عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 106
دیروز : 278
افراد آنلاین : 1
همه : 87766
چت باکس

عطر ادكلن ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور پيور پويزن عطري است زنانه و محرك.

عطر ديور پيور پويزن - Dior Pure Poison

عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison

زهر ناب عنواني واقع بينانه و بدون اغراق در تعريف اغوا كنندگي عطر ديور پيور پويزن – Dior Pure Poison است . جسارت و بي پروايي در عمق اين رايحه ، هماهنگي باور نكردني آن در تركيب پيچدگي زنانه و ظرافت عاشقانه را به تصوير مي كشد.

Carlos Benaimو Dominique Ropion وOlivier Polge از سازندگان و طراحان اين محصول جاودانه در سال ۲۰۰۴ اند .اين محصول در رايحه ي خود احساس آرامش شگرفي را نهان نموده و در ظاهري بسيار بي آزار و صادق ، با فريبندگي و بي پروايي ، جسارت و جذابيت خود را بيان داشته و ظرافت عاشقانه و تركيب پيچيده اي از عشق يك بانوي جذاب را به تصوير كشيده است . در نت اول خود ترنج ، پرتقال ماندارين ، ياس و پرتقال ، در نت مياني شكوفه هاي پرتقال و بوته ي ياس و در نت نهايي چوب صندل ، عنبر و سدر را داراست . اين محصول جمعي دلخوشي ها با تركيبي پيچيده و باور نكردني است . پايه ي اصلي اين تركيب را ياس تشكيل داده تا اين محصول را عطري آرامش بخش نمايد . اگر ميخواهيد از ملاقاتي عاشقانه در شب و كنار عشقتان ، بيشترين لذت را ببريد ، بودن اين رايحه در كنارتان به شما اين اطمينان خاطر را ميدهد كه برايتان شبي تدارك ببيند كه هرگز آن را تجربه نكرده ايد . اگر بخواهيم به راحتي اين عطررا توصيف كنيم بايد بگوئيم در بين تمامي عطرها ، هيولايي به تمام معناست .

مناسب براب مجالس رسمي و تمامي سنين

رايحه ابتدايي: ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، پرتقال (Orange) ، گل ياس (Jasmine)

رايحه مياني : گل ياسمن (Gardenia) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom)

رايحه پاياني: كهربا (Amber) ، درخت سدر (Cedar) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور پيور پويزن

عطر ديور پيور پويزن

پيور پويزن

ديور پيور پويزن

Dior Pure Poison


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۴:۲۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ميس ديور پرفيوم – Miss Dior در سال ۲۰۱۲ با رايحه اي ملايم و شيرين و با طرحي از  به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ميس ديور – Miss Dior عطري است زنانه و خاص.

عطر ميس ديور (Miss Dior)، برگرفته شده از يك دختر مدرن و جذاب امروزيست كه در تبلور احساسات و جاودانگي عشق او به هستي با اين رايحه ي افسانه اي هيچ ابهامي نيست . حس رومانتيك اين رايحه در عين هوشمندي وصف ناپذيرش تقديم به تمام بانوان جواني شده كه خواهان نگرش عاشقانه تري نسبت به خود هستند .

خانه ادكلن سازي ديور پس از ارائه محصولات مختلفي با نام ميس ديور و پسوندهاي گوناگون، اين بار ادكلني از اين سري عرضه كرده كه هيچ پسوندي ندارد. نسخه تويلت ميس ديور پيش از اين معرفي شده بود و اكنون نوبت به ارائه نسخه پرفيوم رسيده است.ميس ديور ادو پرفيوم در تركيبات خود و در نت اوليه از پرتقال بهره مي‌برد. نت مياني از ياس و رز تشكيل شده و در نت پايه نعناع هندي و مشك حضور دارند.

عطر ميس ديور - Miss Dior

عطر ميس ديور – Miss Dior

بطري Miss Dior بسيار جالب و شيك به نظر مي‌رسد. روي بطري درست در قلب آن، مي‌توانيد در يك پلاك مستطيلي نقره‌اي، نام Miss Dior را با خطي زيبا مشاهده كنيد. روبان نقره‌اي كه به شكل يك پاپيون دور گردن بطري بسته‌ شده، زيبايي آن را دوچندان مي‌كند. در بطري هم با طراحي و شكل هندسي‌اش، جلوه‌ي ويژه‌اي به تركيب كلي اين شيشه بخشيده است.

اين رايحه اغوا كننده آميزه اي از توت هاي وحشي ، نارنگي سبز ، ياسمن صورتي ، نعناع هندي ، مشك و ديگر مواد گياهي محرك است .

در انتها بايد گفت اين عطر جادويي تنها متعلق به Dior نيست بلكه بسياري از كمپاني هاي مطرح دنيا با الهام از اين رايحه جايگاه و اعتباري فراوان در بين رقباي خود پيدا كرده اند .

توليد سال ۲۰۰۵ براي تمامي سنين

نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : آلدهيد ها (Aldehydes) ، ترنج (bergamot) ، گل ياسمن (Gardenia) ، گياه كلاري سيج (Clary غير مجاز مي باشدe) ، رزين باريجه (Galbanum)

نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : گل ميخك صد پر (Carnation) ، گل زنبق (Iris) ، گل ياس (Jasmine) ، گل برف (Lily of the Valley) ، نرگس (Narcissus) ، گل نرولي (Neroli) ، گل محمدي (Rose) ، ريشه زنبق زرد (Orris Root)

نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : كهربا (Amber) ، چرم (Leather) ، رزين لبدانوم (Labdanum) ، درخت پچولي (Patchouli) ، خزه بلوط (oakmoss) ، چوب صندل (Sandalwood) ، درخت خس خس (Vetiver)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ميس ديور

عطر ميس ديور

ميس ديور

Miss Dior


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۴:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن جادور -عطر ادكلن ديور جادور-Dior J’adore عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ديور جادور – Dior J’adore -ژادوق- عطري است زنانه و كلاسيك .

عطر جادور يكي ديگر از بهترين تركيبات شركت ديور كه مشابه اسمهاي سابق آن است كه ايندفعه اسم آن احساسات و لطايف را بيشتر تحريك ميكند ، اين عطر بسيار شيك و با كلاس بوده و نوگرايي را به رخ طرفداران ديگر محصولات ديور مي كند. عطر جادور ، عطري پر زرق و برق و مدرن بوده ، از همين رو آمبولانژهاي مختلفي از اين محصول در غلظت هاي متفاوت شاهد هستيم . طراحي بطري اين محصول با پيروي از آمفوراي يوناني و بارنگي طلايي و پر زرق و برق و با مايع طلايي نهفته در آن ، يكي از برترين طراحي ها ، در زمينه ي طراحي بطري محصولات بشمار مي آيد. بيشتر محبوبيت جادور به دليل وجود نسخه‌هاي متعددي است كه از آن ساخته شده است.

عطر جادور -عطر ديور جادور- Dior J'adore

عطر جادور -عطر ديور جادور- Dior J’adore

بطري عطر جادور بسيار جذاب و زنانه ساخته شده است. رنگ طلايي شيشه، حسي لوكس را به بيننده منتقل مي‌كند. اين عطر براي روزهاي بهاري و پاييزي پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته «Calice Becker» انجام شده است. گردن طلايي بطري با اندازه‌ي كشيده و قوس مناسبي كه دارد، شكل بطري را به طرز عجيبي منحصربه‌فرد كرده است. سر بطري، مانند يك نگين ارزشمند مي‌درخشد. پس از اسپري كردن جادور روي پوست و محل نبضتان، بوي نارنج، گلابي، هلو، طالبي، گل ماگنوليا و پرتقال ماندارين را احساس خواهيد كرد. اين تركيب شيرين و ميوه‌اي، هيجان و شادي را به روح شما تزريق خواهد كرد. پس از مدتي، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از گل مريم، آلوي سياه، بنفشه، اركيده، فريزيا، ياسمين، زنبق دره و رز ساخته‌شده‌اند. اين تركيب گلي، تمركز و آرامش دروني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از وانيل، مشك، چوب سدر و تمشك سياه تشكيل‌شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌هاي ناب، حس شادي و تعادل دروني خوبي خواهيد داشت. خريد عطر ديور جادور با توجه به پخش بوي بالا، ماندگاري بالا، برند شناخته‌شده و شيشه‌ي زيبايش براي شما و كساني كه عطر ديور جادور را از شما هديه مي‌گيرند بسيار لذت‌بخش خواهد بود.

نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) ، گل مگنوليا (Magnolia) ، خربزه (Melon) ، هلو (Peach) ، گلابي (Pear)

نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : گل فريسيا (Freesia) ، گل ياس (Jasmine) ، گل برف (Lily of the Valley) ، گل اركيده (Orchid) ، گل محمدي (Rose) ، گل مريم (Tuberose) ، بنفشه (Violet) ، آلو (Plum)

نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : مشك (Musk) ، توت سياه (Blackberry) ، وانيل (Vanilla) ، درخت سدر (Cedar) ، گياه تاج خروس (Amaranth)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور جادور

جادور

عطر ديور جادور

ديور جادور

Dior J’adore


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۳:۳۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور اديكت -Dior Addict EDP عطري است با رايحه گرم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور اديكت عطري است زنانه و انرژيك.

عطر ديور اديكت - Dior Addict EDP 2012

عطر ديور اديكت -Dior Addict EDP

عطر ديور اديكت-Dior Addict EDP ،عطريست كه شما را ثروتمند، احساسي ، و قدرتمند نشان ميدهد و شما را به بودن انسانيي رك و سرراست و تحسين برانگيز تشويق ميكند همچنين اين عطر احساس آزادي و انرژي را در وجود شما تقويت ميكند.ين عطر براي خانمم هاي جسور و شجاع و بي پروا كه در قيد و بند چيزي رفتار نميكنند طراحي شده است.

اين عطر توسط Thierry wasser در سال ۲۰۰۲ توليد شد و در سال ۲۰۱۲ تجديد انتشار شد. اينبار اين رايحه توسط فرانسوا ديماكي و با ظاهري جديدتر با نواري مجزا كننده ي قسمت بطري و درب پوش اين عطر و با ساختاري سنگين تر ، غليظ تر و غني تر از نسخه ي اصلي طراحي و به بازار عرضه شد. با نگاهي به شيشه‌ي اديكت، اولين ويژگي كه توجه شما را به خود جلب مي‌كند، ساختار كشيده و نسبتاً باريك آن است. بطري به رنگ آبي تيره طراحي شده. روي در بطري نام Dior Addict با رنگ طلايي به وضوح قابل مشاهده است. روي در بطري يك قسمت فلزي و طلايي رنگ كار شده كه با نوار طلايي رنگي كه به صورت افقي دور گردن بطري را احاطه كرده، هماهنگي خوبي دارد. به محض اولين اسپري از اديكت روي لباس و يا محل نبض خود، به سرعت بوي شكوفه‌ي پرتقال و پرتقال ماندرين را احساس خواهيد كرد. اين تركيب شيريني لذت‌بخشي را ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان شاهد تغيير مسير اين نت‌ها به سمت گل رز و شب بو خواهيد شد. بوي اين گل‌ها احساس حضور در باغي پر از گل را براي شما تداعي مي‌كند. پس از مدتي طولاني وانيل، دانه‌ي تونكا و چوب صندل جاي نت‌هاي قبلي را مي‌گيرند. اين مثلث طبيعي شيريني و تندي را براي ماندگاري روي محل اسپري ايجاد مي‌كند.

رايحه ابتدايي: پتي دانه (Petit Grain) ، توت سياه (Blackberry)

رايحه مياني: گل ياس (Jasmine) ، گل سرئوس (Night Blooming Cereus) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom) ، گل محمدي (Rose)

رايحه پاياني: باقلا تونكا (Tonka Bean) ، وانيل (Vanilla) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت

ادكلن ديور اديكت

ديور اديكت

Dior Addict EDP


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۳:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس – Dior Homme Intense در سال ۲۰۰۷ با رايحه اي گرم و شيرين و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ديور هوم اينتنس – Dior Homme Intense عطري است مردانه و دلفريب. رايحه گرم و گيراي آن فراخور آقايان شيك پوش و سخت پسند بوده كه شيريني نهايي عطر، بسيار محرك و جذب كننده است.نماي شيشه آن همچون Dior Homme بوده و رنگ مايع آن كمي تيره تر است. عطري بي نظير براي فصل هاي سرد سال از جمله پاييز و زمستان.

اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو پرفيوم زيبا نگاه كنيد، به‌سرعت مجذوب شكل ساده و درعين‌حال شيك آن مي‌شويد. اولين چيزي كه در اين شيشه نظر شما را به خودش جلب مي‌كند، لوله‌ي نازل سياه‌رنگ آن است. اين لوله از روي شيشه‌ي شفاف ديور هوم به‌وضوح ديده مي‌شود. روي گردن فلزي بطري، نشان كريستين ديور به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون شيشه از روي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در مكعب مستطيلي و سياه شيشه، به‌خوبي روي بطري سوار شده و وزن خوبي به تركيب كلي ديور هوم بخشيده است. در پايين سينه‌ي بطري، نام Dior Homme Intense با حروف بزرگ چاپ شده و ديده مي‌شود.

عطر ديور هوم اينتنس - Dior Homme Intense - عطر ليليوم

عطر ديور هوم اينتنس – Dior Homme Intense – عطر ليليوم

عطر ديور هوم اينتنس بعد از نسخه ي ديور هوم و به عنوان جايگزين و تكميل آن از برند سلطنتي ديور ،  طراحي و روانه ي بازار شد . اين محصول با رايحه اي گيرا و حس برانگيز و غني با خط بويايي بالا ، مناسب ميهماني هاي شبانه و رسمي ميباشد . در دسته ي رايحه هاي چوبي قرار دارد و در مسير بويايي خود در ابتدا اسطوخودوس ، در ميانه ي راه زنبق ، گل ختمي و گلابي و در انتها سدر و خس خس عناصر تركيبي اين رايحه ميباشند . تركيب اين عناصر رايحه ي گرم و شيريني را متشكل شده تا اين عطر را مناسب براي سرماي روزهاي زمستان و شب هاي پائيزي بنمايد . رايحه اي كاملا قدرتمند كه در ابتدا با بوي افسانه اي و دلپذير اسطوخودوس باز شده و پس از خشك شدن بروي پوست بدن با عنبيه يا همان گل ختمي و مشك خود نمايي كرده و در انتها نيز با نمايشي از خس خس و سدر ويرجينيا ماموريت خود را به پايان رسانده و ماندگار ميگردد . از اين رايحه ي بينظير ميتوان در تمامي مكان ها ، زمان ها و متناسب با هر نوع ميهماني ، ميتينگ و محل كار بهره ي لازمه را برد . مختص آقايان با كلاس و جنتلمن و اغوا كننده اي بي نظير براي بانوان ميباشد.

نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : گل زنبق (Iris) ، اسطو خدوس (Lavender)

نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : كهربا (Amber) ، وانيل (Vanilla)

نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : گياه مشك مالو (Ambrette) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)

توجه: اين محصول به تازگي ملايم‌تر شده و از ماندگاري و پخش بوي آن كاسته شده است.

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم اينتنس

ادكلن ديور هوم اينتنس

ديور هوم اينتنس

Dior Homme Intense


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۲:۳۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم پرفيوم-Dior Homme Parfum در سال ۲۰۱۴ با رايحه اي گرم و شيرين و با طرحي از اليور پولج به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ديور هوم پرفيوم- Dior  Homme عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن ديور هوم پرفيوم-Dior Homme Parfum

عطر ادكلن ديور هوم پرفيوم-Dior Homme Parfum

عطر ديور هوم، در سال ۲۰۱۴  توسط فرانسوا ديماكي طراحي و روانه ي بازار شد .ديور هوم پارفوم نام محصولي است كه شايد بسياري از علاقه مندان به محصولات ديور منتظر عرضه آن بودند تا بتواند جايگزين خوبي براي ديور هوم اينتنس باشد. تركيبي از روايح چوبي و چرمي و در نهايت رايحه‌اي گرم و پودري نتيجه استشمام ديور هوم پارفوم است.

عطر مردانه ديور هوم پرفيوم (Dior Homme Parfum for men) شاهكاري ديگر از كمپاني نامدار ديور و اين بار ديور هوم پرفيوم كه مي تواند جايگزين بسيار خوبي براي ديور هوم اينتنس باشد با اين تفاوت كه در عطر آن ، چيزي كه نسبت به بقيه ي عناصر تشكيل دهنده غالب است بوي چرم مي باشد كه در كنار زنبق و چوب صندل توانسته رايحه ي بسيار خوبي را ايجاد نمايد و از ماندگاري و پخش بوي بسيار خوبي برخوردار باشد . ديور هوم پرفيوم در ابتدا با رايحه ي پرتقال و زنبق توسكاني ( در مركز ايتاليا ) شروع مي شود سپس در بخش مياني رايحه ي گل رُز سرخ و چرم به مشام مي رسند و در پايان چوب آگار ، سدر ، چوب صندل و گل ختي تكميل كننده ي رايحه ي اين ادكلن مردانه مي باشند .

نت اوليه : پرتقال , زنبق

نت مياني : رز , چرم

نت پايه : چوب صندل سفيد , گل ختي , سدر , عود

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور هوم پرفيوم

عطر ديور هوم پرفيوم

ديور هوم پرفيوم

Dior Homme Parfum


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۲:۲۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هوم اسپرت – Dior Homme Sport در سال ۲۰۰۸ با رايحه اي خنك و شيرين و با طرحي از فرانسوا ديماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ديور هوم اسپرت – Dior Homme Sport عطري است مردانه و جوان پسند.

عطر ديور هوم اسپرت،  خطاب به قشر جوان و ورزشكار توسط فرانسوا ديماكي طراحي و روانه ي بازار شد . اين محصول با الهام گرفتن از جويدن آدامس نعناعي طراحي شد، به گونه اي كه با اسپري محصول ، همانند خوردن آدامس تند نعناعي ، سبب كشيدن نفس عميق و باز شدن همزمان چشم ها و آمدن حس طراوت و تحرك و انرژي ميگردد .عطرهاي مردانه معمولاً به شكلي طراحي مي‌شوند كه براي آقايان پرتحرك به‌ويژه ورزشكار عملكرد خوبي داشته باشند. يكي از بهترين اين نوع عطرها توسط برند مشهور و معتبر «ديور» (Dior) توليد مي‌شود. اين ادو تويلت تند و خنك، «هوم اسپرت» (Homme Sport) نام دارد. اين عطر براي روزهاي بهاري و تابستاني بسيار مناسب است. اگر به شيشه‌ي اين عطر جوان‌پسند نگاه كنيد، نام Dior Homme Sport را كه با رنگ سياه و قرمز نوشته شده را مشاهده مي‌كنيد. لوله‌ي نازل بطري با رنگ سياهش از روي شيشه‌ي شفاف ديور اوم اسپرت به‌راحتي ديده مي‌شود. روي گردن بطري، نام Dior حك شده است. در بطري بسيار شفاف بوده و به شكل مكعب مستطيل روي آن سوار شده است. وقتي Dior Homme Sport را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي گريپ‌فروت، نارنج، ليمو و صمغ درخت لامي خواهيد شد. اين تركيب، به شما و كساني كه بوي اين عطر را احساس مي‌كنند، شادي، هيجان و نشاط زيادي را منتقل مي‌كند. پس از مدتي شاهد جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌‌هاي مياني با وجود گياه خس‌خس، چوب سدر و زنجبيل، آرامش و تمركز ويژه‌اي به شما هديه مي‌كنند. پس از مدتي طولاني، بوي چوب صندل سفيد، گياه رزماري و گل سنبل را حس خواهيد كرد. اين نت‌هاي پاياني، با شيريني دل‌نشيني كه دارند، باعث احساس آرامش و رضايت شما از استفاده از اين عطر مي‌شوند. اين رايحه را ميتوان در دسته ي بويايي جنگلي و چوب هاي معطر طبقه بندي نمود . رايحه اي خنك و شيرين ، كه مناسب براي هر چهار فصل سال ميباشد . نسخه ي جديد اين عطر در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و طبق آماري كه از آن بدست آمد ، ورژن جديد كه تركيبات غني تري را با خود همراه دارد نيز با استقبال بيشماري مواجه شد و بار ديگر اين برند به همگان ثابت نمود كه حرف اول را در توليد محصولات عطري در جهان را ميزند.

عطر ديور هوم اسپرت - Dior Homme Sport

عطر ديور هوم اسپرت – Dior Homme Sport

نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : ترنج (bergamot) ، گريپ فروت (Grapefruit) ، ليمو (Lemon) ، رزين المي (Elemi)

نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : زنجبيل (Ginger) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)

نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : اسطو خدوس (Lavender) ، رزماري (Rosemary) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور هوم اسپرت

عطر ديور هوم اسپرت

ديور هوم

ديور هوم اسپرت

Dior Homme Sport


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۱:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور ساواج-ساوج-ساواژ-Dior Sauvage در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ با رايحه اي خنك و تند و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ديور ساواژ عطري مردانه وسلطنتي است.

عطر ديور ساواج - Dior Sauvage

عطر ديور ساواج – Dior Sauvage

 فرمولاسيون و طراحي اين عطر ۱۰۰ ميلي‌ليتري توسط عطرساز مشهور «فرانسوا دماكي» (Francois Demachy) انجام شد. طرح تبليغاتي عطر ادكلن مردانه كريستين ديور ساواج با حضور بازيگر مشهور جاني دپ تهيه و منتشر شد .اگر به شيشه‌ي اين عطر فرانسوي دقت كنيد،، نام Sauvage را روي آن خواهيد ديد. در پايين شيشه‌ي سياه ساواژ، نشان تجاري Dior به چشم مي‌خورد. در بطري به رنگ سياه بوده و باا خود شيشه هارموني رنگي بسيار جالبي را ايجاد كرده است. سه خط موازي كه روي در بطري كارشده، اين عطر را از ساير عطرها جداا مي‌كند. عطر ديور ساواج نشات گرفته از نسخه ي اصلي ديور ساواج سال ۱۹۹۶ بوده و بعد از تجديد دو سري ديگر از اين خانواده سرانجام باا ظاهري متفاوت و با رايحه اي گرم و تند تقديم طرفداران اين برند شد . در نت بويايي عطر ادكلن مردانه كريستين ديور ساواج از ريشه ي تازه ،، خام و مواد تشكيل دهنده ي طبيعي استفاده شده است.

به‌محض اولين اسپري از ساواژ روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي فلفل سيچوان، نارنج و عنبر را احساس خواهيد كرد. فلفل سيچوان با تندي و گرماي خوبش، انرژي زيادي را به شما و كساني كه در اطرافتان حضور دارند، منتقل مي‌كند. نارنج كه از خانواده‌ي مركبات است، بوي شيريني دارد و شادي و نشاط را با خودش به ارمغان مي‌آورد. عنبر هم با عطر گرمش باعث گرم و تند شدن اين تركيب عجيب‌وغريب سه‌گانه مي‌شود. ادو تويلت مردانه‌ي ديور ساواژ با بوي گرم، تند و شيرينش براي مصرف روزانه‌ي آقاياني كه در شهرهاي بزرگ و پرترافيك زندگي و كار مي‌كنند بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. با توجه به برند، قدرت پخش بو و ماندگاري بالايي كه Sauvage دارد، براي هديه دادن به پدر، همسر يا دوستتان گزينه‌اي اصلي و مهم حساب مي‌شود.

رايحه اوليه : ترنج , فلفل

رايحه مياني : اسطوخودوس , شمعداني , فلفل صورتي , لامي , خس خس , فلفل سيچوان , نعناع هندي

رايحه پايه : لابدانيوم , آمبروكسان , سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور ساواج

عطر ديور ساواج

ساواج

ديور ساواج

Dior Sauvage


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۴۱:۱۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy عطري است مردانه و انرژيك.

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy

عطر ادكلن ديور هاير انرژي-Dior Higher Energy،توسط Nathalie Cetto با تركيبي فوق العاده از ميوه هاي تازه و معطر همچنين ماندگاري بالا خلق شد .

از جمله مواد بكار رفته در تركيب اين عطر خنك و تند مي توان به آناناس ، طالبي ، گريپ فوروت ، نعناع ، فلفل سياه ، جوز ، خس خس و گلسنگ اشاره كرد . شعار اين محصول انرژي و ريسك تا بي نهايت است .

روي بطري اين عطر نام Higher Energy و در پايين آن نشان تجاري Dior را مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي است و حالت جدي و شيكي را به طرح كلي Higher Energy اضافه مي‌كند.

ديور هاير انرژي پخش بوي خوب و ماندگاري مناسبي دارد و بهترين زمان براي استفاده از آنها فصول بهار و تابستان مي باشد.

رايحه اوليه : آناناس ، طالبي ، نعناع ، گريپ فوروت ، ميوه سرو كوهي

رايحه مياني : جوز ، بخور خوشبو ، فلفل سياه

رايحه پايه : لادن ، چوب صندل ، مشك ، گلسنگ ، خس خس ، سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هاير انرژي

ادكلن ديور هاير انرژي

ديور هاير انرژي

Dior Higher Energy


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۷:۰۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux عطري است زنانه و مردانه جذاب.

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux ،محصولي جديد از كالكشن لوكس روغن هاي عطري كمپاني كريستين ديور است كه از سنت شرقي تركيبات عطري و رايحه هاي لايه اي الهام گرفته شده.

اين كالكشن داراي ۴ روغن عطري يا به عبارتي اكسيري جادويي از عنبر ، رز ، مشك و عود ساخته ي دست Francois Demachy مي باشد . عطر ديور عود الكسير پريشو داراي رايحه ي غالبي از تلخي عود يا همان چوب آگار مي باشد . عود الكسير پريشو مي تواند به تنهايي بر روي نقاط نبض زده شود يا اينكه با ديگر عطر هاي ديور مخلوط شده و تجربه ي يك رايحه ي جديد را بيافريند.

رايحه : عود

عطرليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور عود الكسير پريشو

ادكلن ديور عود الكسير پريشو

ديور عود الكسير پريشو

Dior Oud Elixir Precieux

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux عطري است زنانه و مردانه جذاب.

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux

عطر ادكلن ديور عود الكسير پريشو-Dior Oud Elixir Precieux ،محصولي جديد از كالكشن لوكس روغن هاي عطري كمپاني كريستين ديور است كه از سنت شرقي تركيبات عطري و رايحه هاي لايه اي الهام گرفته شده.

اين كالكشن داراي ۴ روغن عطري يا به عبارتي اكسيري جادويي از عنبر ، رز ، مشك و عود ساخته ي دست Francois Demachy مي باشد . عطر ديور عود الكسير پريشو داراي رايحه ي غالبي از تلخي عود يا همان چوب آگار مي باشد . عود الكسير پريشو مي تواند به تنهايي بر روي نقاط نبض زده شود يا اينكه با ديگر عطر هاي ديور مخلوط شده و تجربه ي يك رايحه ي جديد را بيافريند.

رايحه : عود

عطرليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور عود الكسير پريشو

ادكلن ديور عود الكسير پريشو

ديور عود الكسير پريشو

Dior Oud Elixir Precieux


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۶:۴۶ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب