عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 71
دیروز : 112
افراد آنلاین : 2
همه : 100440
چت باکس

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن 2-2 Angel Schlesser Oriental Edition

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲-۲ Angel Schlesser Oriental Edition،عطري است دوست داشتني، رسمي و خوشبو بر پايه رايحه گل رز و شكلات

رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين و گرم شكلات آغاز ميشود كه حسي تند و تيز و گياهي از نعناي هندي و لطافتي از گل رز نيز با آن تركيب شده اند. با گذر زمان نعناي هندي و حس فلفلي اش ملايمتر شده و رايحه گل رز قويتر ميشود كه تركيبش با رايحه شكلات تركيبي گرم، جذاب، شيرين و گلدار را ايجاد ميكند كه تلخي كمي از نعناي هندي نيز با آنها تركيب شده و حسي رسمي و شكيل به عطر ميدهد.

 • رايحه اوليه : ترنج , بنفشه , رز , گل برف , ياس
 • رايحه مياني : ميخك صدپر , پرالين , زعفران
 • رايحه پايه : وانيل , چوب صندل سفيد , خس خس , مشك , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲

ادكلن آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲

آنجل شليسر اورينتال اديشن ۲

آنجل شليسر

۲ Angel Schlesser Oriental Edition


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۵:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن امواج جورني مردانه – Amouage Journey  عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر آمواججورني عطري است مردانه و خاص.
عطر امواج جورني مردانه - Amouage Journey

عطر امواج جورني مردانه – Amouage Journey

از برند آمواژ و محصول جديد اين برند با نام سفر ، هميشه انتظارات زيادي بر مبناي سفري رايحه اي به شرق ، توسط مخلوطي از موادي گران بها در اين عطر بوده و عطر سفر زنانه بر پايه ي گل ها و ميوه ها همراه با رايحه ي چرم برجسته اعلام گرديده در حالي كه نسخه ي سفر براي مردان ، سفر انسان بر مبناي حضور رايحه اي مردانه ، چوبي و تند با زير نت هايي از چرم برجسته شده است .اين ادو پرفيوم در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. جورني يكي از عطرهاي لوكس و خاص توليدشده توسط آموژ است. اين عطر براي آقاياني كه رايحه‌هاي تند و گرم را مي‌پسندند، مناسب به نظر مي‌رسد. براي استفاده‌ي روزانه نيز مي‌توانيد از اين ادو پرفيوم استفاده كنيد. با نگاهي به عطر امواج جورني مردانه – Amouage Journey، به سرعت مجذوب رنگ قرمز بطري آن مي‌شويد. اين رنگ تند با بوي تند خود جرني هماهنگ شده است. نشان تجاري آموژ با يك فلز طلايي‌رنگ در وسط شيشه قابل‌مشاهده است. اگر كمي دقيق‌تر به اين ادو پرفيوم نگاه كنيد، در بطري و قاب طلايي رنگي كه دور بطري را احاطه كرده توجه شما را به خود جلب خواهد كرد. روي در زيبايي اين شيشه‌ يك نگين زينتي به رنگ قرمز كار شده كه لوكس بودن آن را دوچندان مي‌كند.

 وقتي اين عطر را اسپري مي‌كنيد، بوي تند فلفل سيچوان، هل، نارنج و روغن بهارنارنج به سرعت در محيط پخش خواهد شد. اين تركيب روحيه‌ي لازم براي شروع حركت را براي شما تأمين مي‌كند. در ادامه رايحه‌ي چوب درخت توت، بخار معطر و تنباكو جايگزين نت‌هاي ابتدايي مي‌شوند. اين نت‌ها براي افرادي كه رايحه‌هاي اسموكي و تنباكو را دوست دارند، بسيار لذت‌بخش خواهد بود. پس از مدتي متوجه تغيير نت‌هاي مياني به سمت نت‌هاي پاياني خواهيد شد. باوجود دانه‌ي گياه تونكا، چرم، روغن درخت سرو و مشك، گرماي مطلوب و دلپذيري خواهيد داشت.يك شاهكار كه بوي بسيار مردانه ، سنگين و خاصي دارد . عطري با دوام بسيار عالي ، بسيار مناسب شب و مهماني هاي رسمي و بسيار شيك و منحصر به فرد.

 • رايحه اوليه : ترنج , بهارنارنج , هل , فلفل سيچوان
 • رايحه مياني : تنباكو , روايح دودي , دانه سرو كوهي
 • رايحه پايه : دانه تونكا , گياه ناگارموتا , چرم , مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر امواج جورني 

ادكلن امواج جورني 

امواج جورني 

Amouage Journey Man

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۵:۱۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul عطري است گرم. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول-Angel Schlesser Oriental Soul عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر اورنتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول زنانه-Angel Schlesser Oriental Soul،با تركيبي شگفت انگيز از ميوه ها و گل هاي معطر و دلپذير براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و رسمي پيشنهاد مي شود . اين عطر داراي تن دوست داشتني و گرمي از وانيل به همراه تلخي كمي از عود و بنزويين مي باشد كه با شيريني انواع گل ها تركيب شده و فضاي رمانتيكي را براي شما ايجاد مي كند.

 • رايحه: مركبات – هلو – مانگا – گل ياس – زالزالك – گل گاو زبان – وانيل – چوب صندل – عنبر – مشك – عود – بنزوين

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر اورينتال سول

ادكلن آنجل شليسر اورينتال سول

آنجل شليسر اورينتال سول

Angel Schlesser Oriental Soul


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۴:۵۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآنجل شليسر فمهAngel Schlesser Femme EDT عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT

عطر ادكلن آنجل شليسر فمه-Angel Schlesser Femme EDT،عطري است شاداب و مركباتي و در عين حال كمي تلخ كه با رايحه خنك و تميز و دوست داشتني مركبات آغاز ميشود كه بسرعت و پس از گذشت زمان كمي رايحه هل به آن اضافه ميشود تا تلخي ملايمي به عطر بدهد. با گذشت زمان بيشتر هل قويتر شده و رايحه ضعيفي از چوبها نيز به آن ملحق ميشوند كه در مجموع رايحه اي خنك و شيرين مركباتي، تميز و صابوني مانند و در عين حال كمي تلخ و چوبي بوجود بيايد

اين عطر بو و ماندگالري متوسطي دارد و انتخاب بسيار خوبي است براي مصرف روزانه در بهار و تابستان.

 • رايحه اوليه : ترنج , شكوفه پرتقال , نارنگي ماندارين , سرو كوهي
 • رايحه مياني : گل برف , فلفل , روايح چوبي , فلفل قرمز شيرين
 • رايحه پايه : هل , سالويا , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر فمه

ادكلن آنجل شليسر فمه

آنجل شليسر فمه

Angel Schlesser Femme EDT


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۴:۰۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج اينترلود مردانه – Amouage Interlude در سال ۲۰۱۲ با طراحي پيئر نگرين توسط برند سلطنتي آمواژ طراحي و به بازار عرضه شد . اين برند در زمينه‌ي طراحي و توليد عطرهاي با كيفيت و لوكس سابقه‌ي خوب و موفقي دارد. پخش بويي عالي با ماندگاري بالا از خصوصيات اين عطر شگفت انگيز ميباشد .اينترلود بوي گرم و شرقي تندي داشته و براي فصول سرد سال بسيار مناسب است. بوي عودي و اسموكي اين عطر توجه تمام اطرافيان را به‌سوي شما منحرف خواهد كرد.

عطر آمواج اينترلوده - Amouage Interlude

عطر آمواج اينترلوده-Amouage Interlude

طراحي و فرمولاسيون اينترلود توسط عطرساز مشهور و برجسته «Pierre Negrin» انجام شده است. بطري اين عطر بسيار لوكس و شيك ساخته شده است. روي در طلايي‌رنگ اينترلود يك كريستال سواروفسكي آبي‌رنگ كار شده است. اين نگين زيبا زيبايي بطري را دوچندان كرده است. بطري به رنگ آبي تيره بوده و روي آن نشان تجاري آمواژ را با رنگ طلايي مشاهده ميكنيد. تركيبات آن شامل ترنج ، فلفل ، توت ، عنبر ، چرم ، نعناع هندي و چوب صندل ميباشد . شيشه بسيار زيباي اين عطر با تزئينات مجلل ، شكوه اين عطر را به رخ همگان مي كشاند . از با دوام ترين عطرهايي كه تا به حال ديده شده است . از رايحه اي بسيار گرم و شيرين برخوردار ميباشد . نت ابتدايي اين عطر بويي تلخ ، دودي و چرمي ميباشد . رايحه تند و فلفلي را مي شود در آن تشخيص داد اما قدرت لازمه را ندارد تا خودي نشان بدهد . در نت مياني است كه رايحه هاي فلفلي و تند خود را نمايان ميسازند . البته بوي قوي چوب را هم مي شود حس كرد . در رايحه پايه ، بوي شيرين و دودي با بوي چوب خواهيم داشت كه تركيب آن با بوي دارچين ، رايحه بسيار خوبي را ارائه ميدهد . اگرچه به عود در پايه نت هاي اين عطر اشاره نشده است ، اما مي توان رايحه اي از اين نت را در آن به خوبي استشمام كرد . رايحه اين عطر با اينكه در ابتدا بسيار پر قدرت باز مي شود ، اما بسيار زيبا و نرم بر روي پوست خشك مي شود و رايحه اي باور نكردني به وجود مي آورد . شايد در ابتدا از رايحه ي آن تعجب كنيد و دل شما را بزند ولي بعد از گذشت چند ساعت رايحه باور نكردني آن شما را مسحور مي كند.

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج اينترلوده 

ادكلن آمواج اينترلوده 

آمواج اينترلوده 

Amouage Interlude 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۳:۴۹ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette

عطر ادكلن آنجل شليسر پيروئت-Angel Schlesser Pirouette،كه الهام گرفته از دنياي سحرآميز رقص باله مي باشد سمبلي از يك خانم شهري با زيبايي هاي منحصر به فرد است . اين عطر همچنين بازگو كننده ي حركت هاي رمانتيك حين رقص باله و حس آرامش مي باشد و با ماندگاري بالا و ميزان پراكنندگي عالي كه دارد براي مصرف در طول روز و يا مراسم هاي خاص پيشنهاد مي شود.

اين عطر با رايحه دوست داشتني و كمي تلخ كاكائوآغاز ميشود كه رايحه قدرتمندي از مشك نيز در كنارش حضور دارد تا حس شيرين و گرماي كاملا مشخصي به آن اضافه كند. در اين ميان رايحه پودري زنبق نيز به مشام ميرسد كه با فاصله كمي از دو رايحه قبلي قرار دارد. با گذر زمان شيريني عطر كمي متعادلتر شده و رايحه گل رز نيز به كمك زنبق مي آيد تا حس پودري مشخص تري را بوجود بياورند در حالي كه حس گرم و كاكائويي نيز همچنان براحتي قابل استشمام است.

 • رايحه اوليه: ترنج – مويز سياه – آلو برقاني – گل رز 
 • رايحه مياني: مانگا – عنبيه – سوسن – اركيده – گل ياس – كاكائو
 • رايحه پايه: مشك – عنبر – سدر – نعناع هندي – وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر پيروئت

ادكلن آنجل شليسر پيروئت

آنجل شليسر پيروئت

Angel Schlesser Pirouette


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۳:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle

عطر ادكلن آنجل شليسر پور اله-Angel Schlesser Pour Elle،عطري است خوش ساخت، زنانه و بسيار خوشبو بر پايه رايحه شاداب گلها. رايحه ابتدايي عطر با بوي با طراوت و شفاف گلهاي صدتوماني و ياس آغاز ميشود كه حس ميوه اي مطبوع و ملايمي در پس زمينه به همراه دارند. با گذر زمان رايحه بنزوئين به عطر اضافه شده و جايگزين حس ميوه اي ميگردد كه حسي نسبتا گرم و شيرين براي عطر بوجود مي آورد و تركيبش با گلها رايحه اي نيمه شيرين و خامه اي از گلها را ايجاد ميكند كه بسيار دوست داشتني است.

 • رايحه اوليه : ترنج , دانه‌هاي قرمز , گل جعفري
 • رايحه مياني : گل صدتوماني , شكوفه پرتقال , ياس , سيب
 • رايحه پايه : دانه تونكا , خس خس , لوبان , نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر پور اله

ادكلن آنجل شليسر پور اله

آنجل شليسر پور اله

Angel Schlesser Pour Elle


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۲:۳۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج اوپوس هفت-Amouage Opus VII عطري است با رايحه گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر آمواج اوپوس هفت عطري است مردانه و زنانه و محبوب.كالكشن اوپوس از خانه ادكلن سازي آمواج با اين محصول به هفتمين نسخه رسيد. اين محصول كه از رايحه گرم برخوردار است تندي و تلخي توأمان را ارائه مي‌نمايد.ظاهر محصول مشابه ساير نسخه‌هاي اين كالكشن است با اين تفاوت كه بر خلاف ۶ نسخه قبلي رنگي تيره داشته و شيشه آن شفاف نيست.

عطر آمواج اوپوس هفت-Amouage Opus VII

عطر آمواج اوپوس هفت-Amouage Opus VII

Opus VII با توجه به بوي شرقي، تند و گرمش براي فصول سرد سال يعني پاييز و زمستان پيشنهاد مي‌شود. خانه‌ي عطر لوكس آمواژ بطري اين عطر را مانند ديگر عطرهايش خيلي خاص و شيك طراحي كرده است. اين شيشه به رنگ سياه است. روي بطري، در يك كادر طلايي‌رنگ نشان آمواژ ديده مي‌شود. در بطري به رنگ طلايي بوده و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. روي پايه‌ي اين عطر عبارت Library Collection با رنگ طلايي ديده مي‌شود. اين عبارت به شما يادآور مي‌شود كه Opus VII يكي از اعضاي اصلي خانواده‌ي Library است

آمواژ اپوس ۷ مجموعه اي كتابخانه اي از عطر سبز معطر بوده كه براي مصارف آقايان و بانوان ايجاد گرديده است . تركيبات تشكيل دهنده ي رايحه ي قدرتمند و فوق العاده ي اين عطر عناصري نظير فلفل صورتي ، شنبليله ، باريجه ، كهربا ، عود ، هل ، جوز ، چرم ، عنبر سائل ، نعناع هندي ، كوستوس ، چوب صندل ، مشك ، اليبانوم ، روغن سايپريئول و يا ناگارموسا ميباشد . از ويژگي هاي رايحه ي اين عطر ميتوان به تند ، تازه ، چوبي ، عودي ، سبز و وابسته به بلسان بودن را نام برد . نت اصلي موجود در اين رايحه حضور عود در تركيب اين عطر بوده كه شرايط را براي دو جنسي بودن اين رايحه فراهم آورده است . عطر و بويي سبز و بسيار قدرتمند بوده و شامل مراحل مختلف پخش بو ميباشد. پس از اسپري كردن Opus VII روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي فلفل صورتي، هل، شنبليله و جوز هندي خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، هيجان و شادي فراواني را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از عنبر، عود، گياه پاتچولي و چرم ساخته مي‌شوند. اين تركيب تند و گرم اعتمادبه‌نفس و تمركز زيادي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها‌ جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از كاكتوس، مشك و چوب صندل تشكيل ‌شده‌اند. تنها پس از چهار ساعت از زمان اولين پاشش تعارفي غير متعارف از رايحه ي مربوط به جنگلي بزرگ را به معرض نمايش خواهد گذاشت . شايد در اولين برخورد با اين رايحه از آن متنفر شويد اما پس از چند بار مصرف آن هنرمندانه ترين رايحه اي كه تا به حال با آن برخورد داشته ايد ، شروع به نواختن سمفوني زيبايي از رايحه ها براي شما خواهد نمود .

 • رايحه اوليه : گوستوس , جوز , فلفل صورتي , هل , چوب صندل سفيد , صمغ گالبانيوم , چرم , مشك , صمغ كندر , كهربا , عود , نعناع هندي
 • عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج اوپوس هفت

ادكلن آمواج اوپوس هفت

آمواج اوپوس هفت

Amouage Opus VII

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۲:۰۲ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر سو اسنشيال-Angel Schlesser So Essential عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنجل شليسر سو اسنشيال-Angel Schlesser So Essential عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آنجل شليسر سو اسنشيال-Angel Schlesser So Essential

عطر ادكلن آنجل شليسر سو اسنشيال-Angel Schlesser So Essential

عطر ادكلن آنجل شليسر سو اسنشيال-Angel Schlesser So Essential،كه توسط Jean Jacques خلق شد ، با رايحه ي ملايم و شيريني كه دارد براي مصرف در روزهاي خنك بهاري انتخاب عالي مي باشد. اين عطر كه نمادي از تابستان و آفتاب سوزنده ي آن است داراي سبكي خاص ، سرشار از هيجان ،خوش گذراني و لذت بوده و در تركيباتش گل ها و ميوه هاي تابستاني لذيذ و خوش طعمي را مي توان يافت .

اين عطر با رايحه ترش و شيرين انار و مركبات آغاز ميشود كه حضور رايحه ملايمي از گلها در كنارشان براحتي قابل استشمام است. با گذر زمان عطر با حفظ حالت شاداب خود شيرينتر شده و رايحه گلها نيز قويتر ميشوند كه باعث ايجاد رايحه دوست داشتني شيرين و شاداب از ميوه ها و گلها ميگردد.

 • رايحه اوليه: ماندارين – كيوي – انار
 • رايحه مياني: گل رز – نخود فرنگي شيرين – شلبل
 • رايحه پايه: مشك – نعناع هندي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر  آنجل شليسر سو اسنشيال

ادكلن آنجل شليسر سو اسنشيال

آنجل شليسر سو اسنشيال

Angel Schlesser So Essential


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۱:۲۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال دريم-Angel Schlesser Oriental Dream عطري است گرم. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآنجل شليسر اورينتال دريم-Angel Schlesser Oriental Dream عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال دريم-Angel Schlesser Oriental Dream

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال دريم-Angel Schlesser Oriental Dream

عطر ادكلن آنجل شليسر اورينتال دريم-Angel Schlesser Oriental Dream،توسط شخصي بنام Francis Deleamont خلق شده است . در طراحي اين محصول شگفت انگيز ، از چشم اندازها و فلسفه ي پيچيده و پر رمز و راز فرهنگ هاي بومي الهام گرفته شده است كه سرشار از حس شادابي ، اعتماد به نفس و منحصر به فرد بودن مي باشد.

اين عطر با شروعي قدرتمند از رايحه هاي ميوه اي آغاز ميشود كه حضور بسيار پررنگ كهربا گرما و شيريني كاملا مشخصي به شروع عطر ميدهد. با گذر زمان رايحه كهربا قويتر و كمي شيرينتر شده و با اضافه شدن باريجه و رايحه گل ياس عطر حالتي تلخ و ادويه اي و همزمان گلدار نيز پيدا ميكند كه البته در مقابل رايحه بسيار قوي كهربا جايي براي نمايان ساختن زياد خود ندارند.

بوي غني شده و شرقي اين ادكلن دركنار بسته بندي مدرن و در عين حال كلاسيك آن توجه بسياري را به خود جلب كرده است . بهترين زمان استفاده از اين عطر خارق العاده به دليل رايحه ي گرمي كه دارد شب هاي سرد زمستاني و يا ميهماني هاي شبانه مي باشد .

 • رايحه اوليه : گالبانوم ، ترنج ، پرتقال ، نارنگي ، مويز سياه 
 • رايحه مياني : اسطوخودوس ، گل ياس ، شكوفه پرتقال 
 • رايحه پايه : چوب صندل ، نعناع هندي ، سدر ، عنبر ، وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنجل شليسر اورينتال دريم

ادكلن آنجل شليسر اورينتال دريم

آنجل شليسر اورينتال دريم

Angel Schlesser Oriental Dream


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۰:۳۹ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب