عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 154
دیروز : 233
افراد آنلاین : 1
همه : 54714
چت باکس

عطر ادكلن هرمس آمازون-Hermes Amazone عطري است ملايم و شيرين.اين عطر در سال ۱۹۷۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن هرمس آمازون-Hermes Amazone عطري است زنانه و باكلاس.

عطر ادكلن هرمس آمازون-Hermes Amazone

عطر ادكلن هرمس آمازون-Hermes Amazone

عطر ادكلن هرمس آمازون-Hermes Amazone،داراي شيشه اي با رنگ زرد مليحي است كه استفاده از آن براي تمام فصول سال پيشنهاد مي شود.

رايحه اوليه: بهار نارنج، برگ مو ، چوب بلسان بنفش برزيلي، گالبانوم

رايحه مياني: انگور فرنگي سياه، گل نرگس،ريشه زنبق

رايحه پايه: سدر، خزه بلوط، وتيور

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هرمس آمازون

ادكلن هرمس آمازون

هرمس آمازون

Hermes Amazone


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۲:۴۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هرمس او د اورنج ورت-Hermes Eau d`Orange Verte عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۱۹۷۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن هرمس او د اورنج ورت-Hermes Eau d`Orange Verte عطري است زنانه و مردانه و شيك.

عطر ادكلن هرمس او د اورنج ورت-Hermes Eau d`Orange Verte

عطر ادكلن هرمس او د اورنج ورت-Hermes Eau d`Orange Verte

عطر ادكلن هرمس او د اورنج ورت-Hermes Eau d`Orange Verte،تركيبي بسيار با كيفيت و طبيعي از گل ها، برگ ها و ميوه پرتقال را ارائه داده است كه لذتي همانند حضور در باغ مركبات را براي شما تداعي مي كند.

شيشه عطر رنگ است و با درب مشكي خود تركيب زيبايي را تشكيل داده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب پرتقال و ترنج آغاز مي شود كه تلخي مشخصي همانند تلخي پوست ميوه شان و حسي سبز همانند رايحه برگ هايشان نيز به همراه دارند. با گذر زمان و پس از اضافه شدن رايحه گل ياس و شكوفه هاي پرتقال عطر حسي گلدار، تميز و باطراوات تر از ابتدا پيدا مي كند كه شيريني ملايمي از مشك نيز همراهي شان مي كند.

رايحه ي اوليه :پرتغال ، ليمو و ماندارين

رايحه ي مياني :برگ مو و نعناع

رايحه ي پايه :خزه بلوط ، نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هرمس او د اورنج ورت

ادكلن هرمس او د اورنج ورت

هرمس او د اورنج ورته

Hermes Eau d`Orange Verte


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۲:۲۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هرمس كانسنتر د اورنج ورت-Hermes Concentre d`Orange Verte عطري است خنك و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن هرمس كانسنتر د اورنج ورت-Hermes Concentre d`Orange Verte عطري است زنانه و مردانه و لاكچري.

عطر ادكلن هرمس كانسنتر د اورنج ورت-Hermes Concentre d`Orange Verte

عطر ادكلن هرمس كانسنتر د اورنج ورت-Hermes Concentre d`Orange Verte

عطر ادكلن هرمس كانسنتر د اورنج ورت-Hermes Concentre d`Orange Verte،عطري سبز، گياهي و تلخ و در عين حال شاداب و مركباتي است كه رايحه اي طبيعي از برگها و ميوه پرتقال را ارائه داده است.

بطري اين عطر خيلي شيك و خوش‌دست به نظر ميرسد. روي بطري سبز رنگ اين عطر نام Concentre d`Orange Verte و نشان تجاري هرمس با رنگ روشن كار شده است. درپوش مشكي‌رنگ Concentre d`Orange Verte به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي سبز، تلخ و گياهي ريحان آغاز مي شود كه تركيبش با رايحه پرتقال حسي همانند بو كردن پرتقال تازه همراه مقادير زيادي برگ هاي درخت پرتقال كه زخمي و له شده اند و بوي سبز و تلخشان به صورت قوي به مشام مي رسد را تداعي مي كند. با گذر زمان عطر حس سبزتري پيدا مي كند و با اضافه شدن چوب درخت سدر كمي تلخ تر شده و در عين حال به صورت خيلي جزئي شيرين نيز مي گردد.

رايحه ها : پرتقال , ريحان , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هرمس كانسنتر د اورنج ورت

ادكلن هرمس كانسنتر د اورنج ورت

هرمس كانسنتر د اورنج ورته

هرمس كنسانتقه دوقانژ وقت

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۱:۵۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هرمس بل امي-Hermes Bel Ami عطري است گرم و تلخ.اين عطر در سال ۱۹۸۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن هرمس بل امي-Hermes Bel Ami عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن هرمس بل امي-Hermes Bel Ami

عطر ادكلن هرمس بل امي-Hermes Bel Ami

عطر ادكلن هرمس بل امي-Hermes Bel Ami،براي شب ها و روزهاي زمستاني مناسب مي باشد.

رايحه توليه: ترنج، ماندارين ، مريم گلي،هل سبز

رايحه مياني: ميخك، ريشه زنبق، سدر، نعنا هندي

رايحه پايه: خزه بلوط، وتيور، نمونه هاي رزيني، چرم

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هرمس بل امي

ادكلن هرمس بل امي

هرمس بل امي

Hermes Bel Ami


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۱:۳۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هرمس او د كلون هرمس-Hermes Eau de Cologne Hermes عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۱۹۷۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن هرمس او د كلون هرمس-Hermes Eau de Cologne Hermes عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

عطر ادكلن هرمس او د كلون هرمس-Hermes Eau de Cologne Hermes

عطر ادكلن هرمس او د كلون هرمس-Hermes Eau de Cologne Hermes

عطر ادكلن هرمس او د كلون هرمس-Hermes Eau de Cologne Hermes،با رايحه خنكي كه دارد براي روزهاي گرم تابستاني توصيه شده است.

ايحه اوليه: ليمو ترش، ترنج، ماندارينر

رايحه مياني: برگ پرتقال، بهار نارنج،اسطوخدوس

رايحه پايه: خزه بلوط، نعنا هندي، مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هرمس او د كلون هرمس

ادكلن هرمس او د كلون هرمس

هرمس ادو كلون هرمس

عطر هرمس او د كلوژن هرمس

Hermes Eau de Cologne Hermes

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۱:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن هرمس رژ هرمس-Hermes Rouge Hermes عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۰۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن هرمس رژ هرمس-Hermes Rouge Hermes عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن هرمس رژ هرمس-Hermes Rouge Hermes

عطر ادكلن هرمس رژ هرمس-Hermes Rouge Hermes

عطر ادكلن هرمس رژ هرمس-Hermes Rouge Hermes،با شيشه اي قرمز رنگ و درب مشكي تركيب رنگي بسيار زيبايي به وجود آورده است.

رايحه اوليه: زنبق، گل رز، يلانگ يلانگ

رايحه مياني: وانيل، سدر، چوب صندل،كهربا

رايحه پايه: نمونه هاي ادويه اي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر هرمس رژ هرمس

ادكلن هرمس رژ هرمس

هرمس روژ هرمس

Hermes Rouge Hermes


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۵۰:۳۹ ] [ عطر بازار ]

 

 

 

ODOR MEMORY

حافظه بويايي : به توانايي نگه داري يك رايحه و به خاطر آوردن آن حافظه بويايي مي گويند. تشخيص رايحه اي تك از ميان صدها رايحه كه به صورت مخلوطي از انواع رايحه ها در آمده.

 

OLFACTION

حس بويايي : مربوط به حس بويايي و شامه بويايي مي گردد. رايحه (مولكولهاي بودار) كه توسط سلولهاي حسي به صورت سيگنال به پياز بويايي كه به مغز متصل است برخورد كرده و باعث تحريك حس بويايي و تشخيص رايحه مي گردد.

 

OLFACTORY BULB

پياز بويايي : اولين ناحيه حسي مغز براي دريافت رايحه اپيتليوم بويايي است. پياز بويايي ارائه دهنده رايحه هاي ورودي و مسير يابي آنها به سمت بقيه نواحي مغز، به عنوان مثال سيستم لنفي، هيپوتالاموس و قشر مغز است.

 

OLFACTORY EPITHELIUM

اپيتليوم بويايي : لايه اي از سلولهاي حسي در قسمت بالايي و عقبي بيني است. هر سمت بيني شامل تقريبا 15 ميليون سلول حسي در اپيتليوم است.

 

RECEPTOR CELL

سلول گيرنده رايحه : اين سلولها در اپيتليوم بويايي وجود دارند و هر سلول داراي مژه هايي است كه در كل مخاط بيني گسترده شده اند. مواد بو دار به مكان هاي اتصال شيميايي به اين مژه ها چسبيده و از اين طريق پيامي الكتريكي قابل ترجمه اي را به اعصاب بويايي مي فرستند تا توسط پياز بويايي دريافت شوند.

 

RETRONASAL OLFACTION

تحريك پذيري حس بويايي : تحريك سلولهاي گيرنده بويايي به وسيله مواد شيميايي كه از دهان ما سرچشمه مي گيرد (از طريق غذا خوردن) و از طريق نازوفارنكس nasopharynx در طي باز دم به اپيتليوم بويايي ميرسد.

 

ANOSMIA

از دست دادن حس بويايي : از دست دادن حس بويايي (ANOSMIA) ممكن است در اثر سردرد، ضربه به سر، اختلالات بيني، آلرژي، ويروس و يا عوامل ديگري باشد. افرادي كه حس بويايي خود را از دست مي دهند، در حس چشايي خود نيز دچار مشكل مي شوند.

 

ODOR FATIGUE

خستگي بويايي : خستگي بويايي به عنوان انطباق بويايي نيز شناخته شده است. در اين حالت شخص به دليل قرار گرفتن در معرض رايحه اي قوي و طولاني مدت، به طور موقت توانايي تشخيص رايحه را ندارد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ] [ ۰۸:۱۵:۳۴ ] [ عطر بازار ]

كمپاني عطر و ادكلن آزارو | Azzaro اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن فرانسوي است . اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 50 عدد عطر و ادكلن با برند  آزارو | Azzaro  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپاني آزارو | Azzaro از سال 1968 شروع به كار نموده  و از سال 1975 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

كمپاني Azzaro توسط Loris Azzaro سيسيلي كه متولد كشور تونس بود تاسيس گرديد. از سال 1968 لوريس آزارو با توليد كتهاي سفارشي براي مهماني هاي شبانه كار خود را آغاز و گام به دنياي مد و فشن گذاشت، تا اينكه در سال 1977 لوريس آزارو با يك سرمايه گذار آلماني به نام Richard Wirlz كه متخصص در لوازم آرايش و بهداشتي بود آشنا شد. آنها كاملا باهم متفاوت بودند. يكي كاملا برون گرا و با ايده هاي هنرمندانه و طراحي هاي لباسهاي پرزرق و برق و ديگري داراي تجربه شخصي در صنعت و مجهز به يك بيزينس پايدار. آنها مكمل هم بودند و شروع به سرمايه گذاريهاي قابل توجهي كردند. در سال 1978 بخش عطر و ادكلن را راه اندازي و اولين عطر مردانه خود را با نام Azzaro For Men توليد كردند. امروزه آزارو يكي از معتبر ترين برندهاي عطر و ادكلن در سطح جهان شناخته مي شود.

  فروشگاه تخصصي عطر و ادكلن عطربازار شما را به خريد عطر و ادكلن هاي برند آزارو | Azzaro توصيه ميكند.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عطر و ادكلن آزارو | Azzaro،
موضوع:
[ ۶ آبان ۱۳۹۴ ] [ ۰۴:۱۰:۴۱ ] [ عطر بازار ]

وجود ماده اي به نام فرومون حدود 50 سال پيش كشف شده و چيزي كه پژوهشگران نمي دانند اين است كه چگونه فرومون ها نقش قابل توجهي در رفتار حيوانات و انسان دارند. مسلم است كه تشخيص اين مواد شيميايي كمي غير ممكن است.  يكي از جديدترين و قدرتمند ترين محصولات در بازار،  Pherazoneاست كه شامل هفت نوع از فرومون هاي مختلف با غلظت mg 18 است و براي جذب جنس مخالف استفاده مي شود.

در حالي كه برخي از متخصصان پزشكي هنوز در مورد نقش فرومون در جذب انسان به نتيجه كامل نرسيده اند، بسياري از آنها عقيده دارند كه فرومونها كليدي براي افزايش جاذبه جنسي هستند. به گفته دكتر Vimal Murthy از دانشكده پزشكي دانشگاه جورج واشنگتن، "با اينكه فرومون،رايحه متمايزي ندارد، اما مي تواند نقش بسيار مهمي در رفتار حيوانات بازي كند." براي مثال، يك سگ ماده در طبيعت از فرومون براي جلب و به دام انداختن سگ نر استفاده مي كند. اخيرا فرومون مصنوعي در عطرها و ادكلن ها ظاهر مي شود تا به جذب جنس مخالف بيانجامند.

وقتي سئوال شد كه اين مواد شيميايي با توجه به اين كه هيچ عطر و بويي ندارند چگونه كار مي كنند. دكتر Murthy جواب داد:" بوسيله جاذبه هاي واقعي از يك واكنش شيميايي از فرومون، نه از عطر و بوي خاص. او در ادامه توضيح داد:" مطالعات اخير ثابت كرده است افراد بدون اينكه بدانند در معرض فرومون هاي انساني، احساس جاذبه و قدرت غريزي بيشتري قرار دارند و اين در حالي است كه  يكي ديگر از مطالعات اخير در خارج از استراليا ادعا مي كند 90٪ از مردان با استفاده از فرومون، جذب زنان را نسبت به خود را افزايش مي دهند. "

اگر شما به دنبال نتيجه فرومون هستيد بهتر است از بهترين مارك هاي  Pherazone  استفاده كنيد. يك ادكلن قدرتمند، كه شامل هفت ماده شيميايي مختلف جاذبه جنسي از جمله Androstenone ،  Androsterone و Androstenol است. براي شروع با يك يا دو اسپري بر روي بدن خود آغاز كنيد تا زماني كه كشف كنيد براي بدن شما دوز بيشتري نياز است يا خير.


تاثير آن بر فرد مصرف كننده و بر ديگران


حال به بررسي اثرات Pherazone بر فرد پوشنده و بر ديگران مي پردازيم. بايد اضافه كرد كه فرومون نه تنها در جهت افزايش جاذبه جنسي، بلكه در جذب افراد بيشتر در زندگي شخصي و حرفه اي نيز كاربرد دارد.


قطعا شما خواهان اين هستيد كه مورد توجه دوستان و نزديكان قرار بگيريد. به ويژه در محل كار نياز به اجتماعي بودن، برقراري ارتباط، قانع كردن و گفتگو با ديگران را داريد.

شما مي توانيد از فرومون جهت لذت بردن از جاذبه جنسي قوي تر جهت موفقيت در عرصه دوستيابي و ارتباط استفاده كنيد

رمز و راز جذب زنان به مردان و بالعكس

عوامل بسياري براي كشش زنان نسبت به مردان وجود دارد. مثلا معياري كه در انتخاب زنان مطرح است اينست كه با ديدن ماهيچه هاي قوي يك مرد، حس سلطه و حفاظت از جانب آنها نسبت به زن القاء مي شود. با اين حال، همه اين عوامل سطحي و بوي ادكلن و يا عطر و يا حتي بوي واقعي بدن ملاكي براي انتخاب جنس مخالف نيز محسوب مي شود.

علم جذب عطر در تحقيقات، بسيار عميق تر از نام تجاري آن است. سيگنالهاي فروموني كه هر پستاندار زمان جفت گيري  مي فرستد باعث جذب جنس مخالف مي شود.

زماني كه زن يا مرد با هم رو به رو مي شوند، در بدن ارگاني به نام Vomeronasal اين سيگنالهاي فرومون را از طريق سنسورهاي بيني به سطح خارجي مغز و هيپوتالاموس انتقال داده و باعث واكنش هاي غير ارادي نسبت به جنس مخالف مي شود.


تحقيقات علمي در مورد جذب عطر و بو بسيار گسترده بوده. در تحقيقاتي كه در سال 2004 توسط Keverne انجام شد توضيح مي دهد كه نوع فرومون در اتصالات ارگان Vomeronasal به هيپوتالاموس و تغييرات نورواندوكرين جهت بالا بردن توليد استروژن و سرعت بلوغ و يا حتي جلوگيري از باردار شدن موثر است.

فرومون در جفت يابي و افزايش سازگاري با جنس مخالف نيز تاثير دارد. غدد زير بغل و غدد عرق موجود در پوست سر و بسياري از قسمتهاي مختلف بدن محل توليد فرومون است.

فرايند فرومون و تاثير آن در ادراك بويايي زنان در دوران تخمك گذاري كاملا متفاوت است. در اين دوران عطر و بوي يك مرد ممكن است بسيار جذاب تر و خوشايند تر از زماني به نظر آيد كه زن در چرخه خود است، در اين زمان همان عطر و بو در نظر آن زن ميتواند نا خوشايند جلوه كند.


آيا استفاده از عطرهاي مختلف باعث جذب جنس مخالف شود؟ شما مي توانيد از عطر استفاده كنيد تا بوي بهتري داشته باشيد و اثر مثبت بر ديگران بگذاريد، اما در عين حال ممكن است اثر مخالف نيز بگذاريد. در حالي كه كار فرومون به طور مخفيانه كمك به جذب جنس مخالف است شما نيز بايد قادر باشيد در محيط هاي اجتماعي تعامل ايجاد كنيد، زيرا همانطور كه قبلا ذكر شد حواس هاي ديگر ما براي تعريف كيفيت در يك فرد و در نهايت جذب شدن به سمت او دخيل است.

هميشه هنگام خريد ادكلن توجه كنيد كه قيمت ادكلن EDP از قيمت ادكلن EDT بيشتر است.

هنگام  خريد عطر، قيمت عطر  را با عطربازار مقايسه كنيد.

عطربازار  ارائه كننده بهترين عطرها با بهترين قيمت 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۷:۱۵:۲۰ ] [ عطر بازار ]

اگر پوستتان چرب است، خوشحال باشيد چون دوام و ماندگاري عطر وادكلن ها بر روي پوستهاي چرب و تيره بيشتر است. اما عطر و ادكلنبراي پوستهاي روشن و خشك، در حكم يك مرطوب كننده عمل مي كند و دوام زيادي روي اين پوست -ها ندارد.

 

اگر پوست تان روشن و خشك است و ميخواهيد ماندگاري عطرتان بيشتر شود، بهتر است پيش از استفاده از عطر از لوسيونهاي مرطوب كننده بدون بو استفاده كنيد.

 

از زمان.هاي گذشته، اين باور همچنان پابرجاست كه عطر و ادكلن را بايد به پوست جلوي گردن و يا به مچ دست زد. واقعيت اين است كه زدن عطر وادكلن بر روي محل نبض ها (مانند مچ دست، مچ پا، پشت زانوها، نبض گردن و... ) باعث متصاعد شدن رايحه عطر و ادكلن شده و كلاً خوشايند است اما پزشكان توصيه مي كنند به گردنتان عطر و ادكلن نزنيد چرا كه اين كار، احتمال بيماريهاي پوستي را در اين ناحيه افزايش مي دهد

 

حتما بخونيد:

راهنماي سريع خريد عطر و خريد ادكلن و اطلاع از قيمت عطر وقيمت ادكلن

اگه شما يه آقاي محترم هستيد و يا ميخواهيد براي يه آقاي محترم عطر مردانه يا اذكلن مردانه بخريد به نكات زير توجه كنيد:

 اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه خنك مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ آبي يا متمايل به آبي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر خنك را با رنگ آبي توليد مي كنند مانند عطر بولگاري آكوا يا عطر دانهيل بلك يا عطر 212 مرد يا عطر آزارو كروم يا عطر جگوار آبي يا عطر versace اوفرش يا عطر ديزلمشتي يا عطر شنل بلو(بلو د شنل ادو تويلت) يا عطر گوچي پورهوم 2 يا عطر لاگوست آبي

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه  گرم مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ قرمزيا قهوه اي يا متمايل به قرمز يا قهوه اي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر گرم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند مانند عطر دانهيل قرمز ياعطر هالووين مرد يا عطر 212 س ك سي مرد يا عطر كريد قرمز يا عطر شانل الور يا عطر پولو قرمز يا عطر ديور فارنهايت ابسولوت يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه تلخ مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ مشكي يا متمايل به مشكي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر تلخ را با رنگ مشكي توليد مي كنند مانند عطر لاليك مشكي يا عطر كورلوف نوير يا عطر تام فورد نوير يا عطر ايو سن لوره لهوم مشكي يا عطر گوچيگيلتي اينتنس يا عطر هوگو نايت يا عطر شنل بلو پرفيوم يا عطر وود مشكي يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه ملايم مي گرديد دنبال عطرهاي بي رنگ يا كمرنگ باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر ملايم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند عطر ديور فارنهايت 32 يا عطر بولگاري من يا عطر كريد اونتوس ياعطر كريد ارولفا يا عطر zen يا عطر ايفوريا مرد يا عطر لاگوست سفيد ياعطر باربري بريت مرد يا عطر هوگو توپي (اين موشن)

 

معمولا آقايان جوان از رايحه هاي ملايم و خنك مانند عطر بولگاري يا كمي س ك سي مثل عطر 212 يا كمي چوبي مانند عطر لاليك مشكي يا عطر وود خوششان ميايد.

 

معمولا آقايان ميانسال به بالا از عطرهاي سنگين تر و تلخ مانند عطركريداونتوس يا عطر وان ميليون يا عطر tom ford يا عطرآرماني جيو يا پورانهوم خوششان ميايد

 

آقايون س ك سي معمولاعطرهاي تلخ ،گيرا و زننده رو ميپسندند مثلعطر 212 س ك سي يا عطر اسپايس بمب يا عطر چنل بلو پرفيوم.براي اين آقايون عطر اينتنس مناسبتر از نوع معموليست.

 

آقايون گرم مزاج معمولا از عطرخنك استفاده ميكنند.

 

آقايون سرد مزاج معمولا از عطر گرم استفاده ميكنند

 

مطمئن ترين راه براي انتخاب يك هديه مناسب براي آقايان، دانستن ادكلنقبلي مورد علاقه آنهاست، بوسيله آن و با استفاده از فيلترهاي رايحه موجود در سايت عطربازار، ادكلن ديگري را از همان خانواده انتخاب كنيد 

اگر پوستتان چرب است، خوشحال باشيد چون دوام و ماندگاري عطر وادكلن ها بر روي پوستهاي چرب و تيره بيشتر است. اما عطر و ادكلنبراي پوستهاي روشن و خشك، در حكم يك مرطوب كننده عمل مي كند و دوام زيادي روي اين پوست -ها ندارد.

 

اگر پوست تان روشن و خشك است و ميخواهيد ماندگاري عطرتان بيشتر شود، بهتر است پيش از استفاده از عطر از لوسيونهاي مرطوب كننده بدون بو استفاده كنيد.

 

از زمان.هاي گذشته، اين باور همچنان پابرجاست كه عطر و ادكلن را بايد به پوست جلوي گردن و يا به مچ دست زد. واقعيت اين است كه زدن عطر وادكلن بر روي محل نبض ها (مانند مچ دست، مچ پا، پشت زانوها، نبض گردن و... ) باعث متصاعد شدن رايحه عطر و ادكلن شده و كلاً خوشايند است اما پزشكان توصيه مي كنند به گردنتان عطر و ادكلن نزنيد چرا كه اين كار، احتمال بيماريهاي پوستي را در اين ناحيه افزايش مي دهد

 

حتما بخونيد:

راهنماي سريع خريد عطر و خريد ادكلن و اطلاع از قيمت عطر وقيمت ادكلن

اگه شما يه آقاي محترم هستيد و يا ميخواهيد براي يه آقاي محترم عطر مردانه يا اذكلن مردانه بخريد به نكات زير توجه كنيد:

 اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه خنك مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ آبي يا متمايل به آبي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر خنك را با رنگ آبي توليد مي كنند مانند عطر بولگاري آكوا يا عطر دانهيل بلك يا عطر 212 مرد يا عطر آزارو كروم يا عطر جگوار آبي يا عطر versace اوفرش يا عطر ديزلمشتي يا عطر شنل بلو(بلو د شنل ادو تويلت) يا عطر گوچي پورهوم 2 يا عطر لاگوست آبي

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه  گرم مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ قرمزيا قهوه اي يا متمايل به قرمز يا قهوه اي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر گرم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند مانند عطر دانهيل قرمز ياعطر هالووين مرد يا عطر 212 س ك سي مرد يا عطر كريد قرمز يا عطر شانل الور يا عطر پولو قرمز يا عطر ديور فارنهايت ابسولوت يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه تلخ مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ مشكي يا متمايل به مشكي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر تلخ را با رنگ مشكي توليد مي كنند مانند عطر لاليك مشكي يا عطر كورلوف نوير يا عطر تام فورد نوير يا عطر ايو سن لوره لهوم مشكي يا عطر گوچيگيلتي اينتنس يا عطر هوگو نايت يا عطر شنل بلو پرفيوم يا عطر وود مشكي يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه ملايم مي گرديد دنبال عطرهاي بي رنگ يا كمرنگ باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر ملايم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند عطر ديور فارنهايت 32 يا عطر بولگاري من يا عطر كريد اونتوس ياعطر كريد ارولفا يا عطر zen يا عطر ايفوريا مرد يا عطر لاگوست سفيد ياعطر باربري بريت مرد يا عطر هوگو توپي (اين موشن)

 

معمولا آقايان جوان از رايحه هاي ملايم و خنك مانند عطر بولگاري يا كمي س ك سي مثل عطر 212 يا كمي چوبي مانند عطر لاليك مشكي يا عطر وود خوششان ميايد.

 

معمولا آقايان ميانسال به بالا از عطرهاي سنگين تر و تلخ مانند عطركريداونتوس يا عطر وان ميليون يا عطر tom ford يا عطرآرماني جيو يا پورانهوم خوششان ميايد

 

آقايون س ك سي معمولاعطرهاي تلخ ،گيرا و زننده رو ميپسندند مثلعطر 212 س ك سي يا عطر اسپايس بمب يا عطر چنل بلو پرفيوم.براي اين آقايون عطر اينتنس مناسبتر از نوع معموليست.

 

آقايون گرم مزاج معمولا از عطرخنك استفاده ميكنند.

 

آقايون سرد مزاج معمولا از عطر گرم استفاده ميكنند

 

مطمئن ترين راه براي انتخاب يك هديه مناسب براي آقايان، دانستن ادكلنقبلي مورد علاقه آنهاست، بوسيله آن و با استفاده از فيلترهاي رايحه موجود در سايت عطربازار، ادكلن ديگري را از همان خانواده انتخاب كنيد اگر پوستتان چرب است، خوشحال باشيد چون دوام و ماندگاري عطر وادكلن ها بر روي پوستهاي چرب و تيره بيشتر است. اما عطر و ادكلنبراي پوستهاي روشن و خشك، در حكم يك مرطوب كننده عمل مي كند و دوام زيادي روي اين پوست -ها ندارد.

 

اگر پوست تان روشن و خشك است و ميخواهيد ماندگاري عطرتان بيشتر شود، بهتر است پيش از استفاده از عطر از لوسيونهاي مرطوب كننده بدون بو استفاده كنيد.

 

از زمان.هاي گذشته، اين باور همچنان پابرجاست كه عطر و ادكلن را بايد به پوست جلوي گردن و يا به مچ دست زد. واقعيت اين است كه زدن عطر وادكلن بر روي محل نبض ها (مانند مچ دست، مچ پا، پشت زانوها، نبض گردن و... ) باعث متصاعد شدن رايحه عطر و ادكلن شده و كلاً خوشايند است اما پزشكان توصيه مي كنند به گردنتان عطر و ادكلن نزنيد چرا كه اين كار، احتمال بيماريهاي پوستي را در اين ناحيه افزايش مي دهد

 

حتما بخونيد:

راهنماي سريع خريد عطر و خريد ادكلن و اطلاع از قيمت عطر وقيمت ادكلن

اگه شما يه آقاي محترم هستيد و يا ميخواهيد براي يه آقاي محترم عطر مردانه يا اذكلن مردانه بخريد به نكات زير توجه كنيد:

 اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه خنك مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ آبي يا متمايل به آبي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر خنك را با رنگ آبي توليد مي كنند مانند عطر بولگاري آكوا يا عطر دانهيل بلك يا عطر 212 مرد يا عطر آزارو كروم يا عطر جگوار آبي يا عطر versace اوفرش يا عطر ديزلمشتي يا عطر شنل بلو(بلو د شنل ادو تويلت) يا عطر گوچي پورهوم 2 يا عطر لاگوست آبي

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه  گرم مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ قرمزيا قهوه اي يا متمايل به قرمز يا قهوه اي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر گرم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند مانند عطر دانهيل قرمز ياعطر هالووين مرد يا عطر 212 س ك سي مرد يا عطر كريد قرمز يا عطر شانل الور يا عطر پولو قرمز يا عطر ديور فارنهايت ابسولوت يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه تلخ مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ مشكي يا متمايل به مشكي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر تلخ را با رنگ مشكي توليد مي كنند مانند عطر لاليك مشكي يا عطر كورلوف نوير يا عطر تام فورد نوير يا عطر ايو سن لوره لهوم مشكي يا عطر گوچيگيلتي اينتنس يا عطر هوگو نايت يا عطر شنل بلو پرفيوم يا عطر وود مشكي يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه ملايم مي گرديد دنبال عطرهاي بي رنگ يا كمرنگ باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر ملايم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند عطر ديور فارنهايت 32 يا عطر بولگاري من يا عطر كريد اونتوس ياعطر كريد ارولفا يا عطر zen يا عطر ايفوريا مرد يا عطر لاگوست سفيد ياعطر باربري بريت مرد يا عطر هوگو توپي (اين موشن)

 

معمولا آقايان جوان از رايحه هاي ملايم و خنك مانند عطر بولگاري يا كمي س ك سي مثل عطر 212 يا كمي چوبي مانند عطر لاليك مشكي يا عطر وود خوششان ميايد.

 

معمولا آقايان ميانسال به بالا از عطرهاي سنگين تر و تلخ مانند عطركريداونتوس يا عطر وان ميليون يا عطر tom ford يا عطرآرماني جيو يا پورانهوم خوششان ميايد

 

آقايون س ك سي معمولاعطرهاي تلخ ،گيرا و زننده رو ميپسندند مثلعطر 212 س ك سي يا عطر اسپايس بمب يا عطر چنل بلو پرفيوم.براي اين آقايون عطر اينتنس مناسبتر از نوع معموليست.

 

آقايون گرم مزاج معمولا از عطرخنك استفاده ميكنند.

 

آقايون سرد مزاج معمولا از عطر گرم استفاده ميكنند

 

مطمئن ترين راه براي انتخاب يك هديه مناسب براي آقايان، دانستن ادكلنقبلي مورد علاقه آنهاست، بوسيله آن و با استفاده از فيلترهاي رايحه موجود در سايت عطربازار، ادكلن ديگري را از همان خانواده انتخاب كنيد اگر پوستتان چرب است، خوشحال باشيد چون دوام و ماندگاري عطر وادكلن ها بر روي پوستهاي چرب و تيره بيشتر است. اما عطر و ادكلنبراي پوستهاي روشن و خشك، در حكم يك مرطوب كننده عمل مي كند و دوام زيادي روي اين پوست -ها ندارد.

 

اگر پوست تان روشن و خشك است و ميخواهيد ماندگاري عطرتان بيشتر شود، بهتر است پيش از استفاده از عطر از لوسيونهاي مرطوب كننده بدون بو استفاده كنيد.

 

از زمان.هاي گذشته، اين باور همچنان پابرجاست كه عطر و ادكلن را بايد به پوست جلوي گردن و يا به مچ دست زد. واقعيت اين است كه زدن عطر وادكلن بر روي محل نبض ها (مانند مچ دست، مچ پا، پشت زانوها، نبض گردن و... ) باعث متصاعد شدن رايحه عطر و ادكلن شده و كلاً خوشايند است اما پزشكان توصيه مي كنند به گردنتان عطر و ادكلن نزنيد چرا كه اين كار، احتمال بيماريهاي پوستي را در اين ناحيه افزايش مي دهد

 

حتما بخونيد:

راهنماي سريع خريد عطر و خريد ادكلن و اطلاع از قيمت عطر وقيمت ادكلن

اگه شما يه آقاي محترم هستيد و يا ميخواهيد براي يه آقاي محترم عطر مردانه يا اذكلن مردانه بخريد به نكات زير توجه كنيد:

 اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه خنك مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ آبي يا متمايل به آبي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر خنك را با رنگ آبي توليد مي كنند مانند عطر بولگاري آكوا يا عطر دانهيل بلك يا عطر 212 مرد يا عطر آزارو كروم يا عطر جگوار آبي يا عطر versace اوفرش يا عطر ديزلمشتي يا عطر شنل بلو(بلو د شنل ادو تويلت) يا عطر گوچي پورهوم 2 يا عطر لاگوست آبي

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه  گرم مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ قرمزيا قهوه اي يا متمايل به قرمز يا قهوه اي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر گرم را با اين رنگها توليد مي كنند مانند مانند عطر دانهيل قرمز ياعطر هالووين مرد يا عطر 212 س ك سي مرد يا عطر كريد قرمز يا عطر شانل الور يا عطر پولو قرمز يا عطر ديور فارنهايت ابسولوت يا عطر كاپيتان بلك

 

اگر دنبال عطر يا ادكلن مردانه تلخ مي گرديد دنبال عطرهايي با رنگ مشكي يا متمايل به مشكي باشيد زيرا معمولاً شركت ها عطر تلخ را با رنگ مشكي توليد مي كنند مانند عطر لاليك مشكي يا عطر كورلوف نوير يا عطر تام فورد نوير يا عطر ايو سن لوره لهوم مشكي يا عطر گوچيگيلتي اينتنس يا عطر هوگو نايت يا عطر شنل بلو پرفيوم يا عطر وود مشكي يا&nb
ادامه مطلب

امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۴:۴۴:۳۸ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب