنبق دره و رز ساخته‌شده‌اند. اين تركيب گلي، تمركز و آرامش دروني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از وانيل، مشك، چوب سدر و تمشك سياه تشكيل‌شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي ناب، حس شادي و تعادل دروني خوبي خواهيد داشت. خريد عطر ديور جادور با توجه به پخش بوي بالا، ماندگاري بالا، برند شناخته‌شده و شيشه‌ي زيبايش براي شما و كساني كه عطر ديور جادور را از شما هديه مي‌گيرند بسيار لذت‌بخش خواهد بود.

رايحه ابتدايي: ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، گل مگنوليا (Magnolia) ، خربزه (Melon) ، هلو (Peach) ، گلابي (Pear)

رايحه مياني: گل فريسيا (Freesia) ، گل ياس (Jasmine) ، گل برف (Lily of the Valley) ، گل اركيده (Orchid) ، گل محمدي (Rose) ، گل مريم (Tuberose) ، بنفشه (Violet) ، آلو (Plum)

رايحه پاياني: مشك (Musk) ، توت سياه (Blackberry) ، وانيل (Vanilla) ، درخت سدر (Cedar) ، گياه تاج خروس (Amaranth)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور جادور

عطر ديور جادور

ديور جادور

Dior J’adore


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۴:۲۱ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب