عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 120
دیروز : 150
افراد آنلاین : 2
همه : 50342
چت باکس

 

لاليك آميتيس اكلتLalique Amethyst Eclat عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلن لاليكآميتيس اكلت-Lalique Amethyst Eclatt عطري است زنانه و جذاب.

عطر لاليك آميتيس اكلت - Lalique Amethyst Eclat

عطر لاليك آميتيس اكلت – Lalique Amethyst Eclat

عطر ادكلن لاليك آميتيس اكلت – Lalique Amethyst Eclat از برند معروف لاليك در جولاي سال ۲۰۱۴ ، ياقوت ارغواني ديگري به عنوان جانشين محصول سال ۲۰۰۷ اين برند يعني عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس ، عرضه به بازار گرديد . برند لاليك اينبار با الهام از سنگ قيمتي و ارغواني رنگ ياقوت ، عطر زنانه لاليك آميتيس اكلت را طراحي نمود . رايحه ي عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت به نسبت نسخه ي ۲۰۰۷ آن فشرده تر و غني تر بوده و در همان ظاهر بطري بنفش رنگش قرار گرفته است ، اما اينبار طرح برجسته ي روي بطري آن با نقوش نقره اي مزين شده است . رايحه ي عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت ، ميوه اي ، گلدار و شيرين بوده كه عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت را تبديل به عطري چهارفصل نموده است . در مسير بويايي اش ابتدا رزين هاي آبدار و ترش توت سياه به همراه تمشك . گلابي ظهور پيدا كرده و در قلب رايحه ي خود هارموني گل هاي صد توماني ، مگنوليا و رز آمده و در انتهاي مسير بويي خود كار را با توت سياه ، مشك و چوب بنفش سورل به اتمام ميرساند . رايحه ي عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت داراي سيليجي قدرتمند و از ماندگاري بالايي برخوردار است . موردي مناسب براي مصارف روزانه و شبانه و همچنين حضور در جمع مي باشد.

  • رايحه اوليه : تمشك , انگور فرنگي سياه , گلابي
    رايحه مياني : رز , گل صدتوماني , مگنوليا
    رايحه پايه : توت سياه , گل بنفشه ترشك , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك آميتيس اكلت

ادكلن لاليك آميتيس اكلت

لاليك آميتيس اكلت

 Lalique Amethyst Eclat

آميتيست اكلت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۷:۴۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك آميتيس-Lalique Amethyst عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن لاليك آميتيس-Lalique Amethystt عطري است زنانه و شيك.

عطر لاليك آميتيس - Lalique Amethyst

عطر لاليك آميتيس – Lalique Amethyst

 نت بارز لاليك آميتيس – Lalique Amethyst ، آميزه اي از عصاره ي شاتوت و كشمش ميباشد كه باعث طراحي رايحه اي قوي و غني گشته است . رنگ ارغواني و طراحي هاي برجسته ي شاخه هاي درخت شاه توت بر روي بطري آن و رايحه ي داخل اين محصول ، در هارموني بسيار منظمي واقع شده اند كه هر دو تداعي گر درخت و ميوه شاه توت ميباشند . رايحه ي خنك و شيترينش كه تركيبي از ميوه ها و گل هاي عطري هستند ، در دسته ي رايحه ي گل ها و ميوه ها ميتوان طبقه بندي نمود . در نت ابتدايي اين محصول دلنشين ميتوان به حضور شاه توت و در نت مياني اش فلفل ، رز ، گل يلانگ و گل صد توماني بنفش و در نت اصلي و پايه اي اين محصول نيز حضور عناصري همچون چوب صندل سفيد ، مشك و وانيل به چشم ميخورند . از اين محصول ميتوان خاطره ي خوشي در كل ايام سال ايجاد كرد و به سبب نت بويايي اين محصول ميتوان آن را به سنين ۳۰ تا ۴۰ سال پيشنهاد داشت.

  • رايحه اوليه : انگور فرنگي سياه , بلوبري , توت سياه , شاه توت , توت فرنگي
    رايحه مياني : رز , گل صدتوماني , گل يلانگ , فلفل
    رايحه پايه : وانيل , روايح چوبي , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك آميتيس

ادكلن لاليك آميتيس

لاليك آميتيس

Lalique Amethyst


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۶:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue، توسط شخصي به نام Olivier Cresp با رايحه اي خنك و مركباتي مخصوص مصرف در طول روزهاي گرم و بلند تابستاني خلق شد . اين عطر حسي سرشار از طراوت ، آرامش و رلكسي را با خود به همراه دارد و مناسب آقاياني است كه دوست دارند در طول روز رايحه ي استثنايي و فريبنده اي را تجربه كنند .

رايحه اوليه : ليچي ، ترنج ، پرتقال ماندارين ، نعناع

رايحه مياني : نت هاي ابي ، سنبل ، فلفل ، درمنه

رايحه پايه : نت هاي چوبي ، عنبر سائل ، مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو

ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو

روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو

Roberto Cavalli Just Cavalli Blue


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۰:۵۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua، با رايحه اي متفاوت ، خنك و تندي خود براي مصرف در روزهاي گرم و بلند تابستاني  پيشنهاد مي شود . اين محصول حيرت آور و جادويي بوده و مخصوص بانواني است كه دوست دارند هميشه تك و منحصر به فرد باشند . همچنين الهام گرفته از شب هاي هيجان انگيز و سرشار از شادي در سواحل  مديترانه است . بطري اين عطر بسيار جذاب و زيبا طراحي شده است. روي بطري آبي‌رنگ آكوا، نشان تجاري روبرتو كاوالي ديده مي‌شود. يك طرح حيواني زيبا روي گردن بطري به چشم مي‌خورد. در بالاي اين طرح سياه و سفيد پلنگي و در قسمت طلايي‌رنگ، نشان تجاري روبرتو كاوالي حك شده است. در بطري بسيار زيبا و از جنس فلز ساخته شده است. اين در زيبا با طرح روبرتو كاوالي به‌خوبي روي بطري خودنمايي مي‌كند. طرح پلنگي، روي كارتن اين عطر هم ديده مي‌شود. با اولين اسپري از روبرتو كاوالي آكوا روي پوست و محل نبضتان، بوي گل ياسمين، آب دريا و ليمو را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب سه‌گانه‌ي شيرين و خنك، طراوت و تازگي را در شما افزايش مي‌دهد. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت‌هاي مياني از گل زنبق دره ساخته ‌شده‌اند. بوي گل زنبق دره، هيجان و شجاعت را در شما به بالاترين ميزان خودش مي‌رساند. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌هاي پاياني از مشك تشكيل ‌شده‌اند. بوي مشك، اعتمادبه‌نفس شما را بالا برده و توجه اطرافيانتان را به‌سوي شما جلب مي‌كند.

رايحه اوليه : گل ياس – ليمو – نت هاي آبي

رايحه مياني : سوسن

رايحه پايه : مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي آكوا

ادكلن روبرتو كاوالي آكوا

روبرتو كاوالي آكوا

Roberto Cavalli Acque


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۴:۱۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد-Roberto Cavalli Just Gold عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد-Roberto Cavalli Just Gold عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد-Roberto Cavalli Just Gold

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد-Roberto Cavalli Just Gold

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد-Roberto Cavalli Just Gold، توسط كمپاني روبرتو كاوالي در سال ۲۰۱۴ به همراه نسخه ي مردانه به بازار معرفي گرديد . اين محصول تند و چوبي با بطري طلايي رنگ خود بسيار جذاب و هوس انگيز بوده و چشم هر بانويي را جلب خود مي كند . تركيب آن با رايحه ي اغوا كننده اي از فندق و ماندارين آغاز شده كه بعد از گذشت مدتي به قلب شيريني از گل ياس ، ريشه زنبق زرد و شكلات خميري مي رسد . در نت پاياني گرما و تلخي شگفت انگيز چرم و چوب قرمز را استشمام خواهيد كرد . وجود شيريني گل و شكلات در كنار تلخي چرم پارادكسي دوست داشتني و جذابي را در تركيبات اين عطر ايجاد كرده است .

رايحه اوليه : فندق – ماندارين

رايحه مياني : گل ياس – ريشه زنبق زرد – شكلات خميري

رايحه پايه : چرم – چوب قرمز

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد

ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد

روبرتو كاوالي جاست كاوالي گلد

Roberto Cavalli Just Gold


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۱:۴۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum

عطر ادكلن روبرتو كاوالي گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum

عطر ادكلن روبرتو كاوالي گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum، كه توسط Louise Turner خلق و توسط بازيگر و الهه ي شعرو موسيقي به نام Elisa Sednaouni  تبليغ شد ، مخصوص بانواني است كه دوست دارند در مركز توجه بوده و از لباس هاي كاوالي كه رد هاي حيواني در آنها مي باشد ، استفاده مي كنند . اين محصول با بطري طلايي رنگ خود بسيار لوكس و نفيس بوده و چشم هر بانويي را به خود خيره مي سارد و براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و رسمي در فصول سرد سال  پيشنهاد عالي است . رايحه ي غالب آن شكوفه ي پرتقال ، وانيل و لوبيا تونكاست بوده كه جذابيت و گرماي خاصي را براي اين محصول به ارمغان مي آورند .

رايحه اوليه : فلفل صورتي

رايحه مياني : گل پرتقال افريقايي

رايحه پايه : باقلا تونكا – بنزوئين – وانيل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي گلد

ادكلن روبرتو كاوالي گلد

روبرتو كاوالي گلد

Roberto Cavalli Eau de Parfum


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۱:۲۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي-Roberto Cavalli Nero Assoluto عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي-Roberto Cavalli Nero Assoluto عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي-Roberto Cavalli Nero Assoluto

عطر ادكلن روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي-Roberto Cavalli Nero Assoluto

عطر ادكلن روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي-Roberto Cavalli Nero Assoluto، كه توسط Louise Turner در سال ۲۰۱۳ خلق شد ، هيجان و انگيزه اي دوباره براي هواداران هميشگي و خاص روبرتو كاوالي مي باشد . اين محصول گرم و شيرين داراي بطري مشكي رنگ و بسيار شيكي است. اگر به بطري Nero Assoluto نگاه دقيقي داشته باشيد، محو طراحي ساده و سنگين آن خواهيد شد. روي اين بطري سياه، نام Roberto Cavalli با حروف كوچك و طلايي‌رنگ كار شده است. در بطري تركيبي از كليد و لوگوي روبرتو كاوالي است و با رنگ طلايي‌اش با نوشته‌هاي روي بطري و گردن بطري هارموني خوبي دارد. اين عطر انتخاب كاملي براي شب هاي سرد سال و يا ميهماني هاي خيلي مهم و خاص بوده و داراي لطافت و پيچيدگي هاي مخصوص به خود مي باشد . وقتي Nero Assoluto را روي پوست و محل نبض يا لباستان اسپري كنيد، به‌سرعت متوجه بوي گل اركيده و مركبات خواهيد شد. اين تركيب گلي و مركباتي، شادي، طراوت و تازگي را به شما و كساني كه بوي اين عطر را استشمام مي‌كنند، منتقل مي‌كند. در ادامه و با سپري شدن زمان، متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از وانيل تشكيل‌شده‌اند. بوي شيرين و تند وانيل، شادي و هيجان زيادي را ايجاد خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود چوب آبنوس و نت‌هاي چوبي جاي نت‌هاي مياني را خواهند گرفت. اين تركيب چوبي، آرامش دروني را به شما هديه مي‌كند.

رايحه اوليه : اركيده – مركبات

رايحه مياني : وانيل

رايحه پايه : نت هاي چوبي – درخت ابنوس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي نرو اسولوتو

ادكلن روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي

روبرتو كاوالي نرو اسولوتو-مشكي

Roberto Cavalli Nero Assoluto


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۸:۱۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي اگزوتيكا-Roberto Cavalli Exotica عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي اگزوتيكا-Roberto Cavalli Exotica عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي اگزوتيكا-Roberto Cavalli Exotica

عطر ادكلن روبرتو كاوالي اگزوتيكا-Roberto Cavalli Exotica

عطر ادكلن روبرتو كاوالي اگزوتيكا-Roberto Cavalli Exotica، در سال ۲۰۱۴ توسط كمپاني روبرتو كاوالي با بطري صورتي رنگ و درپوشي طلايي كه لوگوي اين شركت فرانسوي است روانه بازار گرديد . بطري اين عطر بسيار شيك و لوكس ساخته شده است. روي بطري صورتي‌رنگ Exotica، نشان تجاري روبرتو كاوالي با رنگ طلايي كار شده است. دور گردن بطري، يك طرح حيواني با شكل پلنگي سفيد و سياه قرار داده شده است. اين قسمت، حس لوكس و زنده‌اي را به طرح كلي بطري اضافه مي‌كند. روي در طلايي‌رنگ اگزوتيكا، نشان تجاري روبرتو كاوالي به‌خوبي حك شده است. يك تاج طلايي روي در بطري كار شده است. اين تاج يادآور نشان زيباي Roberto Cavalli است. اين بطري بسيار خوش‌دست بوده و عمل اسپري را به‌خوبي انجام مي‌دهد. تركيب آن گلچيني از ميوه ها و مواد عجيب و گرمسيري نظير انبه ، بوته ياسمن و حالت كرمي از چوب صندل مي باشد . اين محصول با شيريني لطيف و دلنشيني كه دارد حس زيبايي را در شما زنده كرده و همانند باغي از ميوه ها و گل هاي عجيب دنياي شما را رنگين و شاد مي كند . گل هاي گرمسيري و كرمي موجود در تركياتش كه بر روي بيس گرمي از چوب استوار مي باشند كاملا غير قابل مقاوت و هوس انگيز است . رايحه ي آن روزهاي گرم تابستاني و سواحل ماسه اي در كنار اقيانوس را براي شما تداعي مي كند .

رايحه اوليه : انبه

رايحه مياني : بوته ياسمن

رايحه پايه : چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي اگزوتيكا

ادكلن روبرتو كاوالي اگزوتيكا

روبرتو كاوالي اگزوتيكا

Roberto Cavalli Exotica


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۷:۴۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oudعطر ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud

عطر ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud

عطر ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud، با رايحه اي از عود و گلي رز داراي تركيب خارق العاده اي بوده كه براي مصرف در شب هاي سرد و برفي زمستاني و يا ميهماني هاي شبانه پيشنهاد عالي مي باشد . از اين عطر بانوان و آقايان هر دو مشتركن مي توانند استفاده كنند .  رايحه ي گرم و شرقي عود در كنار تركيبي از لطافت اغوا كننده ي گل رز ، اين محصول را جزو ممتاز هاي كمپاني روبرتو كاوالي قرار داده است . بطري قهوه اي رنگ و بسيار شيك آن كه با طراحي هاي طلايي مزين شده بسيار لوكس و چشمگير مي باشد . روي شيشه‌ي قهوه‌اي رنگ اين عطر نشان تجاري روبرتو كاوالي را مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري به رنگ طلايي است و نشان روبرتو كاوالي روي آن به خوبي ديده مي‌شود. لوگوي زيبا و معروف كاوالي در بالاي درپوش طلايي خودنمايي مي‌كند. پس از اسپري كردن روبرتو كاوالي Tiger Oud روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي چوب عود و گل رز خواهيد شد. بوي گل رز اعتماد به نفس و انرژي مثبت را در شما بيشتر مي‌كند. بوي چوب عود آرامش روحي و تمركز عجيبي را به شما هديه خواهد كرد.

رايحه : گل رز – عود

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي تايگر عود

ادكلن روبرتو كاوالي تايگر عود

روبرتو كاوالي تايگر عود

Roberto Cavalli Tiger Oud


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۶:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي بلك مردانه-Roberto Cavalli Black عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي بلك-Roberto Cavalli Black عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي بلك مردانه-Roberto Cavalli Black

عطر ادكلن روبرتو كاوالي بلك مردانه-Roberto Cavalli Black

عطر ادكلن روبرتو كاوالي بلك مردانه-Roberto Cavalli Black،  توسط شخصي به نام Olivier Cresp  خلق شد كه با رايحه اي متفاوت و گرم و تند بكار رفته در آن براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و ماه هاي سرد سال پيشنهاد مي شود . اين محصول حيرت آور و جادويي بوده و مخصوص آقاياني است كه دوست دارند هميشه تك و منحصر به فرد باشند .

رايحه اوليه : بامبو ، گشنيز ، ترخون

رايحه مياني : فلفل سفيد ، اسطوخودوس عادي ، گل شمعداني

رايحه پايه : مشك ، سدر ، باقلا تونكا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي بلك

ادكلن روبرتو كاوالي بلك

عطر ادكلن روبرتو كاوالي بلك

Roberto Cavalli Black


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۰۳:۴۱ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب