عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 128
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100497
چت باکس

عطر ادكلن ديور اسكيل پرتوفينو-Dior Escale a Portofino عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور اسكيل پرتوفينو-Dior Escale a Portofino عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن ديور اسيكل پرتوفينو-Dior Escale a Portofino

عطر ادكلن ديور اسكيل پرتوفينو-Dior Escale a Portofino

عطر ادكلن ديور اسكيل پرتوفينو-Dior Escale a Portofino، كه توسط Francois Demachy خلق شد ، با تركيبي  كه بيش از همه رايحه ي ترنج ، شكوفه پرتقال و دانه ي پتي در آن به مشام مي رسد همچنين خنكي خاصي كه دارد  براي مصرف در روزهاي گرم تابستاني پيشنهاد عالي مي باشد

رايحه اوليه : ترنج – دانه پتي – ليمو

رايحه مياني : بادام – شكوفه پرتقال – ميوه سرو كوهي

رايحه پايه : سدر – درخت سرو – گالبانوم – زيره – كشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط: عطر ديور اسكيل پرتوفينو

ادكلن ديور اسكيل پرتوفينو

ديور اسكيل پرتوفينو

Dior Escale a Portofino


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۳:۵۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J'adore L'absoluعطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J'adore L'absolu

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu

عطر ادكلن ديور جادور ابسولو-Dior J’adore L’absolu، توسط Francois Demachy با رايحه اي ملايم و شيرين كه آن را غالبا از گل هاي ياس ، مريم ، رز و يالانگ يالانگ خلق شد . اين عطر با سبكي بسيار شيك ، مدرن و لطيف كه حسي سرشار از تازگي و وقار را با خود به ارمغان مي آورد ، براي مصرف در روزهاي خنك بهاري پيشنهاد عالي مي باشد . بطري اين عطر فرانسوي بسيار شيك و زيبا طراحي شده است و به‌راحتي در دست بانوان جا مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ روشنش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. به‌محض اينكه جادور را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي گياه يلانگ‌يلانگ خواهيد شد. اين تركيب گلي و شيرين، انرژي و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل مريم، ياسمين و رز ساخته‌ شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب طبيعي و گياهي، تمركز و هيجان بسيار زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از نت‌هاي ميوه‌اي، مشك و نت‌هاي چوبي تشكيل شده‌اند. رايحه‌ي اين عناصر شيرين و طبيعي، اعتمادبه‌نفس زيادي را به شما هديه مي‌كند.

رايحه اوليه : يالانگ يالانگ

رايحه مياني : گل مريم – گل ياس – گل رز

رايحه پايه : ميوه – مشك – نت هاي چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور جادور ابسولو

ادكلن ديور جادور ابسولو

ديور جادور ابسولو

Dior J’adore L’absolu


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۳:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن – Dior Midnight Poison 50 ml عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار  عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ديور ميدنايت پويزن عطري است زنانه و جادويي.

عطر ديور ميدنايت پويزن - Dior Midnight Poison

عطر ديور ميدنايت پويزن – Dior Midnight Poison

ديور در توليد عطر ديور ميدنايت پويزن (Dior Midnight Poison) و تبليغ آن، نگاهي به افسانه سيندرلا داشته است . اما چهره اي جديد ، ظلماني ، پليد و شكارچي از او ، كه بيان گر قدرت اغواگري ميدنايت است. در افسانه ، جادوي او در ساعت دوازده به اتمام مي رسد اما درر تبليغ ، زنگ ساعت دوازده ، آغاز نمايش چهره شروري از سيندرلاست ! ويدئوي ميدنايت در فضاي تاريكي نيمه شب و به رنگ آبي لاجوردي اتفاق مي افتد كه در هماهنگي كامل با نت مياني عطر ” رايحه رز تاريك و مرموز ” قرار دارد .

رز پليد: بر پايه عطر گل رزي بسيار تيره و مرموز ( كه به آن رايحه پليد نيز گفته مي شود ) طراحي شده كه در بستري از نعناي هندي قرار دارد . در نت اوليه رز و در نت ميانه عنبر و در نت اصلي نعناع هندي و وانيل را با خود همراه دارد . رايحه اي مرموز كه پس از گذشت بيست سال از ساخت اولين پويزون از اين برند به بازار عرضه شد و جايگاه پنجم در سري توليدات اين خانواده را داراست و با الهام جان گاليانو به اين شكل و ساختار در آمد . رايحه اي كه در ابتدا بسيار قدرتمند ظاهر شده و در ادامه پس از خشك شدن بر روي پوست بدنتان ، به بويي زرق و برق دار تبديل شده و تا مدت زمان طولاني با شما همراه خواهد بود .

از ويژگي هاي جالب توجه ميدنايت ، ته مايه خفيفي از رايحه اي مردانه است . اين عطر الزامي است براي آنان كه مي خواهند از نهايت قدرت زنانه و جذابيت خود براي شكار استفاده كنند . بالغ ، كامل و مدرن .

اين عطر توسط Jacques Cavallier , Olivier Cresp , Francois Demachy در سال ۲۰۰۷ طراحي شده.

مكان استفاده : رسمي ، شبانه و مناسب مكان هايي كه مي خواهيد مركز توجه و الهه جذابيت باشيد.

رايحه ابتدايي: ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange)

رايحه مياني: گل محمدي (Rose)

رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، وانيل (Vanilla) ، درخت پچولي (Patchouli)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور ميدنايت پويزن

عطر ديور ميدنايت پويزن

ميدنايت پويزن

ديور ميدنايت پويزن

Dior Midnight Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۳:۰۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vitaعطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita

عطر ادكلن ديور دلچه ويتا-Dior Dolce Vita، توسط Pierre Bourdon با رايحه ي غالبي از دارچين ، وانيل ، هلو و هل خلق شد . اين عطر با ماندگاري بالا براي مصرف در طول روزهاي سرد زمستاني پيشنهاد مي شود و با شيريني خود ياد آور روز هايي شاد و پر هياهو در تابستاني داغ و آفتابي مي باشد . اگر به شيشه‌ي دولچه ويتا نگاه كنيد، متوجه شكل كروي و لوكس آن خواهيد شد. روي شيشه نام Dolce Vita با خط درشت و در زير آن نام Christian Dior را مشاهده مي‌كنيد. در بطري به شكل يك كره‌ي شفاف است و به‌خوبي روي آن سوار شده است. مايع درون بطري به رنگ طلايي بوده و از روي شيشه‌ي شفاف دولچه ويتا به‌راحتي ديده مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از دولچه ويتا روي پوست و رد محل نبض يا لباستان متوجه بوي گل زنبق، هلو، ليمو، نارنج، گل رز و هل خواهيد شد. هل با شيريني و گرماي ملايمي كه دارد، هيجان زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. بوي گل‌هاي زنبق و رز انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما هدايت مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني جايگزين نت‌هاي ابتدايي خواهند شد. اين نت‌ها از تركيب زردآلو، گل ماگنوليا و زنبق، دارچين، چوب رزوود برزيلي و گل آفتاب‌گردان تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شلوغ و عجيب‌وغريب نشاط و انرژي بسيار زيادي را در شما به وجود مي‌آورد. وقتي مدتي از اين حالت گذشت، نت‌هاي پاياني با وجود چوب صندل، نارگيل، وانيل و چوب سدر جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. شيريني اين نت‌ها، استرس، اضطراب و افسردگي را از شما دور كرده و آرامش دروني عميقي براي شما به ارمغان خواهد آورد.

رايحه اوليه : سوسن – هلو – گريپ فوروت – ترنج – گل رز – هل

رايحه مياني : زردآلو – مگنوليا – سوسن – دارچين – گل گاو زبان – چوب قرمز برزيلي

رايحه پايه : چوب صندل – نارگيل – وانيل – سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور دلچه ويتا

ادكلن ديور دلچه ويتا

ديور دلچه ويتا

Dior Dolce Vita


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۱:۳۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT، توسط شخصي بنام  Olivier Polge با تركيبي از گل ها و گياهان معطر مخصوص فصول سرد سال به بازار معرفي گرديد  از جمله مواد بكار رفته در تركيب آن مي توان به مريم گلي ، ترنج ، هل ، كاكائو و چرم اشاره كرد . اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو تويلت زيبا نگاه كنيد، به‌سرعت مجذوب شكل ساده و درعين‌حال شيك آن مي‌شويد. اولين چيزي كه در اين شيشه نظر شما را به خودش جلب مي‌كند، لوله‌ي نازل سياه‌رنگ آن است. اين لوله از روي شيشه‌ي شفاف ديور اوم به‌وضوح ديده مي‌شود. روي گردن فلزي بطري، نشان كريستين ديور به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون شيشه از روي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در مكعب مستطيلي و بي‌رنگ شيشه، به‌خوبي روي بطري سوار شده و وزن خوبي به تركيب كلي ديور اوم بخشيده است. در پايين سينه‌ي بطري، نام Dior Homme با حروف بزرگ چاپ شده و ديده مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از ديور اوم روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي گياه اسطوخودوس، مريم‌گلي و نارنج به مشامتان خواهد رسيد. اين تركيب سه‌گانه، نشاط و طراوت خاصي را به شما و اطرافيانتان منتقل مي‌كند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني با وجود گل سوسن، عنبر، و كاكائو جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. استشمام اين تركيب تند و شيرين، باعث بالا رفتن هيجان و احساس امنيت در شما خواهد شد. وقتي مدت زيادي از اين حال گذشت، نت‌هاي پاياني كه از علف وتيور، گياه جادويي پاتچولي و چرم تشكيل‌شده‌اند، جاي نت‌هاي مياني را خواهند گرفت. اين تركيب سه‌گانه‌ي تندوتيز، با گرما و جديتي كه در عمقش پنهان است، اعتمادبه‌نفس و تمركز شما را بالا مي‌برد. ادو تويلت مردانه‌ي ديور مدل Dior Homme، با بوي تند و گرمش براي روزهاي بهاري، پاييزي و زمستاني بسيار مناسب است.

رايحه اوليه : اسطوخودوس ، ترنج ، مريم گلي

رايحه مياني : عنبيه ، عنبر ، هل ، كاكائو

رايحه پايه : نعناع هندي ، چرم ، خس خس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم

ادكلن ديور هوم

ديور هوم

Dior Homme EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۱:۱۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هاير-Dior Higher عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هاير-Dior Higher عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور هاير-Dior Higher

عطر ادكلن ديور هاير-Dior Higher

عطر ادكلن ديور هاير-Dior Higher، توسط دو نفر به نام هاي Olivier Gillotin و Olivier Pescheux با رايحه اي خنك و تند حاصل ريحان ، گلابي ، ليمو ، رزماري و ادويه جات مخصوص فصول گرم سال روانه ي بازار شد . بطري هاير در عين سادگي بسيار مدرن و شيك ساخته شده است. روي اين بطري سفيدرنگ، نام Higher و نشان تجاري ديور به‌صورت برجسته حك شده است. درپوش Higher رنگي نقره‌اي دارد و با شكل مكعبي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. پس از اسپري‌كردن Higher  روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي هلو، ليمو، ريحان و گلابي خواهيد شد. اين تركيب طبيعي ميوه‌اي و شيرين، هيجان و شادي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب رزماري، ادويه و درخت سرو ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي تند و گياهي، انرژي و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك و چوب درخت گلابي تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد داشت.

رايحه اوليه : هلو ، ريحان ، ليمو ، گلابي

رايحه مياني : ادويه جات ، درخت سرو ، رز ماري

رايحه پايه : مشك ، درخت گلابي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هاير

ادكلن ديور هاير

ديور هاير

Dior Higher


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۰:۴۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس – Dior Homme Intense در سال ۲۰۰۷ با رايحه اي گرم و شيرين و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ديور هوم اينتنس – Dior Homme Intense عطري است مردانه و دلفريب. رايحه گرم و گيراي آن فراخور آقايان شيك پوش و سخت پسند بوده كه شيريني نهايي عطر، بسيار محرك و جذب كننده است.نماي شيشه آن همچون Dior Homme بوده و رنگ مايع آن كمي تيره تر است. عطري بي نظير براي فصل هاي سرد سال از جمله پاييز و زمستان.

اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو پرفيوم زيبا نگاه كنيد، به‌سرعت مجذوب شكل ساده و درعين‌حال شيك آن مي‌شويد. اولين چيزي كه در اين شيشه نظر شما را به خودش جلب مي‌كند، لوله‌ي نازل سياه‌رنگ آن است. اين لوله از روي شيشه‌ي شفاف ديور هوم به‌وضوح ديده مي‌شود. روي گردن فلزي بطري، نشان كريستين ديور به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون شيشه از روي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در مكعب مستطيلي و سياه شيشه، به‌خوبي روي بطري سوار شده و وزن خوبي به تركيب كلي ديور هوم بخشيده است. در پايين سينه‌ي بطري، نام Dior Homme Intense با حروف بزرگ چاپ شده و ديده مي‌شود.

عطر ديور هوم اينتنس - Dior Homme Intense - عطر ليليوم

عطر ديور هوم اينتنس – Dior Homme Intense – عطر ليليوم

عطر ديور هوم اينتنس بعد از نسخه ي ديور هوم و به عنوان جايگزين و تكميل آن از برند سلطنتي ديور ،  طراحي و روانه ي بازار شد . اين محصول با رايحه اي گيرا و حس برانگيز و غني با خط بويايي بالا ، مناسب ميهماني هاي شبانه و رسمي ميباشد . در دسته ي رايحه هاي چوبي قرار دارد و در مسير بويايي خود در ابتدا اسطوخودوس ، در ميانه ي راه زنبق ، گل ختمي و گلابي و در انتها سدر و خس خس عناصر تركيبي اين رايحه ميباشند . تركيب اين عناصر رايحه ي گرم و شيريني را متشكل شده تا اين عطر را مناسب براي سرماي روزهاي زمستان و شب هاي پائيزي بنمايد . رايحه اي كاملا قدرتمند كه در ابتدا با بوي افسانه اي و دلپذير اسطوخودوس باز شده و پس از خشك شدن بروي پوست بدن با عنبيه يا همان گل ختمي و مشك خود نمايي كرده و در انتها نيز با نمايشي از خس خس و سدر ويرجينيا ماموريت خود را به پايان رسانده و ماندگار ميگردد . از اين رايحه ي بينظير ميتوان در تمامي مكان ها ، زمان ها و متناسب با هر نوع ميهماني ، ميتينگ و محل كار بهره ي لازمه را برد . مختص آقايان با كلاس و جنتلمن و اغوا كننده اي بي نظير براي بانوان ميباشد.

نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : گل زنبق (Iris) ، اسطو خدوس (Lavender)

نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : كهربا (Amber) ، وانيل (Vanilla)

نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : گياه مشك مالو (Ambrette) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)

توجه: اين محصول به تازگي ملايم‌تر شده و از ماندگاري و پخش بوي آن كاسته شده است.

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم اينتنس

ادكلن ديور هوم اينتنس

ديور هوم اينتنس

Dior Homme Intense


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۵۰:۱۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور آكوا فارنهايت-Dior Aqua Fahrenheit عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور آكوا فارنهايت-Dior Aqua Fahrenheit عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور آكوا فارنهايت-Dior Aqua Fahrenheit

عطر ادكلن ديور آكوا فارنهايت-Dior Aqua Fahrenheit

عطر ادكلن ديور آكوا فارنهايت-Dior Aqua Fahrenheit، توسط شخصي به نام Francois Demachy خلق شد كه با داشتن تركيبي از نشانه هاي آب و آتش ، تفسير جديدي از تازگي ، طراوت ، حس آزادي و پرواز روح است . روي شيشه نام آكوا فارنهايت و نشان تجاري ديور را مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري با رنگ تيره و شكل استوانه‌اي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. پس از اسپري كردن اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال ماندارين و گريپ‌فروت خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و شيرين، شادي و طراوت را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي مركباتي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل بنفشه، ريحان و نعناع ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب تند و خنك، تمركز و هيجان زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور و چرم تشكيل شده‌اند. بوي چرم و وتيور اعتمادبه‌نفس بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

رايحه اوليه : ماندارين ، گريپ فوروت

رايحه مياني : بنفشه ، ريحان ، نعناع

رايحه پايه : چرم ، خس خس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور آكوا فارنهايت

ادكلن ديور آكوا فارنهايت

ديور آكوا فارنهايت

Dior Aqua Fahrenheit


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۹:۵۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم كلون ۲۰۱۳-Dior Homme Cologne 2013 عطري است خنك و ترش. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne، توسط Francois Demachy با رايحه اي خنك و ترش حاصل مركبات ، گل ها ، ترنج و شكوفه گريپ فوروت ايتاليايي مخصوص استفاده در روزهاي گرم تابستاني خلق شد . اين عطر حس خالص ، ناب و تازه بودن را درست همانند پوشيدين يك لباس نخي و سفيد بعد از استحمام به انسان مي دهد . روي بطري نام Dior Homme Cologne به‌خوبي ديده مي‌شود. مايع بي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. با اولين اسپري از Dior Homme Cologne روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و شيرين، انرژي مثبت و شادي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب شكوفه‌ي درخت گريپ‌فروت ساخته مي‌شوند. بوي چوبي و شيرين اين نت‌‌ مياني، هيجان و تمركز را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت ‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها، اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد يافت.

رايحه اوليه : ترنج

رايحه مياني : شكوفه گريپ فوروت

رايحه پايه : مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم كلون

ادكلن ديور هوم كلون

ديور هوم كلون

Dior Homme Cologne


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۹:۲۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن سكرت-Dior Hypnotic Poison Eau Secrete عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن سكرت-Dior Hypnotic Poison Eau Secrete عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن سكرت-Dior Hypnotic Poison Eau Secrete

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن سكرت-Dior Hypnotic Poison Eau Secrete

عطر ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن سكرت-Dior Hypnotic Poison Eau Secrete، كه توسط Francois Demachy خلق شد ، همانند ديگر محصولات كالكشن هيپنوتيزم داراي رايحه اي كشنده ، جذاب ، قوي و وسوسه انگيزي است كه آن را از وانيل ، گل ياس ، ماندارين و بهار نارنج حاصل مي كند . اين محصول با رايحه ي گرم و شيريني كه دارد براي مصرف در روزها و شب هاي خنك پاييز و زمستان پيشنهاد خوبي مي باشد . بطري اين عطر بسيار شيك و زنانه ساخته شده و از پلتفرم پويزن‌هاي قبلي پيروي مي‌كند. روي شيشه‌ي سرخ‌رنگ اين عطر نام Hypnotic Poison و نشان تجاري ديور با رنگ طلايي ديده مي‌شود. اين عطر حجمي برابر با ۱۰۰ ميلي‌ليتر دارد و شما را تا مدت زيادي از خريد عطر جديد بي‌نياز مي‌كند. پس از اسپري كردن Hypnotic Poison روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال ماندارين، نارنج و پرتقال خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و شيرين، شادي و طراوت را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از گل ياسمين و شكوفه‌ي پرتقال ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب گلي، تمركز و انرژي مثبت زيادي خواهيد داشت. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از وانيل تشكيل شده‌اند. بوي اين نت‌هاي پاياني اعتمادبه‌نفس و آرامش دروني بالايي را در شما ايجاد مي‌كند.

رايحه اوليه : ماندارين – ترنج – پرتقال

رايحه مياني : گل ياس – بهار نارنج

رايحه پايه : وانيل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هيپنوتيك پويزن سكرت

ادكلن ديور هيپنوتيك پويزن سكرت

ديور هيپنوتيك پويزن سكرت

Dior Hypnotic Poison Eau Secrete


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۸:۵۹ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب