عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 77
دیروز : 184
افراد آنلاین : 3
همه : 55594
چت باکس

عطر ادكلن آمواج مموير زنانه-Amouage Memoir عطري است تلخ و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواج مموير-Amouage Memoir عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن آمواج مموير زنانه-Amouage Memoir

عطر ادكلن آمواج مموير زنانه-Amouage Memoir

عطر ادكلن آمواج مموير زنانه-Amouage Memoir، طراحي و فرمولاسيون اين عطر زنانه توسط عطرسازهاي مشهوري با نام‌هاي «Daniel Maurel» و «Dorothee Piot» انجام شده است. روي بطري مشكي‌رنگ Memoir نشان تجاري آمواژ را مشاهده مي‌كنيد. روي گردن بطري نام Memoir حك شده است. درپوش بطري مانند يك گنبد فلزي روي Memoir سوار شده و بر زيبايي آن مي‌افزايد. پس از اولين اسپري از آمواژ Memoir روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي هل، پرتقال ماندارين، فلفل صورتي و گياه افسنطين خواهيد شد. اين تركيب تند و گياهي، هيجان، شادي و تازگي فراواني را با خودش به همراه مي‌آورد. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جانشين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. اين نت‌ها از بوته‌ي ميخك، فلفل، رايحه‌ي چوب، گل ياسمين، گل رز و گل‌هاي سفيد ساخته شده‌اند. بوي شيرين اين نت‌هاي گلي، انرژي مثبت و تازگي را در شما بيشتر مي‌كند. با گذشت مدت‌زماني طولاني نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از مشك، گل لادن فرانسوي، خزه اوك‌موس، گياه استيراكس و چرم تشكيل مي‌شوند.

 • اسانس اوليه : فلفل صورتي , هل , نارنگي ماندارين , خاراگوش
 • اسانس مياني : رز , شبدر , گل‌هاي معطر , ياس , فلفل , روايح چوبي , روايح دودي
 • اسانس پايه : خزه درخت بلوط , چرم , لابدانيوم , مشك , فيبر بيدستران , بوته وحشي جاوي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج مموير

ادكلن آمواج مموير

آمواج مموير

Amouage Memoir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۲:۳۰ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Blue Seduction for women عطري است خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن-Antonio Banderas Blue Seduction for women عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Blue Seduction for women

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Blue Seduction for women

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن زنانه-Antonio Banderas Blue Seduction for women، كه توسط Olivier Cresp  خلق شد ، داراي ورژن مردانه نيز است كه مخصوص آن دسته از زوج هايي مي باشد كه دوست دارند هردو از يك برند خاص با رايحه اي متفاوت استفاده كرده و از آن لذت ببرند . اين عطر نمادي از رسيدن به تعادل و انعكاس آب و نور است و با رايحه ي خنك و ملايم خود مناسب استفاده در روزهاي گرم تابستاني مي باشد . به‌محض اولين اسپري از بلو سداكشن روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي طالبي، برگ بنفشه، گلابي و نارنج خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، تمركز و طراوت را براي شما به ارمغان خواهد آورد. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از تركيب گل گاردنيا، صدتوماني، ياسمين، زنبق دره و رز بلغاري تشكيل مي‌شوند. استشمام بوي اين گل‌ها، انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما هدايت خواهد كرد. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني هم جانشين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌هاي پاياني از گياه پاتچولي، مشك، صمغ بنزويين و تمشك تشكيل‌شده‌اند. اين نت‌هاي تند و شيرين، انرژي و هيجان فراواني را به شما منتقل مي‌كنند.

 • رايحه اوليه : ترنج- گلابي- برگ بنفشه – خربزه 
 • رايحه مياني: گل صد توماني – ياسمن- ياس – سوسن – رز بلغاري
 • رايحه اصلي : نعناع هندي- مشك- بنزوئين- تمشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

Antonio Banderas Blue Seduction for women


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۱:۱۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج مموير مردانه-Amouage Memoir عطري است تلخ و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواج مموير-Amouage Memoir عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آمواج مموير مردانه-Amouage Memoir

عطر ادكلن آمواج مموير مردانه-Amouage Memoir

عطر ادكلن آمواج مموير مردانه-Amouage Memoir، از آن دسته عطرهايي است كه بوي عميق و تند چرم را در خودش دارد. طراح اين عطر «Karine Vinchon Spehner» نام دارد. بطري آمواج مردانه‌ي Memoir بسيار ساده و درعين‌حال شيك ساخته شده است. اين شيشه بسيار خوش‌دست بوده و به‌راحتي در دست آقايان جا مي‌شود. روي بطري نشان تجاري آمواج با رنگ نقره‌اي و به شكل برجسته كار شده است. درپوش بطري بسيار زيبا است و يك نگين كوچك روي خودش دارد. شيشه به رنگ سياه بوده و روي گردنش نام Memoir به‌خوبي حك شده است. پس از اولين اسپري از آمواج Memoir روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ريحان، نعناع و افسنطين خواهيد شد. اين تركيب تند و گياهي، هيجان، شادي و تازگي فراواني را با خودش به همراه مي‌آورد. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جانشين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. اين نت‌ها از اسطوخودوس، بخار معطر و گل رز ساخته شده‌اند. بوي شيرين اين نت‌هاي گلي، انرژي مثبت و طراوت را در شما بيشتر مي‌كند. با گذشت مدت‌زماني طولاني نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از چوب صندل، چوب گاياك، خزه اوك‌موس، عنبر، وانيل، تنباكو، چرم، علف وتيور و مشك تشكيل مي‌شوند.

 • اسانس اوليه : نعناع , ريحان , خاراگوش
 • اسانس مياني : اسطوخودوس , رز , روايح دودي
 • اسانس پايه : وانيل , تنباكو , خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , خس خس , چوب گاياك , چرم , مشك , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج مموير 

ادكلن آمواج مموير 

آمواج مموير 

Amouage Memoir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۰:۲۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر وادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي مردانه-Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue، با رايحه اي از ميوه هاي آبدار و خوشمزه از جمله هندوانه ، ترنج و انگور سياه و تركيب آنها با مهيتو ، هل  و نت هاي گلي ارمغاني از شادي ، نشاط ، سرزندگي و آرامش بوده و بهترين انتخاب براي روزهاي گرم سال مي باشد . رايحه ي آن بسيار خنك و در عين حال شيرين و لطيف است. بطري Cocktail Seduction Blue با دو رنگ اصلي زرد و آبي تزيين شده است. قسمت پاييني به رنگ زرد و نيمه‌ي بالايي به رنگ آبي است. روي شيشه نام Cocktail Seduction Blue و نشان تجاري آنتونيو باندراس با رنگ سفيد ديده مي‌شود. درپوش بطري با رنگ آبي و شكل مكعبي‌اش طرح كلي Cocktail Seduction Blue را به‌خوبي تكميل مي‌كند. به‌محض اين‌كه Urban Seduction Blue را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، بوي انگور سياه، نارنج، موهيتو و هندوانه را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب ميوه‌اي با بوي شيرين و خنكش شادي و تازگي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين تركيب جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهد. نت‌هاي مياني از تركيب نت‌هاي گلي، هل و چوب رزوود ساخته شده‌اند. بوي نت‌هاي مياني انرژي مثبت و هيجان فراواني را به شما هديه مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب سدر، مشك و عنبر تشكيل شده‌اند. بوي نت‌هاي پاياني اعتمادبه‌نفس و تمركز ويژه‌اي را در شما به وجود مي‌آورد.

 • رايحه اوليه: ترنج – انگور سياه – مهيتو – هندوانه
 • رايحه مياني: هل – نت هاي گلي – چوب قرمز 
 • رايحه پايه: سدر – مشك – شاهبوي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس كوكتل آبي 

ادكلن آنتونيو باندراس كوكتل آبي 

آنتونيو باندراس كوكتل آبي 

ادكلن آنتونيو باندراس

Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۰:۰۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواجسان شاين-Amouage Sunshine عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine

عطر ادكلن آمواج سان شاين زنانه-Amouage Sunshine، براي روزهاي بهاري و پاييزي بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. اگر به شيشه‌ي Sunshine Woman نگاه دقيقي كنيد، خيلي زود متوجه وجود نشان تجاري آمواج كه با رنگ روشن روي آن نقش بسته، خواهيد شد. در بطري مثل يك گنبد روي شيشه سوار شده است. اين در گنبدي شكل سفيد، بناهاي عربي و شرقي در منطقه‌ي عمان و حال و هواي گرم و ساحلي آن را تداعي مي‌كند. روي گردن بطري، نام سانشاين به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. وقتي Sunshine Woman را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، متوجه بوي گياه درمنه، انگور سياه و بادام خواهيد شد. اين تركيب سه‌گانه، به شما و كساني كه بوي اين عطر را احساس مي‌كنند، شادي، هيجان و نشاط زيادي را منتقل مي‌كند. پس از مدتي شاهد جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌‌هاي مياني با وجود گياه اوسمانتوس، گل ياسمين، ماگنوليا و وانيل، طراوت ويژه‌اي به شما هديه مي‌كنند. گياه اوسمانتوس كه بومي حوالي كشور چين است، با بوي شرقي‌اش تا حد زيادي بوي زردآلو را زنده مي‌كند. پس از مدتي طولاني، بوي سرو كوهي، گياه پاتچولي، گياه پاپيروس و گياه تنباكوي سفيد را حس خواهيد كرد.

 • اسانس اوليه : انگور فرنگي سياه , بادام , گياه درمنه
 • اسانس مياني : مگنوليا , گل اوسمانتوس , ياس , وانيل
 • اسانس پايه : گل تنباكوي سفيد , سرو , پاپيروس , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج سان شاين 

ادكلن آمواج سان شاين 

آمواج سان شاين 

Amouage Sunshine


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۸:۵۳ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنآنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس سكرت-Antonio Banderas The Secret،  با رايحه اي شگفت انگيز ، گرم و تلخ مناسب استفاده در ميهماني هاي شبانه و شب هاي پاييزي است . اين عطر با بطري شبيه به يك قفل نمادي از معمايي جادويي و پر رمز و راز است. لازم است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط دو عطرساز كاربلد با نام‌هاي «كريستف ريناد» (Christophe Raynaud) و «اليزابت ويدال» (Elizabeth Vidal) انجام شده است. روي بطري يك سوراخ در طراحي شده است. اين در فقط با اسپري كردن The Secret باز مي‌شود. بطري با قاب تيره‌رنگش بسيار مردانه و محكم به نظر مي‌آيد. در مكعب مستطيلي The Secret به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. اين عطر براي شب‌هاي پاييزي و زمستاني پيشنهاد مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از اين عطر روي پوست و محل نبضتان، متوجه بوي فلفل، نعناع و گريپ‌فروت خواهيد شد. اين تركيب شيرين و تند، شادي و هيجان را در همين ابتداي كار به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني به‌آرامي جانشين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از دارچين و چرم ساخته‌شده‌اند. تندي اين تركيب دوگانه، هيجان نت‌هاي قبلي را بيشتر خواهد كرد. اما با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك و نت‌هاي چوبي تشكيل‌شده‌اند.

 • رايحه اوليه : فلفل ، نعنا ، گريپ فروت
 • رايحه مياني: دارچين ، چرم 
 • رايحه اصلي : مشك ، تركيبات جنگلي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس سكرت

ادكلن آنتونيو باندراس سكرت

آنتونيو باندراس سكرت

Antonio Banderas The Secret


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۸:۴۴ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seductionعطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction

عطر ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن-Antonio Banderas King of Seduction، محصولي خنكي است كه بهترين انتخاب براي فصول بهار و پاييز مي باشد . تركيب آن با رايحه اي از ترشي و شيريني ميوه هاي لذيذ و خوشمزه اي از جمله سيب سبز ، ترنج ، گريپ فوروت ، آناناس و طالبي آغاز مي شود كه بعد از گذشت مدتي به قلب خنكي از نت هاي دريايي ، گل ياس ، بهار نارنج و هل مي رسد . در نت پاياني گرمي و تندي موادي از جمله سدر ، عنبر ، خس خس ، جير و مشك را استشمام خواهيد كرد .

 • رايحه اوليه : گريپ فوروت – ترنج – آناناس – طالبي – سيب سبز
 • رايحه مياني : بهار نارنج – گل ياس – هل – نت هاي دريايي 
 • رايحه پايه : سدر – خس خس – عنبر – جير – مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن

آنتونيو باندراس كينگ آف سداكشن

Antonio Banderas King of Seduction


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۷:۴۱ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آمواج فيت-Amouage Fate عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate

عطر ادكلن آمواج فيت زنانه-Amouage Fate، محصولي لوكس و ممتازي است كه در بطري بسيار شيك و مرواريد رنگي كه توسط سايه روشن هايي از زرد ، بنفش ، سبز روشن و آبي  روشن طراحي شده ، قرار دارد. جزئيات طلايي آن زير سايه اي از تركيب جادويي آن پنهان شده . اين داستان افسانه اي سمبلي از ماه، خورشيد و ستاره هاي آسمان مي باشد . تركيب تند و گلي آن با رايحه اي از ترنج و پيوند آن با فلفل قرمز،دارچين و فلفل سياه آغاز مي شود . اين مخلوط در قلب به شيريني دسته اي از گل هاي رنگارنگ نظير : ياس ، رز و لادن رسيده و به بيسي قوي، شرقي و گرمي حاصل وانيل، نعناع هندي، چرم و گلسنگ مي رسد

 • رايحه اوليه : ترنج – فلفل قرمز – فلفل سياه – دارچين 
 • رايحه مياني : گل رز – گل ياس – گل نرگس – بخور خوشبو – لادن
 • رايحه پايه : وانيل – نعناع هندي – بنزويين – بخور خوشبو – چرم – گلسنگ

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آمواج فيت

ادكلن آمواج فيت

آمواج فيت

Amouage Fate

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۶:۵۶ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men عطري است خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطرو ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن-Antonio Banderas Blue Seduction for men عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men

عطر ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن مردانه-Antonio Banderas Blue Seduction for men، با رايحه ي خنك و ملايمي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در روزهاي گرم تابستاني مي باشد . اين عطر مدرن كه مخصوص آقايان بين سنين ۲۵ تا ۳۵ است حسي سرشار از شادي و نشاط با خود به همراه داشته به طوري كه خالق آن مي گويد ” اين عطر حامل تكه اي از من و فرهنگ من مي باشد . ” اين عطر در نت ابتدايي داراي رايحه ترنج ، توت سياه ، خربزه ، نعناع؛ در نت مياني داراي رايحه كاپوچينو ، جوز، سيب سبز ، هل ، آب دريا و در نت انتهايي رايحه كهربا و تركيبات جنگلي مي باشد.

 • رايحه اوليه :ترنج ، توت سياه ، خربزه ، نعناع
 • رايحه مياني: كاپوچينو ، جوز ، سيب سبز ، هل ، آب دريا 
 • رايحه اصلي : كهربا ، تركيبات جنگلي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

آنتونيو باندراس بلو سداكشن 

Antonio Banderas Blue Seduction for men


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۶:۲۵ ] [ عطر بازار ]

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret عطري است گرم و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret

عطر ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت-Antonio Banderas The Golden Secret، كه توسط Christophe Raynaud  در سال ۲۰۱۱ خلق شد عطر جديد بازيگر معروف Antonio Banderas  بوده و با رايحه ي گرم و ملايم خود براي مصرف در ميهماني هاي شبانه و شب هاي سرد زمستاني پيشنهاد مي شود. اين عطر با بطري جالب و شبيه به قفلي كه دارد بهترين گزينه براي هديه به آقايان ميانسال مي باشد . نت هاي عطر و ادكلن مردانه آنتونيو باندراس گلدن سكرت در ابتدا شامل رايحه نعنا ، تركيبات گياهان سبز، سيب، سپس رايحه فلفل، جوز، زيره و در انتها رايحه مشك، سدر، چرم مي باشد و از ماندگاري و پخش بوي خوبي برخوردار است.

 • رايحه اوليه : نعناع، تركيبات گياهان سبز، سيب 
 • رايحه مياني: فلفل، جوز، زيره
 • رايحه اصلي : مشك، سدر، چرم

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آنتونيو باندراس گلدن سكرت

ادكلن آنتونيو باندراس

ادكلن آنتونيو باندراس گلدن سكرت

آنتونيو باندراس گلدن سكرت

Antonio Banderas The Golden Secret


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۵:۳۱ ] [ عطر بازار ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب