عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 208
دیروز : 292
افراد آنلاین : 1
همه : 39044
چت باکس

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر وادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue، با رايحه اي از ميوه هاي آبدار و خوشمزه از جمله هندوانه ، ترنج و انگور سياه و تركيب آنها با مهيتو ، هل  و نت هاي گلي ارمغاني از شادي ، نشاط ، سرزندگي و آرامش بوده و بهترين انتخاب براي روزهاي گرم سال مي باشد . رايحه ي آن بسيار خنك و در عين حال شيرين و لطيف است. بطري Cocktail Seduction Blue با دو رنگ اصلي زرد و آبي تزيين شده است. قسمت پاييني به رنگ زرد و نيمه‌ي بالايي به رنگ آبي است. روي شيشه نام Cocktail Seduction Blue و نشان تجاري آنتونيو باندراس با رنگ سفيد ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ آبي و شكل مكعبي‌اش طرح كلي Cocktail Seduction Blue را به‌خوبي تكميل مي‌كند. به‌محض اين‌كه Urban Seduction Blue را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، بوي انگور سياه، نارنج، موهيتو و هندوانه را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب ميوه‌اي با بوي شيرين و خنكش شادي و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين تركيب جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهد. نت‌هاي مياني از تركيب نت‌هاي گلي، هل و چوب رزوود ساخته شده‌اند. بوي نت‌هاي مياني انرژي مثبت و هيجان فراواني را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب سدر، مشك و عنبر تشكيل شده‌اند. بوي نت‌هاي پاياني اعتمادبه‌نفس و تمركز ويژه‌اي را در شما به وجود مي‌آورد.

 • رايحه اوليه: ترنج – انگور سياه – مهيتو – هندوانه
 • رايحه مياني: هل – نت هاي گلي – چوب قرمز 
 • رايحه پايه: سدر – مشك – شاهبوي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس كوكتل آبي 

ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي 

آنتونيو باندراس كوكتل آبي 

ادكلن آنتونيو باندراس

Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۲۰:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواجسان شاين-Amouage Sunshine عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine، براي روزهاي بهاري و پاييزي بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. اگر به شيشه‌ي Sunshine Woman نگاه دقيقي كنيد، خيلي زود متوجه وجود نشان تجاري آمواج كه با رنگ روشن روي آن نقش بسته، خواهيد شد. در بطري مثل يك گنبد روي شيشه سوار شده است. اين در گنبدي شكل سفيد، بناهاي عربي و شرقي در منطقه‌ي عمان و حال و هواي گرم و ساحلي آن را تداعي مي‌كند. روي گردن بطري، نام سانشاين به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. وقتي Sunshine Woman را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي گياه درمنه، انگور سياه و بادام خواهيد شد. اين تركيب سه‌گانه، به شما و كساني كه بوي اين عطر را احساس مي‌كنند، شادي، هيجان و نشاط زيادي را منتقل مي‌كند. پس از مدتي شاهد جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌‌هاي مياني با وجود گياه اوسمانتوس، گل ياسمين، ماگنوليا و وانيل، طراوت ويژه‌اي به شما هديه مي‌كنند. گياه اوسمانتوس كه بومي حوالي كشور چين است، با بوي شرقي‌اش تا حد زيادي بوي زردآلو را زنده مي‌كند. پس از مدتي طولاني، بوي سرو كوهي، گياه پاتچولي، گياه پاپيروس و گياه تنباكوي سفيد را حس خواهيد كرد.

 • اسانس اوليه : انگور فرنگي سياه , بادام , گياه درمنه
 • اسانس مياني : مگنوليا , گل اوسمانتوس , ياس , وانيل
 • اسانس پايه : گل تنباكوي سفيد , سرو , پاپيروس , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج سان شاين 

ادكلن آمواج سان شاين 

آمواج سان شاين 

Amouage Sunshine


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۸:۵۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret،  با رايحه اي شگفت انگيز ، گرم و تلخ مناسب استفاده در ميهماني هاي شبانه و شب هاي پاييزي است . اين عطر با بطري شبيه به يك قفل نمادي از معمايي جادويي و پر رمز و راز است. لازم است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط دو عطرساز كاربلد با نام‌هاي «كريستف ريناد» (Christophe Raynaud) و «اليزابت ويدال» (Elizabeth Vidal) انجام شده است. روي بطري يك سوراخ در طراحي شده است. اين در فقط با اسپري كردن The Secret باز مي‌شود. بطري با قاب تيره‌رنگش بسيار مردانه و محكم به نظر مي‌آيد. در مكعب مستطيلي The Secret به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. اين عطر براي شب‌هاي پاييزي و زمستاني پيشنهاد مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از اين عطر روي پوست و محل نبضتان، متوجه بوي فلفل، نعناع و گريپ‌فروت خواهيد شد. اين تركيب شيرين و تند، شادي و هيجان را در همين ابتداي كار به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني به‌آرامي جانشين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از دارچين و چرم ساخته‌شده‌اند. تندي اين تركيب دوگانه، هيجان نت‌هاي قبلي را بيشتر خواهد كرد. اما با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك و نت‌هاي چوبي تشكيل‌شده‌اند.

 • رايحه اوليه : فلفل ، نعنا ، گريپ فروت
 • رايحه مياني: دارچين ، چرم 
 • رايحه اصلي : مشك ، تركيبات جنگلي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس سكرت

ادكلن آنتونيو باندراس سكرت

آنتونيو باندراس سكرت

Antonio Banderas The Secret


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۸:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seductionعطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction، محصولي خنكي است كه بهترين انتخاب براي فصول بهار و پاييز مي باشد . تركيب آن با رايحه اي از ترشي و شيريني ميوه هاي لذيذ و خوشمزه اي از جمله سيب سبز ، ترنج ، گريپ فوروت ، آناناس و طالبي آغاز مي شود كه بعد از گذشت مدتي به قلب خنكي از نت هاي دريايي ، گل ياس ، بهار نارنج و هل مي رسد . در نت پاياني گرمي و تندي موادي از جمله سدر ، عنبر ، خس خس ، جير و مشك را استشمام خواهيد كرد .

 • رايحه اوليه : گريپ فوروت – ترنج – آناناس – طالبي – سيب سبز
 • رايحه مياني : بهار نارنج – گل ياس – هل – نت هاي دريايي 
 • رايحه پايه : سدر – خس خس – عنبر – جير – مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن

آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن

Antonio Banderas King of Seduction


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۷:۴۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواج فيت-Amouage Fate عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate، محصولي لوكس و ممتازي است كه در بطري بسيار شيك و مرواريد رنگي كه توسط سايه روشن هايي از زرد ، بنفش ، سبز روشن و آبي  روشن طراحي شده ، قرار دارد. جزئيات طلايي آن زير سايه اي از تركيب جادويي آن پنهان شده . اين داستان افسانه اي سمبلي از ماه، خورشيد و ستاره هاي آسمان مي باشد . تركيب تند و گلي آن با رايحه اي از ترنج و پيوند آن با فلفل قرمز،دارچين و فلفل سياه آغاز مي شود . اين مخلوط در قلب به شيريني دسته اي از گل هاي رنگارنگ نظير : ياس ، رز و لادن رسيده و به بيسي قوي، شرقي و گرمي حاصل وانيل، نعناع هندي، چرم و گلسنگ مي رسد

 • رايحه اوليه : ترنج – فلفل قرمز – فلفل سياه – دارچين 
 • رايحه مياني : گل رز – گل ياس – گل نرگس – بخور خوشبو – لادن
 • رايحه پايه : وانيل – نعناع هندي – بنزويين – بخور خوشبو – چرم – گلسنگ

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج فيت

ادكلن آمواج فيت

آمواج فيت

Amouage Fate

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۶:۵۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men عطري است خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطرو ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن-Antonio Banderas Blue Seduction for men عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men، با رايحه ي خنك و ملايمي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در روزهاي گرم تابستاني مي باشد . اين عطر مدرن كه مخصوص آقايان بين سنين ۲۵ تا ۳۵ است حسي سرشار از شادي و نشاط با خود به همراه داشته به طوري كه خالق آن مي گويد ” اين عطر حامل تكه اي از من و فرهنگ من مي باشد . ” اين عطر در نت ابتدايي داراي رايحه ترنج ، توت سياه ، خربزه ، نعناع؛ در نت مياني داراي رايحه كاپوچينو ، جوز، سيب سبز ، هل ، آب دريا و در نت انتهايي رايحه كهربا و تركيبات جنگلي مي باشد.

 • رايحه اوليه :ترنج ، توت سياه ، خربزه ، نعناع
 • رايحه مياني: كاپوچينو ، جوز ، سيب سبز ، هل ، آب دريا 
 • رايحه اصلي : كهربا ، تركيبات جنگلي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

Antonio Banderas Blue Seduction for men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۶:۲۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret عطري است گرم و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret، كه توسط Christophe Raynaud  در سال ۲۰۱۱ خلق شد عطر جديد بازيگر معروف Antonio Banderas  بوده و با رايحه ي گرم و ملايم خود براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و شب هاي سرد زمستاني پيشنهاد مي شود. اين عطر با بطري جالب و شبيه به قفلي كه دارد بهترين گزينه براي هديه به آقايان ميانسال مي باشد . نت هاي عطر و ادكلن مردانه آنتونيو باندراس گلدن سكرت در ابتدا شامل رايحه نعنا ، تركيبات گياهان سبز، سيب، سپس رايحه فلفل، جوز، زيره و در انتها رايحه مشك، سدر، چرم مي باشد و از ماندگاري و پخش بوي خوبي برخوردار است.

 • رايحه اوليه : نعناع، تركيبات گياهان سبز، سيب 
 • رايحه مياني: فلفل، جوز، زيره
 • رايحه اصلي : مشك، سدر، چرم

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس گلدن سكرت

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت

آنتونيو باندراس گلدن سكرت

Antonio Banderas The Golden Secret


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۵:۳۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك-Antonio Banderas Seduction in Black عطري است ملايم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك-Antonio Banderas Seduction in Black عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك-Antonio Banderas Seduction in Black

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك-Antonio Banderas Seduction in Black

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك-Antonio Banderas Seduction in Black، بارايحه جنگلي ، جسارت را براي مردان شيك پوش بهمراه دارد كه تقريبا مناسب براي تمام فصول مي باشد اين ادكلن مردانه با توجه به بوي گرم و تلخ و قيمت مناسبش طرفداران نسبتا زيادي دارد . بهترين زمان استفاده از آن ميهماني هاي شبانه و شب هاي سرد زمستاني مي باشد . رايحه ي آن بسيار اغواكننده ، فريبنده و جذاب است .

 • رايحه اوليه : ترنج،  مويز سياه
 • رايحه مياني: جوز، هل، گشنيز
 • رايحه اصلي : مشك، سدر ويرجينيا، كهربا، دانه تونكا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك

ادكلن آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك

ادكلن آنتونيو باندراس

آنتونيو باندراس سداكشن اين بلك

Antonio Banderas Seduction in Black


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۴:۴۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Splash Blue Seduction عطري است خنك و شيرين.اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن-Antonio Banderas Splash Blue Seduction عطري است زنانه و لاكچري.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Splash Blue Seduction

عطر ادكلن آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Splash Blue Seduction

عطر ادكلن آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Splash Blue Seduction،عطري است بسيار شاداب، ميوه اي و مدرن كه رايحه بي نظيري از ميوه هاي مختلف تركيب با رايحه ملايمي از گل ها را ارائه داده است.

بطري، بسيار شيك و به شكل يك مكعب ساخته شده است. اين مكعب به‌خوبي در دست بانوان جا مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ آبي است و از روي شيشه به‌وضوح ديده مي‌شود. درپوش نقره‌اي‌رنگ طرح كلي عطر را كامل مي‌كند. بالاي درپوش، نشان تجاري آنتونيو باندراس حك شده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب و ترش و شيرين نارنگي و انگور فرنگي آغاز مي شود كه حسي ترش و آبدار دارند و در كنارشان رايحه گلابي و هلو نيز قرار دارد كه بخش شيرين و ميوه اي عطر را رقم مي زنند. با گذر زمان با اضافه شدن مشك حس شاداب عطر بيشتر به سمت شيرين تمايل پيدا مي كند تا ترش و در اين ميان رايحه ملايمي از گل هاي گاردنيا و فريزيا حس گلي سفيد و مطبوعي به عطر مي افزايند.

 • رايحه اوليه : انگور فرنگي سياه , گلابي , نارنگي , هلو
 • رايحه مياني : تمشك , رز , فريزيا , ياس , گاردنياي ياسمني
 • رايحه پايه : روايح چوبي , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه

ادكلن آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه

آنتونيو باندراس اسپلش بلو سداكشن زنانه

Antonio Banderas Splash Blue Seduction

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۳:۳۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج هانر زنانه-Amouage Honour عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواج هانر-Amouage Honour عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آمواج هانر زنانه-Amouage Honour

عطر ادكلن آمواج هانر زنانه-Amouage Honour

عطر ادكلن آمواج هانر زنانه-Amouage Honour، الهام گرفته از داستان تراژدي خانم باتر فلاي كه با مردي آمريكايي ازدواج كرد و ۳ سال متوالي براي برگشتن او صبر كرد ولي سرانجام در آخرين اجراي اپرا اقدام به خودكشي كرد ، مي باشد . بطري Honour خيلي لوكس و شيك ساخته شده است. روي شيشه‌ي سفيدرنگ Honour نشان تجاري آمواژ به شكل برجسته كار شده است. در بطري مانند يك گنبد طلايي‌رنگ روي شيشه سوار شده است. روي گردن طلايي‌رنگ بطري، نام Honour به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. پس از اسپري كردن آمواژ Honour روي پوست و محل نبضتان بوي تخم گشنيز، فلفل و ريواس را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب سه‌گانه، تند و شيرين، انرژي و هيجان زيادي را در همين ابتداي كار به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از گل ميخك، ياسمين، مريم، زنبق دره و گاردنيا ساخته مي‌شوند. بوي اين گل‌ها طراوت و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. نت‌هاي پاياني از علف وتيور، اپوپوناكس، عنبر، بخار معطر و چرم تشكيل شده‌اند.

 • رايحه اوليه : فلفل سياه – گشنيز – ريواس 
 • رايحه مياني : گل ميخك – گل ياس – گل ياسمن – گل مريم – گل سوسن
 • رايحه پايه : عنبر – چرم – خس خس – بخور خوشبو – اپوپونوكس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج هانر 

ادكلن آمواج هانر 

آمواج هانر 

Amouage Honour


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۳:۱۸ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب