عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 318
دیروز : 233
افراد آنلاین : 2
همه : 54878
چت باکس

عطر ادكلن آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر-Angel Schlesser Esprit de Gingembre عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر-Angel Schlesser Esprit de Gingembre عطري است مردانه و منحصر به فرد.

عطر ادكلن آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر-Angel Schlesser Esprit de Gingembre

عطر ادكلن آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر-Angel Schlesser Esprit de Gingembre

عطر ادكلن آنجل شليسر-Angel Schlesser،توسط شخصي بنام Nathalie Lorson خلق شد كه با  رايحه اي خنك ، تند و بسيار فريبنده براي مصرف در طول روزهاي گرم و بلند تابستاني انتخابي منحصر به فرد مي باشد . رايحه ي اين عطر بسيار دلپذير و دوست داشتني بوده و حسي سرشار از آرامش و نشاط  با خود به همراه دارد.

 • رايحه اوليه : ليمو ، زنجفيل ، گريپ فوروت
 • رايحه مياني : اسطوخودوس ، فلفل سياه ، هل 
 • رايحه پايه : خس خس ، مشك ، سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر

ادكلن آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر

آنجل شليسر اسپريت د جينجمبر

Angel Schlesser Esprit de Gingembre


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۹:۰۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر ابسولوت اورينتال-Angel Schlesser Absolute Oriental عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر ابسولوت اورينتال-Angel Schlesser Absolute Oriental عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آنجل شليسر ابسولوت اورينتال-Angel Schlesser Absolute Oriental

عطر ادكلن آنجل شليسر ابسولوت اورينتال-Angel Schlesser Absolute Oriental

عطر ادكلن آنجل شليسر ابسولوت اورينتال-Angel Schlesser Absolute Oriental،عطري است تلخ، شيرين و رسمي بر پايه رايحه گل رز و تلخي چوبها و ادويه ها.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي شيرين و گرم گل رز و وانيل آغاز ميشود كه حضور رايحه نعناي هندي در كنارشان حالتي تند و تيز، گياهي و جدي ايجاد ميكند. با گذر زمان تند و تيزي نعناي هندي ملايمتر شده و حالتي خاكي و كمي فلفلي به خود ميگيرد و تركيبش با رايحه گرم و شيرين رز در مجموع رايحه اي گلدار، زنانه و دوست داشتني و در عين حال تلخ و خاكي را بوجود مي آورد.

اين عطر پخش بو و ماندگاري بسيار خوبي دارد همچنين مناسب براي چهار فصل سال مي باشد.

 • رايحه اوليه: ترنج – مانگا – اسمنتوس 
 • رايحه مياني: زعفران – گل رز – گل صد توماني 
 • رايحه پايه: وانيل – نعناع هندي – مشك – چوب صندل – خس خس

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر ابسولوت اورينتال

ادكلن آنجل شليسر ابسولوت اورينتال

آنجل شليسر ابسولوت اورينتال

Angel Schlesser Absolute Oriental


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۷:۴۸ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج اپيك – Amouage Epic Men عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر آمواج اپيك عطري است مردانه و محبوب. كمپاني Amouage توسط Randa Hammami طراح برجسته خود ، عطر Amouage Epic Man را به بازار عطر و ادكلن معرفي نمود.

عطر آمواج اپيك (Amouage Epic man)، كه به همراه جفت زنانه خود وارد بازار گشته است ، از نت هاي فلفل صورتي ، هل ، زعفران ، جوز ، گل شمعداني ، چرم و نعناع هندي تشكيل شده است . اين محصول يك عطر بسيار سنگين ، تاريك ، مردانه و گران قيمت مي باشد . هر چه بيشتر از اين عطر استفاده ميكنيد ، مطمئنا بيشتر عاشقش ميشويد .

معرفي جفت زنانه ، مردانه ي اپيك كه عطرهايي لوكس و جديد از برند آمواژ ميباشند ، توسط مدير خلاق اين كمپاني يعني كريستوفر چونگ صورت گرفت . هر دوي اين عطرها با الهام از توراندخت پوچيني و براي به نمايش كشيدن سفر جاده ي ابريشم از چين به عربستان سعودي طراحي گشته است . رايحه ي اين عطر تداعي گر ثروت و كالاهاي تجاري در آسيا از قبيل طلا ، مرواريد ، چاي ، ابريشم ، پشم ، ادويه جات ، ترشي جات و بخور دان به همراهي تركيبي بي نظير از عناصر چشمگير از اين برند ميباشد . عطر مردانه ي اپيك را ميتوان در دسته ي گروه بويايي رايحه هاي چوبي شرقي طبقه بندي نمود.

عطر آمواج اپيك - Amouage Epic Men

عطر آمواج اپيك-Amouage Epic Men

اين عطر مخصوص آقاياني است كه حال و هواي تند و گرم عطرهاي شرقي را مي‌پسندند. اپيك به‌طور ويژه‌اي لوكس و خاص طراحي شده است. وقتي به شيشه‌ي اين ادو پرفيوم نگاه مي‌كنيد، اولين چيزي كه توجه شما را به خود جلب مي‌كند، رنگ سبز آن و نشان تجاري آموژ كه با رنگ طلايي روي آن حك شده خواهد بود. بعد از آن در سلطنتي بطري با رنگ طلايي و نوشته‌اي كه مدل اپيك را نشان مي‌دهد به همراه نگين سبزرنگ كوچكي كه در پيشاني در قرار گرفته نگاه هر بيننده‌اي را به خود خيره مي‌كند. به‌محض اسپري، بوي فلفل صورتي، هل، زعفران، جوز هندي، زيره‌ي سياه و مورد سبز همه و همه تندي موردنظر شما را ايجاد مي‌كنند. با وجود اين عناصر، گويي در بازارهاي هندوستان و چين قدم مي‌زنيد.

در نت اوليه ي رايحه ي اين عطر ، فلفل صورتي ، زعفران ، جوز و هل به شما عزيزان ارائه ميگردد . در قلب و در ميانه ي راه ضرباني از مر و گل شمعداني با شامه ي مصرف كننده برخورد داشته و در نت پاياني و انتهاي مسير عنصر گرانبهاي عود به همراه بخور دان ، چرم و نعناع هندي اين رايحه را پايدار ميسازد . طراحي بطري اين محصول نيز در نوع خود بينظير بوده و با نگاهي بر سنگ يشم سلطنتي از چين با جزئيات طلايي براي به نمايش كشاندن طلاي عربستان سعودي طراحي شده است . كاور اين محصول نيز با رنگي قهوه اي كه يادآور چمدان هاي چرم كشور چين در زمان باستان ميباشد ، طراحي گرديده است .

يك شاهكار كه بوي بسيار مردانه ، سنگين و خاصي دارد . عطري با دوام بسيار عالي ، بسيار مناسب شب و مهماني هاي رسمي و بسيار شيك و منحصر به فرد . در ضمن معدود عطر بازهايي كه از بوي صندل و عود و مشك و عنبر خوششان مي آيد ، به اين عطرها علاقه بسيار دارند و كساني كه با عطرهاي عربي كنار مي آيند و رايحه صندل و مشك را خيلي دوست دارند ، عاشق اين عطر خواهند شد .

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر  آمواج اپيك

ادكلن آمواج اپيك

آمواج اپيك

Amouage Epic Men

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۷:۰۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن 2-2 Angel Schlesser Oriental Edition

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition،عطري است دوست داشتني، رسمي و خوشبو بر پايه رايحه گل رز و شكلات

رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين و گرم شكلات آغاز ميشود كه حسي تند و تيز و گياهي از نعناي هندي و لطافتي از گل رز نيز با آن تركيب شده اند. با گذر زمان نعناي هندي و حس فلفلي اش ملايمتر شده و رايحه گل رز قويتر ميشود كه تركيبش با رايحه شكلات تركيبي گرم، جذاب، شيرين و گلدار را ايجاد ميكند كه تلخي كمي از نعناي هندي نيز با آنها تركيب شده و حسي رسمي و شكيل به عطر ميدهد.

 • رايحه اوليه : ترنج , بنفشه , رز , گل برف , ياس
 • رايحه مياني : ميخك صدپر , پرالين , زعفران
 • رايحه پايه : وانيل , چوب صندل سفيد , خس خس , مشك , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲

ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲

آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲

آنجل شليسر

۲ Angel Schlesser Oriental Edition


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۵:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن امواج جورني مردانه – Amouage Journey  عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر آمواججورني عطري است مردانه و خاص.
عطر امواج جورني مردانه - Amouage Journey

عطر امواج جورني مردانه – Amouage Journey

از برند آمواژ و محصول جديد اين برند با نام سفر ، هميشه انتظارات زيادي بر مبناي سفري رايحه اي به شرق ، توسط مخلوطي از موادي گران بها در اين عطر بوده و عطر سفر زنانه بر پايه ي گل ها و ميوه ها همراه با رايحه ي چرم برجسته اعلام گرديده در حالي كه نسخه ي سفر براي مردان ، سفر انسان بر مبناي حضور رايحه اي مردانه ، چوبي و تند با زير نت هايي از چرم برجسته شده است .اين ادو پرفيوم در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. جورني يكي از عطرهاي لوكس و خاص توليدشده توسط آموژ است. اين عطر براي آقاياني كه رايحه‌هاي تند و گرم را مي‌پسندند، مناسب به نظر مي‌رسد. براي استفاده‌ي روزانه نيز مي‌توانيد از اين ادو پرفيوم استفاده كنيد. با نگاهي به عطر امواج جورني مردانه – Amouage Journey، به سرعت مجذوب رنگ قرمز بطري آن مي‌شويد. اين رنگ تند با بوي تند خود جرني هماهنگ شده است. نشان تجاري آموژ با يك فلز طلايي‌رنگ در وسط شيشه قابل‌مشاهده است. اگر كمي دقيق‌تر به اين ادو پرفيوم نگاه كنيد، در بطري و قاب طلايي رنگي كه دور بطري را احاطه كرده توجه شما را به خود جلب خواهد كرد. روي در زيبايي اين شيشه‌ يك نگين زينتي به رنگ قرمز كار شده كه لوكس بودن آن را دوچندان مي‌كند.

 وقتي اين عطر را اسپري مي‌كنيد، بوي تند فلفل سيچوان، هل، نارنج و روغن بهارنارنج به سرعت در محيط پخش خواهد شد. اين تركيب روحيه‌ي لازم براي شروع حركت را براي شما تأمين مي‌كند. در ادامه رايحه‌ي چوب درخت توت، بخار معطر و تنباكو جايگزين نت‌هاي ابتدايي مي‌شوند. اين نت‌ها براي افرادي كه رايحه‌هاي اسموكي و تنباكو را دوست دارند، بسيار لذت‌بخش خواهد بود. پس از مدتي متوجه تغيير نت‌هاي مياني به سمت نت‌هاي پاياني خواهيد شد. باوجود دانه‌ي گياه تونكا، چرم، روغن درخت سرو و مشك، گرماي مطلوب و دلپذيري خواهيد داشت.يك شاهكار كه بوي بسيار مردانه ، سنگين و خاصي دارد . عطري با دوام بسيار عالي ، بسيار مناسب شب و مهماني هاي رسمي و بسيار شيك و منحصر به فرد.

 • رايحه اوليه : ترنج , بهارنارنج , هل , فلفل سيچوان
 • رايحه مياني : تنباكو , روايح دودي , دانه سرو كوهي
 • رايحه پايه : دانه تونكا , گياه ناگارموتا , چرم , مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر امواج جورني 

ادكلن امواج جورني 

امواج جورني 

Amouage Journey Man

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۵:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul عطري است گرم. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول-Angel Schlesser Oriental Soul عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر اورنتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul،با تركيبي شگفت انگيز از ميوه ها و گل هاي معطر و دلپذير براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و رسمي پيشنهاد مي شود . اين عطر داراي تن دوست داشتني و گرمي از وانيل به همراه تلخي كمي از عود و بنزويين مي باشد كه با شيريني انواع گل ها تركيب شده و فضاي رمانتيكي را براي شما ايجاد مي كند.

 • رايحه: مركبات – هلو – مانگا – گل ياس – زالزالك – گل گاو زبان – وانيل – چوب صندل – عنبر – مشك – عود – بنزوين

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر اورينتال سول

ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول

آنجل شليسر اورينتال سول

Angel Schlesser Oriental Soul


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۴:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآنجل شليسر فمهAngel Schlesser Femme EDT عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT،عطري است شاداب و مركباتي و در عين حال كمي تلخ كه با رايحه خنك و تميز و دوست داشتني مركبات آغاز ميشود كه بسرعت و پس از گذشت زمان كمي رايحه هل به آن اضافه ميشود تا تلخي ملايمي به عطر بدهد. با گذشت زمان بيشتر هل قويتر شده و رايحه ضعيفي از چوبها نيز به آن ملحق ميشوند كه در مجموع رايحه اي خنك و شيرين مركباتي، تميز و صابوني مانند و در عين حال كمي تلخ و چوبي بوجود بيايد

اين عطر بو و ماندگالري متوسطي دارد و انتخاب بسيار خوبي است براي مصرف روزانه در بهار و تابستان.

 • رايحه اوليه : ترنج , شكوفه پرتقال , نارنگي ماندارين , سرو كوهي
 • رايحه مياني : گل برف , فلفل , روايح چوبي , فلفل قرمز شيرين
 • رايحه پايه : هل , سالويا , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر فمه

ادكلن آنجل شليسر فمه

آنجل شليسر فمه

Angel Schlesser Femme EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۴:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج اينترلود مردانه – Amouage Interlude در سال ۲۰۱۲ با طراحي پيئر نگرين توسط برند سلطنتي آمواژ طراحي و به بازار عرضه شد . اين برند در زمينه‌ي طراحي و توليد عطرهاي با كيفيت و لوكس سابقه‌ي خوب و موفقي دارد. پخش بويي عالي با ماندگاري بالا از خصوصيات اين عطر شگفت انگيز ميباشد .اينترلود بوي گرم و شرقي تندي داشته و براي فصول سرد سال بسيار مناسب است. بوي عودي و اسموكي اين عطر توجه تمام اطرافيان را به‌سوي شما منحرف خواهد كرد.

عطر آمواج اينترلوده - Amouage Interlude

عطر آمواج اينترلوده-Amouage Interlude

طراحي و فرمولاسيون اينترلود توسط عطرساز مشهور و برجسته «Pierre Negrin» انجام شده است. بطري اين عطر بسيار لوكس و شيك ساخته شده است. روي در طلايي‌رنگ اينترلود يك كريستال سواروفسكي آبي‌رنگ كار شده است. اين نگين زيبا زيبايي بطري را دوچندان كرده است. بطري به رنگ آبي تيره بوده و روي آن نشان تجاري آمواژ را با رنگ طلايي مشاهده ميكنيد. تركيبات آن شامل ترنج ، فلفل ، توت ، عنبر ، چرم ، نعناع هندي و چوب صندل ميباشد . شيشه بسيار زيباي اين عطر با تزئينات مجلل ، شكوه اين عطر را به رخ همگان مي كشاند . از با دوام ترين عطرهايي كه تا به حال ديده شده است . از رايحه اي بسيار گرم و شيرين برخوردار ميباشد . نت ابتدايي اين عطر بويي تلخ ، دودي و چرمي ميباشد . رايحه تند و فلفلي را مي شود در آن تشخيص داد اما قدرت لازمه را ندارد تا خودي نشان بدهد . در نت مياني است كه رايحه هاي فلفلي و تند خود را نمايان ميسازند . البته بوي قوي چوب را هم مي شود حس كرد . در رايحه پايه ، بوي شيرين و دودي با بوي چوب خواهيم داشت كه تركيب آن با بوي دارچين ، رايحه بسيار خوبي را ارائه ميدهد . اگرچه به عود در پايه نت هاي اين عطر اشاره نشده است ، اما مي توان رايحه اي از اين نت را در آن به خوبي استشمام كرد . رايحه اين عطر با اينكه در ابتدا بسيار پر قدرت باز مي شود ، اما بسيار زيبا و نرم بر روي پوست خشك مي شود و رايحه اي باور نكردني به وجود مي آورد . شايد در ابتدا از رايحه ي آن تعجب كنيد و دل شما را بزند ولي بعد از گذشت چند ساعت رايحه باور نكردني آن شما را مسحور مي كند.

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج اينترلوده 

ادكلن آمواج اينترلوده 

آمواج اينترلوده 

Amouage Interlude 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۳:۴۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette،كه الهام گرفته از دنياي سحرآميز رقص باله مي باشد سمبلي از يك خانم شهري با زيبايي هاي منحصر به فرد است . اين عطر همچنين بازگو كننده ي حركت هاي رمانتيك حين رقص باله و حس آرامش مي باشد و با ماندگاري بالا و ميزان پراكنندگي عالي كه دارد براي مصرف در طول روز و يا مراسم هاي خاص پيشنهاد مي شود.

اين عطر با رايحه دوست داشتني و كمي تلخ كاكائوآغاز ميشود كه رايحه قدرتمندي از مشك نيز در كنارش حضور دارد تا حس شيرين و گرماي كاملا مشخصي به آن اضافه كند. در اين ميان رايحه پودري زنبق نيز به مشام ميرسد كه با فاصله كمي از دو رايحه قبلي قرار دارد. با گذر زمان شيريني عطر كمي متعادلتر شده و رايحه گل رز نيز به كمك زنبق مي آيد تا حس پودري مشخص تري را بوجود بياورند در حالي كه حس گرم و كاكائويي نيز همچنان براحتي قابل استشمام است.

 • رايحه اوليه: ترنج – مويز سياه – آلو برقاني – گل رز 
 • رايحه مياني: مانگا – عنبيه – سوسن – اركيده – گل ياس – كاكائو
 • رايحه پايه: مشك – عنبر – سدر – نعناع هندي – وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر پيروئت

ادكلن آنجل شليسر پيروئت

آنجل شليسر پيروئت

Angel Schlesser Pirouette


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۳:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle،عطري است خوش ساخت، زنانه و بسيار خوشبو بر پايه رايحه شاداب گلها. رايحه ابتدايي عطر با بوي با طراوت و شفاف گلهاي صدتوماني و ياس آغاز ميشود كه حس ميوه اي مطبوع و ملايمي در پس زمينه به همراه دارند. با گذر زمان رايحه بنزوئين به عطر اضافه شده و جايگزين حس ميوه اي ميگردد كه حسي نسبتا گرم و شيرين براي عطر بوجود مي آورد و تركيبش با گلها رايحه اي نيمه شيرين و خامه اي از گلها را ايجاد ميكند كه بسيار دوست داشتني است.

 • رايحه اوليه : ترنج , دانه‌هاي قرمز , گل جعفري
 • رايحه مياني : گل صدتوماني , شكوفه پرتقال , ياس , سيب
 • رايحه پايه : دانه تونكا , خس خس , لوبان , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر پور اله

ادكلن آنجل شليسر پور اله

آنجل شليسر پور اله

Angel Schlesser Pour Elle


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۲:۳۲ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب