عطر
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 114
دیروز : 189
افراد آنلاین : 1
همه : 38658
چت باکس

وجود ماده اي به نام فرومون حدود 50 سال پيش كشف شده و چيزي كه پژوهشگران نمي دانند اين است كه چگونه فرومون ها نقش قابل توجهي در رفتار حيوانات و انسان دارند. مسلم است كه تشخيص اين مواد شيميايي كمي غير ممكن است.  يكي از جديدترين و قدرتمند ترين محصولات در بازار،  Pherazoneاست كه شامل هفت نوع از فرومون هاي مختلف با غلظت mg 18 است و براي جذب جنس مخالف استفاده مي شود.

در حالي كه برخي از متخصصان پزشكي هنوز در مورد نقش فرومون در جذب انسان به نتيجه كامل نرسيده اند، بسياري از آنها عقيده دارند كه فرومونها كليدي براي افزايش جاذبه جنسي هستند. به گفته دكتر Vimal Murthy از دانشكده پزشكي دانشگاه جورج واشنگتن، "با اينكه فرومون،رايحه متمايزي ندارد، اما مي تواند نقش بسيار مهمي در رفتار حيوانات بازي كند." براي مثال، يك سگ ماده در طبيعت از فرومون براي جلب و به دام انداختن سگ نر استفاده مي كند. اخيرا فرومون مصنوعي در عطرها و ادكلن ها ظاهر مي شود تا به جذب جنس مخالف بيانجامند.

وقتي سئوال شد كه اين مواد شيميايي با توجه به اين كه هيچ عطر و بويي ندارند چگونه كار مي كنند. دكتر Murthy جواب داد:" بوسيله جاذبه هاي واقعي از يك واكنش شيميايي از فرومون، نه از عطر و بوي خاص. او در ادامه توضيح داد:" مطالعات اخير ثابت كرده است افراد بدون اينكه بدانند در معرض فرومون هاي انساني، احساس جاذبه و قدرت غريزي بيشتري قرار دارند و اين در حالي است كه  يكي ديگر از مطالعات اخير در خارج از استراليا ادعا مي كند 90٪ از مردان با استفاده از فرومون، جذب زنان را نسبت به خود را افزايش مي دهند. "

اگر شما به دنبال نتيجه فرومون هستيد بهتر است از بهترين مارك هاي  Pherazone  استفاده كنيد. يك ادكلن قدرتمند، كه شامل هفت ماده شيميايي مختلف جاذبه جنسي از جمله Androstenone ،  Androsterone و Androstenol است. براي شروع با يك يا دو اسپري بر روي بدن خود آغاز كنيد تا زماني كه كشف كنيد براي بدن شما دوز بيشتري نياز است يا خير.


تاثير آن بر فرد مصرف كننده و بر ديگران


حال به بررسي اثرات Pherazone بر فرد پوشنده و بر ديگران مي پردازيم. بايد اضافه كرد كه فرومون نه تنها در جهت افزايش جاذبه جنسي، بلكه در جذب افراد بيشتر در زندگي شخصي و حرفه اي نيز كاربرد دارد.


قطعا شما خواهان اين هستيد كه مورد توجه دوستان و نزديكان قرار بگيريد. به ويژه در محل كار نياز به اجتماعي بودن، برقراري ارتباط، قانع كردن و گفتگو با ديگران را داريد.

شما مي توانيد از فرومون جهت لذت بردن از جاذبه جنسي قوي تر جهت موفقيت در عرصه دوستيابي و ارتباط استفاده كنيد

رمز و راز جذب زنان به مردان و بالعكس

عوامل بسياري براي كشش زنان نسبت به مردان وجود دارد. مثلا معياري كه در انتخاب زنان مطرح است اينست كه با ديدن ماهيچه هاي قوي يك مرد، حس سلطه و حفاظت از جانب آنها نسبت به زن القاء مي شود. با اين حال، همه اين عوامل سطحي و بوي ادكلن و يا عطر و يا حتي بوي واقعي بدن ملاكي براي انتخاب جنس مخالف نيز محسوب مي شود.

علم جذب عطر در تحقيقات، بسيار عميق تر از نام تجاري آن است. سيگنالهاي فروموني كه هر پستاندار زمان جفت گيري  مي فرستد باعث جذب جنس مخالف مي شود.

زماني كه زن يا مرد با هم رو به رو مي شوند، در بدن ارگاني به نام Vomeronasal اين سيگنالهاي فرومون را از طريق سنسورهاي بيني به سطح خارجي مغز و هيپوتالاموس انتقال داده و باعث واكنش هاي غير ارادي نسبت به جنس مخالف مي شود.


تحقيقات علمي در مورد جذب عطر و بو بسيار گسترده بوده. در تحقيقاتي كه در سال 2004 توسط Keverne انجام شد توضيح مي دهد كه نوع فرومون در اتصالات ارگان Vomeronasal به هيپوتالاموس و تغييرات نورواندوكرين جهت بالا بردن توليد استروژن و سرعت بلوغ و يا حتي جلوگيري از باردار شدن موثر است.

فرومون در جفت يابي و افزايش سازگاري با جنس مخالف نيز تاثير دارد. غدد زير بغل و غدد عرق موجود در پوست سر و بسياري از قسمتهاي مختلف بدن محل توليد فرومون است.

فرايند فرومون و تاثير آن در ادراك بويايي زنان در دوران تخمك گذاري كاملا متفاوت است. در اين دوران عطر و بوي يك مرد ممكن است بسيار جذاب تر و خوشايند تر از زماني به نظر آيد كه زن در چرخه خود است، در اين زمان همان عطر و بو در نظر آن زن ميتواند نا خوشايند جلوه كند.


آيا استفاده از عطرهاي مختلف باعث جذب جنس مخالف شود؟ شما مي توانيد از عطر استفاده كنيد تا بوي بهتري داشته باشيد و اثر مثبت بر ديگران بگذاريد، اما در عين حال ممكن است اثر مخالف نيز بگذاريد. در حالي كه كار فرومون به طور مخفيانه كمك به جذب جنس مخالف است شما نيز بايد قادر باشيد در محيط هاي اجتماعي تعامل ايجاد كنيد، زيرا همانطور كه قبلا ذكر شد حواس هاي ديگر ما براي تعريف كيفيت در يك فرد و در نهايت جذب شدن به سمت او دخيل است.

هميشه هنگام خريد ادكلن توجه كنيد كه قيمت ادكلن EDP از قيمت ادكلن EDT بيشتر است.

هنگام  خريد عطر، قيمت عطر  را با عطربازار مقايسه كنيد.

عطربازار  ارائه كننده بهترين عطرها با بهترين قيمت 

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۸:۱۵:۲۰ ] [ عطر بازار ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب