عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 123
دیروز : 119
افراد آنلاین : 1
همه : 101106
چت باکس

عطر ادكلن لاليك انكر نوير پور اله-Lalique Encre Noire Pour Elle عطري است گرم.اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن لاليك انكر نوير پور اله-Lalique Encre Noire Pour Ellee عطري است زنانه و منحصربه فرد.

عطر لاليك انكر نوير پور اله - Lalique Encre Noire Pour Elle

عطر لاليك انكر نوير پور اله-Lalique Encre Noire Pour Elle

طراحي قالب و بطري لاليك انكر نوير پور اله – Lalique Encre Noire Pour Elle همانند نسخه ي مردانه اش بوده ، با اين تفاوت كه نقوش طلايي بر روي آن حك شده است . رايحه ي گرم و تندش معرف رايحه ي شرقي و چوبي بوده و اين رايحه را ميشود كه در دسته ي بويايي چوبي و رايحه هاي شرقي طبقه بندي نمود . اين محصول با رايحه ي فوق جذاب و كاملا اغوا كننده ي خود داراي تركيبي از عناصر ذيل ميباشد ، در نت اوليه ي خود ابتدا ترنج ، فريزيا و عمبرتون ما را استقبال مينمايد و اما بعد از آن در ادامه ي راه گل اسمانتوس و رز ظاهر شده و در نهايت اين رايحه كار خود را با هارموني تركيباتي از مشك ، سدر و خس خس خود را آشكار ساخته و كار را به پايان ميرساند . محصولي كه براي سنين ۳۰ تا ۴۵ مناسب بوده و از آن ميتوان در روزهاي سرد سال لذت برد.

 • رايحه اوليه : ترنج , فريزيا , گل ختي
  رايحه مياني : رز , گل اوسمانتوس , تركيب كفاليس
  رايحه پايه : خس خس , مشك , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك انكر نوير پور اله

ادكلن لاليك انكر نوير پور اله

لاليك انكر نوير پور اله

Lalique Encre Noire Pour Elle


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۳:۰۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك انكر نوير-مشكي-Lalique Encre Noire عطري است با رايحه گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلنلاليك انكر نوير-مشكي-Lalique Encre Noiree عطري است مردانه و جذاب.

عطر لاليك مشكي-لاليك انكر نوير- Lalique Encre Noire

عطر ادكلن لاليك انكر نوير-مشكي-Lalique Encre Noire

شخصيت ادكلن Encre Noire Lalique هميشه جاودان بوده و براي عاشقانش اصالت هميشگي به جاي گذاشته است . اين محصول مردانه در سال ۲۰۰۶ روانه بازار شد. طراحي شيشه ساده اما زيباست، يك قالب كريستالي سياه، در يك بسته بندي خوب. طراحي شيشه از طراحي جوهردان مشهور سال ۱۹۱۳۳ شركت لاليك الهام گرفته است.

لاليك انكر نوير مناسب آقايان جواني است كه به سمت اهداف خود پيش مي‌روند و طعم شيرين پيروزي را مي‌چشند. اين عطر بويي مرموز، عميق و غيرعادي  داشته و براي مردان مدرن و امروزي بهترين انتخاب است. آقايان جواني كه عقايد و سليقه‌ي خاصي دارند، طرفداران اصلي اين عطر هستند. وقتي اين لاليك محبوب و معروف را روي پوست و يا محل نبض خود اسپري كنيد، بوي چوب سرو شما را به خلسه‌اي عميق خواهد برد. پس از مدتي لاليك انكر نوير به دليل وجود  اسانس علف وتيور، نوعي هماهنگي و هارموني معنوي در ذهن صاحب خود ايجاد مي‌كند. به‌واسطه‌ي اين هماهنگي، اعتماد‌به‌نفس فرد نيز بالاتر مي‌رود. با گذشت زماني طولاني، شاهد جانشيني بوي مشك و چوب كشمير در رايحه‌ي لاليك انكر نوير خواهيد بود. در كل اين ادو تويلت بويي مثل رايحه‌ي چوب سوخته از خود به جا مي‌گذارد. خط نت‌هاي اين عطر، حتي وقتي از محيطي كه در آن بوديد خارج مي‌شويد، همچنان حس مي‌شود. فرمولاسيون و طراحي اين ادو تويلت در سال ۲۰۰۶ توسط عطرساز مشهور «ناتالي لورسن» (Nathalie Lorson) انجام شده است. با نگاهي به بطري مكعبي و زيباي لاليك انكر نوير، متوجه شباهت آن به شيشه‌ي جوهر خوش‌نويسي يا به عبارت رايج‌تر، مركبدان خواهيد شد. پس بي‌دليل نيست كه اسم آن را به زبان فرانسوي Encre Noire انتخاب كرده‌اند. در بطري مكعبي به رنگ و شكل چوب است كه با ايهامي زيبا و گويا، حال و هواي تلخ و چوبي اين عطر را بازگو مي‌كند. روي شيشه نام Encre Noire با رنگ سفيد خودنمايي مي‌كند. تمام اين ويژگي‌ها، دلايلي است كه اين عطر را در ميان ده عطر پرفروش تاريخ قرار داده‌اند.

نام اين محصول Encre Noire به معناي جوهر سياه است و از طراحي ظاهرش نيز چنين برداشتي مي‌شود. اين محصول در اندازه‌هاي ۵۰ و ۱۰۰ ميل در شيشه معمولي و ۶۰ ميل در شيشه كريستالي توليد شده است.

 • رايحه اوليه : سرو
  رايحه مياني : خس خس
   رايحه پايه : چوب كشمير , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك مشكي

لاليك انكر نوير

ادكلن لاليك مشكي

ادكلن لاليك انكر نوير مشكي

Lalique Encre Noire


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۱:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك اسكولپتر د اپيسيس-Lalique Sculpteur d`Epices،عطري است شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلنلاليك اسكولپتر د اپيسيسLalique  Sculpteur d`Epicess عطري است زنانه و مردانه و خاص.

عطر ادكلن لاليك اسكولپتر د اپيسيس-Lalique Sculpteur d`Epices

عطر ادكلن لاليك اسكولپتر د اپيسيس-Lalique Sculpteur d`Epices

عطر ادكلن لاليك اسكولپتر د اپيسيس-Lalique Sculpteur d`Epices،عطري است گرم و شيرين و تلخ و ادويه اي كه با رايحه مطبوعي از گلها بالانس شده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي گرم و شيرين دانه تونكا با حس وانيلي و كمي تلخ آغاز ميشود كه حس شاداب و كمي سبز از مركبات و نعناي هندي در پس زمينه به همراه دارد. با گذر زمان عطر شيرين تر و گرم تر شده و حالت تلخ و چوبي بيشتري پيدا ميكند اما حضور به موقع گلهاي رز و ياس سبب بوجود آمدن لطافت و ملايمي از گلها در عطر ميشوند تا تلخي هاي حاصله از چوب ها و دارچين را بخوبي پوشش دهند

 • رايحه اوليه : پرتقال , ترنج , فلفل
  رايحه مياني : رز , ياس , دارچين
   رايحه پايه : دانه تونكا , لابدانيوم , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبطء

عطر لاليك اسكولپتر د اپيسيس

ادكلن لاليك اسكولپتر د اپيسيس

لاليك اسكولپتر د اپيسيس

Lalique Sculpteur d`Epices


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۰:۴۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك الگانس انيمال-Lalique Elegance Animale،عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلنلاليك الگانس انيمالLalique  Elegance Animalee عطري است زنانه و مردانه و خاص.

عطر ادكلن لاليك الگانس انيمال-Lalique Elegance Animale

عطر ادكلن لاليك الگانس انيمال-Lalique Elegance Animale

عطر ادكلن لاليك الگانس انيمال-Lalique Elegance Animale،عطري است شيك، نسبتا تلخ و چرمي كه با همياري ميوه و گل تعادل بينظيري را برقرار كرده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي ميوه هلو تركيب با تلخي چرم و رايحه دلپذيري از زعفران آغاز ميشود كه نويد عطري شيك و مجلسي را ميدهند. با گذر زمان چرم كمي آرام گشته و در عوض حالتي كثيف و كمي حيواني پيدا ميكند اما حضور رز و حس ميوه اي سبب ميشوند تا بالانس هنرمندانه اي بين تلخي و حس حيواني چرم و حس شاداب و دلپذير هلو و گلها شكل گيرد.

 • رايحه اوليه : شمعداني , زعفران , هلو
  رايحه مياني : رز , ياس , صمغ درخت گورجون
   رايحه پايه : چوب صندل سفيد , چرم

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبطء

عطر لاليك الگانس انيمال

ادكلن لاليك الگانس انيمال

لاليك الگانس انيمال

Lalique Elegance Animale


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۹:۵۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك انكر نوير اسپرت-Lalique Encre Noire Sport عطري است خنك و تلخ.اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن لاليكانكر نوير اسپرت-Lalique Encre Noire Sport عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن لاليك انكر نوير اسپرت - Lalique Encre Noire Sport

عطر ادكلن لاليك انكر نوير اسپرت – Lalique Encre Noire Sport

رايحه ي خنك و تلخ لاليك انكر نوير اسپرت – Lalique Encre Noire Sport در دسته ي بويايي رايحه هاي چوبي دريايي طبقه بندي ميگردد . در طراحي رايحه ي آن وجود عصاره ي مركباتي سبب شد تا به آن ملايمت و خنكي بدهد و رنگ و بوي اسپري به خود بگيرد و محصولي مناسب براي روزهاي خنك و معتدل باشد . در نت ابتدايي اش گريپ فروت ، جوز و ترنج و در نت مياني اش سرو و اسطوخودوس و در نت پاياني اش مشك ، خس خس و چوب كشمير را دارا ميباشد . محصولي كاملا اسپرت مناسب جوانان ورزشكار رده ي سني ۲۰ تا ۳۵ سال و قابل استفاده در چهار فصل سال ميباشد . اگر بدنبال روياي ادامه دار بودن هواخواهاني كه بدنبال شما هستند ميباشيد ، تنها با يك بار تست اين محصول ويژه خود به اين نتيجه خواهيد رسيد كه اين محصول هماني است كه سال ها بدنبالش مي گشتيد.

 • رايحه اوليه : گريپ فروت , ترنج , جوز
  رايحه مياني : اسطوخودوس , سرو , آب
  رايحه پايه : چوب كشمير , خس خس , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك انكر نوير اسپرت

ادكلن لاليك انكر نوير اسپرت

لاليك انكر نوير اسپرت

ادكلن لاليك مشكي اسپرت

 Lalique Encre Noire Sport


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۹:۱۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك آزالي-Lalique Azalee عطري است تند و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلن لاليك آزالي-Lalique Azaleee عطري است زنانه و خاص.

عطر لاليك آزالي - Lalique Azalee

عطر لاليك آزالي-Lalique Azalee

طراحي كاور و بطري لاليك آزالي – Lalique Azalee يادآور محصولي ديگر از برند لايك بنام لاليك فلور د كريستال ميباشد . با توجه به ملايم و شيرين بودن اين رايحه و همچنين حضور فعال عناصري همچون نعناع هندي ، مانگا و گل هاي مختلف ، اين رايحه در دسته بويايي رايحه هاي مديترانه اي قرار ميدهند كه با خود نتي شيرين و ملايم را داراست . رايحه ي اين محصول با تركيباتي نظير هلو ، مانگا و ترنج آغاز ميگردد و در ادامه و در بطن اين رايحه تركيبي از عصاره ي گل هاي ياس ، ياسمن و رز وجود داشته و در نهايت با نعناع هندي ، مشك و چوب صندل سفيد ماندگار ميگردد . محصولي كه در اوج قدرت لطافتي زنانه داشته و القا كننده ي حس سرزندگي ، شادابي و نيروي انگيزشي بالا براي بانوان سنين ۲۵ تا ۳۵ سال را دارا ميباشد . اين رايحه ي ملايم و شيرين را ميتوان در چهار فصل سال و جهت حضور در هر مكاني مورد استفاده قرار داد.

 • رايحه اوليه : ترنج , فريزيا , هلو
  رايحه مياني : رز , ياس , گاردنياي ياسمني
  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , مشك , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك آزالي

ادكلن لاليك آزالي

لاليك آزالي

Lalique Azalee


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۸:۳۳ ] [ عطر بازار ]

 

لاليك آميتيس اكلتLalique Amethyst Eclat عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن عطر ادكلن لاليكآميتيس اكلت-Lalique Amethyst Eclatt عطري است زنانه و جذاب.

عطر لاليك آميتيس اكلت - Lalique Amethyst Eclat

عطر لاليك آميتيس اكلت – Lalique Amethyst Eclat

عطر ادكلن لاليك آميتيس اكلت – Lalique Amethyst Eclat از برند معروف لاليك در جولاي سال ۲۰۱۴ ، ياقوت ارغواني ديگري به عنوان جانشين محصول سال ۲۰۰۷ اين برند يعني عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس ، عرضه به بازار گرديد . برند لاليك اينبار با الهام از سنگ قيمتي و ارغواني رنگ ياقوت ، عطر زنانه لاليك آميتيس اكلت را طراحي نمود . رايحه ي عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت به نسبت نسخه ي ۲۰۰۷ آن فشرده تر و غني تر بوده و در همان ظاهر بطري بنفش رنگش قرار گرفته است ، اما اينبار طرح برجسته ي روي بطري آن با نقوش نقره اي مزين شده است . رايحه ي عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت ، ميوه اي ، گلدار و شيرين بوده كه عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت را تبديل به عطري چهارفصل نموده است . در مسير بويايي اش ابتدا رزين هاي آبدار و ترش توت سياه به همراه تمشك . گلابي ظهور پيدا كرده و در قلب رايحه ي خود هارموني گل هاي صد توماني ، مگنوليا و رز آمده و در انتهاي مسير بويي خود كار را با توت سياه ، مشك و چوب بنفش سورل به اتمام ميرساند . رايحه ي عطر ادكلن زنانه لاليك آميتيس اكلت داراي سيليجي قدرتمند و از ماندگاري بالايي برخوردار است . موردي مناسب براي مصارف روزانه و شبانه و همچنين حضور در جمع مي باشد.

 • رايحه اوليه : تمشك , انگور فرنگي سياه , گلابي
  رايحه مياني : رز , گل صدتوماني , مگنوليا
  رايحه پايه : توت سياه , گل بنفشه ترشك , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك آميتيس اكلت

ادكلن لاليك آميتيس اكلت

لاليك آميتيس اكلت

 Lalique Amethyst Eclat

آميتيست اكلت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۷:۴۷ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن لاليك آميتيس-Lalique Amethyst عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن لاليك آميتيس-Lalique Amethystt عطري است زنانه و شيك.

عطر لاليك آميتيس - Lalique Amethyst

عطر لاليك آميتيس – Lalique Amethyst

 نت بارز لاليك آميتيس – Lalique Amethyst ، آميزه اي از عصاره ي شاتوت و كشمش ميباشد كه باعث طراحي رايحه اي قوي و غني گشته است . رنگ ارغواني و طراحي هاي برجسته ي شاخه هاي درخت شاه توت بر روي بطري آن و رايحه ي داخل اين محصول ، در هارموني بسيار منظمي واقع شده اند كه هر دو تداعي گر درخت و ميوه شاه توت ميباشند . رايحه ي خنك و شيترينش كه تركيبي از ميوه ها و گل هاي عطري هستند ، در دسته ي رايحه ي گل ها و ميوه ها ميتوان طبقه بندي نمود . در نت ابتدايي اين محصول دلنشين ميتوان به حضور شاه توت و در نت مياني اش فلفل ، رز ، گل يلانگ و گل صد توماني بنفش و در نت اصلي و پايه اي اين محصول نيز حضور عناصري همچون چوب صندل سفيد ، مشك و وانيل به چشم ميخورند . از اين محصول ميتوان خاطره ي خوشي در كل ايام سال ايجاد كرد و به سبب نت بويايي اين محصول ميتوان آن را به سنين ۳۰ تا ۴۰ سال پيشنهاد داشت.

 • رايحه اوليه : انگور فرنگي سياه , بلوبري , توت سياه , شاه توت , توت فرنگي
  رايحه مياني : رز , گل صدتوماني , گل يلانگ , فلفل
  رايحه پايه : وانيل , روايح چوبي , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر لاليك آميتيس

ادكلن لاليك آميتيس

لاليك آميتيس

Lalique Amethyst


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۶:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

عطر ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue، توسط شخصي به نام Olivier Cresp با رايحه اي خنك و مركباتي مخصوص مصرف در طول روزهاي گرم و بلند تابستاني خلق شد . اين عطر حسي سرشار از طراوت ، آرامش و رلكسي را با خود به همراه دارد و مناسب آقاياني است كه دوست دارند در طول روز رايحه ي استثنايي و فريبنده اي را تجربه كنند .

رايحه اوليه : ليچي ، ترنج ، پرتقال ماندارين ، نعناع

رايحه مياني : نت هاي ابي ، سنبل ، فلفل ، درمنه

رايحه پايه : نت هاي چوبي ، عنبر سائل ، مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو

ادكلن روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو

روبرتو كاوالي جاست كاوالي بلو

Roberto Cavalli Just Cavalli Blue


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۳۰:۵۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua

عطر ادكلن روبرتو كاوالي آكوا-Roberto Cavalli Acqua، با رايحه اي متفاوت ، خنك و تندي خود براي مصرف در روزهاي گرم و بلند تابستاني  پيشنهاد مي شود . اين محصول حيرت آور و جادويي بوده و مخصوص بانواني است كه دوست دارند هميشه تك و منحصر به فرد باشند . همچنين الهام گرفته از شب هاي هيجان انگيز و سرشار از شادي در سواحل  مديترانه است . بطري اين عطر بسيار جذاب و زيبا طراحي شده است. روي بطري آبي‌رنگ آكوا، نشان تجاري روبرتو كاوالي ديده مي‌شود. يك طرح حيواني زيبا روي گردن بطري به چشم مي‌خورد. در بالاي اين طرح سياه و سفيد پلنگي و در قسمت طلايي‌رنگ، نشان تجاري روبرتو كاوالي حك شده است. در بطري بسيار زيبا و از جنس فلز ساخته شده است. اين در زيبا با طرح روبرتو كاوالي به‌خوبي روي بطري خودنمايي مي‌كند. طرح پلنگي، روي كارتن اين عطر هم ديده مي‌شود. با اولين اسپري از روبرتو كاوالي آكوا روي پوست و محل نبضتان، بوي گل ياسمين، آب دريا و ليمو را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب سه‌گانه‌ي شيرين و خنك، طراوت و تازگي را در شما افزايش مي‌دهد. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت‌هاي مياني از گل زنبق دره ساخته ‌شده‌اند. بوي گل زنبق دره، هيجان و شجاعت را در شما به بالاترين ميزان خودش مي‌رساند. در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌هاي پاياني از مشك تشكيل ‌شده‌اند. بوي مشك، اعتمادبه‌نفس شما را بالا برده و توجه اطرافيانتان را به‌سوي شما جلب مي‌كند.

رايحه اوليه : گل ياس – ليمو – نت هاي آبي

رايحه مياني : سوسن

رايحه پايه : مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر روبرتو كاوالي آكوا

ادكلن روبرتو كاوالي آكوا

روبرتو كاوالي آكوا

Roberto Cavalli Acque


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۴:۱۱ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب